ZARA, praca w Zarze? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 21:59   #391
ego2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hej,
Powiedzcie mi jak to jest, ja się pracuje na okres próbny jak to wygląda po tym okresie próbnym zazwyczaj przedłużają umowy czy zwalniają po tym okresie?
I czy np. po tym okresie próbnym jak oni nie będą chcieli przedłużyć umowy to czy jest szansa przejść do innej zary?
ego2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 21:56   #392
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez ego2332 Pokaż wiadomość
Hej,
Powiedzcie mi jak to jest, ja się pracuje na okres próbny jak to wygląda po tym okresie próbnym zazwyczaj przedłużają umowy czy zwalniają po tym okresie?
I czy np. po tym okresie próbnym jak oni nie będą chcieli przedłużyć umowy to czy jest szansa przejść do innej zary?
zazwyczaj przedłużają. umowę podpisujesz z konkretnym sklepem (oddziałem), więc wydaje mi się, że przejście nie za bardzo wchodzi w grę.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 12:34   #393
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

A mnie ciekawi czy można połączyć 2 prace na pół etatu? Praca w Zarze + jeszcze coś? Czy grafik jest elastyczny? Możemy podać swoją dyspozycyjność, czy grafik jest szykowany z góry?
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:00   #394
annkarpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Czy udałoby się jakoś dogadać w Zarze, żebym pracowała tylko 4 dni? np w soboty i niedziele na drugą zmianę a poniedziałek i piątek na pierwszą?
Zgodziliby się na coś takiego czy nie ma szans?

i ile maxymalnie a ile minimalnie można dziennie pracować w Zarze?
annkarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:21   #395
201611020928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cześć niedawno złożyłem osobiście CV do 4 sklepów Inditexu, w tym do Zary. Mam pytanie, czy jest określony czas po jakim do mnie zadzwonią z propozycją godzin próbnych itp.? Czy ktoś wie jak to dokładnie wygląda?
201611020928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:43   #396
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez annkarpi Pokaż wiadomość
Czy udałoby się jakoś dogadać w Zarze, żebym pracowała tylko 4 dni? np w soboty i niedziele na drugą zmianę a poniedziałek i piątek na pierwszą?
Zgodziliby się na coś takiego czy nie ma szans?

i ile maxymalnie a ile minimalnie można dziennie pracować w Zarze?
jest szansa.
minimalnie 5h, maksymalnie to różnie wychodzi.

Cytat:
Napisane przez gregory10014
Cześć niedawno złożyłem osobiście CV do 4 sklepów Inditexu, w tym do Zary. Mam pytanie, czy jest określony czas po jakim do mnie zadzwonią z propozycją godzin próbnych itp.? Czy ktoś wie jak to dokładnie wygląda?
zadzwonią, jeśli uznają, że potrzeba im pracownika.
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 20:08   #397
201611020928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Powiedzcie mi, na co głównie zwracają uwagę w Zarze przy selekcji CV? Ktoś ma jakieś informacje?
201611020928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 18:59   #398
annkarpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez gregory10014 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, na co głównie zwracają uwagę w Zarze przy selekcji CV? Ktoś ma jakieś informacje?

sądzę, że po pierwsze dyspozycyjność a po drugie chyba czy jesteś studentką...
annkarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:07   #399
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez luko92 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo może ktoś aktualnie szuka informacji, a wydaje mi się, że jestem na bieżąco. Zaczynam pracę za 4 dni....

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to na pewno bardzo dużo zależy od osoby, na którą się trafi. Tak się składa, że ja trafiłem na dziewczynę wyjątkowo miłą i sympatyczną . Pytała o dyspozycyjność, o wady i zalety, jak te zalety wykorzystałbym w pracy, gdzie widzę siebie za 5 lat i takie tam jeszcze pytania na podstawie CV.

Pytała co wiem o ZARZE i o inditexie + aktualne trendy w modzie! Myślę, że warto się z tego zawsze przygotować, bo z tego co wiem, a znam kilka osób pracujących w Inditexie często pytania tego typu się zdarzają.

