kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 14:08   #871
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ooo, to weź machnij wszystkie co masz z Clare z Creamy, Stain Sand i Butterem <3 Możesz dodać, jeszcze Morning Gold czy tam Almond, jak wolisz by mieć porównanie z czymś jasnym, dzięks <3
No właśnie mowie, że u mnie w monitorze bo wiadomo. Np Creamy z MBL jest baaardzo podobna w kolorze i poziomie jasności do Vanilii z AG
Dobra.
Vanila jest podobna do golden cream AM. masz próbkę więc wiesz. Może jest bardziej szaraczkowata. Teraz to nawet nie sprawdzę, wszystko by było brudnawe.


Ja zawsze sprawdzam sobie kolory w necie, wszystkie jakie znajdę.
Bo co zdj to inaczej wygląda.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:27   #872
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zieleń na twarzy widzę w sztucznym świetle. Nie w dziennym. Nie wiem dlaczego, ale u mnie tak jest. Jest on na mnie zielonkawy.

Edit: Każdemu dają ten korektor. Zamówienie złożyłam w piątek. O korektorze gratis napisali w niedziele, a i tak go dostałam.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-12-09 o 18:07
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 21:50   #873
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Bigosowadama całkiem ładnie wygląda ten Golden Cream, choć na niektórych zdjęciach dość mocno wybija pomarańczą. Ogólnie rzecz biorąc to myślałam, że poziom Cream w Annabelle jest dużo jaśniejszy. W sumie to wygląda na ciemniejszy niż Cashmere z Amilie, przynajmniej na zdjęciach.
I patrząc na te zdjęcia jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Morning Gold w AG <3

Ja powoli zaczynam się obawiać, bo nigdy nie przepadałam za typowo żółtymi podkładami, wolałam moją twarz w neutralnych tonach i takie też lepiej podkreślają moją urodę, kolor oczu itd. Ale kiedy porównam twarz do np ramion czy góry pleców, ona wydaje się sino/różowawa, a ciało żółtawo-zielonkawe. :v I co tu robić, nie wiem, może chwilowo kolory płatają mi figla.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:18   #874
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

U mnie nie wyszedł tak pomarańczowy ten Golden Cream, jak już pisałam w wątku AM i bodaj jessica to jest w poziomie jasności jak Sunny Fairest, tu porównanie z Butter Cream i Almond Milk, potem Golden Cream AM i Sunny Fairest. No ale też tak grubo nie nałożyłam jak biżdżi ale u niej tż Creamy jakieś pomarańczowe wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12325205_1097687200255546_1021416352_n.jpg (43,6 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-12-09 o 22:20
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:23   #875
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
U mnie nie wyszedł tak pomarańczowy ten Golden Cream, jak już pisałam w wątku AM i bodaj jessica to jest w poziomie jasności jak Sunny Fairest, tu porównanie z Butter Cream i Almond Milk, potem Golden Cream AM i Sunny Fairest. No ale też tak grubo nie nałożyłam jak biżdżi ale u niej tż Creamy jakieś pomarańczowe wyszło
Kwestia koloru skóry. Jak u Ciebie ładnie Butter Cream wygląda! Na pewnie byłby zapewne za żółty, ale może kiedyś skuszę się na próbki. Podobnie z Dune

A Golden Cream rzeczywiście jasnością wypada podobnie do Sunny Fairest, ogólnie chyba gama Golden jest ciemniejsza od reszty o jeden poziom?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 07:09   #876
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Bigosowadama całkiem ładnie wygląda ten Golden Cream, choć na niektórych zdjęciach dość mocno wybija pomarańczą. Ogólnie rzecz biorąc to myślałam, że poziom Cream w Annabelle jest dużo jaśniejszy. W sumie to wygląda na ciemniejszy niż Cashmere z Amilie, przynajmniej na zdjęciach.
I patrząc na te zdjęcia jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Morning Gold w AG <3

Ja powoli zaczynam się obawiać, bo nigdy nie przepadałam za typowo żółtymi podkładami, wolałam moją twarz w neutralnych tonach i takie też lepiej podkreślają moją urodę, kolor oczu itd. Ale kiedy porównam twarz do np ramion czy góry pleców, ona wydaje się sino/różowawa, a ciało żółtawo-zielonkawe. :v I co tu robić, nie wiem, może chwilowo kolory płatają mi figla.
On jest ciemniejszy od cashmere


Nie Ty jedna masz problem.


