Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 13:24   #2071
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
I co dziewczyny upolowałyście? Ja tylko zmywacze i Blistexy, z lakierów nic nie kusiło a szminek, które chciałam nie było -.-

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Z paznokciowych rzeczy kupiłam duży zmywacz Isany(kiedyś go nie lubiłam, ale ja jestem strasznie uparta i daję szansę kosmetykom) oraz odżywkę Laura Conti Kompleksowa odbudowa paznokci-buteleczka mnie oszukała, że będzie dawać mleczny efekt, a tu zonk Chajzerowski(btw.znacie odżywkę, która daje mleczny efekt? Poza Eveline.). Jestem świadoma formaldehydu, tym razem będę ostrożniejsza, a poza tym muszę dołączyć jakąś cięższą artylerię, bo mi się pazurki osłabiły mimo diety i olejowania.

A pozapaznokciowo to kupiłam pomadkę Isana Intensiv i jagodowe masełko Nivei. Czaiłam się na jakieś błyszczyki, szminki i kredki, ale wszystko było już całkiem przebrane i zostały same zmacane resztki.

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Hej Ja już po rossmanowych zakupach, wpadł mi top Wibo Gel Like (świetny, 3 minuty i sucha, twarda warstwa ) i jeszcze nie używany żelowy top od Miss Sporty i ten sławny Insta-Dri, zobaczymy co to

A dziś odświeżyłam sobie pazurki lakierem Miss Sporty, którego nie używałam chyba z rok, a dalej śmiga ładnie, nie gluci się, dobrze się nakłada. A ma już ok. 4 lat
Jakie piękne pazurki.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:12   #2072
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja kupiłam wczoraj
-wysuszacz Killys
-wysuszacz CPR
-wysuszacz Miss Sporty
-baza peel off Miss Sporty
-zmywacz Laura zielony
-żel na skórki Wibo chciałam Sally Hansen ale nie było.

Jeszcze do ust tint Bell 06 i primer wibo w kredce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1462860729413.jpg (53,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-05-10 o 08:14
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:14   #2073
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja paznokciowo kupiłam dwa zmywacze Isany (genialnie rozpuszczają hybrydy), serum Lovely, serum Wibo, olejek Laura Conti i odżywkę Sally Hansen na wzrost paznokci, dzisiaj zdejmę hybrydy, skrócę paznokcie, bo się rozdwajają nadal i nałożę. Nie poszalałam na szczęście, bo zwykłych lakierów używam już tylko do stóp
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:38   #2074
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć dziewczyny

Lavender mnie zmobilizowała, żeby się Wam przypomnieć Ostatnio odzywałam się jakieś pół roku temu i pokazywałam pazurki na dwulecie olejowania. Oczywiście ciągle Was czytam, tylko z odzywaniem się tak słabo wyszło, bo w sumie nie ma o czym opowiadać. Co mi kiedyś tu i tam przyrosło, tak sobie tam stoi i się już od dawna nic nie rusza

Po ostatniej aktualizacji pod koniec zeszłego roku, przez jakieś dwa miesiące olejowałam trochę mniej intensywnie, bo sporo chorowałam i tak mi się nie chciało... ale już od dawna znów się maziam. Obecnie jestem zachwycona olejem kokosowym Używam go do paznokci, do rąk, do twarzy i do ciała. Kanapki też nim smaruję, a jakie naleśniki na nim dobre wychodzą... Paznokcie noszę zazwyczaj 2-3 milimetrowe. Zdarzają się i dłuższe, ale wtedy zawsze uszkadzam siebie, kogoś, albo właśnie paznokcie, do tego mega się wtedy już zniekształcają, więc nieładnie to wygląda. Trzy tygodnie temu byłam na mani japońskim (poniżej zdjęcie), specjalnie zapuściłam paznokcie, żeby kobieta na próbę wypiłowała mi je w migdałki. I o ile na zdjęciu, robionym od góry, wyglądają naprawdę fajnie, tak patrząc na nie z boku, większość przypomina ptasie zawinięte szpony. Okropieństwo. Ale zawsze miałam tak wrednie zbudowaną płytkę. A przy krótszych paznokciach nikt by się nie kapnął, że tak dupnie rosną. Dlatego też, zaraz po zrobieniu fotek, musiałam je zaokrąglić jak zwykle i skrócić (druga fotka, sorry, że mało wyraźna). Nie wyglądają już tak zjawiskowo od góry, ale za to z boku są normalne. I tak wolę. Jak widać, przynajmniej na razie, nie dla mnie smukłe, długie paznokcie. To znaczy, ogólnie lubię swoje pazury, ale na chwilę obecną, trudno coś z nimi spektakularnego zrobić. Ale olejuję, bo w sumie czemu nie, a nuż któregoś dnia obudzę się z ideałami
Jakby mnie ktoś jeszcze zmusił do regularnego malowania paznokci, to bym go ozłociła. A takie fajne lakiery mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Japoński.jpg (349,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Japoński po skróceniu.jpg (320,4 KB, 81 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2016-05-10 o 12:45
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:20   #2075
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj
-wysuszacz Killys
-wysuszacz CPR
-wysuszacz Miss Sporty
-baza peel off Miss Sporty
-zmywacz Laura zielony
-żel na skórki Wibo chciałam Sally Hansen ale nie było.

