Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 11:14   #511
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Dziewczyny mam bardzo wazne dla mnie pytanie - wlasciwie to kilka
Bardzo chcialabym prosic kogos o fachowej wiedzy, by pomogl mi dobrac suplementy (lub chociaz zasugerowal, na co moglabym zwrocic uwage). Ogolnie o mnie to tak: mialam kiedys bardzo grube wlosy, zrobily sie cienkie, chcialabym to jakos zmienic. Troche wypadaja, oczywiscie strasznie na to narzekam. W dodatku z jednej strony sa suche a z drugiej maja sklonnosc do przetluszczania - stosowalam kiedys MSM i bardzo mi pomogl, moglam nie myc wlosy 3 dni i chyba do niego wroce.
Poza twarza moja skora ma sklonnosc do suchej, niestety cierpie na zapalenie mieszkow wlosowych - czy jakies suplementy moga cos zdzialac na to? Na tym chyba zalezy mi najbardziej. (dodam ze jesli chodzi o kosmetyki na zew to wiekszosc masci na zapalenie mieszkow mi nie pomaga - np te z mocznikiem w skladzie - ale te z kwasami dzialaja super)

Wlasciwie to najbardziej zalezy mi na wlosach i skorze. Pytam tak szczegolowo, bo mam (wreszcie) dostep do suplementow ze stanow, podobno sa lepsze od polskich bo tam maja wieksza dopuszczalna dawke, ponadto maja mniej zbednych "uzupelniaczy".

Myslalam o biotynie i MSM (jakie dawki na poczatek?). A co lykac zeby pomoc mojej skorze?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:33   #512
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Kasiu, nie pomogę Ci bardzo, ale pamiętaj, że w Stanach jest większy liberalizm jeśli chodzi o farmaceutyki a co za tym idzie, większa możliwość, ze trafisz na coś ... niedozwolonego.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:00   #513
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Niedozwolonego? nawet w aptece?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:05   #514
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Po prostu europejskie normy dotyczące składów i dawek substancji w kosmetykach i farmaceutykach są o wiele surowsze. Więcej substancji jest na "czarnej liście" a tam są dozwolone. Nawet była o tym mowa chyba w "salonie piękności" Tvn Style.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:48   #515
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Dziewczyny a slyszalyscie juz o tym preparacie na cere itp. co sie go pije (albo lyka w tabletkach) na noc? Ja widzialam reklame w tv... ale jak to zawsze ja nie zapamietalam nazwy...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:14   #516
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Po prostu europejskie normy dotyczące składów i dawek substancji w kosmetykach i farmaceutykach są o wiele surowsze. Więcej substancji jest na "czarnej liście" a tam są dozwolone. Nawet była o tym mowa chyba w "salonie piękności" Tvn Style.
Nie wiem czy mowimy o tym samym odcinku, ja tam widzialam nagonke na kosmetyki ze stanow i azji, ktore tak naprawde maja tego samego producenta tylko ceny znacznie nizsze

Ciekawe co z tymi suplementami, bo teraz znam dwie zupelnie rozne opinie.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 15:16   #517
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

po przeczytaniu calego watku postanowilam zaopatrzyc sie w w Calcium Panthotenium, Belissei salfazin. Mam cere mieszana, chociaz ostanio bardzo czesto przetluszcze mi sie cera,czasami wyskakuja mi jakies krosty i czesto mam problemy z zaskornikami . Czy wybrany przeze mnie zestaw jest odpowiedni? jesli tak to w jakich dawkach mam lykac te preparaty. Poza tym pije herbate nimbe skin care tee
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 15:55   #518
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
po przeczytaniu calego watku postanowilam zaopatrzyc sie w w Calcium Panthotenium, Belissei salfazin. Mam cere mieszana, chociaz ostanio bardzo czesto przetluszcze mi sie cera,czasami wyskakuja mi jakies krosty i czesto mam problemy z zaskornikami . Czy wybrany przeze mnie zestaw jest odpowiedni? jesli tak to w jakich dawkach mam lykac te preparaty. Poza tym pije herbate nimbe skin care tee
jak Belissa to juz nie Salfazin

chodzi o to, ze oba preparaty zawieraja witamine A. z tym nie wolno przeholować

nawet w ulotce Belissy z tego co pamietam jest taka informacja, zeby nie przyjmowac rownoczesnie innego preparatu z wit A

