Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 08:44   #3571
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy nie warte. a pomysl sobie czy kremu Estee Lauder za 300 zl sa warte? uzywalam i wierz mi ze nie.
a Phenome nie dosc ze naturalne to nic nie uczula, ja Coolong moge polecic aczkolwiek teraz potrzeba mi cos mocniejszego na obrzeki.. znacie cosik?
fajny jest wg mnie peeling enzymatyczny ale szczypie mocno w buzie, micel tez niczego sobie a z kremow oil control ale typowych nawilzaczy nie mialam, nie wiem.

aha zostalam wierna fanka zelu do mycia dla dzieci New Born - myje nim wlosy i dlugo mam swieze i mieciutkie.. polecam.
Może w porównaniu do wysoko półkowych marek z perfumerii wypadają lepiej, sama nie miałam kosmetyków pielęgnacyjnych z tej półki cenowej, więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć,ale zastanawiam się czy jest różnica między phenome, a kosmetykami eko ze średniej półki w granicach 60-70 zł. Będę miała okazję sprawdzić bo jednak złamałam się wzięłam ten krem Rejuvenating i maskę Anti-Wrinkle dam znać jak się sprawują.

Peeling enzymatyczny też mnie kusi, ale na razie wykończę ten z BU i micel i krem do mycia Leave-on też chętnie bym wypróbowała.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:43   #3572
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Małgosia, dostałam od Holusi dużą próbkę tego kremu
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...Z-AWOKADO.html
myślę, że by Ci się spodobał jest boski na noc! Tłusty, gęsty, tępy, ale da się wytrzymać, a odżywia aż miło daje niezłego kopa!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:49   #3573
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Może w porównaniu do wysoko półkowych marek z perfumerii wypadają lepiej, sama nie miałam kosmetyków pielęgnacyjnych z tej półki cenowej, więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć,ale zastanawiam się czy jest różnica między phenome, a kosmetykami eko ze średniej półki w granicach 60-70 zł. Będę miała okazję sprawdzić bo jednak złamałam się wzięłam ten krem Rejuvenating i maskę Anti-Wrinkle dam znać jak się sprawują.

Peeling enzymatyczny też mnie kusi, ale na razie wykończę ten z BU i micel i krem do mycia Leave-on też chętnie bym wypróbowała.
ja mam dwie uwagi w tym kontekście
pierwsza jest taka, że płacimy przede wszystkim za zawartość, wobec tego powinno się cenę rozparywać, nie ze wzgl. na reklamę i marketing marki.
ale z drugiej strony tzw. wyższa półka (także w ekokosmetykach) oferuje lepszą technologię.
Kosmetyki marek Bio2U, Lulu & Boo czy Madara są w/g mnie droższe z powodów uzasadnionych. (mają o wiele przyjaźniejsze dla użytkownika konsystencje niż np. marka EcoCosmetics czy podobne).

Natomiast mam niejakie wątpliwości, czy Phenome nie generuje kosztów wypaśnymi opakowaniami, reklamą w TS i górnopółkowym wizerunkiem. Że wysoka cena jest automatycznie przypisana im jako towarom luksusowym. Chociaż szczerze wiele ich produktów lubię.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosia, dostałam od Holusi dużą próbkę tego kremu
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...Z-AWOKADO.html
myślę, że by Ci się spodobał jest boski na noc! Tłusty, gęsty, tępy, ale da się wytrzymać, a odżywia aż miło daje niezłego kopa!
Zwłaszcza ten kop by się przydał.
Dzięki - zapamiętam sobie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:49   #3574
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kawka chetnie, zawsze tylko przez ten tydzien nie moge bo kursuje z Milena na trasie Gd--->Elbląg i odwrotnie, bo przedszkole ma nieczynne. ale po nastepnym week chetnie

