Wstydliwy i b. uciążliwy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 21:00   #1
budowacepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Unhappy

Wstydliwy i b. uciążliwy problem


Witam
Mam już konto na wizażu, ale specjalnie założyłam nowe, bo mam dość wstydliwy problem, a nie chcę być potem spostrzegana jako ' ta która'.

A więc jak byłam małą dziewczynką i gdy wraz z dorastaniem, zaczynało pojawiać mi się owłosienie łonowe, ja mechanicznie je goliłam nie mając pojęcia o jakichkolwiek konsekwencjach.

teraz mam 15 lat i ogromny problem, gdyż ' w tych rejonach', a także na udach (daleko poza linią majtek) mam mocne i ciemne włosy. Ostatnio zamiast je golić starałam się je wyrywać, ale wrastają, robią się krostki i czarne punkciki, które bardzo widać.
Co mogę zrobić, aby mieć w tych miejscach gładką skórę? Baardzo proszę o odpowiedź kogoś doświadczonego w tych sprawach, bo do wakacji jest jeszcze troche czasu, a nie chciałabym w Chorwacji biegać w babcinych majtach zamiast ładnym bikini
Z góry dziękuje za odpowiedzi
budowacepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:30   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

Nie wiem czego się tu wstydzić Zerknij na wątek o depilacji. Jest kilka wyjść. Możesz poprosić dermatologa o przepisanie maści na wrastające włoski, ewentualne stany zapalne itp (takiej robionej w aptece), poszukać drogeryjnych specyfików, profesjonalnych kosmetyków stosowanych w gabinetach, dodatkowo pomaga masaż ostrzejszą gąbką lub peelingi i oczywiście balsamy, kremy itp. Chodzi o to, żeby zmiękczyć skórę i "odblokować" włoski, żeby wyszły na powierzchnię skóry zamiast wrastać.
Oczywiście regularna depilacja sprawi, że włosy będą delikatniejsze i będą rzadziej odrastać i depilacja będzie mniej bolesna, ale na to trzeba czasu.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:37   #3
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

A gdybys wiedziala o konsekwencjach to niegoliłabys? Niestety tego nie da sie uniknac, nie Tobie jednej rozrastaja sie wloski aż na uda.
Jeśli chcez mniec gladko i ladnie to polecam maszynke poprostu, Po depilatorze zostaja takie chrostki przez kilka dni po wosku tak samo
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:11   #4
budowacepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

tak, gdybym wiedziała to bym nie goliła ;p
Właśnie maszynka nie rozwiązuje mojego problemu. Robią mi się krostki, czarne punkciki i straasznie swędzi.
Zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki na depilację woskiem i wtedy przy okazji zapytam sie co i jak?
budowacepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:31   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

mam to samo. Jeszcze nie odkrylam niczego lepszego od maszynki. Najlepiej nie golic wszystkiego tylko wlasnie te rejony poza majtkami-i jak tylko mozliwe z wlosem, a nie pod wlos. Wtedy nie wrastaja. A reszte przycinac
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 23:56   #6
krommka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

ja odkrylam ostatnio tajniki drogiej imprezy ale naprawde oplacalnej...laser...
nie mialam co prawda bikini ale stopy(tez mlodziencza glupota) i bolalo troszku troszeczke( stopy podobno wrazliwe)...Jak rozmawialam no bol jest konkret ale jak bum cyk cyk odrastaja mniejsze odrazu.. jet okres przejsciowy po wizycie ok 2 tyg kiedy ma sie czarne kropki , potem znikaja odrastaja nowe( naprawde no z 1/4 mocy jaka mialy wczesniej- gdzieniegdzie u mnie juz po 1 razie prawie niewidoczne)(mozna golic) i idzisz w sumie po 4 tyg na kolejny zabieg... naprawde najprawdziwsza.. to dziala... kosztuje.. ale no.. ile sie przyoszczedzi na woskach depilatorach i kosmetyczkach
ja takie cos polecam.. nic innego bo depilatorami i woskami t ja sobi tylko poglebialam problem... lepiej przysoszczedzi 200 pln raz w miesiacu wydac...
no i wada na teraz taka ze nie mozna tego opalac...

Edytowane przez krommka
Czas edycji: 2009-05-21 o 00:03
krommka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 07:46   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

A nie wiesz ile kosztuje linia bikini? tzn nie wszystko tylko to co wystaje, jak sa majtki mocniej wyciete.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 08:30   #8
krommka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wstydliwy i b. uciążliwy problem

no wiec tak jak widze ceny to na wraszqwe ok 300 pln to normalne bikini... gleboki czyli no glebokie juz iecej.. ale mzoan poszukac gdzieniegdzie tamiej pewnie za 200 by sie znalazlo.. czasami sa znizki...
naprawde warto... lepiej wydac raz na miesiac, poltora 2/3 stowki i sie nigdy nie przejmowac...
ale radze poczekac do po wakacji i na zyletce jechac( inna depilacja to beda wrastac a to blizny i wogole) i po wakacjach. nieradze bo tak 2 dni jest czerwone, czarne kropki 2/3 tygodnie zostaja na skorze zanim wyrosnie nowy , no i nie mozna tych miejsc opalac..

kiedys to byly kosmiczne ceny... no i na nogi nadal sa... ale na male meijsca.. no kurde jestem chodzaca tego rekama a uwiezcie mi pieniedzy za duzo ie mam... w tym miesiacu juz cierpie na brak gotowki przez ten zabieg a mimo to polecam

Edytowane przez krommka
Czas edycji: 2009-05-21 o 08:31
krommka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.