Dodatkowo wymyślała jakieś sytuacje, jakie mogą mi się zdarzyć w sklepie i prosiła o ustosunkowanie się, jak ja bym się zachował. Na koniec prosiła, żebym przeszedł się po sklepie i wybrał zestaw, w jaki wg mnie można by ubrać manekina...

Co do zatrudnienia, będę pracował na pół etatu 950 zł brutto, pierwszy miesiąc jest bez premii, a potem już z premiami sprzedażowymi. Są bony na święta i urodziny i 15% zniżki do wszystkich sklepów Inditexu do wyznaczonej kwoty. Z tego co wiem zniżki można wykorzystać nawet na przecenach i na nowe kolekcje. Dodatkowo za 69 zł odliczone od pensji można mieć kartę intersport. Z tego co mówił znajomy pracujący w Pullu oni bardzo przestrzegają praw pracownika, zawsze zachowana jest doba pracownicza i raz w miesiącu (przynajmniej w wersji na pół etatu) jest wolny weekend. Pokazywał mi swój grafik i był całkiem przystępny. (od 5 do 8 godzin, nawet sporo wolnego).

Co do uniformu w ZARZE dostaje się w użytkowanie koszule, spodnie, buty i marynarkę normalnie. A kobiety nie wiem co tam mają:P

To chyba tyle co na razie mogę powiedzieć.
Aktualnie takie granatowe pidżamy z obszerną bluzką, 100% poliester i słabe szwy :P Ale wszystkiego dostaje się po dwie sztuki, więc jak w jednych spodniach szwy puszczą to zawsze są drugie

Cytat:
Napisane przez oskar90 Pokaż wiadomość
Hej, moze mi ktoś powiedzieć czy łatwo sie dostac do zary przed sezonem swiatecznym jak np teraz? Jak wyglada praca na magazynie itp? Bo chyba nowych zazwyczaj daja na magazyn, mam racje?
W moim sklepie na magazyn wysyła się pracowników, którzy mają już jako takie pojęcie o funkcjonowaniu sklepu, nigdy nowych - narobiliby bałaganu ;P Nowe osoby najczęściej widuję w przymierzalni i na wejściu.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi czy można połączyć 2 prace na pół etatu? Praca w Zarze + jeszcze coś? Czy grafik jest elastyczny? Możemy podać swoją dyspozycyjność, czy grafik jest szykowany z góry?
Teoretycznie pracujesz na pół etatu, ale szefostwo chciałoby, żeby jeden pracownik wyrabiał jak najwięcej godzin, dlatego jeśli mają akurat braki w personelu to nie licz na elastyczny grafik - będą Cię ściągać do pracy jak najczęściej się da. Nie wiem z czego to wynika, czy płacą coś więcej od większej liczby pracowników, ale raczej starają się przy jak najmniejszych zasobach ludzkich wyrobić jak najwięcej godzin.
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 08:10   #400
annkarpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Wie ktoś może w której Zarze teraz w warszawie potrzebują pracowników?
annkarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 05:04   #401
201611020928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cześć jutro ma rozmowę kwalifikacyjną w Zarze. Powiedzcie jak się do niej przygotować i czego mogę się spodziewać? Z góry dziękuję za porady.
201611020928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 17:03   #402
andz14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: zara szczecin

Hej ile z Was pracuje nadal w Zarze? Jak tam jest? prawdopodobnie bede zaczynac od grudnia.
andz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 13:39   #403
zara_zara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Witam. Czy jest ktoś kto może kupowac ubrania z ZARA taniej i dołożyc sobie jakąs kwote i mi sprzedac? Chodzi mi o większą ilośc dla dzieci. Ale też chciałabym taniej, żeby były.
zara_zara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:17   #404
M_R_
Przyczajenie
 
Avatar M_R_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Pracowałam w Zarze 1,5 roku i powiem Wam, że nie polecam.
Na rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy są super mili, wmawiają, że co miesiąc jest super premia i ogromne możliwości rozwoju, że możesz awansować nie tylko w obrębie Zary ale również innych brandów Inditexu (Bershka, Stradivarius, Pull&Bear itp)

