Sklep Dobrarada - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 22:35   #2491
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny,
podpowiedzcie, który żel jest lepszy do pracy na formie: jednofazowy violet czy SUPER BUILDER?
Pozdrawiam.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 13:25   #2492
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Zdecydowanie Super Builder na szkielet, natomiast Violet jest fajny do budowania pazurków
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 18:22   #2493
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

a czy ktoras z was juz cos robila tym nowym celeste?? i czy nadaje sie n forme - tzn. czy jest na tyle gesty??)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 23:40   #2494
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Super Builder na szkielet, natomiast Violet jest fajny do budowania pazurków
Dziękuję Kochana
Jeszcze jedno pytanie,
co lepiej stosować pod żele DR, bonder czy primer? A może jedno i drugie? Kompletuję pierwsze zamówienie z tego sklepu i nie wiem co wybrać..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 12:59   #2495
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Myślę.ze i bonder i primer bedzie dobrym wyjsciem. Jedno lub drugie alo oba naraz i powinno byc dobrze , ja dla pewnosci stosuję jedno i drugie
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:00   #2496
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana
Jeszcze jedno pytanie,
co lepiej stosować pod żele DR, bonder czy primer? A może jedno i drugie? Kompletuję pierwsze zamówienie z tego sklepu i nie wiem co wybrać..
osobiście nigdy nie używam żeli podkładowych (bonderów), mam za to nasz primerek - ten podstawowy w niebieskim kolorku i jak dla mnie - super się sprawuje

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was juz cos robila tym nowym celeste?? i czy nadaje sie n forme - tzn. czy jest na tyle gesty??)
nadaje się na formę, ten żelik rewelacyjnie się poziomuje, nie rozpływa. Jedyny w zasadzie jego feler to taki, że mimo filtru przeciw żółknięciu - nie wytrzymał 4 seansów w turbo-solarium (łącznie 40 minut) i zżółknął ale tylko trochę

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Pewnie ze wymieniane... z normalnym żelem nie ma żadnych problemów...


Dziewczyny jaki kredowo biały gęsty żel od Db polecicie?! Gęstszy od Cosmic White.. Dobra Rado moze ty coś polecisz...
gęste to: soft white (ale jest taki półkryjący), american prima white (kryje w 75%), ewentualnie 100% krycia i bardzo gęsty - żel 3D white

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Z NSI czy Harmony tak, z DR 1,5 tygodnia i ani minuty dłużej na moich pazurkach i mojej sis...
ja nosiłam na pazurach kolor 8080 przez dobre 2 tygodnie
teraz mam D132 - też drugi tydzień. Trzymają się jak narazie bardzo dobrze

trzeba pamiętać o kilku szczegółach:

1) ja osobiście nie kładę podkładu na pazurki - ma to swoje plusy: żele kolorowe zupełnie się nie rozpływają i można bez problemu zachować super ostrą linię przy skórkach, oszczędność czasu i duzo lepsze przyleganie żelu do pazurka i dłużej się utrzymują na pazurach. Ale przez to trudniej je zdjąć.

ma też jeden zasadniczy minus: ewidentnie czerwone kolory po zdjęciu zażółcają płytkę paznokcia, dosyć konkretnie. Dlatego trzeba lekko płytkę pazurka zamtowić aby to zażółcenie usunąć.

2) przed aplikacją trzeba naprawdę porządnie potrzepać buteleczką, najlepiej jak się ma stary lakier z kulką (kulkę wyjąć, oczyścic i wrzucic do gellacqa) i wtedy super się zamiesza

3) po nalożeniu pierwszej warstwy (ultracieniutkiej) mozna wszystkie pazury utwardzić na jeden raz (wystarczy minutka, nie trzeba więcej i nie jest wskazane), drugą warstwę też cienką ale KRYJĄCĄ - utwardzamy max 2 minuty. Za każdym razem zabezpieczamy bardzo dokładnie wolny brzeg! Nawet z lekkim zamalowaniem pazurków od spodu!

4) zaraz potem nakładamy bezbarwny żel nawierzchniowy, można dwie średniej grubości warstwy. Przy dwóch warstwach - pierwszą utwardzamy max 30 sekund, drugą 1,5 minuty (łącznie 2 minuty).