Jeszcze do ust tint Bell 06 i primer wibo w kredce.
Bardzo fajne zakupy.
Widzę, że lubiany przeze mnie top coat Miss Sporty jest przezroczysty.
Daj znać jak sprawdzi się żel do skórek Wibo.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja paznokciowo kupiłam dwa zmywacze Isany (genialnie rozpuszczają hybrydy), serum Lovely, serum Wibo, olejek Laura Conti i odżywkę Sally Hansen na wzrost paznokci, dzisiaj zdejmę hybrydy, skrócę paznokcie, bo się rozdwajają nadal i nałożę. Nie poszalałam na szczęście, bo zwykłych lakierów używam już tylko do stóp
Ja dzisiaj zmywam lakier i przez kilka dni nie będę malować, bo mam skórki wysuszone, więc trzeba je reanimować.

Olejek Laury Conti jest świetny, ale uważaj, aby nie przesuszyć sobie nim paznokci. Nad serum Lovely się zastanawiałam, ale kiedyś zużyłam dwie buteleczki i nie widziałam większych efektów.

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Lavender mnie zmobilizowała, żeby się Wam przypomnieć Ostatnio odzywałam się jakieś pół roku temu i pokazywałam pazurki na dwulecie olejowania. Oczywiście ciągle Was czytam, tylko z odzywaniem się tak słabo wyszło, bo w sumie nie ma o czym opowiadać. Co mi kiedyś tu i tam przyrosło, tak sobie tam stoi i się już od dawna nic nie rusza

Po ostatniej aktualizacji pod koniec zeszłego roku, przez jakieś dwa miesiące olejowałam trochę mniej intensywnie, bo sporo chorowałam i tak mi się nie chciało... ale już od dawna znów się maziam. Obecnie jestem zachwycona olejem kokosowym Używam go do paznokci, do rąk, do twarzy i do ciała. Kanapki też nim smaruję, a jakie naleśniki na nim dobre wychodzą... Paznokcie noszę zazwyczaj 2-3 milimetrowe. Zdarzają się i dłuższe, ale wtedy zawsze uszkadzam siebie, kogoś, albo właśnie paznokcie, do tego mega się wtedy już zniekształcają, więc nieładnie to wygląda. Trzy tygodnie temu byłam na mani japońskim (poniżej zdjęcie), specjalnie zapuściłam paznokcie, żeby kobieta na próbę wypiłowała mi je w migdałki. I o ile na zdjęciu, robionym od góry, wyglądają naprawdę fajnie, tak patrząc na nie z boku, większość przypomina ptasie zawinięte szpony. Okropieństwo. Ale zawsze miałam tak wrednie zbudowaną płytkę. A przy krótszych paznokciach nikt by się nie kapnął, że tak dupnie rosną. Dlatego też, zaraz po zrobieniu fotek, musiałam je zaokrąglić jak zwykle i skrócić (druga fotka, sorry, że mało wyraźna). Nie wyglądają już tak zjawiskowo od góry, ale za to z boku są normalne. I tak wolę. Jak widać, przynajmniej na razie, nie dla mnie smukłe, długie paznokcie. To znaczy, ogólnie lubię swoje pazury, ale na chwilę obecną, trudno coś z nimi spektakularnego zrobić. Ale olejuję, bo w sumie czemu nie, a nuż któregoś dnia obudzę się z ideałami
Jakby mnie ktoś jeszcze zmusił do regularnego malowania paznokci, to bym go ozłociła. A takie fajne lakiery mam
Masz naprawdę ładne paznokcie.