Belissa jest bardziej na wlosy, sa osoby ktore skarża sie, ze po niej wyskauje wiecej krost, ja jestem dopiero w polowie 1 opakowania i zauwazylam cos takiego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:54   #519
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

dzieki za ostrzezenie
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:44   #520
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Dziewczyny, kupiłam sobie Beta Karoten z firmy Hasco-Lek i na opakowaniu pisze, aby nie przyjmować dodatkowo witaminy A. Od dłuższego czasu jem skrzypovite i nie chciałabym jej przerywać. Skrzypovita również zawiera witaminę A Narazie jem dwie tabletki beta karotenu i tylko jedną skrzypovity. Czy nic mi po tym nie będzie?
Dodatkowo jem jeszcze biogal (2 tabletki dziennie),ponieważ mam bardzo przesuszona i podrażniona skóre. ale tam nie ma witaminy A.
Czy taki skład jest bezpieczny? Jak długo moge te tabletki zażywac?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 09:42   #521
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

w beta karotenie jest juz duzo witaminy A,dlatego pewnie pisza aby starac sie nie przyjmowac jej z innych zrodeł. a ile wit.A jest w skrzypo-vicie? bo jesli jest jej minimalnie to mozesz barac albo po prostu zmniejszyc dawke skrzypo-vity np. jak bierzesz 3x dziennie zmniejszyc do 2 lub 1 dziennie na czas brania karotenu,albo zacząć kuracje karotenem troszke pozniej np.pod koniec lub w polowie kwietnia.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 10:01   #522
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

w skrzypowicie jest 400 ug witaminy A. Wczesniej brałam 2 tabletki na dzień, teraz ze względu na beta karoten biore tylko jedna. Ale i tak nie wiem czy to nie za dużo
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 10:20   #523
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
w skrzypowicie jest 400 ug witaminy A. Wczesniej brałam 2 tabletki na dzień, teraz ze względu na beta karoten biore tylko jedna. Ale i tak nie wiem czy to nie za dużo
Beta karoten ma duzo wit.A,wiec moze lepiej zachowac ostrożność.
Ja myśle aby dokończyc kurację skrzypem i później zacząć kuracje beta-karotenem.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:02   #524
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