5) Nie przekraczamy łącznie czasu naświetlania w lampie warstw kolorowej i nawierzchniowej więcej niż 5 minut! Te żele są podobne do akryli i nie lubią nadmiaru światła UV - wtedy żółkną.
Zwłaszcza kolory które nie wyglądają fajnie z żółtym refleksem!

6) po utwardzeniu ostatniej warstwy żelu nabłyszczającego - zostawiamy pazury w spokoju na minimum 5 minut! Nie przecieramy etc...!

To są LAKIEROŻELE ! czyli zawierają składniki które po prostu muszą odparować tak jak baza z lakieru do paznokci! Nie ruszamy od razu z wacikiem i cleanerem, czekamy aż żel wystygnie! Dopiero po minimum 5 minutach możemy po prostu umyć pazurki wodą z mydłem w płynie, wytrzeć delikatnie i resztki pozostałości warstwy dyspersyjnej zmyć łagodnym cleanerem.

To jest szalenie istotne! Bo te produkty zawierają w sobie również składniki które po prostu muszą odparować!
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:55   #2497
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep Dobrarada

No to dobrze wiedzieć Dziękuję Dobrarado. A ja zawsze zaraz po wyciągnięciu przemywałam cleanerem i nigdy nie miałam idealnego błysku. Teraz już wiem czemu.
Mam pytanie odnośnie pochłaniacza pyłu http://dobrarada.com.pl/p19802,lidan...owy-perla.html
Czy to normalne, że w pierwszych dniach użytkowania pochłaniacz pachnie takim "spalonym" odkurzaczem? Mam nadzieję, że nic z silnikiem się nie dzieje, nie chodzi zbyt długo jednorazowo.
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 18:41   #2498
sylwiacytrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep Dobrarada

A jak wciąga pył?? Bo zastanawiam się nad jego kupnem Pracujesz frezarką?
sylwiacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:51   #2499
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep Dobrarada

Pracuję frezarką, kiedy ściągam masę przy odnowie Pył wciąga bardzo dobrze, żaden okruszek nie spadnie obok Nawet klientki mówią, że widzą różnicę. Jestem bardzo zadowolona póki co
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:58   #2500
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

fajny ten pochłaniacz - też nad nim myślę , trzeba pieniążki zbierać bo mój stary nie wciąga dobrze
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 13:14   #2501
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez karolliinnaa Pokaż wiadomość
No to dobrze wiedzieć Dziękuję Dobrarado. A ja zawsze zaraz po wyciągnięciu przemywałam cleanerem i nigdy nie miałam idealnego błysku. Teraz już wiem czemu.
Mam pytanie odnośnie pochłaniacza pyłu http://dobrarada.com.pl/p19802,lidan...owy-perla.html
Czy to normalne, że w pierwszych dniach użytkowania pochłaniacz pachnie takim "spalonym" odkurzaczem? Mam nadzieję, że nic z silnikiem się nie dzieje, nie chodzi zbyt długo jednorazowo.
szczerze mówiąc nie wiem
bo nigdy nie korzystam z takich wynalazków
jestem jeszcze starej daty :P
sprawdź czy dobrze masz załozony woreczek
albo zzdjemij worek i puść sam pochłaniacz - na sucho
bez worka i pyłu i zobacz, jak dalej będzie śmierdzieć - to coś z silniczkiem, a jak nie będzie śmierdzieć - to silniczek ok.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 11:47   #2502
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Sklep Dobrarada

