Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 20:12   #1
kasia123473
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3

Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle


Witam , mam problem , muszę iść do ginekologa po tabletke Escapelle lub inna "dzien po" , bedzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa czy myslicie ze bez problemu mi ją przepisze ?? prosze o pomoc
kasia123473 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:16   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle

Musisz iśc a ty sie na forum zastanawiasz czy beda problemy ?
ubierz sie i lec na pogotownie .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:25   #3
kasia123473
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle

do ginekologa ide z samego rana , 18 lat bede miala za 2 miesiace i stad moje pytanie.. czy w tym przypadku musze isc z matka czy nie
kasia123473 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:47   #4
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle

Pogratulować - za seks się już bierzesz ale do ginekologa to jakoś nie po drodze?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:59   #5
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pierwsza wizyta a tabletka Escapelle

Jezu, czemu to społeczeństwo uwielbia wypowiadać się na każdy temat, tylko nie na ten, którego dotyczy pytanie? Czy jak prosicie panią w warzywniaku o marchewkę, to ona ocenia stan waszego uzębienia i rozpatruje go pod kątem możliwości pogryzienia tej marchewki?

Odpowiedź na pytanie jest taka: Nie wiadomo, czy ginekolog przepisze Ci tabletkę tak łatwo, niektórzy robią problemy. Teoretycznie, jeśli lekarz odmawia zapisania takiego środka z przyczyn moralnych, to powinien okazać Ci dokument potwierdzający, że oficjalnie zrzeka się wypisywania takowych recept i wskazać innego lekarza, który wypisze receptę. Natomiast w Twojej sytuacji, jeśli powołałabyś się na ten przepis, to zapewne pogoniłby Cię, mówiąc, że i tak nie jesteś pełnoletnia. Ja chodziłam sama do ginekologa zanim skończyłam 18 lat, ale to zależy od lekarza- jeden chce pójść pacjentce na rękę, inny nie. Jedyne co mogę Ci doradzić, to:
1. Lepiej idź do prywatnego ginekologa, oni zawsze chętniej współpracują, w końcu dostają za to pieniążki.
2. Zarejestruj się do kilku lekarzy, jeżeli będzie gonił Cię czas, jeśli pierwszy Ci odmówi, wtedy nie będziesz tracić czasu na szukanie kolejnego. Jak już załatwisz sprawę to odwołasz pozostałe wizyty.
3. Zapytaj na forum lokalnym Twojego miasta, który lekarz wypisuje takie recepty, takie info łatwo da się zdobyć.
Powodzenia życzę
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.