ja sie zastanawiam czy to nie od nadmiaru kofeiny, soli i za duzo wody w tkankach.. te obrzeki glownie pod oczami
a może spróbuj jakieś okłady na oczka? problemu raczej nie rozwiąże, ale ulgę przyniesie.
ja nigdy nie miałam problemów z puchnięciem nóg (no może w ciąży, ale kiedy to było!) a teraz potrafię mieć wieczorem tak spuchnięte nogi, że przestrzenie między palcami mi zanikają i tez nie wiem co jest grane
Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Może w porównaniu do wysoko półkowych marek z perfumerii wypadają lepiej, sama nie miałam kosmetyków pielęgnacyjnych z tej półki cenowej, więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć,ale zastanawiam się czy jest różnica między phenome, a kosmetykami eko ze średniej półki w granicach 60-70 zł. Będę miała okazję sprawdzić bo jednak złamałam się wzięłam ten krem Rejuvenating i maskę Anti-Wrinkle dam znać jak się sprawują.

Peeling enzymatyczny też mnie kusi, ale na razie wykończę ten z BU i micel i krem do mycia Leave-on też chętnie bym wypróbowała.
Phenome drogie, fakt. Ja też uważam, że za drogie
Ale mają naprawdę sporo fajnych pozycji peeling do skóry głowy migdałowy krem do rąk szampony spray do włosów micel
na szczęście często mają promocje......
ciekawa jestem jakie będą Twoje wrażenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 11:18   #3575
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a może spróbuj jakieś okłady na oczka? problemu raczej nie rozwiąże, ale ulgę przyniesie.
ja nigdy nie miałam problemów z puchnięciem nóg (no może w ciąży, ale kiedy to było!) a teraz potrafię mieć wieczorem tak spuchnięte nogi, że przestrzenie między palcami mi zanikają i tez nie wiem co jest grane

Phenome drogie, fakt. Ja też uważam, że za drogie
Ale mają naprawdę sporo fajnych pozycji peeling do skóry głowy migdałowy krem do rąk szampony spray do włosów micel
na szczęście często mają promocje......
ciekawa jestem jakie będą Twoje wrażenia
zgadzam się. Spray do twarzy i kremik oil-control też bardzo fajny. Osobiście też lubię peeling enzymatyczny. Szkoda, że maska do włosów okazała się taka sobie. Za tą cenę oczekuję wiekszego wow. W promocji -40% jestem w stanie parę rzeczy kupić, ale tak...

Chyba klikam dziś ekoampułkę1 No nie wytrzymam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:59   #3576
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosia, dostałam od Holusi dużą próbkę tego kremu
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...Z-AWOKADO.html
myślę, że by Ci się spodobał jest boski na noc! Tłusty, gęsty, tępy, ale da się wytrzymać, a odżywia aż miło daje niezłego kopa!
nooo, widze ze martine testujecie
tlusciochy to sa, fakt, ale takie fajne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:38   #3577
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

kupilam Hydrominum.. normalnie nie wierze w dzialanie ziol oprocz moze krwawnika, ale kupilam bo dobre opinie ma.

co do kremow wysokopolkowych wyprobowalam wiele, a efektow jako takich nie widzialam ale pamietam ze ludzie mowili ze ladnie wygladam w kwestii cery przy stosowaniu Beaute Initiale Chanel.
ja obecnie , mimo ze wiekowa jestem, to wymagam glownie od kremow jako takiego nawilzenia, i wspolgrania jakby z cera , zeby nic nie podraznialo. chyba nie wierze w dzialanie p/zmarszczkowe nawet w przypadku super wypasnych kremow.
moze sie jeszcze nawroce.. moze sie myle. nie wiem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 20:16   #3578
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja mam dwie uwagi w tym kontekście
pierwsza jest taka, że płacimy przede wszystkim za zawartość, wobec tego powinno się cenę rozparywać, nie ze wzgl. na reklamę i marketing marki.
ale z drugiej strony tzw. wyższa półka (także w ekokosmetykach) oferuje lepszą technologię.
Kosmetyki marek Bio2U, Lulu & Boo czy Madara są w/g mnie droższe z powodów uzasadnionych. (mają o wiele przyjaźniejsze dla użytkownika konsystencje niż np. marka EcoCosmetics czy podobne).

