Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 20:44   #601
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Kurcze ,nie tyle chodzi mi o oszczędność, co o wieczne łuszczenie po cosm2.
Czy,używając cosmelanu tylko na noc ,następnego dnia jesteś czerwona i czy widać łuszczącą skórę.

Panicznie boję się wyjścia do pracy w fazie łuszczenia.Psychicznie nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godz.pod obstrzałem kilkunastu oczu .

Teraz mam miesiąc zwolnienia na zrzucenie skóry.Czekałam na ten moment pół roku.Po tym czasie marzy mi się powrót do pracy bez żadnych widocznych oznak
majstrowania przy twarzy.

Przeszłam piekło łuszczenia się w pracy.Miałam wrażenie,że koleżankę siedzącą naprzeciwko mdli od mojego widoku.Wydawało mi się,że wszyscy komentują mój wygląd.Istny koszmar br...Nigdy więcej takich stresujących sytuacji.

No cóż,na początku jest straszne łuszczenie ,ale ja (6 miesięcy od maski) używam cały czs cos2 na noc co drugi dzień.Robię tak od mniej więcej 3 miesięcy i nie mam już buraka ani skóra mi się nie łuszczy.Cała tajemnica polega na regularnym stosowaniu cos.Skóra się po pewnym czasie przyzwyczaja.Jednak jeżeli zrobi się dłuższą przerwę nawet kilkudnową a ,potem nałoży się cos to niestety następuje łuszczenie.Więc należy nakładać cos co 2- dzień,bardzo skąpo na noc i nic więcej.Obowiązkowe są filtry 50+ i to te apteczne( te normalne są perfumowane i mają niski SPF) nawet w dni gdy nie ma słońca,gdyż promienowanie zawsze jest.Wydziela go komputer,lamy i jarzeniówki w sklepach i w pracy.Po 3-4 godz niestety filtr się destabilizuje i znowu trzeba dosmarować,niektóre podkłady też destabilizują (przestają chronić) filtry-to te co w swoim składzie mają talk i mikę.


Dokłdna lista podkładów jest gdzieś w pamiętniku.


Pamiętajcie że cos działa gdy jest stosowany regularnie przez ok.rok.Trzeba tylko bardzo malutko ,bo jak dużo to będzie łuszczenie.1 słoik przy stosowaniu co 2-dzień powinien starczyć na 4 miesiące.
Powodzenia
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:28   #602
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Józefinko ja przechodziłam maskę i cos2 (2 sloiczki) plamy zeszły cienie malo widoczne zostały, przerwa i pigmanorm 3 miesiące. Odstawiłam w syczniu pigmanorm i jestem na odwyku skora wraca do normy tz kolor powraca mój naturalny oliwkowy ( wcześniej byłam blada śmiertelnie), pojawiły sie gule ale znikły nie wiem z jakiego powodu narazie stosuję serum z wit C+E i na to filtr 50 z Vichy (strasznie sie po nim świecę) czekam na Roca - jest dla mnie super. Na to nakładam puder perłowy - nie mylić z normalnym pudrem - oczyszcza skórę i zwęża pory. Będę na bierząco zdawać relację czy plamy mi wróciły czy nie.
A maskę nie musisz powtarzać kilka razy w roku wystarczy sam cos2 i tak się po nim będziesz łuszczyć. Powodzenia
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:01   #603
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny testowałam Double Wear light in place Laudera ,dzis na tą moja ymprezkę i jak dla mnie do bani Cera wyglądała jak we fluidzie a tego nie lubie,musiałam covermarkiem wykańczać...To tyle w opini ostatniej próbki która nabyłam.Uciekam spatki. Buziole dla Was!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:22   #604
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Halo, halo wstawac leniuszki
Ja już w pracy, kawkę robie
Madziusia no wpadnij tu w końcu bo mi Ciebie najbardziej brakuje
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:35   #605
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Halo, halo wstawac leniuszki
Ja już w pracy, kawkę robie
Madziusia no wpadnij tu w końcu bo mi Ciebie najbardziej brakuje
Czołem Jedynusia! Ja już po kawce, a właściwie po dwóch, ale nadal nieprzytomna. Spałam 4 godz. a to dla mnie o 4 za mało - jak ja dziś wysiedzę? A co z tym Pigmanormem?masz go?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:46   #606
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Czołem Jedynusia! Ja już po kawce, a właściwie po dwóch, ale nadal nieprzytomna. Spałam 4 godz. a to dla mnie o 4 za mało - jak ja dziś wysiedzę? A co z tym Pigmanormem?masz go?

