Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 10:07   #961
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja nie czuję się skuszona, bo nie mam kasy Ale w marcu przecież muszę zrobić zakupy na helfach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:17   #962
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
n
nie kupiłam olejku, nie kupiłam szamponu anti-age, kremu też nie kupiłam... mam za to kapryśną mgiełkę. w ogóle to krem phenome do twarzy mi służy, nie wiem który to bo próbkę dostałam od Klolci. Klolciu, który to był?
To jest ten krem http://phenome.pl/pl/main/produkty/4...tujace/?pid=38
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:24   #963
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Musisz?no czy Ty znowu musisz kusić?
Przez tyle dni olewałam zachwyty nad tą maską,ale dzisiaj to już przesadziłaś
i to stanowczo!
a miałam oszczędzać
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:25   #964
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Aniu, a jaką jeszcze maseczke polecasz z helfy w podobnej cenie?
Ja Cię w sumie uwielbiam za to kuszenie motywujesz o dbania o siebie jak mało kto

powiem szczerze, że w takiej cenie to generalnie, gdziekolwiek ciężko cos znaleźć
z helfy wzięłam jeszcze 2 maseczki, ale firmy hesh, dużo droższe od tej i raczej działające odzywczo (skin life i rose).
Ja naprawde jestem w szoku...... Mam ogromną, wielką nadzieję, że maseczka działa tak nie tylko na nas w domu, ale na wszystkich najbardziej zafascynowała mnie w niej kwestia walki z zaczerwieniami na twarzy - zarówno tych pozostałych po paskudach twarzowych, ale też naczynkowych muszę poobserwować ile czasu ten efekt przytłumienia naczynek trwa, ale jest świetnie widoczny.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie wierzę, padłam jeszcze przed punktem kulminacyjnym. oj tam najwyżej będę żebrać na metrze, co by nazbierać na maskę, bo będę musiała jakoś Anuli zapłacić. Swoją drogą maska musi być bardzo dobra, skoro Anula już kupuje drugą i jeszcze innym spokoju od rana nie daje pisząc smsy
Aga - 7,50 szybko zbierzesz jakby co żebraj na stacji pole mokotowskie to cos dorzucę na tak szczytny cel
A trzeba było nie dawać numeru telefonu
Naprawde mam nadzieje, że i Wy będziecie zadowlone!
A jak nie - to odsyłac maski do mnie, bedę kase zwracać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:29   #965
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

aga, przeszukaj wszystkie kieszenie, rozejrzyj się pod szafkami i na pewno 7,5 się uzbiera :P i nie trzeba będzie w metrze marznąć

ja po beznadziejnym weekendzie (znowu mnie zdołowała sprawa z chlopakiem ) musiałam sobie poprawić humor i zrobiłam zamówienie na JMO
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:30   #966
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
aga, przeszukaj wszystkie kieszenie, rozejrzyj się pod szafkami i na pewno 7,5 się uzbiera :P i nie trzeba będzie w metrze marznąć

ja po beznadziejnym weekendzie (znowu mnie zdołowała sprawa z chlopakiem ) musiałam sobie poprawić humor i zrobiłam zamówienie na JMO
JMO Co kupiłaś?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:35   #967
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

zafundowałam sobie tę kurację torebek włosa i kilkanaście próbek (szamponu wieczorny pierwiosnek,szamponu i odżywki z hibiskusem, serum z wit. C, serum z zieloną herbatą i balsamu z czerwoną pomarańczą)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 10:36   #968
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

powiem szczerze, że w takiej cenie to generalnie, gdziekolwiek ciężko cos znaleźć
z helfy wzięłam jeszcze 2 maseczki, ale firmy hesh, dużo droższe od tej i raczej działające odzywczo (skin life i rose).
Ja naprawde jestem w szoku...... Mam ogromną, wielką nadzieję, że maseczka działa tak nie tylko na nas w domu, ale na wszystkich najbardziej zafascynowała mnie w niej kwestia walki z zaczerwieniami na twarzy - zarówno tych pozostałych po paskudach twarzowych, ale też naczynkowych muszę poobserwować ile czasu ten efekt przytłumienia naczynek trwa, ale jest świetnie widoczny.