Natomiast mam niejakie wątpliwości, czy Phenome nie generuje kosztów wypaśnymi opakowaniami, reklamą w TS i górnopółkowym wizerunkiem. Że wysoka cena jest automatycznie przypisana im jako towarom luksusowym. Chociaż szczerze wiele ich produktów lubię.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Phenome drogie, fakt. Ja też uważam, że za drogie
Ale mają naprawdę sporo fajnych pozycji peeling do skóry głowy migdałowy krem do rąk szampony spray do włosów micel
na szczęście często mają promocje......
ciekawa jestem jakie będą Twoje wrażenia
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kupilam Hydrominum.. normalnie nie wierze w dzialanie ziol oprocz moze krwawnika, ale kupilam bo dobre opinie ma.

co do kremow wysokopolkowych wyprobowalam wiele, a efektow jako takich nie widzialam ale pamietam ze ludzie mowili ze ladnie wygladam w kwestii cery przy stosowaniu Beaute Initiale Chanel.
ja obecnie , mimo ze wiekowa jestem, to wymagam glownie od kremow jako takiego nawilzenia, i wspolgrania jakby z cera , zeby nic nie podraznialo. chyba nie wierze w dzialanie p/zmarszczkowe nawet w przypadku super wypasnych kremow.
moze sie jeszcze nawroce.. moze sie myle. nie wiem
Zapomniałam, miałam jeden kosmetyk z wyższej półki było to serum rozjaśniające z Caudalie, w którym pokładałam wielkie nadzieje, a totalnie mnie zawiodło. Testowałam wiele kremów z półki średniej wśród kosmetyków eko,ale żaden oprócz kremu na dobranoc Yves Rocher z serii bio culture mnie nie zadowolił.

Też nie wymagam cudów od kremu, chodzi mi o nawilżenie, ale nie takie powierzchowne, ale właśnie żeby skóra była jakby napojona od środka i jedynie wspomniany krem z yves tak działał. W kwestii wyraźnej poprawy cery stawiam na peelingi kwasowe, bo jednak widzę ich dobroczynne działanie na skórę.Na madarę też się czaję, akurat są promocje do końca sierpnia, więc może się zaopatrzę.Jestem bardzo ciekawa zamówionych produktów phenome,pochwalę się wrażeniamikrem do rąk migdałowy jest na mojej liście zakupowej podobnie jak micel.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:55   #3579
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

micel moze szczypac skore, mnie szczypal ale nie podraznial.
ja teraz chcialabym sprobowac kosmetykow Aesop i REN. Madare mam mini i jestem zadowolona, chociaz zapach nie ten tego.. taki ziolowy,specyficzny.
ja podobnie jak ty stawiam na kwasy
i polecam peeling enzymatyczny chociaz buraka daje niezlego, przynajniej u mnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:34   #3580
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
zgadzam się. Spray do twarzy i kremik oil-control też bardzo fajny. Osobiście też lubię peeling enzymatyczny. Szkoda, że maska do włosów okazała się taka sobie. Za tą cenę oczekuję wiekszego wow. W promocji -40% jestem w stanie parę rzeczy kupić, ale tak...

Chyba klikam dziś ekoampułkę1 No nie wytrzymam
Ja też sie na tą ampułke czaję tylko trochę rzeczy powykańczam Krem oil-control tez testowałam ale moim zdaniem już lekki brzozowy od Sylveco jest lepszy i sporo tańszy.
A jak tam buzia? Maść się sprawdzila?