Rozwój jest owszem, o ile podliżesz się komu potrzeba. Ciężko pracujesz, zostajesz po godzinach/przychodzisz wcześniej jeśli jest dużo pracy, jesteś na każde skinienie i przychodzisz do pracy nawet w dzień który miałaś mieć wolne? Zdarzało się również łamanie przepisów prawa pracy odnośnie godzin pracy (kończysz późno pracę a następnego dnia przychodzisz na rano "rano jest duża dostawa, możesz przyjść? bez Ciebie nie damy sobie rady...")oczywiście możesz odmówić, ale jako dobry pracownik zgadzasz się, przecież chodzi o dobro całego zespołu...Ale to nie zostanie docenione i nie umożliwi Ci awansu. Najważniejsze jest to, żeby przypodobać się osobom na odpowiednich stanowiskach (komplementy w stylu "o jak ładnie wyglądasz w tej spódnicy", "ale schudłaś!", "jesteś najlepszą kierowniczką" są wtedy jak najbardziej pożądane, również zdobywanie sympatii przełożonego w formie drobnych prezentów jest dobrze postrzegane (upiecz ciasteczka i przynieś do pracy, kup pani prezes kwiatki na imieniny itp) Jak już masz wyrobioną pozycję to nie musisz się za bardzo starać, nie musisz przychodzić do pracy w swój wolny dzień, przychodzić na rano gdy dzień wcześniej zamykałaś sklep. Mówisz wtedy, że nie możesz i już, nikt nie ma Ci tego za złe.
Szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej, tylko się niepotrzebnie starałam i dawałam z siebie wszystko, czasem ponad siły

Zarobki, faktycznie nie najgorsze w porównaniu z innymi sklepami. Ale za to grafik zmienia się kilka razy w ciągu miesiąca. Do tego duuża presja i stres. Nie ma tygodnia żeby do sklepu nie przyjeżdżał "ktoś ważny"(wizytacje z Hiszpanii, z biura itp). Więc ciągle wszyscy stoją na baczność, szorują i sprzątają każdy cm sklepu, wkuwają na pamięć wskaźniki sprzedaży, bestellery i wszystko co się da. Jakbyśmy się nie starali, to po wizycie i tak usłyszymy, że coś było nie tak. Takie wizytacje nigdy nie pochwalą wyglądu sklepu czy wiedzy pracowników, choćby nie wiem jak pięknie wyglądał sklep czy czego człowiek by nie wiedział.

A na koniec wręczają Ci wypowiedzenie, bez podania powodu. Bo mają do tego prawo gdy masz umowę na czas określony. Pracujesz, dajesz z siebie wszystko i z dnia na dzień nie masz pracy. I zastanawiasz się z jakiego powodu (bo przecież wcześniej nikt z Tobą nie przeprowadził, żadnej rozmowy że coś jest nie tak)
M_R_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:58   #405
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

A ja właśnie dostałam się do Zary warunki mi odpowiadają, póki co po wstępnym szkoleniu podoba mi się, dziewczyny miłe,zobaczymy jak będzie dalej nie kłamały, że grafik lubi się zmieniać, ale jeśli nie mogę przyjść to nie mogę, nie zwalniają za to. Rotacji zbyt wielkiej nie ma, wypytałam dziewczyn, pracują po 4 lata, niektóre 2,5 roku, nie narzekają. A czy ciężko? Ja do pracy idę pracować- takie moje zdanie
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:40   #406
Arbuz81
Przyczajenie
 
Avatar Arbuz81
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

To jak sie pracuje w Zarze zależy w dużej mierze do managera sklepu. Koleżanka opowiadała, że wcale to tak kolorowo nie jest. Grafiki był niby elastyczny, ale często wymagali niemalże pełnej dyspozycyjności. Zarobki to najniższa krajowa + premia.
__________________
---------------------------
Arbuz
Arbuz81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 20:22   #407
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ja nie oczekuje super zarobków, praca na pół etatu z tym, że mi wystarczy. Bardzo też cieszę się z karty sportowej, wreszcie będzie motywacja żeby zacząć się ruszać
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:57   #408
lovetoby
Przyczajenie
 
