produkty Lush - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 17:19   #2161
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Hm, ja nie pamiętam swoich poprzednich mydeł (ostatnie kupowałam kilka lat temu, jak mieszkałam jeszcze w Anglii czy tam na pierwszym roku studiów, mniejsza z tym ;p), a w każdym razie wiem, że fajnie się nimi myło, a teraz mam Mandarin's tea party i jest naprawdę fajne, bardziej zamienia się w taki olejek, a nie wielką pianę. Spróbuję go użyć z tą torebką materiałową, może będzie się bardziej pienić i nie będzie wyskakiwać.

Zamawiam sobie kilka nowych, przerzucam się chyba na mydła, żeby oszczędzić opakowania. Nie wiem czy jestem dziwna ale nie mam siły wyciskać żelu z butelek Lush'a.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:26   #2162
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Dotarła moja długo oczekiwana PAKA!
leży za moimi plecami i pachnie mi tak, że ani mi się na basen nie chce jechać! najchętniej bym wskoczyła do wanny i użyła wszystkiego po kolei, ale widzę już z pierwszych bardzo szybkich testów i wąchania przez folię że mydło Angels Delight będzie moim HITEM absolutnym! w końcu wiem jak pachną Jelly Beans!
No i dołączam do wielkich i oddanych fanek zapachu Snow Fairy i Godmother!!!!! po prostu coś oszałamiającego, różowa landryna, taka prawdziwa! Będzie 500ml żelu na stówę!!! cudo!!!
więcej ochów i achów pewnie dzisiaj wieczorem bo nie powstrzymam się i jutro jak będę robić foty to już część będzie zużyta! tzn nadużyta
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:06   #2163
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dotarła moja długo oczekiwana PAKA!
leży za moimi plecami i pachnie mi tak, że ani mi się na basen nie chce jechać! najchętniej bym wskoczyła do wanny i użyła wszystkiego po kolei, ale widzę już z pierwszych bardzo szybkich testów i wąchania przez folię że mydło Angels Delight będzie moim HITEM absolutnym! w końcu wiem jak pachną Jelly Beans!
No i dołączam do wielkich i oddanych fanek zapachu Snow Fairy i Godmother!!!!! po prostu coś oszałamiającego, różowa landryna, taka prawdziwa! Będzie 500ml żelu na stówę!!! cudo!!!
więcej ochów i achów pewnie dzisiaj wieczorem bo nie powstrzymam się i jutro jak będę robić foty to już część będzie zużyta! tzn nadużyta
A próbki jakieś dali? To ja chyba jako jedyna nie jestem fanką Snow Fairy
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:10   #2164
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
A próbki jakieś dali? To ja chyba jako jedyna nie jestem fanką Snow Fairy
ja chyba też nie - na pewno nie wielką, a mam ledwo zaczętą butlę 250ml
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:17   #2165
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
A próbki jakieś dali? To ja chyba jako jedyna nie jestem fanką Snow Fairy
Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
ja chyba też nie - na pewno nie wielką, a mam ledwo zaczętą butlę 250ml
ja tylko tyle moge powiedzieć co niuchałam bo kąpać się jeszcze nie kąpałam w nim. Jest to słodziak, no i troche irytujące te kawałeczki niby brokatu w butelce... ale ja chyba lubię słodkie zapachy!
nie dali chlip. Nic... z kumpelą robiłyśmy większe - nic ani jednej próbeczki...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:19   #2166
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Odebrałam paczki

Zapach kupi winter cos tam mocno mnie rozczarował, wrecz mi śmierdzi
Liczyłam na super pachnące Smoothies, ale nie pachnie jakoś mega silnie, może to i lepiej, zobacze co pod prysznicem się będzie działo. Z próbkami lipa tym razem, dostalam 2 plasterki mydeł chcialam kapkę kremu po goleniu, dla taty

Dostałam tez Mage Too i jeszcze nie mam zdania, zapach dziwny ale nawilża super Zobaczymy.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:22   #2167
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Odebrałam paczki

Zapach kupi winter cos tam mocno mnie rozczarował, wrecz mi śmierdzi
Liczyłam na super pachnące Smoothies, ale nie pachnie jakoś mega silnie, może to i lepiej, zobacze co pod prysznicem się będzie działo. Z próbkami lipa tym razem, dostalam 2 plasterki mydeł chcialam kapkę kremu po goleniu, dla taty