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Ceny zachęcające, ja zwróciłam uwagę na peeling enzymatyczny, który jest tańszy w aptece aż o 50zł, kremy do rąk w dużej pojemności. Teraz na stronie Phenome znowu są widoczne obniżki, ale i tak tylko na część asortymentu...
Mi peeling enzymatyczy z Phenome jakoś nie podpasował. Niby jest ok ale znam sporo lepszych, nr 1 to zdecydowanie ten z e-naturalne, poźniej maseczka z hibiskusem Balm Balm- dziala jak peeling wiec nie wiem skad ta nazwa, 3 miejsce to enzymatyczny z BU bo trochę mi konsystencja nie odpowiada i na końcu phenome ktory delikatnie mnie uczula a szkoda bo wiązałam z nim wielkie nadzieje
Tak czy inaczej mam jeszcze sporo tego peelingu i nie wiem co z nim zrobić, wrzuciłam na watek wymiankowy wiec gdyby któraś chciała to piszcie smialo

Dziewczyny nie wiem czy ja jestem jakaś niekumata ale dostałam glinke bialą z e-naturalne i kompletnie nie umiem jej rozrobic Jest zupelnie inna niż te z którymi miałam do czynienia dotychczas. Miałyście kiedyś glinkę stamtąd?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-07-22 o 11:36
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:09   #3581
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a może spróbuj jakieś okłady na oczka? problemu raczej nie rozwiąże, ale ulgę przyniesie.
ja nigdy nie miałam problemów z puchnięciem nóg (no może w ciąży, ale kiedy to było!) a teraz potrafię mieć wieczorem tak spuchnięte nogi, że przestrzenie między palcami mi zanikają i tez nie wiem co jest grane

Phenome drogie, fakt. Ja też uważam, że za drogie
Ale mają naprawdę sporo fajnych pozycji peeling do skóry głowy migdałowy krem do rąk szampony spray do włosów micel
na szczęście często mają promocje......
ciekawa jestem jakie będą Twoje wrażenia
Szkoda, że mają tak mało sklepów stacjonarnych. Kiedyś jeszcze był w Łodzi i trafiłam na super promocję -70% Kupiłam wtedy peeling do włosów, krem Happy , szampon, który się totalnie nie sprawdził, kilka mydełek. Długo wypisywałam do nich maile żeby zaczeli robic promocje na stronie i w koncu się doczekałam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 12:30   #3582
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Szkoda, że mają tak mało sklepów stacjonarnych. Kiedyś jeszcze był w Łodzi i trafiłam na super promocję -70% Kupiłam wtedy peeling do włosów, krem Happy , szampon, który się totalnie nie sprawdził, kilka mydełek. Długo wypisywałam do nich maile żeby zaczeli robic promocje na stronie i w koncu się doczekałam.
no na szczęście w wawie sklepy stacjonarne mamy
taka promoja -75% jak była kiedyś pzrydałaby się, oj przydałaby się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 16:13   #3583
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dla zainteresowanych na naturice:


Kosmetyki Santaverde 10% taniej !
Promocja trwa do 01.08.2013


a ja dzis zamowilam sobie Gaiowe kremiki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:01   #3584
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=advertisement;41900 525]Ja też sie na tą ampułke czaję tylko trochę rzeczy powykańczam Krem oil-control tez testowałam ale moim zdaniem już lekki brzozowy od Sylveco jest lepszy i sporo tańszy.
A jak tam buzia? Maść się sprawdzila?


Sylveco chyba niedługo uda mi się przetestować dzięki anuli. Oj. cieszyłabym się.
Kobieto, nie chciałam jeszcze pisać, by nie zapeszyć za wczasu. Chyba mnie uratowałaś. Od tego czasu mam gładką buźkę. Czasem oczywiście coś wyskoczy, ale takie mini mini . Zobaczymy jak będzie na jesieni. Jakoś nie mogę uwierzyć, że już zawsze mogę mieć tak ładną cerę (oczywiście jak na mnie).
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:58   #3585
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII



Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przychodzę z pytaniem. Z racji, że moje włosy już od 7 miesięcy rosną i właśnie odkryłam, że co raz dłuższe są tak więc na nowo zapragnęłam o nie zadbać, a raczej jeszcze bardziej dopieścić. Jak wiecie mam włosy przetłuszczające się i przypomniałam sobie, że niby brzoza dobrze działa, ale te płukanki w sklepie mają w składzie zazwyczaj jeszcze alkohol i to mnie odrzuca. Czy jeżeli kupię same liście brzozy i zaleję przegotowaną wodą to będzie okay? Ile razy bym musiała płukać tym włosy w sensie w tygodniu?
Będzie okay do ostatniego spłukania, myślę


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziś w Tk Maxx zobaczyłam kosmetyki Melvita i Le Petit Olivier.
Z Melvita widziałam odżywki do włosów 200 ml za 24,99 zł do włosów normalnych oraz balsam do ciała 44,99 zł.
Z Le Petit Olivier mydło w płynie 300 ml za 16,99 zł oraz mydła w kostce 2 po 100 g werbena i cytryna za 12,99 zł i kwiat pomarańczy 2 po 100 g za 10 zł przecenione (trochę wymięte opakowanie), reszta po 12,99 zł.
Również jest bardzo dużo przecenionych produktów neobio: toniki, mleczka do demakijażu, kremy.

Ja nie miałam jeszcze nic z Melvita ani z Le Petit Olivier, więc wybrałam odżywkę do włosów Melvita i mydła w kostce. Kwiat pomarańczy pachnie delikatnie, ale za to werbena i cytryna pachnie bardzo intensywnie, aż po powrocie do domu pachniała mi torebka.
Masz fart z tym tkmaxem

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Może w porównaniu do wysoko półkowych marek z perfumerii wypadają lepiej, sama nie miałam kosmetyków pielęgnacyjnych z tej półki cenowej, więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć,ale zastanawiam się czy jest różnica między phenome, a kosmetykami eko ze średniej półki w granicach 60-70 zł. Będę miała okazję sprawdzić bo jednak złamałam się wzięłam ten krem Rejuvenating i maskę Anti-Wrinkle dam znać jak się sprawują.

Peeling enzymatyczny też mnie kusi, ale na razie wykończę ten z BU i micel i krem do mycia Leave-on też chętnie bym wypróbowała.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja mam dwie uwagi w tym kontekście
pierwsza jest taka, że płacimy przede wszystkim za zawartość, wobec tego powinno się cenę rozparywać, nie ze wzgl. na reklamę i marketing marki.
ale z drugiej strony tzw. wyższa półka (także w ekokosmetykach) oferuje lepszą technologię.
Kosmetyki marek Bio2U, Lulu & Boo czy Madara są w/g mnie droższe z powodów uzasadnionych. (mają o wiele przyjaźniejsze dla użytkownika konsystencje niż np. marka EcoCosmetics czy podobne).

Natomiast mam niejakie wątpliwości, czy Phenome nie generuje kosztów wypaśnymi opakowaniami, reklamą w TS i górnopółkowym wizerunkiem. Że wysoka cena jest automatycznie przypisana im jako towarom luksusowym. Chociaż szczerze wiele ich produktów lubię.

Małgoś, coś Ci szwankuje pw chyba


Ja myślę, że one są warte tych promocyjnych cen np 40%. Promocje często się zdarzają, może dlatego mają tak wygórowane ceny, aby było ich stać na spektakularne obniżki
Dla mnie Phenome może nie robi cudów, ale też nie robi mi krzywdy, jako, że mam twarz problemową. Stosując te kosmetyki buzia znacznie mi się uspokoiła, chociaż niewątpliwie nie jest to tylko zasługa jednej marki i w ogóle pielęgnacji. Niektórym Phenome nie odpowiada, mnie bardzo, bo mają wiele kosmetyków lekkich, wodnych, żelowych konsystencji, po których moja buzia wygląda może nie od razu 10 lat młodziej, ale przynajmniej normalnie i nie jest ani przesuszona, ani przeciążona, regulują.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:24   #3586
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja też sie na tą ampułke czaję tylko trochę rzeczy powykańczam Krem oil-control tez testowałam ale moim zdaniem już lekki brzozowy od Sylveco jest lepszy i sporo tańszy.
A jak tam buzia? Maść się sprawdzila?