dobrarado a j a mam pytanko kiedy beda dostepne podklady do lakierozeli?chcialabym je kupic juz zestawowo i wyprobowac czekam na odzew pozdrawiam
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:57   #2503
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Myślę.ze i bonder i primer bedzie dobrym wyjsciem. Jedno lub drugie alo oba naraz i powinno byc dobrze , ja dla pewnosci stosuję jedno i drugie
Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
osobiście nigdy nie używam żeli podkładowych (bonderów), mam za to nasz primerek - ten podstawowy w niebieskim kolorku i jak dla mnie - super się sprawuje [COLOR="Silver"]
Dziękuję, już wszystko wiem
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:58   #2504
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Hejka -chcialam wam dziewczyny napisac cos o budujacym Celeste..wczoraj dostalam i moge zdac relacje - zelik gesty, ladnie sie poziomuje, jak dla mnie na forme swietny, nie mozna tylko za bardzo gmerac w nim pedzelkiem bo sie potwornie babluje ja polecam z calego serducha, aha nie wiem jak sie nim buduje pazurki, bo to robie viloletem - na szczescie nowa formul juz tak nie piecze pod lampa
zamowilam tez zelik z serii Jelly Fashion i jest piekny - takiego wlasnie szukalam (jasny niebieski turkus), przy nstepnym zamowieniu beda kolejne kolorki! aha mam do DR pytanie - kiedys byl rowniez dostepny z tej serii intesnywny roz, a teraz go nie widze - pojawi sie jeszcze w sprzedazy?? z gory dzieki za odpowiedz!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:45   #2505
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Eve ja ma ten żel Light blue właśnie na jednym pazurku. Kiedyś zrobiłam szwagierce i tez się kruszył, ale to dlatego, że położyłam na niego żel twardy, nabłyszczający. Może połączyłaś je razem? jedyna kombinacja z tym żelem , to masked jeszcze, bo zawiera silikon, reszta żeli się nie będzie trzymała. teraz robiłam nim nawet przedłużenie na formie i się da bez problemu. Ogólnie ten żel sprawia mi problemy, na szczęcie kupiłam 5 gram tylko. Teraz zamierzam testowac make-up cover, właśnie robię zamówienie.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:28   #2506
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja mam pytanie, czy zdarzyło się Wam żeby żel zmienił kolor? miałam jasny fioletowy żel i teraz jest ohydnie zielony tylko na wieczku został fioletowy...
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:42   #2507
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy zdarzyło się Wam żeby żel zmienił kolor? miałam jasny fioletowy żel i teraz jest ohydnie zielony tylko na wieczku został fioletowy...
a dobrze wymieszalas?? bo ja czasami jak dlugo nie uywam jakiegos zelu to tez pigment calkowicie opada na dno a na wierzchu robi sie taki kolor sino-koperkowy trzeba dokladnie wtedy wymieszac taki zeli i u mnie to skutkuje
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:28   #2508
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

Dzięki, faktycznie po wymieszaniu wszystko wróciło do normy myślałam że jak by pigment opadł to byłby po prostu bardziej przeźroczysty, a koloru zielonego się nie spodziewałam po prostu
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:46   #2509
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Sklep Dobrarada

uwielbiam ten sklep <3 w poniedziałek zamówione i dziś przyszło <333 wszystko pięknie, nic sie nie wylewa, odpowiednio zabezpieczone ! idealnie wręcz.




i juz wiem co i jak polecam oliwke i nails <3 czekolada ma piekny zapach i cudownie nawilza!
Masked idealny odcien jak dla mnie. a frencza zrobilam 3d white! i wyszedl fajnie

Edytowane przez wrozkaaanka
Czas edycji: 2011-05-11 o 15:30
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 10:09   #2510
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Sklep Dobrarada

hejka!
który z pochłaniaczy lepiej wciąga pył??
ten
http://www.dobrarada.com.pl/p16682,p...rem-bialy.html
czy może ten nowy designerski
http://dobrarada.com.pl/p19802,lidan...owy-perla.html
czy może oba moc pochłaniania mają taką samą a oprawa tylko inna??

Edytowane przez bombeloczka
Czas edycji: 2011-05-14 o 10:10
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:18   #2511
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Sklep Dobrarada