a jak długo można brać beta karoten? Są jakieś ograniczenia?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:14   #525
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a jak długo można brać beta karoten? Są jakieś ograniczenia?
Ja myślę że nie za długo(miesiac),slyszalam że zbyt długie przyjmowanie bk może miec jakieś nie przyjemne skutki uboczne. Tak samo jak l-karnityna może powodować raka tak samo jak chrom itp... ale wiadomo,ja tego nie popieram w 100% to mogą byc tylko plotki.
Ale wiadomo wszystkie leki i witaminy w nadmiarze moga mieć jakies skutki uboczne.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:14   #526
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Chciałam aby moja skóra przybrała troszkę ciemniejszy kolor, a nie chce chodzic na solarium. Myślicie, że beta karoten pomoże?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:07   #527
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Chciałam aby moja skóra przybrała troszkę ciemniejszy kolor, a nie chce chodzic na solarium. Myślicie, że beta karoten pomoże?
Wiesz co,ja mam ten sam problem. Ja myśle że beta-karoten to dobra sprawa ale krótko dystansowa(nie mozna go zbyt dlugo stosowac). Nawet jeśli bedziesz go przyjmować twoja skóra będzie wytwarzać więcej melaniny (naturalny barwnik występujacy w skórze)co ochroni Twoją skórę przed niekorzystnym dziłaniem promieni słonecznych,więc nawet jeśli teraz zaczniesz przygotowywać skórę przed latem (i słońcem) Twoja skóra lepiej zniesie promienie UV-tzn. nie zaostanie tak uszkodzona jakby mogla być kiedy bys nie uzywała b-k.
Melanina jest bardzo ważna,dlatego często blade osoby (które maja jej mniej)częściej cierpia na poparzenia słoneczne niz te,ktore maja ciemniejsza karnację.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 09:59   #528
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Walcze z tradzikiem i wlasnie zaczelam brac cynk i olejek z wiesiolka...czekam na efekty myslicie,ze mam cos jeszcze brac,zeby wzmocnic efekty?
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:24   #529
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja myślę że nie za długo(miesiac),slyszalam że zbyt długie przyjmowanie bk może miec jakieś nie przyjemne skutki uboczne. Tak samo jak l-karnityna może powodować raka tak samo jak chrom itp... ale wiadomo,ja tego nie popieram w 100% to mogą byc tylko plotki.
Ale wiadomo wszystkie leki i witaminy w nadmiarze moga mieć jakies skutki uboczne.
Dokładnie, dlatego myślę, że lepiej wypić sobie codziennie sok z marchwi, albo po prostu zjeść marchewkę, po jakimś czasie na pewno zauważy się lekkie przyciemnienie skóry, a i bedzie to zdrowsze dla organizmu.
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 00:14   #530
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Moze ktos bierze sylimaryne?I jesli to w jakies dawce?
podbijam pytanie
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:07   #531
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

lekarz rodzinny wypisał mi bodymax ze wzgledu na kiepskie wyniki.. ale mam tradzik i nie wiem czy nie ma tam czegos co mogloby jeszcze pogorszyc jego stan..?? czy sa jakies witaminy/mineraly ktorych przy tradziku trzeba unikac? z gory dziekuje za pomoc
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 14:50   #532
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
lekarz rodzinny wypisał mi bodymax ze wzgledu na kiepskie wyniki.. ale mam tradzik i nie wiem czy nie ma tam czegos co mogloby jeszcze pogorszyc jego stan..?? czy sa jakies witaminy/mineraly ktorych przy tradziku trzeba unikac? z gory dziekuje za pomoc
Nie ma tam nic "niebezpiecznego". Ale zróć uwage jak sie bedziesz po nim czuła - ja miałam koszmarne zawroty głowy, chyba za dużo żeń-szenia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:38   #533
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Dziewczyny, chcialabym polaczyc:
- capivit hydrocontrol
- merz special
- omega 3
- tran

Jak moge to rozsadnie i skutecznie stosowac?
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:59   #534
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcialabym polaczyc:
- capivit hydrocontrol
- merz special
- omega 3
- tran

Jak moge to rozsadnie i skutecznie stosowac?
skoro zamierzasz zażywać tran to po co dodatkowo capivit i omega3?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:02   #535
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skoro zamierzasz zażywać tran to po co dodatkowo capivit i omega3?
Wyczytalam, ze dostepne na rynku suplementy z omega-3 nie maja wysokiego stezenia, poza tym znajoma wyleczyla niewielki tradzik stosujac omega-3 i tran. Sadzilam, ze to dobre polaczenie? Czy w takim wypadku naprawde odpuscic sobie Capivit?
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:10   #536
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Wyczytalam, ze dostepne na rynku suplementy z omega-3 nie maja wysokiego stezenia, poza tym znajoma wyleczyla niewielki tradzik stosujac omega-3 i tran. Sadzilam, ze to dobre polaczenie? Czy w takim wypadku naprawde odpuscic sobie Capivit?
myslalam, ze kompletujesz zestaw dla bardzo suchej skory, jezeli masz tlusta idaca w kierunku trądzikowej to odpusc sobie kwasy omega-3

u wielu osob nastepuje nawet pogorszenie, np. u mnie. wlosy tluszcza sie niesamowicie, rowniez twarz, pory bardziej sie zatykaja, masakra

bardziej polecam Salfazin, dokupic do tego zestaw witamin z grupy B, ew. kapsulki z olejem ogorecznika lub wiesiolka.