Mi peeling enzymatyczy z Phenome jakoś nie podpasował. Niby jest ok ale znam sporo lepszych, nr 1 to zdecydowanie ten z e-naturalne, poźniej maseczka z hibiskusem Balm Balm- dziala jak peeling wiec nie wiem skad ta nazwa, 3 miejsce to enzymatyczny z BU bo trochę mi konsystencja nie odpowiada i na końcu phenome ktory delikatnie mnie uczula a szkoda bo wiązałam z nim wielkie nadzieje
Tak czy inaczej mam jeszcze sporo tego peelingu i nie wiem co z nim zrobić, wrzuciłam na watek wymiankowy wiec gdyby któraś chciała to piszcie smialo

Dziewczyny nie wiem czy ja jestem jakaś niekumata ale dostałam glinke bialą z e-naturalne i kompletnie nie umiem jej rozrobic Jest zupelnie inna niż te z którymi miałam do czynienia dotychczas. Miałyście kiedyś glinkę stamtąd?
Ja lubię zarówno ten peeling z e-naturalne jaki z BU, ale chyba bardziej skłaniam się ku temu drugiemu, z tymże ja dodaje jeszcze do tych peelingów papainę z ZSK, dla mocniejszego efektu. Jak wykończę peeling z BU to pewnie się skuszę na Phenome, na wymiankę niestety nic nie mam.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Będzie okay do ostatniego spłukania, myślę




Masz fart z tym tkmaxem





Małgoś, coś Ci szwankuje pw chyba


Ja myślę, że one są warte tych promocyjnych cen np 40%. Promocje często się zdarzają, może dlatego mają tak wygórowane ceny, aby było ich stać na spektakularne obniżki
Dla mnie Phenome może nie robi cudów, ale też nie robi mi krzywdy, jako, że mam twarz problemową. Stosując te kosmetyki buzia znacznie mi się uspokoiła, chociaż niewątpliwie nie jest to tylko zasługa jednej marki i w ogóle pielęgnacji. Niektórym Phenome nie odpowiada, mnie bardzo, bo mają wiele kosmetyków lekkich, wodnych, żelowych konsystencji, po których moja buzia wygląda może nie od razu 10 lat młodziej, ale przynajmniej normalnie i nie jest ani przesuszona, ani przeciążona, regulują.
To ja wzięłam kosmetyki tylko z 20%obniżką, oby nie okazały się niewypałem.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
micel moze szczypac skore, mnie szczypal ale nie podraznial.
ja teraz chcialabym sprobowac kosmetykow Aesop i REN. Madare mam mini i jestem zadowolona, chociaz zapach nie ten tego.. taki ziolowy,specyficzny.
ja podobnie jak ty stawiam na kwasy
i polecam peeling enzymatyczny chociaz buraka daje niezlego, przynajniej u mnie
Słyszałam o produktach REN, ale cena powala.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:09   #3587
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość


Sylveco chyba niedługo uda mi się przetestować dzięki anuli. Oj. cieszyłabym się.
Kobieto, nie chciałam jeszcze pisać, by nie zapeszyć za wczasu. Chyba mnie uratowałaś. Od tego czasu mam gładką buźkę. Czasem oczywiście coś wyskoczy, ale takie mini mini . Zobaczymy jak będzie na jesieni. Jakoś nie mogę uwierzyć, że już zawsze mogę mieć tak ładną cerę (oczywiście jak na mnie).
Super, cieszę się bardzo. Miejmy nadzieje że nie powróci (u mnie przynajmniej powrotu nie było, sporadycznie tylko jakies maleństwo się pojawi ) Pamiętaj, żeby tylko nie przesadzac i nie przyzwyczajać buzi do maści. Teraz znów testuję nowość- dermokosmetyk z nieznaną mi dotąd substancją, jak się sprawdzi dam znać ale już widzę, ze fajnie koloryt cery wyrównuje