Dostałam tez Mage Too i jeszcze nie mam zdania, zapach dziwny ale nawilża super Zobaczymy.
winter bath ballistic?
wiem, fuuuuuuj jest
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 18:24   #2168
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
winter bath ballistic?
wiem, fuuuuuuj jest
On w wannie tez tak śmierdzi? Bo nie wiem czy dac mu szanse czy od razu posłać w świat
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:26   #2169
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
On w wannie tez tak śmierdzi? Bo nie wiem czy dac mu szanse czy od razu posłać w świat
sama już nie wiem... ja chciałam wyrzucić jak powąchałam
miałam wrażenie, że wszystkie inne kule i bb nim prześmierdły i bleh...
nie wiem, dziwny jest bardzo - tak jak ten Richie powiedział w recenzji - ni to ryba, ni sushi...
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:39   #2170
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dorotie, pisz więcej na blogu, właśnie weszłam, bardzo fajnie się czyta
czekam na więcej opinii
Ooo, dzięki wielkie. Na pewno jutro coś w pracy naskrobię.

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
sama już nie wiem... ja chciałam wyrzucić jak powąchałam
miałam wrażenie, że wszystkie inne kule i bb nim prześmierdły i bleh...
nie wiem, dziwny jest bardzo - tak jak ten Richie powiedział w recenzji - ni to ryba, ni sushi...
Mi w ogóle coś ta edycja świąteczna nie podeszła (oprócz Glogga, którego uwielbiam i Buche, którego nie miałam okazji wypróbować). Dla mnie So white to był mix starych skarpet i kanapki, która przeleżała miesiąc w plecaku. Żadnych jabłek
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:57   #2171
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ooo, dzięki wielkie. Na pewno jutro coś w pracy naskrobię.



Mi w ogóle coś ta edycja świąteczna nie podeszła (oprócz Glogga, którego uwielbiam i Buche, którego nie miałam okazji wypróbować). Dla mnie So white to był mix starych skarpet i kanapki, która przeleżała miesiąc w plecaku. Żadnych jabłek
Dostałąś moją mini paczuszkę?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:02   #2172
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dostałąś moją mini paczuszkę?
Jeszcze nie Vir, ja się biję w pierś, ale swojej jeszcze nie wysłałam, wyślę w sobotę, ostatnio byłam zabiegana strasznie, byłam na oczyszczaniu twarzy i w ogóle z domu nie wychodziłam
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:28   #2173
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nigdy nie pisalam o 5 zl.
Poprzednio przyjelam kurs 4, 60, a bank policzyl 4, 68. Teraz przyjelam 4, 70 , mam nadzieje, ze bedzie ok.
Jak przyjmujecie jakikolwiek przelicznik... to wystarczy spojrzeć na tabele kurów walut danego banku w którym ma sie karte kredytową (ewentualnie zaokrąglić 5gr) a Pay Pal ma stały kurs na dany dzień... wiec jesli zamówienei zbier sie szybko to jestes stwnie okreslić jaki bedzie kurs...
A tak pozatym czy zamówienie nie powinno być organizowane przez Organizatorkę??

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja tylko tyle moge powiedzieć co niuchałam bo kąpać się jeszcze nie kąpałam w nim. Jest to słodziak, no i troche irytujące te kawałeczki niby brokatu w butelce... ale ja chyba lubię słodkie zapachy!
nie dali chlip. Nic... z kumpelą robiłyśmy większe - nic ani jednej próbeczki...
Najwięcej próbek zawsze dają w sklepie...no ale w Polsce jeszcze nie ma. Ja ostatnio robiłam spore zakupy w sklepie w Paryżu i dostałam próbki każdego produktu nad którym sie zastanawiałam a w efekcie nie kupiłam ... tylko cos innego.
Wyszło ok. 15 próbek... no ale zakupy tez spore zrobiłam
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:33   #2174
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny,a mydełka z Lusha używacie też pod prysznic/do kąpieli? Nie zostawiają wam osadu?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:42   #2175
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Jak przyjmujecie jakikolwiek przelicznik... to wystarczy spojrzeć na tabele kurów walut danego banku w którym ma sie karte kredytową (ewentualnie zaokrąglić 5gr) a Pay Pal ma stały kurs na dany dzień... wiec jesli zamówienei zbier sie szybko to jestes stwnie okreslić jaki bedzie kurs...
A tak pozatym czy zamówienie nie powinno być organizowane przez Organizatorkę??
Nie wystarczy, bowiem należnośc z konta schodzi po 4-5 dniach od transakcji i kurs w tym dniu może być juz zupełnie inny.
A co do organizowania zakupów, to mam na wizażu calkiem niezły staz i jak sadzę zaufanie, a wspolne zakupy organizowałam juz kilka razy , na perfumowym zakupy na luckyscent i nie tylko, wiec nie wiem w czym problem.

