Poranny trening - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-03, 09:09   #1
Mena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 1

Poranny trening


Wiele czytałam, że przy spalaniu zbędnego tłuszczyku bardzo pomocne jest poranne bieganie i ćwiczenie. Wtedy właśnie organizm najchętniej się go pozbywa i możemy oglądać najlepszy rezultat naszej pracy. Od jakiegoś czasu zaczęłam stosować tą metodę, ale mam z nią drobny problem.... Przezwycięzyłam już jakoś to wczesne wstawanie, ale podczas ćwiczeń często robi mi się poprostu słabo. Nie wiem czy to wina mojej słabej kondycji, czy mam z czym innym problem. Nie chciałabym jednak rezygnować z tego rodzaju ćwiczeń, czy jest coś co by mi pomogło jakoś to zwalczyć??
Mena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 09:17   #2
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Poranny trening

hejka
ja tez rano biegam - znaycz kiedys beigłam wczesnie rano a teraz biegam tak o 9
nie robi mi sie słabo ani nie mam zadnych kolek jesli zorbie porządną rozgrzewke, poza tym staram sie zanim wyjde pobiegac byc juz w miare obudzoną i wypic troche wody, własnie - mam pytanko - ile jej wypijac? bo za duzo pzred samym beiganiem tez chyba nie dobrze?

pozdrawiam
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 10:00   #3
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Poranny trening

A jesz kolację? Bo ja zauważyłam, że jak mi się zdarzy nie zjeść nic wieczorem, to wtedy nienajlepiej się czuję biegając rano...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 06:26   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Poranny trening

Niestety niektórzy mają po prostu takie organizmy , że niespecjalnie biega im sie rano bez posiłku Możesz spróbować robic porządną rozgrzewkę przed bieganiem(albo po prostu zaczynać od 5 minut marszu, croaz szybszego i dopiero potem bieg)-to może pomóc, albo jeść coś naprawdę symbolicznego przed wyjściem na bieganie. Dobrze byłoby też zrobić sobie badanie krwi Bo czasem takie objawy daje lekka anemia Co do pytania Bogini o wodę, to szklanka jest ok i fajnie jest mieć jakieś miejsce na trasie do biegania, żeby schować sobie butelkę wody w krzaki Wtedy możesz się napić także w trakcie treningu.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.