zakupomaniaczka
ide we wtorek do mojej lekarki, wyprosze receptę i do okupanta na zakupki lece
przy okazji dobrych likierków nawiozę
masz już iwostin?
ja się smaruje, mniej błyszcze od svr, zobacze tylko czy mnie tfutfu nie zapcha
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:53   #607
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość

zakupomaniaczka
ide we wtorek do mojej lekarki, wyprosze receptę i do okupanta na zakupki lece
przy okazji dobrych likierków nawiozę
masz już iwostin?
ja się smaruje, mniej błyszcze od svr, zobacze tylko czy mnie tfutfu nie zapcha
Jeszcze nie mam Czyli póki co bez filtra... Co do zapychania to pokusiłam się w sobotę użyć siostry podkładu Dermablend Vichy i wyskoczył mi po nim taki wulkan, że szok!!! Każda cera jest inna, ale przynajmniej już wiem, że to podkład zupełnie nie dla mnie.
Wczoraj czytałam sporo o tym Pigma... i powiem Ci, że same pochlebne opinie. Oj - pewnie już brak Ci cierpliwości - sama jestem ciekawa efektów - więc nie zniknij przypadkiem z forum jak już Ci ta maśść pomoże tylko zdawaj relacje na bieżąco!!!!
Jedynusia - a powiedz jakiego kremu na dzień używasz? a na noc coś nakładasz? i jaką masz cerę?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:02 Powód: pytanie do Jedynej
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 09:03   #608
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam Czyli póki co bez filtra... Co do zapychania to pokusiłam się w sobotę użyć siostry podkładu Dermablend Vichy i wyskoczył mi po nim taki wulkan, że szok!!! Każda cera jest inna, ale przynajmniej już wiem, że to podkład zupełnie nie dla mnie.
Wczoraj czytałam sporo o tym Pigma... i powiem Ci, że same pochlebne opinie. Oj - pewnie już brak Ci cierpliwości - sama jestem ciekawa efektów - więc nie zniknij przypadkiem z forum jak już Ci ta maśść pomoże tylko zdawaj relacje na bieżąco!!!!
no patrz a mnie ten podkład vichy nie zapycha
naprawde kazdy inaczej wszystko toleruje
wiesz co aż tak strasznie mi sie nie pali, bo jak mówiłam nie mam aż takich plam i makijaz je jakoś kryje.
jak dostane ten cud krem to zaczynam w czwartek, żeby w pracy łuszczeniem i burakiem nie straszyć
a po thiospocie też jest burak?

wiesz co ja to wczoraj stwierdziłam że coś mało nakładam na ta moja facjatę
rano krem taki super nawilżający Cetaphil ,na to filtr i podkład i czasami jak zdąże puderek
a na noc mam taką zawiesine na bużke na zamówienie robioną bo lecze syfki