Aga - 7,50 szybko zbierzesz jakby co żebraj na stacji pole mokotowskie to cos dorzucę na tak szczytny cel
A trzeba było nie dawać numeru telefonu
Naprawde mam nadzieje, że i Wy będziecie zadowlone!
A jak nie - to odsyłac maski do mnie, bedę kase zwracać
Właśnie tak myślę, żeby wziąć neem i skin life. A sandałową lub Manjishta Antybakteryjną miałaś?
Kurcze, dwa tygodnie temu podcięłam końcówki i znowu się rozdwajają... A dbam o nie, nie prostuję, nakładam oleje Chyba muszę kupić suszarkę z zimnym powietrzem. Jaki olej najlepszy na końcówki? Tylko nie kokos.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:38   #969
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

jp, może spróbuj oliwki BD? wiem, że dziewczyny ją nakładają
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:39   #970
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę, żeby wziąć neem i skin life. A sandałową lub Manjishta Antybakteryjną miałaś?
Kurcze, dwa tygodnie temu podcięłam końcówki i znowu się rozdwajają... A dbam o nie, nie prostuję, nakładam oleje Chyba muszę kupić suszarkę z zimnym powietrzem. Jaki olej najlepszy na końcówki? Tylko nie kokos.
Manjishty nie polecam. Przynajmniej na mnie nie zrobiła dobrego wrażenia. Jak chcesz to mogę ci przesłać jakieś 50 g, bo mam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:40   #971
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zafundowałam sobie tę kurację torebek włosa i kilkanaście próbek (szamponu wieczorny pierwiosnek,szamponu i odżywki z hibiskusem, serum z wit. C, serum z zieloną herbatą i balsamu z czerwoną pomarańczą)
bardzo jestem ciekawa kuracji. Napisz koniecznie jak się będzie sprawowała!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 10:41   #972
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

margoltka, napiszę oczywiście! :P mam zamiar teraz odstawić Jantara i olej Khadi, żeby wiedzieć na pewno, że to kuracja działa/nie działa
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:43   #973
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Manjishty nie polecam. Przynajmniej na mnie nie zrobiła dobrego wrażenia. Jak chcesz to mogę ci przesłać jakieś 50 g, bo mam
A dlaczego nie zrobiła dobrego wrażenia? Chodzi Ci o kolor, który zostawia na twarzy? Oczyściła Ci pory? Nie wysuszyła? Zaraz poszukam, może jest na KWC.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, może spróbuj oliwki BD? wiem, że dziewczyny ją nakładają
Mam aktualnie Hipp, to może dzisiaj na noc nałożę. Jak się skończy to kupię BD Fajne zakupy zrobiłaś. Dobrze, że mają te próbki, co?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:44   #974
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV


Czytam was namietnie, chociaz ciezko mi czasami byc na biezaco
Sama juz nie wiem, czy sie ciesze, czy bardziej zazdroszcze, ze nie mam dostepu do fenomenalnych kosmetykow Phenome
Donosze, ze od tego czasu, kiedy wklejalam tutaj kosmetyki pod koniec listopada chyba przybylo mi tylko:
Oyin Honey Hemp Conditioner

Oyin Juices&Berries
Dolaczylam sie do zamowienia moich kreconowlosych kolezanek. To sa kosmetyki, ktore mam juz nie pierwszy raz i chetnie do nich wracam.

Kilka przemyslen:
Olejek Balm Balm fajny, ale bez wiekszego szalu, zuzylam, przyjemny, ale raczej juz nie kupie. Teraz uzywam 3 razy w tygodniu oleju wspanialego i jestem bardziej zadowolona.
Dostalam okropnego uczulenia na balsam do ust Balm Balm, myslalam, ze to bylo na Cattier, ale to jednak BB, nigdy w zyciu nie mialam takich bolesnych i okropnych ust, niemal poparzonych, leczenie zakonczylo sie sterydami, bo inaczej nie dalo rady. Niby alergikiem nie jestem...

Poza tym przetestowalam:
REN Rosa Centifolia Cleansing Gel - bardzo wydajny, delikatny zapach, przyjemna piana, dosyc dobrze myje. Zdecydowanie najprzyjemniejszy zel do mycia twarzy, jaki ostatnio mialam. Czy kupie pelnowymiarowe opakowanie? Moze kiedys. Nie jest to kosmetyk pierwszej potrzeby.

REN Frankincense Revitalising Night Cream- bardzo przyjemny, szybko i ladnie sie wchlania, rano cera jest miekka i promienna. Wydajny.

Melvita Rich Softening Cream- efekt zaraz po aplikacji super- gladka, miekka buzia, krem zostawia delikatny film na skorze. Myslalam, ze bedzie idealny dla mnie w zimniejsze dni. Niestety, po pol godzinie zaczynala mnie lekko szczypac buzia i mialam ja lekko zaczewieniona. Probke 2 ml mialam na 3 uzycia i za kazdym razem bylo samo.