Patrząc na swoje ciało to wygląda dziwnie kolorystycznie.
Zaczynając od góry
twarz ciemniejsza, często zaróżowiona
szyja zdecydowanie jaśniejsza- zielonosinożółtawa
dekolt delikatnie opalony i chyba różowawy?
reszta ciała zdecydowanie chłodna i często zaróżowiona bladobiała- szczególnie nogi i tułów, ręce może trochę słońca złapały :d
Ale i tak ciało chłodnawe, z przebijającą sinością?/fioletem-naczynka, żyły mi widać pod skórą
Gdybym miała dopasowywać twarz do reszty ciała to bym się wysmarowała podkładem różowym
Zresztą miałam taki w tonacji różowej i po prostu tragedia.


Teraz stawiam na neutrale z domieszką żółci (chłodnej, ciepła=pomarańcz u mnie) lub oliwki lub oliwkowe, ale nie mocno

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kwestia koloru skóry. Jak u Ciebie ładnie Butter Cream wygląda! Na pewnie byłby zapewne za żółty, ale może kiedyś skuszę się na próbki. Podobnie z Dune

A Golden Cream rzeczywiście jasnością wypada podobnie do Sunny Fairest, ogólnie chyba gama Golden jest ciemniejsza od reszty o jeden poziom?
Zgadza się moja skóra najwyraźniej wyłapuje w podkładach pomarańczowe tony
I niestety kwestia ustawień aparatu, jak on wyłapuje kolory
Dlatego daję o kilka zdj więcej, żeby porównać różnice.
Na niektórych zdj golden cream ma pomarańczowe tony, na innych widać więcej żółci (jest cieplejszy od vanilli! )
Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
U mnie nie wyszedł tak pomarańczowy ten Golden Cream, jak już pisałam w wątku AM i bodaj jessica to jest w poziomie jasności jak Sunny Fairest, tu porównanie z Butter Cream i Almond Milk, potem Golden Cream AM i Sunny Fairest. No ale też tak grubo nie nałożyłam jak biżdżi ale u niej tż Creamy jakieś pomarańczowe wyszło
Właśnie ja grubo nakładam, bo inaczej one mi się mimo wszystko rozmywają na ręce i kompletnie nic nie widać- tzn widać szarą plamę.
Na ciemniejszych karnacjach natomiast jaśniejsze odcienie wychodzą prawie białe.
no cóż...
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 18:03   #877
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie wiem jak i dlaczego, ale nagle moja twarz dogadała się z pixie . Wcześniej wyglądał na mnie okropnie i schodził po 2 godzinach, wiec wrzuciłam do szuflady i zrezygnowałam. Ale stwierdziłam, że te próbki mogę zużyć, bo co z nimi zrobię dużo tego nie ma. I nagle okazuje się, że wyglądają pięknie i trzymają się dużo dłużej , a na bad skin day i suche skórki wystarczy wklepanie kremu na podkład i wygląda świetnie większość dnia. A już myślałam, że nie będą mnie kusić
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 19:48   #878
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
On jest ciemniejszy od cashmere


Nie Ty jedna masz problem.


Patrząc na swoje ciało to wygląda dziwnie kolorystycznie.
Zaczynając od góry
twarz ciemniejsza, często zaróżowiona
szyja zdecydowanie jaśniejsza- zielonosinożółtawa
dekolt delikatnie opalony i chyba różowawy?
reszta ciała zdecydowanie chłodna i często zaróżowiona bladobiała- szczególnie nogi i tułów, ręce może trochę słońca złapały :d
Ale i tak ciało chłodnawe, z przebijającą sinością?/fioletem-naczynka, żyły mi widać pod skórą
Gdybym miała dopasowywać twarz do reszty ciała to bym się wysmarowała podkładem różowym
Zresztą miałam taki w tonacji różowej i po prostu tragedia.