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:06 Powód: odpowiadam na pytanie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:03   #609
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Józefinko ja przechodziłam maskę i cos2 (2 sloiczki) plamy zeszły cienie malo widoczne zostały, przerwa i pigmanorm 3 miesiące. Odstawiłam w syczniu pigmanorm i jestem na odwyku skora wraca do normy tz kolor powraca mój naturalny oliwkowy ( wcześniej byłam blada śmiertelnie), pojawiły sie gule ale znikły nie wiem z jakiego powodu narazie stosuję serum z wit C+E i na to filtr 50 z Vichy (strasznie sie po nim świecę) czekam na Roca - jest dla mnie super. Na to nakładam puder perłowy - nie mylić z normalnym pudrem - oczyszcza skórę i zwęża pory. Będę na bierząco zdawać relację czy plamy mi wróciły czy nie.
A maskę nie musisz powtarzać kilka razy w roku wystarczy sam cos2 i tak się po nim będziesz łuszczyć. Powodzenia
cassatta i castrol-dzięki za rady.Pomyślę nad tym

Słuchajcie-czy któraś miała położoną maskę z cos1 na jakiś strupek bądż strupki,bo ja w momencie kładzenia maski miałam na twarzy dwa strupki.Teraz zauważyłam,że te miejsca,gdzie były strupki są wyrażnie ciemniejsze niż reszta skóry która się złuszcza.Czy te plamki zejdą?

Pomóżcie
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:04   #610
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ojej zapomniałam się przywitać!!!

Cześć maalla i jedynusia!!!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:05   #611
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
no patrz a mnie ten podkład vichy nie zapycha
naprawde kazdy inaczej wszystko toleruje
wiesz co aż tak strasznie mi sie nie pali, bo jak mówiłam nie mam aż takich plam i makijaz je jakoś kryje.
jak dostane ten cud krem to zaczynam w czwartek, żeby w pracy łuszczeniem i burakiem nie straszyć
a po thiospocie też jest burak?

wiesz co ja to wczoraj stwierdziłam że coś mało nakładam na ta moja facjatę
rano krem taki super nawilżający Cetaphil ,na to filtr i podkład i czasami jak zdąże puderek
a na noc mam taką zawiesine na bużke za zamówienie robioną bo lecze syfki
Nie wiem jak jest po thiospocie, liczę, że nie będzie tragedii, chociaż podobno ten w kulce może uczulać, jest mocniejszy. Ja zamówiłam oba, ale nadal czekam, bo zabrakło im
Cześć Józefinka Niestety nie pomogę Ci, bo się nie cosmelaniłam, ale zaraz śpiochy powinny wstać i zareagować. Kto to słyszał tyle spać! Ja od 4 na nogach

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:07
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 09:08   #612
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest po thiospocie, liczę, że nie będzie tragedii, chociaż podobno ten w kulce może uczulać, jest mocniejszy. Ja zamówiłam oba, ale nadal czekam, bo zabrakło im
a Ty co nakładasz co rano?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:11   #613
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
a Ty co nakładasz co rano?
Kurdę - wstyd się przyznać, ja nie używam w ogóle kremów - ani rano ani wieczorem. Nakładm tylko clairial C10 na plamy i tyle. No, ale jak dojdzie iwostin to wtedy będę zmuszona Generalnie - tylko podkład revlon i na to puder max factor. Ale chyba trzeba zacząć się kremować, bo pod oczami zmarszczki coraz głębsze
Uzywasz czegoś pod oczy?w jakim wieku trzeba zacząć?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:12
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:14   #614
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Kurdę - wstyd się przyznać, ja nie używam w ogóle kremów - ani rano ani wieczorem. Nakładm tylko clairial C10 na plamy i tyle. No, ale jak dojdzie iwostin to wtedy będę zmuszona Generalnie - tylko podkład revlon i na to puder max factor. Ale chyba trzeba zacząć się kremować, bo pod oczami zmarszczki coraz głębsze
hi hi hi to my dwie takie "naturalne"
ja się musze teraz porządnie nawilżać bo mnie nieźle te lekarstwa na syfki wysuszają, i migdałek też wysuszył, ale pomaga a to najważniejsze
a na zmarszczki a jakże, kremy zakupione tylko narazie " nabieraja mocy " na półeczce w łazience
od 4 nie śpisz???
ło matko to Ty w piekarni pracujesz?