Pochwal się lakierami. Ja teraz szukam takiego w kolorze kredki do oczu Essence Feel the Mari-time.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:24   #2076
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Haruhi, dzięki za ostrzeżenie co do Laury, będę go używać na zmianę z innymi olejkami

Moje skórki odżyły dzięki masce do dłoni, już się nimi nie martwię
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:37   #2077
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy.
Widzę, że lubiany przeze mnie top coat Miss Sporty jest przezroczysty.
Daj znać jak sprawdzi się żel do skórek Wibo.



Ja dzisiaj zmywam lakier i przez kilka dni nie będę malować, bo mam skórki wysuszone, więc trzeba je reanimować.

Olejek Laury Conti jest świetny, ale uważaj, aby nie przesuszyć sobie nim paznokci. Nad serum Lovely się zastanawiałam, ale kiedyś zużyłam dwie buteleczki i nie widziałam większych efektów.



Masz naprawdę ładne paznokcie.

Pochwal się lakierami. Ja teraz szukam takiego w kolorze kredki do oczu Essence Feel the Mari-time.
Dam dam
Też kupiłam złotą odżywkę SH jak na razie paznokcie twarde xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 15:17   #2078
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dam dam
Też kupiłam złotą odżywkę SH jak na razie paznokcie twarde xd
Jest super.
Pomiędzy marcem a kwietniem miałam masakre, wszystko rozdwojone i połamane. Używam ze 3 tygodnie stuknie czwarty, widze poprawe, to co rozdwojone już spiłowuje, rosną i się nie kruszą, jest lepiej.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 15:28   #2079
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja ostatnio z Bielendą na paznokciach przywaliłam w drzwi spiesząc się przed wyjściem i byłam pewna że złamałam jednego, ze strachem spojrzałam na dłoń i zobaczyłam że odżywka owszem pękła. Ale jak zmyłam to okazało się że paznokieć jest cały.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 01:03   #2080
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj
-wysuszacz Killys
-wysuszacz CPR
-wysuszacz Miss Sporty
-baza peel off Miss Sporty
-zmywacz Laura zielony
-żel na skórki Wibo chciałam Sally Hansen ale nie było.

Jeszcze do ust tint Bell 06 i primer wibo w kredce.
fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Lavender mnie zmobilizowała, żeby się Wam przypomnieć Ostatnio odzywałam się jakieś pół roku temu i pokazywałam pazurki na dwulecie olejowania. Oczywiście ciągle Was czytam, tylko z odzywaniem się tak słabo wyszło, bo w sumie nie ma o czym opowiadać. Co mi kiedyś tu i tam przyrosło, tak sobie tam stoi i się już od dawna nic nie rusza

Po ostatniej aktualizacji pod koniec zeszłego roku, przez jakieś dwa miesiące olejowałam trochę mniej intensywnie, bo sporo chorowałam i tak mi się nie chciało... ale już od dawna znów się maziam. Obecnie jestem zachwycona olejem kokosowym Używam go do paznokci, do rąk, do twarzy i do ciała. Kanapki też nim smaruję, a jakie naleśniki na nim dobre wychodzą... Paznokcie noszę zazwyczaj 2-3 milimetrowe. Zdarzają się i dłuższe, ale wtedy zawsze uszkadzam siebie, kogoś, albo właśnie paznokcie, do tego mega się wtedy już zniekształcają, więc nieładnie to wygląda. Trzy tygodnie temu byłam na mani japońskim (poniżej zdjęcie), specjalnie zapuściłam paznokcie, żeby kobieta na próbę wypiłowała mi je w migdałki. I o ile na zdjęciu, robionym od góry, wyglądają naprawdę fajnie, tak patrząc na nie z boku, większość przypomina ptasie zawinięte szpony. Okropieństwo. Ale zawsze miałam tak wrednie zbudowaną płytkę. A przy krótszych paznokciach nikt by się nie kapnął, że tak dupnie rosną. Dlatego też, zaraz po zrobieniu fotek, musiałam je zaokrąglić jak zwykle i skrócić (druga fotka, sorry, że mało wyraźna). Nie wyglądają już tak zjawiskowo od góry, ale za to z boku są normalne. I tak wolę. Jak widać, przynajmniej na razie, nie dla mnie smukłe, długie paznokcie. To znaczy, ogólnie lubię swoje pazury, ale na chwilę obecną, trudno coś z nimi spektakularnego zrobić. Ale olejuję, bo w sumie czemu nie, a nuż któregoś dnia obudzę się z ideałami
Jakby mnie ktoś jeszcze zmusił do regularnego malowania paznokci, to bym go ozłociła. A takie fajne lakiery mam
wow ale się błyszczą!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 06:31   #2081
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;60186156]fajne zakupy



wow ale się błyszczą![/QUOTE]