Teraz stawiam na neutrale z domieszką żółci (chłodnej, ciepła=pomarańcz u mnie) lub oliwki lub oliwkowe, ale nie mocno


Zgadza się moja skóra najwyraźniej wyłapuje w podkładach pomarańczowe tony
I niestety kwestia ustawień aparatu, jak on wyłapuje kolory
Dlatego daję o kilka zdj więcej, żeby porównać różnice.
Na niektórych zdj golden cream ma pomarańczowe tony, na innych widać więcej żółci (jest cieplejszy od vanilli! )
Oj, czyli Golden Cream chyba u mnie odpada. U mnie Cashmere jest już na granicy - wygląda w porządku, ale nie obraziłabym się, gdyby był minimalnie jaśniejszy. Być może kliknę kiedyś próbkę, żeby się przekonać, czy aby na pewno nie będzie pasował - bo to w końcu inne tony, a i każda formuła układa się na twarzy inaczej. A na przykładzie Dew Kiss widzę, że nawet trochę za ciemny podkład może na licu wyglądać świetnie.
A że jest cieplejszy od Vanilli to mi nie przeszkadza, Vanilla w sumie typowo ciepła nie jest

I u mnie podobnie, twarz mam ciemniejszą i bardziej różowo-szarą w porównaniu do szyi, która to jest neutralno-oliwkowo-żółta (kark to samo, chyba nawet jeszcze bardziej żółty), potem dekolt podobny, ale z większą ilością chłodnych tonów, a nogi to mam białe z odrobiną siności Nie ogarniam swojej kolorystyki, szczególnie, że w zależności od pory roku też sama sobie się wydaję inna.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:23   #879
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przyszły próbki! Fajne kolorki
Nie używałam jeszcze minerałów ale tak na pierwszy rzut oka to ten 1g nie starczy raczej na cala twarz, prawda?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:31   #880
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Przyszły próbki! Fajne kolorki
Nie używałam jeszcze minerałów ale tak na pierwszy rzut oka to ten 1g nie starczy raczej na cala twarz, prawda?
Jeden gram niektórym wystarcza i na miesiąc .
Próbki Pixie maja dużo mniejszą gramaturę, ale i tak powinny wystarczyc na kilka razy. Nałóż cienką warstwę i jeśli uznasz, ze jest taka potrzeba, to doloz drugą. A jaki masz pedzel?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:36   #881
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeden gram niektórym wystarcza i na miesiąc .
Próbki Pixie maja dużo mniejszą gramaturę, ale i tak powinny wystarczyc na kilka razy. Nałóż cienką warstwę i jeśli uznasz, ze jest taka potrzeba, to doloz drugą. A jaki masz pedzel?
Hakuro H50s. Mam też kabuki z Revlona. Nadadzą się?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 20:42   #882
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Hakuro H50s. Mam też kabuki z Revlona. Nadadzą się?
Tego Revlona nie znam, a Hakuro używałam tylko do podkładu płynnego, bo do minerałów był dla mnie za mało pracujący.
Ale musisz popróbować, tylko się nie zrażaj, bo efekt końcowy w dużym stopniu zależy od techniki.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:43   #883
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Oj, czyli Golden Cream chyba u mnie odpada. U mnie Cashmere jest już na granicy - wygląda w porządku, ale nie obraziłabym się, gdyby był minimalnie jaśniejszy. Być może kliknę kiedyś próbkę, żeby się przekonać, czy aby na pewno nie będzie pasował - bo to w końcu inne tony, a i każda formuła układa się na twarzy inaczej. A na przykładzie Dew Kiss widzę, że nawet trochę za ciemny podkład może na licu wyglądać świetnie.
A że jest cieplejszy od Vanilli to mi nie przeszkadza, Vanilla w sumie typowo ciepła nie jest