cześć Józefinko
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:20   #615
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie przyjęli mnie do piekarni niestety A nie śpię, bo byłam na weekend u siostry i zamiast wrócić wczoraj wieczorkiem do domku to jeszcze zostałam na noc i dziś trzeba było pokonać 80 km żeby do pracy na 7.30 zdążyć. Ano - ma leń za swoje, teraz
Myślę, że może zamówię sobie krem nawilżający z Iwostinu?słyszałyście coś? a pod oczy co polecacie?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:23   #616
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
cassatta i castrol-dzięki za rady.Pomyślę nad tym

Słuchajcie-czy któraś miała położoną maskę z cos1 na jakiś strupek bądż strupki,bo ja w momencie kładzenia maski miałam na twarzy dwa strupki.Teraz zauważyłam,że te miejsca,gdzie były strupki są wyrażnie ciemniejsze niż reszta skóry która się złuszcza.Czy te plamki zejdą?

Pomóżcie
Józefonko budź Buczkę
ona Ci powie my tu jeszcze przed cosmelanem
Napisz jak dziś Twoja buźka wygląda poprosze.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:32   #617
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nie przyjęli mnie do piekarni niestety A nie śpię, bo byłam na weekend u siostry i zamiast wrócić wczoraj wieczorkiem do domku to jeszcze zostałam na noc i dziś trzeba było pokonać 80 km żeby do pracy na 7.30 zdążyć. Ano - ma leń za swoje, teraz
Myślę, że może zamówię sobie krem nawilżający z Iwostinu?słyszałyście coś? a pod oczy co polecacie?
z iwostinem to dopiero zaczynam
ale naprawde polecam cetaphil, mam emulsje do mycia twarzy, bardzo delikatna i ten krem nawilżający, kosztuje ok 40 zł a jest naprawde SUUUUPER
ide troszkę popracować ale będe cały czas zaglądać
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:33   #618
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja też,już po kawce.Fakt brakuje porannego parzenia kawki Madziusi.Jestem nałogową kawiarką.Piję 5-6 kaw dziennie,bez nich nie funkcjonuję.

Boże! jak się cieszę,że siedzę sobie wreszcie w domku.Jest śliczny poniedziałek,za oknem śnieg co prawda w ilościach śladowych ale zawsze śnieg ,świeci słoneczko, a ja z kawką przed komputerem.Nigdzie nie muszę wychodzić.SuperŻyci e jest piękne

Zapomniałabym o najważniejszym dzieci mają ferie i są u babci.Jestem tylko w domu z najmłodszym 5 letnim kubusiem .Raj na ziemi.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:35   #619
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Józefonko budź Buczkę
ona Ci powie my tu jeszcze przed cosmelanem
Napisz jak dziś Twoja buźka wygląda poprosze.

No właśnie,Buczka odezwij się!!!.Chodz na kawkę.Ty też przecież nałogowa kawoszka.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 09:37   #620
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj jak ja Ci zazdraszczam - też tak chcę!!!
Jedynusia - dobrze piszą o tym Twoim kremiku, ale on chyba jest do skóry z trądzikiem, a ja na szczęście nie mam tego problemu. A Ty Józefinko jakiego kremu używasz?
Miszelka - a Ty co się nie odzywasz? Odsypiasz po imprezie???