Fajne fajne

O i masz :/ pomalowałam paznokcie wieczorem i uzylam wysuszacza CPR i mam pościel odbita :/
Ale dam mu szansę bo w sumie pomalowałam i zaraz poszłam coś robić -.- więc zmyje to zmywaczem z Laura zielonym(przy okazji zobaczę jak się sprawdzi) mazne złotą odzywka SH i lecimy xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 08:27   #2082
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Fajne fajne

O i masz :/ pomalowałam paznokcie wieczorem i uzylam wysuszacza CPR i mam pościel odbita :/
Ale dam mu szansę bo w sumie pomalowałam i zaraz poszłam coś robić -.- więc zmyje to zmywaczem z Laura zielonym(przy okazji zobaczę jak się sprawdzi) mazne złotą odzywka SH i lecimy xd
Ja nawet jak malowalam w południe i użyłam tego wysuszacza to po nocy mialam zawsze odbitą pościel:/
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 08:37   #2083
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Ja nawet jak malowalam w południe i użyłam tego wysuszacza to po nocy mialam zawsze odbitą pościel:/
Oj przepraszam ja uzylam wczoraj Killys :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:14   #2084
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja w końcu zainwestowałam i już mi się pościel nie odbija
Najlepsza baza i to jaki miałam. Baza pięknie oddziela przez co nie odbarwia mi płytki i te przebarwienia super schodzą. A top to po prostu mistrz i tyle. Mogę stukać, dotykać i nic się nie odbija
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160511_090729.jpg (73,6 KB, 55 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:35   #2085
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zainwestowałam i już mi się pościel nie odbija
Najlepsza baza i to jaki miałam. Baza pięknie oddziela przez co nie odbarwia mi płytki i te przebarwienia super schodzą. A top to po prostu mistrz i tyle. Mogę stukać, dotykać i nic się nie odbija
Kurde nie widać a w przeglądarce jakieś reklamy wyskakuja -.-

Pisz co tak chwalisz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Ja jeszcze Killys wysuszaczowi dac szansę bo też wczoraj praktycznie od razu poszłam do łóżka więc może to moja wina xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:41   #2086
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde nie widać a w przeglądarce jakieś reklamy wyskakuja -.-

Pisz co tak chwalisz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Ja jeszcze Killys wysuszaczowi dac szansę bo też wczoraj praktycznie od razu poszłam do łóżka więc może to moja wina xd
Cuccio - high gloss top coat i Cuccio - base coat

Może faktycznie za szybko poszłaś spać Musisz testować jeszcze
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:52   #2087
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No mi z tym żelowym topem Wibo też teraz nic nie odbija, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 10:05   #2088
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Cuccio - high gloss top coat i Cuccio - base coat

Może faktycznie za szybko poszłaś spać Musisz testować jeszcze
Nie znaju ja tej firmy xd

Myślę, ze zdecydowanie za szybko plus mam bąbelki na lakierze -.-
Dam mi szansę bo lubię dawać szansę kosnetykom
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:00   #2089
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie znaju ja tej firmy xd

Myślę, ze zdecydowanie za szybko plus mam bąbelki na lakierze -.-
Dam mi szansę bo lubię dawać szansę kosnetykom
Bo to raczej firma używana w salonach

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 12:57   #2090
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Masz naprawdę ładne paznokcie.

Pochwal się lakierami. Ja teraz szukam takiego w kolorze kredki do oczu Essence Feel the Mari-time.
Dzięki Lakierami chętnie się pochwalę, ale dopiero w weekend będę mieć trochę czasu, żeby je obfocić. Może przy okazji dostanę natchnienia i coś zmaluję na paznokciach

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;60186156]wow ale się błyszczą![/QUOTE]Też byłam tym zachwycona
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 21:17   #2091
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Oo, hybrydki
Higurashi, powiedz, jak się sprawdzają przy całym olejowaniu, wiem, może niemądre pytanie, ale co mi tam.. czy olej nie ma żadnego negatywnego wpływu na trwałość lakieru hybrydowego?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2016-05-11 o 21:19
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 21:59   #2092
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Oo, hybrydki
Higurashi, powiedz, jak się sprawdzają przy całym olejowaniu, wiem, może niemądre pytanie, ale co mi tam.. czy olej nie ma żadnego negatywnego wpływu na trwałość lakieru hybrydowego?
U mnie hybryda trzyma się pięknie niezależnie od olejowania Ściągam ją jak zrobi mi się odprysk z powodu okrutnie rozdwojonego paznokcia wskazującego prawej dłoni (zwykle hybryda trzyma wszystko 'w całości', dzięki czemu wreszcie trochę zapuściłam pazurki, ale zdarza się, że coś odpadnie...), lub jak mam spory odrost.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 10:29   #2093
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Usunelo mi watek z subskrypcji!