Mam pytanie dziewczęta, mianowicie pracuję tylko na produktach ze sklepu Dobrejrady i niestety mam problem: mianowicie przedłużam paznokcie na formie i używam do tego : najpierw primer, potem bonder, następnie jednofazówka violet, ewentualnie jeśli frencz to extreme white i masked, buduję też violet-em, a wybłyszczam super gloss-em.
Niestety zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że paznokcie po ok. 1-2 tyg po prostu się odklejają, dosłownie, odchodzą jak sztuczne paznokcie, takie na jeden wieczór. Nie wiem czemu się tak dzieje, ponieważ zawsze porządnie odpylam paznokcie, nie zatłuszczam ich w trakcie, no sama nie wiem o co kaman....Może któraś z Was też miała podobne przypadki? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:35   #2512
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez aquarius Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczęta, mianowicie pracuję tylko na produktach ze sklepu Dobrejrady i niestety mam problem: mianowicie przedłużam paznokcie na formie i używam do tego : najpierw primer, potem bonder, następnie jednofazówka violet, ewentualnie jeśli frencz to extreme white i masked, buduję też violet-em, a wybłyszczam super gloss-em.
Niestety zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że paznokcie po ok. 1-2 tyg po prostu się odklejają, dosłownie, odchodzą jak sztuczne paznokcie, takie na jeden wieczór. Nie wiem czemu się tak dzieje, ponieważ zawsze porządnie odpylam paznokcie, nie zatłuszczam ich w trakcie, no sama nie wiem o co kaman....Może któraś z Was też miała podobne przypadki? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
tez mialam taki problem kiedy zaczynalam przedluzac na szablonie i do tego bardzo sie zrazilam ...ale po pewnym czasie zaryzykowalami sc na dobry kurs i jak ręką odjął ...wszystko pieknie ladnie sie trzyma a moim zdaniem byla to wina zlego przygotowania pazurka cos zle robisz ...tzn... matowisz , odpylasz szczoteczką i odtluszczasz odtluszczaczem w pędzelku ...i pozniej reszta tak jak piszesz i powinno byc ok ...nie wspominajac o prawidlowej budowie apex, tunel bo bez tago ani rusz ...musisz cos zle robic ...a jesli wydaje ci sie ok to dobry primer i bonder ! zreszta nie wiem jaki ma DR .. moze któraś z dziewczyn miała je i cos Ci podpowie na tamat primera i bondera..
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:34   #2513
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Sklep Dobrarada

Z tym że ja jestem po kursie i to po jednym z najbardziej zachwalanych przez wizażanki, więc trochę głupieję Masz rację, można się zniechęcić do pracy kiedy wychodzą takie "zonki"....
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:03   #2514
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez aquarius Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczęta, mianowicie pracuję tylko na produktach ze sklepu Dobrejrady i niestety mam problem: mianowicie przedłużam paznokcie na formie i używam do tego : najpierw primer, potem bonder, następnie jednofazówka violet, ewentualnie jeśli frencz to extreme white i masked, buduję też violet-em, a wybłyszczam super gloss-em.
Niestety zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że paznokcie po ok. 1-2 tyg po prostu się odklejają, dosłownie, odchodzą jak sztuczne paznokcie, takie na jeden wieczór. Nie wiem czemu się tak dzieje, ponieważ zawsze porządnie odpylam paznokcie, nie zatłuszczam ich w trakcie, no sama nie wiem o co kaman....Może któraś z Was też miała podobne przypadki? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam

złe podkładanie formy - nie może być uskoku plus dobrze zacisnąć tunel , oprócz tego polecam żel bazowy tylko cieniutką warstwą b.oszczędnie bo nadmiar może zaszkodzić
primer polecam ten max a bonder w buteleczce - dehydrator
ważne też dobre odsunięcie błonek


a ja tu z pytaniem zajrzałam - jak sprawują sie lakiery pękające od doberka ? te za 14.90 są dobre ?
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2011-05-17 o 16:04
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:07   #2515
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
złe podkładanie formy - nie może być uskoku plus dobrze zacisnąć tunel , oprócz tego polecam żel bazowy tylko cieniutką warstwą b.oszczędnie bo nadmiar może zaszkodzić
primer polecam ten max a bonder w buteleczce - dehydrator
ważne też dobre odsunięcie błonek


a ja tu z pytaniem zajrzałam - jak sprawują sie lakiery pękające od doberka ? te za 14.90 są dobre ?
dziękuję uprzejmie
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:24   #2516
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Sklep Dobrarada

podczytuję was ciągle ale nie mam kiedy pisać
zbieram się właśnie do zamówienia - muszę jednofazówkę kupić i tipsy a znając własne możliwości nie poprzestanę na tym
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 15:57   #2517
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Sklep Dobrarada