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:44
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:50   #621
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[
Napisz jak dziś Twoja buźka wygląda poprosze.[/quote]


No więc ,od piątku rana smaruję cosm2 trzy razy dzienne,czyli 3 doby smarowania mam już za sobą.W tym czasie niczym innym poza cosmelanem twarzy nie smaruję.o .Godzinkę temu zmyłam twarz najpierw chusteczką nawilżoną aloesem i pantenolem,dzięki nim lepiej schodzi skóra ,a potem jescze zwykłą wodą z kranu.Na koniec spryskałam twarz wodą termalną Avene w celu uspokojenia twarzy.Mam buraka,skóra jest mocno ściągnięta.
Na osuszoną twarz nałożyłam kolejną porcję cosm 2.Przez chwilę szczypie i piecze,ale po godzinie mija.Odczuwam tylko coś na kształt odparzania skorupy,ale da się to wytrzymać.
Plamy jeszcze są,gdyż nie wszędzie zeszła skóra.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:04   #622
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ja też,już po kawce.Fakt brakuje porannego parzenia kawki Madziusi.Jestem nałogową kawiarką.Piję 5-6 kaw dziennie,bez nich nie funkcjonuję.

Boże! jak się cieszę,że siedzę sobie wreszcie w domku.Jest śliczny poniedziałek,za oknem śnieg co prawda w ilościach śladowych ale zawsze śnieg ,świeci słoneczko, a ja z kawką przed komputerem.Nigdzie nie muszę wychodzić.SuperŻyci e jest piękne

Zapomniałabym o najważniejszym dzieci mają ferie i są u babci.Jestem tylko w domu z najmłodszym 5 letnim kubusiem .Raj na ziemi.
ja też niedługo mam ferie i urlop caaaałyyy tydzień
a na razie muszę pracować
ale w wolnej chwili rozmawiam z Wami, a to umila czas zdecydowanie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:05   #623
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny testowałam Double Wear light in place Laudera ,dzis na tą moja ymprezkę i jak dla mnie do bani Cera wyglądała jak we fluidzie a tego nie lubie,musiałam covermarkiem wykańczać...To tyle w opini ostatniej próbki która nabyłam.Uciekam spatki. Buziole dla Was!!!

Witam serdecznie

ja mam double wear ale te wersje nie light dla mnie super utrzymuje sie cały dzien
mylda tez uzywa i chwali
chyba kazda musi sobie dopasowac według własnej skory
mi pasuje rewelacyjnie
i revlon tez mi pasuje

buziaki
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:09
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:10   #624
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj jak ja Ci zazdraszczam - też tak chcę!!!
Jedynusia - dobrze piszą o tym Twoim kremiku, ale on chyba jest do skóry z trądzikiem, a ja na szczęście nie mam tego problemu. A Ty Józefinko jakiego kremu używasz?
Miszelka - a Ty co się nie odzywasz? Odsypiasz po imprezie???
Cześć Kochane plamki spałam sobie o tak smacznie i zaraz po obudzeniu do Was lecę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:12   #625
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jestem kremoholiczką.Od roku, używam danego/było ich tak wiele,że nazw nie będę tu przytaczać/ kremu nie dłużej niż dwa,trzy tygodnie.Zawsze mam jakieś cuda pod ręką do przetestowania.W pobliżu mojego domu jest kilka sklepów sieci Sephora i zawsze mam stamtąd jakieś cuda na wybielanie i nie tylko.


W Sephorze kupiłam tylko kilka kremów ,które miały mi pomóc w walce z plamami m.in.Strivictin,Shiseido, Dr Brandta i Lancoma.Te kremy siłą rzeczy stosowałam dłużej,aż do końca opakowania.I jak już pisałam większych efektów nie było.


Moja skóra bardzo lubi wszelkie kremy z wit.C,szczególnie te ,apteczne .Zuważyłam,że efekt jest zbliżony do efektu po zastosowaniu przez 4 tyg./bo ,tylko na tyle starczyło kremu,który dostałam gratis/kremu Lancoma Absolute-550 zł.