Pazury to wy macie ide ogarniac.moje ogryzki oszukam nature
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:57   #2094
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A ja się pochwalę że wreszcie w moim smutnym niezaopatrzonym mieście dorwałam: pisak CPR i odżywkę LC arganową ( ale daje olejkiem herbacianym ) . Biłam się jeszcze z myślami nad wysuszaczem z CPR ale okazało się że LC też działa jako wsuszacz także nie mam czego żałować a ten wysuszacz zawsze sobie mogę dokupić . A na promocji skusiłam się na odżywkę z jedwabiem z Wibo i lakiery do paznokci. W moim rossmanie pani powiedziała że zmywacze się nie łapią do promocji także zgłupiałam i zmywacza nie wziełam. :/
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 15:22   #2095
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę że wreszcie w moim smutnym niezaopatrzonym mieście dorwałam: pisak CPR i odżywkę LC arganową ( ale daje olejkiem herbacianym ) . Biłam się jeszcze z myślami nad wysuszaczem z CPR ale okazało się że LC też działa jako wsuszacz także nie mam czego żałować a ten wysuszacz zawsze sobie mogę dokupić . A na promocji skusiłam się na odżywkę z jedwabiem z Wibo i lakiery do paznokci. W moim rossmanie pani powiedziała że zmywacze się nie łapią do promocji także zgłupiałam i zmywacza nie wziełam. :/
Ja przedwczoraj kupiłam w Rossku zmywacz Laury Conti różowy, ale bez promo. Nie wiem, czy się po prostu skończyła, czy się zmywacze nie wliczały... Ale nic, jestem z niego zadowolona, a to najważniejsze - jest tańszym, a godnym zamiennikiem dla mojego pewniaka z Inglota
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 17:29   #2096
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę że wreszcie w moim smutnym niezaopatrzonym mieście dorwałam: pisak CPR i odżywkę LC arganową ( ale daje olejkiem herbacianym ) . Biłam się jeszcze z myślami nad wysuszaczem z CPR ale okazało się że LC też działa jako wsuszacz także nie mam czego żałować a ten wysuszacz zawsze sobie mogę dokupić . A na promocji skusiłam się na odżywkę z jedwabiem z Wibo i lakiery do paznokci. W moim rossmanie pani powiedziała że zmywacze się nie łapią do promocji także zgłupiałam i zmywacza nie wziełam. :/
U mnie Pani też mówiła, że nie łapią się i co ? Potem pacze na paragon i za Laure dałam 4 ileś xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 21:59   #2097
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
U mnie Pani też mówiła, że nie łapią się i co ? Potem pacze na paragon i za Laure dałam 4 ileś xd
u mnie się wliczały w promocję, kupiłam dużą butelkę zielonej Isany za 3 coś
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 22:16   #2098
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja przedwczoraj kupiłam w Rossku zmywacz Laury Conti różowy, ale bez promo. Nie wiem, czy się po prostu skończyła, czy się zmywacze nie wliczały... Ale nic, jestem z niego zadowolona, a to najważniejsze - jest tańszym, a godnym zamiennikiem dla mojego pewniaka z Inglota
Przedwczoraj był 10.05 a promocja była do 9.05 więc pewnie dlatego. Bo raczej niemożliwe żeby w jednym Rossie obejmowało a w drugim nie Ja też kupiłam na promocji Isane.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 23:16   #2099
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj był 10.05 a promocja była do 9.05 więc pewnie dlatego. Bo raczej niemożliwe żeby w jednym Rossie obejmowało a w drugim nie Ja też kupiłam na promocji Isane.
No to miałam dobry zapłon XD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 12:02   #2100
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Poszłam w neon I zapomniałam zrobić zdjęcia golasów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13211216_1327720643911364_402409110_o.jpg (87,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13211106_1327720980577997_903153662_o.jpg (77,3 KB, 50 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.