Aneksy maturalne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 21:45   #1
ewelina1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 71

Aneksy maturalne.


czesc, w tym roku zdawałam "poprawkową" maturę z dodatkowych przedmiotów. w piątek są wyniki. Aneksy odbiera się chyba w sekretariacie, prawda?!;p poza tym, przy składaniu papierów na studia...wiozę ze sobą maturę i aneks?! jak to wygląda? miał ktoś taką sytuację?
w Internetowej Rekrutacji np. na UW trzeba wpisać nr matury, ewentualnie matury "poprawkowej" - czyli nie tylko poprawki, ci którzy nie zdali z danej przedmiotu, a również i Ci z aneksami ? właśnie. tam trzeba wpisać nr poprawki i matury, a niżej jest data wystawienia, nie wiem czy wpisać to i to? pytam jak dziecko, wiem.. ale to z nerwów czekałam rok, żeby poprawić tę maturę. Nie polecam nikomu 'siedziec' w domu przez rok i to w dodatku z rodzicami, sama, gdzie reszta sobie smacznie studiowała... nigdy więcej! dlatego nie chcę popełnić żadnego błędu
ewelina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:18   #2
Zielony24
Raczkowanie
 
Avatar Zielony24
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 302
Dot.: Aneksy maturalne.

Cytat:
Napisane przez ewelina1235 Pokaż wiadomość
poza tym, przy składaniu papierów na studia...wiozę ze sobą maturę i aneks?! jak to wygląda? miał ktoś taką sytuację?
Tak, oryginal i aneks.
Cytat:
w Internetowej Rekrutacji np. na UW trzeba wpisać nr matury, ewentualnie matury "poprawkowej"
Nie ma tam jakiegos FAQ? Precyzuja zazwyczaj, czy pisac numer oryginalu, czy samego aneksu. Oba raczej nie, bo na wydrukowanym podaniu sie nie zmieszcza ;-)

Poszukaj numeru do komisji rekrutacyjnej i zadzwon. Tu masz dane kontaktowe.

Edytowane przez Zielony24
Czas edycji: 2013-06-26 o 22:21
Zielony24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:46   #3
ewelina1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 71
Dot.: Aneksy maturalne.

no właśnie jest FAQ, ale mało tych pytań i nie na temat.
na moim koncie jest taka treść:

nowa matura (2005-2013)
Numer dokumentu
(W przypadku zdawania egzaminów poprawkowych, prosimy o podanie numeru matury, oraz wszystkich aneksów (oddzielonych przecinkami)
Data wystawienia
W formacie rrrr-mm-dd
i właśnie tu nie wiem, czy wystawiać też datę aneksu,ale chyba nie...bo byłoby napisane.. na UW próbowałam dzwonić tyle razy, ze nie zliczę. pisałam nawet meile. nic. jedyna uczelnia, gdzie nie mogę się dodzwonić, naprawdę.
ewelina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:56   #4
Zielony24
Raczkowanie
 
Avatar Zielony24
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 302
Dot.: Aneksy maturalne.

Cytat:
Napisane przez ewelina1235 Pokaż wiadomość
i właśnie tu nie wiem, czy wystawiać też datę aneksu,ale chyba nie...bo byłoby napisane.. na UW próbowałam dzwonić tyle razy, ze nie zliczę. pisałam nawet meile. nic. jedyna uczelnia, gdzie nie mogę się dodzwonić, naprawdę.
Skoro nie precyzuja, to ja bym wpisal tylko date wystawienia oryginalu. Dziwne, moze dzwonisz w zlych godzinach, np. jak maja przerwe na kawe ;-)
Zielony24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.