właśnie dostałam paczuszke zawsze byłam zadowolona bo szybka wysyłka i wszytstko bylo szczelnie popakowane, żele poowijane w folię, a tym razem niestety żele nie były owinięte tylko poprostu luzem w torebce, przez co jednofazówka troszeczke mi się wylała ale ogólnie wszystko ok :P
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:26   #2518
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
podczytuję was ciągle ale nie mam kiedy pisać
zbieram się właśnie do zamówienia - muszę jednofazówkę kupić i tipsy a znając własne możliwości nie poprzestanę na tym
W moim przypadku jednofazówka Violet to była milość od pierwszego wejrzenia
Uwielbiam też waciki bezpyłowe- dość trwałe i ta cena
-żel nabłyszczający Quick Finish - super błyszczy, nic się nie zapowietrza
-Klej do tipsów- ten szybciej schnący
-Tipsy z krótką kieszonką- elastyczne, dobrze i szybko je się opiłowuje
-żel kamuflujący Masked- rewelacja, chociaż na niektórych pazurkach zauważyłam że się zapowietrza przy skórach, to musi być jego wina bo przy samej jednofazówce to się nie dzieje. Może za mało daje podkładu
-Cleaner, płyn do dezynfekcji-dobra cena
- pędzelki- te które ja zakupiłam jakiś rok temu jak nie więcej do tej pory doskonale się spisują
-Pilniczki 80/80 doskonałe do uzupełnień, taką gradiacją szybciutko da się spiłować stary materiał, cena w zestawie także śmiesznie niska
Zawsze wszystko super zapakowane, aż ciężko się do paczki dobrać
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:11   #2519
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez aquarius Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczęta, mianowicie pracuję tylko na produktach ze sklepu Dobrejrady i niestety mam problem: mianowicie przedłużam paznokcie na formie i używam do tego : najpierw primer, potem bonder, następnie jednofazówka violet, ewentualnie jeśli frencz to extreme white i masked, buduję też violet-em, a wybłyszczam super gloss-em.
Niestety zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że paznokcie po ok. 1-2 tyg po prostu się odklejają, dosłownie, odchodzą jak sztuczne paznokcie, takie na jeden wieczór. Nie wiem czemu się tak dzieje, ponieważ zawsze porządnie odpylam paznokcie, nie zatłuszczam ich w trakcie, no sama nie wiem o co kaman....Może któraś z Was też miała podobne przypadki? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
Kochana zmień koniecznie biały żel. Ten extreme to o du** potłuc. Miałam go na szczęście 5 ml tylko i leży w szafce już stary, wywalę go. Zawsze mi się zapowietrzał, odpryskiwał, rozwarstwiał się na pazurku i to nie wina formy była, bo od początku na nich robiłam. Kup jakiegoś Americana jeśli rzadkie lubisz jeśli nie to spróbuj 3D white gęstym robić. Lub może byc problem, ze Twoja lampa nie jest wystarczająca dla violeta. Miałam ten problem, bo po zrobieniu podkładu nie do końca się utwardzał,a żarówki mam 4 sztuki nowe. Zmieniłam na inny podkład, zwykła jednofazówkę no name, jest tez u Doberka i ten problem zniknął.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:19   #2520
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Kochana zmień koniecznie biały żel. Ten extreme to o du** potłuc. Miałam go na szczęście 5 ml tylko i leży w szafce już stary, wywalę go. Zawsze mi się zapowietrzał, odpryskiwał, rozwarstwiał się na pazurku i to nie wina formy była, bo od początku na nich robiłam. Kup jakiegoś Americana jeśli rzadkie lubisz jeśli nie to spróbuj 3D white gęstym robić. Lub może byc problem, ze Twoja lampa nie jest wystarczająca dla violeta. Miałam ten problem, bo po zrobieniu podkładu nie do końca się utwardzał,a żarówki mam 4 sztuki nowe. Zmieniłam na inny podkład, zwykła jednofazówkę no name, jest tez u Doberka i ten problem zniknął.
Dziękuję za radę
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.