I u mnie podobnie, twarz mam ciemniejszą i bardziej różowo-szarą w porównaniu do szyi, która to jest neutralno-oliwkowo-żółta (kark to samo, chyba nawet jeszcze bardziej żółty), potem dekolt podobny, ale z większą ilością chłodnych tonów, a nogi to mam białe z odrobiną siności Nie ogarniam swojej kolorystyki, szczególnie, że w zależności od pory roku też sama sobie się wydaję inna.
Nałożyłam golden cream i fajny jest.
Fakt nadal trochę odcina się od szyi (podobnie jak vanila delight),ma więcej złocistych tonów niż vanila.
Nie zciemniał. Nawet w świetle sztucznym wyglądał dobrze. W świetle dziennym- no cóż widać różnicę przy szyi.
Co do właściwości- oceniam na poziom A mat.
Brak uczucia ciężkości, nie pamiętałam, że go mam. Utrzymał się spokojnie przez 6 godz. bez poprawek. Nie wlazł w pory, zmarszczki.
Świecenie na czole w normie.
Zlazł z nosa i brody- norma.
Po dłuższych testach jeśli zdecyduję się na coś więcej to golden cream + neutral cream do rozjaśnienia.


U mnie dew kiss był za ziemisto oliwkowy i za ciemny co potęgowało efekt.
Może gdyby był jaśniejszy lepiej by wyglądał.
Sam w sobie dobrze wyglądał na twarzy.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Przyszły próbki! Fajne kolorki
Nie używałam jeszcze minerałów ale tak na pierwszy rzut oka to ten 1g nie starczy raczej na cala twarz, prawda?
1 ml starcza spokojnie na kilkukrotne przetestowanie/ nałożenie na twarz. Mi Pixie spokojnie wystarczyło na ok 6x
Ważne abyś nakładała podkład cieniutkimi warstwami. Nabierasz na pędzel (wcześniej wysypujesz np. na nakrętkę) wcierasz w pędzel podkład a potem otrzepujesz nadmiar o nakrętkę i siup na twarz.
Inwestycja w dobry pędzel (kabuki lub flat top z gęstym włosiem)
Do zakrywania większych problemów służy korektor mineralny (ew płynny- to pod minerały) Zielony, beżowy, żółty.
Ważna jest technika nakładania- wcieranie, okrężne, stemplowanie.
To od czego zależy jak wyglądają minerały
-co pod (krem/olejek,baza, primer)- dobre nawilżenie to podstawa inaczej potrafi wleźć gdzie nie trzeba.
-technika-wypracowanie, każdy ma inną
-czy spryskujesz pędzel przed nabraniem minerałów
-czy spryskujesz twarz mgiełką po nałożeniu (woda termalna)


Ogólnie próbki 0,5gr-1ml starczają na kilkukrotne (4-8) nałożenie na twarz (1-2 warstwy)


Syshda ma rację ten hakuro h50s nadaje się bardziej do fluidów.
Z hakuro lepszy jest 51
A do minerałow polecam Annabelle Minerals/ Amilie
Z tańszych Sunshade minerals, podobny do AM

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-10 o 20:53
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:58   #884
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

No właśnie Hakuro h50 na dość gęste włosie. Super się sprawdzał przy płynnych. Mam nadzieję że uda mi się nim wypróbować próbki. Bo jak nalozylam odrobinę to miałam wrażenie że wszystko zostało na pedzlu Zapewne potrzeba trochę poprobowac. Ciekawa jestem tych minerałów
Czyli z woreczka strunowego najlepiej przesyłać do pudełeczka, słoiczka?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:12   #885
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nałożyłam golden cream i fajny jest.
Fakt nadal trochę odcina się od szyi (podobnie jak vanila delight),ma więcej złocistych tonów niż vanila.
Nie zciemniał. Nawet w świetle sztucznym wyglądał dobrze. W świetle dziennym- no cóż widać różnicę przy szyi.
Co do właściwości- oceniam na poziom A mat.
Brak uczucia ciężkości, nie pamiętałam, że go mam. Utrzymał się spokojnie przez 6 godz. bez poprawek. Nie wlazł w pory, zmarszczki.
Świecenie na czole w normie.
Zlazł z nosa i brody- norma.
Po dłuższych testach jeśli zdecyduję się na coś więcej to golden cream + neutral cream do rozjaśnienia.