ten caly capivit wychodzi dosc drogo, a w Salfazinie masz juz wit A i E, tabletki z ogorecznikiem kupowane osobno np. Biogal wychodza duzo taniej.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:22   #537
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
myslalam, ze kompletujesz zestaw dla bardzo suchej skory, jezeli masz tlusta idaca w kierunku trądzikowej to odpusc sobie kwasy omega-3

u wielu osob nastepuje nawet pogorszenie, np. u mnie. wlosy tluszcza sie niesamowicie, rowniez twarz, pory bardziej sie zatykaja, masakra

bardziej polecam Salfazin, dokupic do tego zestaw witamin z grupy B, ew. kapsulki z olejem ogorecznika lub wiesiolka.

ten caly capivit wychodzi dosc drogo, a w Salfazinie masz juz wit A i E, tabletki z ogorecznikiem kupowane osobno np. Biogal wychodza duzo taniej.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedzi

Mam mieszana cere, wysuszona kwasami i innymi kuracjami zwalczajacymi pryszcze. Capivit hydro. bralam juz dlugo i poprawa skory jest zauwazalna, jednak to jeszcze nie to o co mi chodzi. Czytalam, ze to kwestia doboru indywidualnego, wiec nie mozna jednoznacznie stwierdzic, czy te tluszcze rybne zaszkodza czy poprawia stan skory...Chcialabym zaryzykowac, bo przyklad znajomej pobudza wyobraznie Jak w takim moge polaczyc to, przy czym sie upieram? Omega-3 + Biogal+ Salfazin? Omega-3+Tran? Tran + Biogal + Salfazin?
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:33   #538
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedzi

Mam mieszana cere, wysuszona kwasami i innymi kuracjami zwalczajacymi pryszcze. Capivit hydro. bralam juz dlugo i poprawa skory jest zauwazalna, jednak to jeszcze nie to o co mi chodzi. Czytalam, ze to kwestia doboru indywidualnego, wiec nie mozna jednoznacznie stwierdzic, czy te tluszcze rybne zaszkodza czy poprawia stan skory...Chcialabym zaryzykowac, bo przyklad znajomej pobudza wyobraznie Jak w takim moge polaczyc to, przy czym sie upieram? Omega-3 + Biogal+ Salfazin? Omega-3+Tran? Tran + Biogal + Salfazin?
skoro chcesz sprobowac kwasow omega 3 to dorzuc Salfazin i Biogal.

moje omega3 pochodzilo z tranu rybiego, nie wiem, moze omega 3 z orzechow wloskich albo siemienia lnianego
mniej zapycha

a moze takie cuś dokupisz do Salfazinu?
http://www.allegro.pl/item337853872_...siolkowym.html
http://www.allegro.pl/item342929791_..._6_60kaps.html
http://www.allegro.pl/item340784455_...iolek_len.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:41   #539
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skoro chcesz sprobowac kwasow omega 3 to dorzuc Salfazin i Biogal.

moje omega3 pochodzilo z tranu rybiego, nie wiem, moze omega 3 z orzechow wloskich albo siemienia lnianego
mniej zapycha

a moze takie cuś dokupisz do Salfazinu?
http://www.allegro.pl/item337853872_...siolkowym.html
http://www.allegro.pl/item342929791_..._6_60kaps.html
http://www.allegro.pl/item340784455_...iolek_len.html
Bardzo Ci dziekuje Pedze do apteki
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:49   #540
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuje Pedze do apteki
nie ma za co, koniecznie napisz o efektach

na kazdego suplementy reaguja inaczej

zerknij http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ighlight=omega
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 14:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.