Moje niezbędniki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 13:27   #1
Llux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile

Moje niezbędniki.


Pamiętam jeszcze czasy kiedy moja kosmetyczka ograniczała się do podkładu i tuszu do rzęs. Teraz nie wyobrażam sobie z powrotem jej zminimalizować do dwóch produktów. Choć mój zestaw kosmetyków znacznie się powiększył to jest w nim parę ulubieńców, bez których trudno byłoby mi się obejść - moje trzy niezbędne kolory:
CZARNY - jak tusz do rzęs. Uwielbiam w nim to niepozorne podłużne opakowanie. Niby nic, a skrywa w sobie magiczną różdżkę, która otacza rzęsy intensywnym czarnym kolorem. W jednej chwili tęczówka oka zyskuje głębię, a dodatkowo długie, zalotne rzęsy przyćmiewają niechciane cienie pod oczami. Magnetyzujące spojrzenie to coś, co dodaje niesamowitej pewności siebie, a co za tym idzie, pozwala zdobyć każdy szczyt.
RÓŻOWY - jak róż na policzkach. Ten niewielki, dziewczęcy akcent momentalnie poprawia mi humor. Lubię kiedy róż opatula moją twarz, rozświetla ją i dodaje świeżości. Zarumienione policzki w połączeniu z moim najbardziej urokliwym uśmiechem wyglądają nieziemsko. Radość bijąca z mojej buzi dodaje siły przekonywania i umożliwia mi spełnianie każdej zachcianki.
NIEBIESKI - jak płyn do demakijażu. Oczyszczanie twarzy to sprawa pierwszorzędna. Dzięki temu moja cera zachowuje zdrowy wygląd i nie muszę się martwić o niemiłych przyjaciół mieszkających pod skórą, czekających tylko na to, żeby wyjść w najmniej odpowiednim momencie. Czysta skóra zachowuje blask, który rozświetla każdy mój dzień - a miło jest mieć same dobre dni
Llux jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.