U mnie dew kiss był za ziemisto oliwkowy i za ciemny co potęgowało efekt.
Może gdyby był jaśniejszy lepiej by wyglądał.
Sam w sobie dobrze wyglądał na twarzy.
Hmm, mówisz, że podobny do matującego Amilie? W takim razie niemal na pewno wezmę sobie ze dwie próbki, pewnie Golden Cream i Sunny Fairest. Ale to przy okazji, bo jeszcze Neauty czeka na testy, nawet nie ruszyłam próbek
A bardziej złocisty kolor mi chyba nawet odpowiada, Vanillę całkiem lubię, ale widzę po sobie, że jestem po jej użyciu bardziej szarawa i ziemista. Dużo zdrowiej wyglądam w Creamy.

Dla mnie Dew Kiss też jest za ciemny, ale wyglądał tak pięknie na twarzy, że byłabym go w stanie kupić na lato (nie opalam się, ale wiadomo, że coś tam i tak złapię), albo przynajmniej kilka próbek. Tonacja mi bardzo pasuje, szkoda, że on nie ma jaśniejszego odpowiednika. Nie liczę Almond Milk, bo wyglądam w nim jakbym była chora.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:44   #886
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
No właśnie Hakuro h50 na dość gęste włosie. Super się sprawdzał przy płynnych. Mam nadzieję że uda mi się nim wypróbować próbki. Bo jak nalozylam odrobinę to miałam wrażenie że wszystko zostało na pedzlu Zapewne potrzeba trochę poprobowac. Ciekawa jestem tych minerałów
Czyli z woreczka strunowego najlepiej przesyłać do pudełeczka, słoiczka?
Próbki przesyp, każdą oddzielnie do słoiczków np. takich jakie są w rossie. I ze słoiczka po odrobince na pokrywkę np. od weków, a jeśli masz to do takich większych słoiczków obłych, kochilki czy coś takiego (np. po creme brulee)
Ważne by włosie pędzla się zmieściło. I można wymieść cały podkład w tym pojemniczku, tak jakbyś mieszała i dociskała. A potem o bok słoika strzepnąć nadmiar do środka. Stukasz skuwką.
Nie zrażaj się. Początki mogą być trudne, kwestia wypracowania u siebie odpowiedniej techniki.
Na YouTube jakaś dziewczyna opowiadała jak nakładać minerały.
Taka ruda. I o pędzlach też mówiła.
Dobry dla początkujących. Jest też parę blogów gdzie dziewczyny opisują minerały i co i jak i z czym.
Italiana, Idalia i mademoiselleeve
Warto poczytać.

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Hmm, mówisz, że podobny do matującego Amilie? W takim razie niemal na pewno wezmę sobie ze dwie próbki, pewnie Golden Cream i Sunny Fairest. Ale to przy okazji, bo jeszcze Neauty czeka na testy, nawet nie ruszyłam próbek
A bardziej złocisty kolor mi chyba nawet odpowiada, Vanillę całkiem lubię, ale widzę po sobie, że jestem po jej użyciu bardziej szarawa i ziemista. Dużo zdrowiej wyglądam w Creamy.