Pod koniec miesiaca czekaja mnie zakupy, bo koncza mi sie kosmetyki dla dziecka i musze kupic cos dla siebie do ciala i deo i mydla dla wszystkich.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:46   #975
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

jp, z próbkami JMO świetna sprawa :P miałam ochotę na więcej, ale się jakoś powstrzymalam
a Ty ten olejek chcesz nałożyć na umyte włosy w celu ochrony, czy przed umyciem?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:46   #976
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
margoltka, napiszę oczywiście! :P mam zamiar teraz odstawić Jantara i olej Khadi, żeby wiedzieć na pewno, że to kuracja działa/nie działa
O to super Ja tak właśnie zrobiłam w przypadku olejku Phenome

Wczoraj pisałaś o podkładzie LivingNature, nadal chcesz go kupić? Ja właśnie nie wiem co robić. Myślałam, że Buff jest jasny, a tu Clohe napisała, że bardziej Sand
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:49   #977
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Wczoraj pisałaś o podkładzie LivingNature, nadal chcesz go kupić? Ja właśnie nie wiem co robić. Myślałam, że Buff jest jasny, a tu Clohe napisała, że bardziej Sand
No właśnie teraz nie jestem pewna. Z jednej strony mnie kusi, bo chciałabym mieć jakąś płynną i naturalną alternatywę dla minerałów, ale z drugiej boję się w ciemno kupować, a próbek chyba nigdzie nie dostanę :/
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:49   #978
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie zrobiła dobrego wrażenia? Chodzi Ci o kolor, który zostawia na twarzy? Oczyściła Ci pory? Nie wysuszyła? Zaraz poszukam, może jest na KWC.
Oprócz tego, że okropnie barwiła skórę to nie zauważyłam żeby coś zrobiła na twarzy. Może to przez to barwienie zostało mi takie wspomnienie po nie, ale tylko raz jej użyłam i sobie stoi od tamtego czasu.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:53   #979
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, z próbkami JMO świetna sprawa :P miałam ochotę na więcej, ale się jakoś powstrzymalam
a Ty ten olejek chcesz nałożyć na umyte włosy w celu ochrony, czy przed umyciem?
Zawsze nakładam oleje na noc. Rano zmywam, nakładam zawsze odżywkę, porządnie wmasowuję w końcówki, delikatnie staram się osuszać ręcznikiem i suszę suszarką. Codziennie... Teraz mam na prawdę piękne włosy, tylko te końcówki doprowadzają mnie do szału. Normalnie mam wadę wzroku a jak patrzę na swoje włosy to jakbym miała mikroskop w oczach.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Oprócz tego, że okropnie barwiła skórę to nie zauważyłam żeby coś zrobiła na twarzy. Może to przez to barwienie zostało mi takie wspomnienie po nie, ale tylko raz jej użyłam i sobie stoi od tamtego czasu.
Aż tak mocno barwiła? A dało się to zmyć normalnie rano? Może lepiej z niej zrezygnuję póki co. Ciekawa jestem tej sandałowej Tylko na grom mi trzy maseczki!!!!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 10:56   #980
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
No właśnie teraz nie jestem pewna. Z jednej strony mnie kusi, bo chciałabym mieć jakąś płynną i naturalną alternatywę dla minerałów, ale z drugiej boję się w ciemno kupować, a próbek chyba nigdzie nie dostanę :/
Napisałam w sprawie próbek do sklepu. Ciekawa jestem, co odpiszą

jp91 może włoski są zniszczone i muszą odrosnać?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:59   #981
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

jp, inna sprawa, że zimą dużo łatwiej o uszkodzenia włosa. Raz, że masakryczne warunki pogodowe, dwa, że włosy ciągle ocierają się o kurtkę, szalik.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:00   #982
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Aż tak mocno barwiła? A dało się to zmyć normalnie rano? Może lepiej z niej zrezygnuję póki co. Ciekawa jestem tej sandałowej Tylko na grom mi trzy maseczki!!!!
Tak dokładnie nie pamiętam jak było ze zmywaniem, ale rano raczej bym jej nie nakładała. Skoro anula poleca tą maseczkę z neem to lepiej kupić sprawdzoną
Jak to po co ci 3 maseczki ? A masz zamawiać każdą pojedynczo, przecież to bez sensu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:04   #983
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Napisałam w sprawie próbek do sklepu. Ciekawa jestem, co odpiszą

jp91 może włoski są zniszczone i muszą odrosnać?
Wlaśnie nie są. Bardzo mi odżyły, mam dużo babyhair, są bardzo ładne pierwszy raz od długiego czasu. Nawet mnie fryzjerka pochwaliła a chodzę tylko do jednej systematycznie i zna moje włosy. Dwa tygodnie temu je podcinałam i było wszystko ok