A tak w innym temacie
Chwal się Kasiu co tam nabyłaś.
Osobiście mydełka lubię , bo widzę, ze to temat przewodni dzisiejszego dnia , pieknie pachna, nie wysuszają, niektóre bardziej sie pienią, inne mniej......jedynym mankamentem jest to, że bardzo szybko się zuzywaja.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:47   #2176
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


Osobiście mydełka lubię , bo widzę, ze to temat przewodni dzisiejszego dnia , pieknie pachna, nie wysuszają, niektóre bardziej sie pienią, inne mniej......jedynym mankamentem jest to, że bardzo szybko się zuzywaja.
Ja do mydełek nie mogę się przyczepić, ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by się super pienił i byłabym nim oczarowana. Najbardziej mi pasują HIWTK, Sea Vegetable i Vanilla in the mist. Szkoda, że jest do wyboru tak mało żeli
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:53   #2177
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja do mydełek nie mogę się przyczepić, ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by się super pienił i byłabym nim oczarowana. Najbardziej mi pasują HIWTK, Sea Vegetable i Vanilla in the mist. Szkoda, że jest do wyboru tak mało żeli
Vanilla in the mist mi nie podeszło, tzn. zapach piekny, pianka ok, ale nie była białego koloru, tylko żółta, mydło strasznie zabarwia wodę na zółto i niestety miłam dziwne skojarzenia

Z dotychczas przeze mnie uzywanych najbardziej pieni się snow globe. Pachnie jak pudrowe pastylki. Kojarzycie?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:56   #2178
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Ja tam mydełka bardzo lubię - nie wysuszają mnie, pięknie pachną, nie zauważam szorstkości na skórze i akurat mi na długo starczają. Poza tym nie wiem, jak sprawdzić, czy zostawiają osad (choć po obejrzeniu reklamy Dove może lustro byłoby dobrym probierzem?)
I uwielbiam jak na razie wszystkie zapachy, z tych, które miałam, no oprócz Gingermana i Mirandy... ale HIWTK i Rock Star rządzą

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Z dotychczas przeze mnie uzywanych najbardziej pieni się snow globe. Pachnie jak pudrowe pastylki. Kojarzycie?
Kusisz!!! Uwielbiam takie zapachy
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:56   #2179
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

A co z Mirandą nie tak? Bo ja się na nią czaję.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:58   #2180
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja do mydełek nie mogę się przyczepić, ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by się super pienił i byłabym nim oczarowana. Najbardziej mi pasują HIWTK, Sea Vegetable i Vanilla in the mist. Szkoda, że jest do wyboru tak mało żeli
A Grass miałaś? MOże to coś innego niz te zapachy, które Ci sie podobają, ale ja byłam zachwycona

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A co z Mirandą nie tak? Bo ja się na nią czaję.
ZA malo jak dla mnei pachnie - poza tym jest... brzydka ale tak, to chyba wszystko ok po prostu mi nei podeszła jak słodkawe
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:58   #2181
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Vanilla in the mist mi nie podeszło, tzn. zapach piekny, pianka ok, ale nie była białego koloru, tylko żółta, mydło strasznie zabarwia wodę na zółto i niestety miłam dziwne skojarzenia
Rzeczywiście zabarwia
A ja się rozczarowałam Snowcake, niczym mi nie pachnie Nie czuję w ogóle Waszego marcepana czy tam migdałów.