Dla mnie Dew Kiss też jest za ciemny, ale wyglądał tak pięknie na twarzy, że byłabym go w stanie kupić na lato (nie opalam się, ale wiadomo, że coś tam i tak złapię), albo przynajmniej kilka próbek. Tonacja mi bardzo pasuje, szkoda, że on nie ma jaśniejszego odpowiednika. Nie liczę Almond Milk, bo wyglądam w nim jakbym była chora.
Wiesz Almond testowałam w AG i o ile nawet do szyi był ok to na twarzy biel z zielenią (przez to, że jest ciemniejsza i zaróżowiona)
A w świetle sztucznym choroba morska
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:53   #887
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

No dobra porobiłam parę zdj, jeszcze znalazłam z tych wcześniejszych parę takich nie pomarańczowych
Wstawiam, może coś komuś się przyda.
Będzie seriami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1012644aa.jpg (292,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012645a.jpg (338,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012646aa.jpg (320,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012648a.jpg (159,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012649a.jpg (170,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012652a.jpg (223,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092515a.jpg (211,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102597a.jpg (182,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102601a.jpg (295,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102605a.jpg (150,3 KB, 21 załadowań)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:56   #888
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

cd2 Lepszych nie uda mi się już zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC102615a.jpg (144,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102618a.jpg (158,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102619a.jpg (176,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102622a.jpg (154,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102629a.jpg (194,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102630a.jpg (155,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102632a.jpg (151,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102677a.jpg (182,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102678a.jpg (163,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC102679a.jpg (179,0 KB, 18 załadowań)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 08:09   #889
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Bigosowadama u mnie Almond wygląda tak samo, szczególnie dobrze ujęłaś jego prezencję w sztucznym świetle... xD A szkoda, bo do szyi całkiem pasuje. No nic, może w MLB ten kolor lepiej im wyszedł?

I cudne zdjęcia! Że Ci się chce marnować na nasze fanaberie tyle proszków. Ciekawie wyglądają te mixy kolorystyczne od Neauty. Ciekawe, czy w razie potrzeby daliby radę zmieszać dwa kolory do jednego biga. CB Warm 520 wydaje się być miłym kolorem, ale nie wiem, czy kupiłabym podkład mineralny za aż tak wysoką kwotę. Chyba, że na promocji (o ile takowe robią). A Dew Kiss wygląda na strasznie ciemny, pewnie Twoja skóra podbija go inaczej, bo przykładając woreczki do siebie on jest w sumie tylko minimalnie ciemniejszy od Creamy.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-12-11 o 08:16
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 09:03   #890
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przyszły próbki i oto moje wrażenia:
Cream Natural AG - trwały, odcień muszę przetestować dokładnie, bo chyba jest za jasny. Krycie dobre, ale korektor na nos jest konieczny.
Morning Gold MLB - krycie super, nie podkreśla porów (tak naprawdę ocenię popołudniu, bo dziś mam go po raz pierwszy na sobie), ale muszę się nauczyć go pod oczy nakładać, bo zmarszczki mi podkreślił. Odcień w sztucznym świetle za jasny, w dziennym dopasował się po paru godzinach. Nie wymaga u mnie korektora AM, bo krycie ma wystarczające.

Wiem jedno napewno zamówię, do dobrze zachowuje się na twarzy tylko muszę zdecydować jaki odcień i formuła lepiej mi pasuje.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-12-11 o 09:05
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 10:31   #891
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja wybrałam odcień Vanilla Delight w formule MTB, najbardziej się dopasował do twarzy. Jednak na twarzy ma słabe krycie, twarz jest taka jakby "mokra" po jego nalozeniu, przez co szybciej się świece. Musiałam dokładać kolejne warstwy, a krycie i tak było zbyt lekkie (mimo, że ja nie potrzebuje za dużego). No i okazał się minimalnie zbyt oliwkowy, co zobaczyłam po całym dniu noszenia.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 11:50   #892
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja chyba na formułę AG się zdecyduję. MLB niestety ściastolił na brodzie i jak wyszłam na zewnątrz podkreślił mi pory. Sprawdzę jeszcze jutro, bo dziś mogłam przesadzić z ilością o stąd to. Nałożę go mniej.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:16   #893
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja chyba na formułę AG się zdecyduję. MLB niestety ściastolił na brodzie i jak wyszłam na zewnątrz podkreślił mi pory. Sprawdzę jeszcze jutro, bo dziś mogłam przesadzić z ilością o stąd to. Nałożę go mniej.
Tu nie chodzi raczej o formułę, po prostu Morning Gold mimo swoje urody okropnie się zachowuje. Inne odcienie w MLB dużo lepiej leżą na twarzy, nie wiem skąd te różnice. Inne dziewczyny też narzekały, że kolor Morning Gold jest cudny, ale strasznie się warzy i podkreśla wszystko to, co powinien maskować.