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, inna sprawa, że zimą dużo łatwiej o uszkodzenia włosa. Raz, że masakryczne warunki pogodowe, dwa, że włosy ciągle ocierają się o kurtkę, szalik.
To prawda... Skończ się zimo, skończ!
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Tak dokładnie nie pamiętam jak było ze zmywaniem, ale rano raczej bym jej nie nakładała. Skoro anula poleca tą maseczkę z neem to lepiej kupić sprawdzoną
Jak to po co ci 3 maseczki ? A masz zamawiać każdą pojedynczo, przecież to bez sensu
omasz już mi wykupili maseczke z neem, jest tylko 25g. No ale nic, biorę na spróbowanie. 3!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:04   #984
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wam powiem,że szampon phenome anti-aging jest fenomenalny.Myślałam,że lepszego od khadi nie znajdę,a jednak
Czuć jak sam szampon pielęgnuję włosy.
Anuśka mialam Cie wlasnie ptac o ten szampon od dawna mam go na liście, dziękuje za opinie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam maseczkę z neem (firma ayur) z helfy. Kosztuje 7,50 za 100g.
Anula maseczka wykupiona juz

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zafundowałam sobie tę kurację torebek włosa i kilkanaście próbek (szamponu wieczorny pierwiosnek,szamponu i odżywki z hibiskusem, serum z wit. C, serum z zieloną herbatą i balsamu z czerwoną pomarańczą)
Zet super jmowe zakupy czekam na Twoja recenzje w kwestii kuracji torebek włosa
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:07   #985
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


Anula maseczka wykupiona juz

Sandałowa też To nie jest mój dzień na zakupy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:07   #986
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę, żeby wziąć neem i skin life. A sandałową lub Manjishta Antybakteryjną miałaś?
Kurcze, dwa tygodnie temu podcięłam końcówki i znowu się rozdwajają... A dbam o nie, nie prostuję, nakładam oleje Chyba muszę kupić suszarkę z zimnym powietrzem. Jaki olej najlepszy na końcówki? Tylko nie kokos.
na sandałową nawet miałam ochotę, ale chyba jej nie było (chciałam sandałową firmy ayur). Skin life nie używałam, bo jakos ta neem mi sie do łapek przykleiła , ale zapach ma dość intensywny......nie bardzo brzydki, mocno kadzidlano-różany.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Napisałam w sprawie próbek do sklepu. Ciekawa jestem, co odpiszą

jp91 może włoski są zniszczone i muszą odrosnać?
tez jestem ciekawa w kwestii próbek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:08   #987
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wlaśnie nie są. Bardzo mi odżyły, mam dużo babyhair, są bardzo ładne pierwszy raz od długiego czasu. Nawet mnie fryzjerka pochwaliła a chodzę tylko do jednej systematycznie i zna moje włosy. Dwa tygodnie temu je podcinałam i było wszystko ok :
Wiesz ja tak miałam, że od pewnej długości były zniszczone. Cokolwiek bym nie zrobiła i tak się rozdwajały. Ciachnęłam je ponad rok temu. Teraz znów zapuszczam i nie rozdwajają się. Ostatnio podcinałam pod koniec września
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:08   #988
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

o, przypomniało mi się :P już dawno miałam Wam pisać, że kupiłam bardzo fajny balsam do ust firma nazywa się Crazy Rumors i robi 100%naturalne, wegańskie i cruelty free balsamy. ma super skład, zapach, nie drapie w gardło, usta nawilża naprawdę świetnie. jedyny minus to cena, bo musiałam jeszcze płacić za przesyłkę z UK (dodam jeszcze, że urzekł mnie sposób pakowania. balsamik zawinięty w różową bibułkę, w środku kilka cukierków i jakieś serduszka wycięte ). ja mam wersję Orange Bergamot. polecam!:P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:10   #989
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
omasz już mi wykupili maseczke z neem, jest tylko 25g. No ale nic, biorę na spróbowanie. 3!
jak to sie wieści szybko rozchodzą
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula maseczka wykupiona juz

Justynka dorwała jeszcze tą mniejszą, 25 g
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sandałowa też To nie jest mój dzień na zakupy.
sandałowej ayur nie było juz jak ja zamawiałam ostatnio na helfy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:12   #990
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Z LL używam podkładów jestem w kolorze China Doll, mam też Candy Cane ale używam go jako bronzera i próbkę w kolorze blondie ale mi nie pasował oddam siostrze do testów.

Po kwasach daje tonik tzn. hydrolat z róży damasceńskiej lub bławatkowy lub migdałowy na to kilka kropelek oleju z pestek granatu lub arganowy wymieszany na dłoni z hialuronem i kolagenem z elastyną i nie wiem co to sucha i piekąca twarz.

Kwasy zaczęłam bardzo delikatnie zrobiłam toniki 5% z kw. migdałowym i glikolowym, a nastepnie obserwowałam skóre i zwiększałam stężenie, nigdy jeszcze nie robiłam takie ostrego złuszczania, tylko delikatnie a i tak widać efekty tylko trzeba systematycznie, jak wszystko

Na rozdwajajace sie końcówki olej monoi, z nasion bawełny, miodli indyjskiej, brokułowy, wit.A mleczko pszczele, honeyquot pochodna miodu, elastyna z kolagenem, L-cystyna i wiele innych.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.