Czyli ,nie warto wydawać tyle kasy na drogie kremy.Napewno poprawią jakość skóry,wygładzą,rozświetlą ,ale napewno nie rozjaśnia znacząco plam.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:12   #626
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj jak ja Ci zazdraszczam - też tak chcę!!!
Jedynusia - dobrze piszą o tym Twoim kremiku, ale on chyba jest do skóry z trądzikiem, a ja na szczęście nie mam tego problemu. A Ty Józefinko jakiego kremu używasz?
Miszelka - a Ty co się nie odzywasz? Odsypiasz po imprezie???

możliwe że do skóry z problemami, ale dziewczyny po cosmelanie używały i zachwalają
mam jeszcze z svr przeciwzmarszczkowy, tzn do skóry po 25 roku zycia ( kiedy to było ) tez mi nieźle pasuje, ale nie mam kiedy go nakładać
cześć Wiinii
opowiadaj czym Ty się kremujesz
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:12   #627
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

ja mam double wear ale te wersje nie light dla mnie super utrzymuje sie cały dzien
mylda tez uzywa i chwali
chyba kazda musi sobie dopasowac według własnej skory
mi pasuje rewelacyjnie
i revlon tez mi pasuje

buziaki
Dokładniewielokrotnie kupowałam kogoś KCW co sie zupełnie nie sprawdzał na mojej buzi.Raz zalezy od rodzaju cery,dwa-lata tez sa wazne.To co gra 20 latce niekoniecznie spodoba sie 50
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:17   #628
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dokładniewielokrotnie kupowałam kogoś KCW co sie zupełnie nie sprawdzał na mojej buzi.Raz zalezy od rodzaju cery,dwa-lata tez sa wazne.To co gra 20 latce niekoniecznie spodoba sie 50
Ja jeszcze nie przekroczyłam magicznej trzydziestki, ale już muszę zacząć czegoś używać. Moja skóra jest mieszana w obszarze T i suchawa w pozostałej części. No i wrażliwa. Problemów poza plamami raczej nie mam. Jak macie jakieś propozycje to śmiało.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:18   #629
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Jestem kremoholiczką.Od roku, używam danego/było ich tak wiele,że nazw nie będę tu przytaczać/ kremu nie dłużej niż dwa,trzy tygodnie.Zawsze mam jakieś cuda pod ręką do przetestowania.W pobliżu mojego domu jest kilka sklepów sieci Sephora i zawsze mam stamtąd jakieś cuda na wybielanie i nie tylko.


W Sephorze kupiłam tylko kilka kremów ,które miały mi pomóc w walce z plamami m.in.Strivictin,Shiseido, Dr Brandta i Lancoma.Te kremy siłą rzeczy stosowałam dłużej,aż do końca opakowania.I jak już pisałam większych efektów nie było.


Moja skóra bardzo lubi wszelkie kremy z wit.C,szczególnie te ,apteczne .Zuważyłam,że efekt jest zbliżony do efektu po zastosowaniu przez 4 tyg./bo ,tylko na tyle starczyło kremu,który dostałam gratis/kremu Lancoma Absolute-550 zł.

Czyli ,nie warto wydawać tyle kasy na drogie kremy.Napewno poprawią jakość skóry,wygładzą,rozświetlą ,ale napewno nie rozjaśnia znacząco plam.
Dokladnie! Kiedys pis,ze kremy to tylko na naskorek wierzchni działaja i dobrze go po prostu jest nawilzac niekoniecznie drogimi kremami..bo relkamy robia ludzią wode z mozgu-tak uzyje go i odmlodnieje o 20 lat warto natomiast zainwestowac w dobry podklad,puder,szminke.Fla vo C probowalas Józefinko?z lewoskretną wit c?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:21   #630
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie przekroczyłam magicznej trzydziestki, ale już muszę zacząć czegoś używać. Moja skóra jest mieszana w obszarze T i suchawa w pozostałej części. No i wrażliwa. Problemów poza plamami raczej nie mam. Jak macie jakieś propozycje to śmiało.
Niby mamy cere taką samąwiek hm..przyznać sie? hi hi Przekroczyłam 30..o 6 lat
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.