Tak btw Creamy Natural AG za jasny, a Morning Gold MLB dobry? Morning Gold jest jaśniejszy przecie.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:32   #894
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

http://killukitty.blogspot.com/2015/...ed-kabuki.html <-- dla ciekawskich jak wygląda kabuki. Troche się mija to z grafiką, jest bardziej okrągłe niż jajowate, ale strasznie duze się wydaje
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:23   #895
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
http://killukitty.blogspot.com/2015/...ed-kabuki.html <-- dla ciekawskich jak wygląda kabuki. Troche się mija to z grafiką, jest bardziej okrągłe niż jajowate, ale strasznie duze się wydaje
To prawda, na fb Pixie ten mały kabuki wyglądał na szpiczaste jajo.


A tu jest jakby bardziej okrągławy, i nie wygląda już tak szkaradnie.
Brakuje mi podanych wymiarów. Ze zdj nie wywnioskuję czy jest mały czy duży Nie wiadomo czy jest gęsty itd.


Czytałam recenzję, ogólnie oh i ah. Najbardziej dziewczynie to chyba się podobały opakowania, co moim zdaniem nie jest wyznacznikiem czy coś jest dobre.
Fakt fajne opakowanie się liczy, ale najważniejszy jest produkt.


Swoją drogą ja bym go nie używała do bronzera.
Bardziej do pudru. Do podkładu jakoś nie widzę.


Nie wiem, ale jak w przypadku flat topa 144zł tak tu 156 to lekka przesada!
Taki mały kabuki ma LL czy chyba bdelium, nie pamiętam, czy nawet hakuro.
Nie wiem jak sigma czy zoeva.


Czy polecany tu przez Margitea bikor okrągły (złoty?)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:48   #896
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A recki ni czytałam xD zobaczyłam pierwsze zdanie i już wiedziałam, ze będą ochy to się nie zagłębiałam
No gigant z LL to 8 dych kosztuje, no ale wiadomo Pixie zaszalało z ceną i raczej nie sądzę by ktoś w pełnej cenie się zdecydowął na ich pędzle, no chyba że ktoś bogaty
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:33   #897
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Bikor złoty to 65zl ;-) często na przecenie w minti albo ladymakeup.pl
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:42   #898
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jutro wielki test! brakuje jeszcze rich beige z MLB. Zabrakło mi słoiczka. Dopiero dziś zorientowałam się że Pixie odrzucili mi dwie dodatkowe próbki ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449866480923.jpg (36,2 KB, 23 załadowań)
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:42   #899
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dotarła wczoraj przesyłka z moimi próbkami - dziś pomalowałam się Barely beige, o 6 rano mam tylko opcję makijażu przy sztuczym świetle ;-) i stwierdziłam, że jest przyzwoicie ale w ciągu dnia wydał mi się jednak ciut za jasny. Z tych nowych odcieni Sea Pearl wygląda na mnie najlepiej, kupię sobie chyba biga póki jest promocja, kto wie jakie ceny wyczarują w styczniu ;-)

Dostałam też gratis ten korektor, jaki on malusi.. oczywiście data ważności tak jak pisałyście 02.2016. Jak ktoś robił zamówienie ze względu na korektor to ma prawo być rozczarowany..


Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:50   #900
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Bikor złoty to 65zl ;-) często na przecenie w minti albo ladymakeup.pl
to za dwa pyndzle bikora mamy jeden z Pixie musze zapolowac na te bikorowe na podróż, bo na razie mam zestaw buki z ecotools, a one jakieś takie rzadkie ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.