Avatar lovetoby
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

A tę kartę to się dostaje czy samemu jakoś trzeba załatwić?
lovetoby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 20:02   #409
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez lovetoby Pokaż wiadomość
A tę kartę to się dostaje czy samemu jakoś trzeba załatwić?
wszystkiego się dowiesz w pracy
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 22:42   #410
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hej, ja pracowałam w Zarze w Londynie, jak któraś z Was szuka pracy w UK w tym sklepie i ma pytania, to służę pomocą.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:48   #411
mogjel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Rozmowa kwalifikacyjna - zara

Hej wybieram się jutro na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu ZARA na rynku głównym w Krakowie. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia związane z pracą w tej sieciówce? Jakich pytań mogę się spodziewać podczas rozmowy? . Pozdrawiam.
mogjel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 10:44   #412
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Mam pytanie do dziewczyn, które pracowały/ starały się o pracę w Zarze. Chcę ubiegać się o pracę na 1/5 etatu, a nie mam statusu studenta, czy łatwiej by mi było gdybym go miała? (mam taką możliwość)

edit: oczywiście chodzi mi o 1/2, a nie 1/5 etatu

Edytowane przez camelia111
Czas edycji: 2015-11-04 o 10:28
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 09:39   #413
lovetoby
Przyczajenie
 
Avatar lovetoby
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ja myślę, że jak chcą kogoś do pracy to przyjmą i na taki etat u mnie w Zarze jedna dziewczyna jest na 1/4 bez problemu
lovetoby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:29   #414
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez lovetoby Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak chcą kogoś do pracy to przyjmą i na taki etat u mnie w Zarze jedna dziewczyna jest na 1/4 bez problemu
O rany, dzięki za odpowiedź a chodziło mi o 1/2 etatu, i głównym moim problemem jest status studenta nie wymiar pracy
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 20:43   #415
donia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Mam pytanie odnośnie Zary. Jak wygląda praca w przypadku osób po 40 roku życia. Czy takie osoby w ogóle są przyjmowane czy głównie młode? Tez interesuje mnie praca na 1/2 etatu ze względu na dzieci.
donia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 10:36   #416
wachpaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Witam
Piszę pracę magisterską odnośnie sklepu ZARA, bardzo prosiła bym o pomoc pracowników/byłych pracowników o wypełnienie ankiety odnośnie zadowolenia z pracy w ZARA, ankieta ma dosłownie 6 pytań zamkniętych. Dziekuję bardzo za pomoc

http://www.survio.com/survey/d/J3F7Q2R8I5C0X1E8H
wachpaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 17:26   #417
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ktoś pracuje w Zarze w Galerii Kazimierz w Krakowie? Jak tam jest? Chciałabym złożyć CV najlepiej na pół etatu bądź na cały jeśli się da! Jakie są zarobki? Ile godzin pracy? Jak z weekendami? Jak duży nacisk jest kładziony na rozmowę z klientem? Bo szczerze wolałabym więcej pracować fizycznie niż gadać

Dodam, że nie jestem studentką, mam 25 lat.
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2016-01-24 o 17:31
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:07   #418
lovetoby
Przyczajenie
 
Avatar lovetoby
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Tak, przyjmują też i takie osoby. W mojej Zarze pracuje jedna. Była również też kobieta, która pracowała tam 12 lat i też ma dzieci.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Każdy dostaje 1/2 etatu jak przychodzi do pracy. To już od Ciebie zależy czy chcesz dopełniać do pełnego czy nie
lovetoby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 17:23   #419
Szreat4
Przyczajenie
 
Avatar Szreat4
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Z tego co wiem, Zara nie placi rewelacyjnie. Ale to chyba tak jak i w innych sklpeach.
__________________
Doświadczenie składa się z nieskończonych dwuznaczności – motywów, uczuć, przyczyny i skutku
Szreat4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 08:27   #420
Sandii94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 81
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hej, czy jest tutaj ktoś to pracuje w zarze we wrocławiu?
Sandii94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 20:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.