Laski, a miała któraś z Was Buche de Noel?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:02   #2182
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Szkoda, że jest do wyboru tak mało żeli
faktycznie żeli mało na ten moment mam flying foxa i snow fairy. Tak jak zapach pierwszego sprawiał mi początkowo ból niemal tak teraz się zachwycam - przedziwna jest ta słodka nafta A snow fairy to dla mnie balonówka - zapach jest zdecydowanie przerysowany, ale rano zawsze mi humor poprawia Kusi mnie glog - ale boję się rozczarowania. Za to na pewno chcę kupić Happy Hippy.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:04   #2183
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
A Grass miałaś? MOże to coś innego niz te zapachy, które Ci sie podobają, ale ja byłam zachwycona[COLOR="Silver"]
Mam próbkę Grassa i jestem zachwycona. Świetny świeżak

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
faktycznie żeli mało na ten moment mam flying foxa i snow fairy. Tak jak zapach pierwszego sprawiał mi początkowo ból niemal tak teraz się zachwycam - przedziwna jest ta słodka nafta A snow fairy to dla mnie balonówka - zapach jest zdecydowanie przerysowany, ale rano zawsze mi humor poprawia Kusi mnie glog - ale boję się rozczarowania. Za to na pewno chcę kupić Happy Hippy.
Glogga kocham Będę na każdym kroku go zachwalać. A Happy Hippy do mnie leci
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:07   #2184
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Glogga kocham Będę na każdym kroku go zachwalać. A Happy Hippy do mnie leci
Dorotie a ten glogg nie jest... dziwaczny? ja tak właśnie o foxie myślę, że to totalny dziwak zapachowy i choć doceniam nie chciałabym mieć drugiego. Tak obiektywnie (o ile subiektywnie możesz pokusić się o obiektywizm) - ładny?

no i czekam na relację z używania Hippka - ciekawa jestem bardzo
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:17   #2185
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
ą. Poza tym nie wiem, jak sprawdzić, czy zostawiają osad (choć po obejrzeniu reklamy Dove może lustro byłoby dobrym probierzem?)
U mnie zawsze na wannie widać jak coś osad zostawia,bo w miejscu do którego była woda po jej wypuszczeniu robi się wyraźna ciemna linia

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
faktycznie żeli mało
Z żeli z chęcią kupiłabym ten: http://www.lush.co.uk/index.php?page...emart&Itemid=1
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:21   #2186
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Dorotie a ten glogg nie jest... dziwaczny? ja tak właśnie o foxie myślę, że to totalny dziwak zapachowy i choć doceniam nie chciałabym mieć drugiego. Tak obiektywnie (o ile subiektywnie możesz pokusić się o obiektywizm) - ładny?

no i czekam na relację z używania Hippka - ciekawa jestem bardzo
Jak dla mnie Snow Fairy jest dziwakiem. Zapach ciekawy, ale ... nigdy więcej
Glogg pachnie przepięknie cukierkami o smaku coli, cynamonem, goździkami. Dla mnie właśnie tak pachną święta.
Nie lubię przesłodzonych zapachów. Wolę te cieższe, męskie jak i świeżaki
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:21   #2187
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Nie używałam jeszcze mydeł w kąpieli, tylko pod prysznicem, ale na wannie nie zauważyłam żadnego osadu. Osad czasami zostaje po ballisicach, ale to raczej taka tłusta powierzchnia, a nie osad.
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:24   #2188
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość



Z żeli z chęcią kupiłabym ten: http://www.lush.co.uk/index.php?page...emart&Itemid=1
Szkoda, że żeli z działu retro nie ma w mniejszych opakowaniach.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze mydeł w kąpieli, tylko pod prysznicem, ale na wannie nie zauważyłam żadnego osadu. Osad czasami zostaje po ballisicach, ale to raczej taka tłusta powierzchnia, a nie osad.
Dużo też zależy od stanu i rodzaju wanny Po użyciu dragon's egg u mnie nie było problemu z osadem, natomiast moja siostra u siebie w domu nie mogła zmyć tego brokatu przez 2 dni
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:25   #2189
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze mydeł w kąpieli, tylko pod prysznicem, ale na wannie nie zauważyłam żadnego osadu. Osad czasami zostaje po ballisicach, ale to raczej taka tłusta powierzchnia, a nie osad.
Dziękuję za odpowiedź Jak dostanę mydełko to będę testować

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Szkoda, że żeli z działu retro nie ma w mniejszych opakowaniach.


Ten żel występuje też w pojemności 100 ml
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:25   #2190
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Szkoda, że żeli z działu retro nie ma w mniejszych opakowaniach.


---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

są w pojemności 500 i 100ml

Edytowane przez barwy_wojenne
Czas edycji: 2010-11-04 o 20:27
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.