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Ja lubię zarówno ten peeling z e-naturalne jaki z BU, ale chyba bardziej skłaniam się ku temu drugiemu, z tymże ja dodaje jeszcze do tych peelingów papainę z ZSK, dla mocniejszego efektu. Jak wykończę peeling z BU to pewnie się skuszę na Phenome, na wymiankę niestety nic nie mam.
Dobry pomysł z tą papainą a dodajesz jakąs konkretną ilość do calego opakowania czy przed każdym użyciem tak "na oko"?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:31   #3588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Ja lubię zarówno ten peeling z e-naturalne jaki z BU, ale chyba bardziej skłaniam się ku temu drugiemu, z tymże ja dodaje jeszcze do tych peelingów papainę z ZSK, dla mocniejszego efektu. Jak wykończę peeling z BU to pewnie się skuszę na Phenome, na wymiankę niestety nic nie mam.

To ja wzięłam kosmetyki tylko z 20%obniżką, oby nie okazały się niewypałem.
Ten z Phenome jest na tyle delikatny, że i jego będziesz mogła czymś wzmacniać, przynajmniej u mnie szału pod względem mocy nie robił, ja go podrasowywałam drobinkami peelingującymi, ale na mnie większość enzymatycznych działa dość delikatnie. W każdym razie uwielbiam ten peeling z Phenome, buzia na dłuższą metę staje się coraz ładniejsza.

Myślę, że nie będzie niewypału, co najwyżej nie będzie fajerwerków, ale słyszałam bardzo dobre opinie o tym kremie i maseczce.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-07-23 o 11:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:42   #3589
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten z Phenome jest na tyle delikatny, że i jego będziesz mogła czymś wzmacniać, przynajmniej u mnie szału pod względem mocy nie robił, ja go podrasowywałam drobinkami peelingującymi, ale na mnie większość enzymatycznych działa dość delikatnie. W każdym razie uwielbiam ten peeling z Phenome, buzia na dłuższą metę staje się coraz ładniejsza.

Myślę, że nie będzie niewypału, co najwyżej nie będzie fajerwerków, ale słyszałam bardzo dobre opinie o tym kremie i maseczce.
Dokładnie, bardzo delikatnie peeling Phenome działa. Ja nie ma po nim takiego uczucia oczyszczenia jak po pozostałych.
Korah, widziałam że zamawiałaś glinki z Les Argiles blękitną i żółtą, jak się sprawują?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 11:45   #3590
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
:

Masz fart z tym tkmaxem

jeszcze wypatrzyłam kosmetyki Mineral Flowers i zupełnie nieznanej mi marki Aronia http://www.aronia-cosmetics.de/en
Z Aronia są krem pod oczy 15 ml za 22 zł, tonik, mleczko do demakijażu za 15 zł 200 ml, i krem do twarzy 50 ml za 22 zł.
Skusiłam się na mleczko do demakijażu, bo i tak potrzebuję.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:51   #3591
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dokładnie, bardzo delikatnie peeling Phenome działa. Ja nie ma po nim takiego uczucia oczyszczenia jak po pozostałych.
Korah, widziałam że zamawiałaś glinki z Les Argiles blękitną i żółtą, jak się sprawują?
Warte zachodu zdecydowanie Ta żółta ma delikatne drobineczki, ta błękitna rozrabia się zupełnie na gładziutko. Obydwie działają jednak super, nie za silnie, ale robią co trzeba, oczyszczają, rozjaśniają, wygładzają. Doskonale współpracują w sensie są aksamitne w konsystencji. Ta niebieska jest delikatniejsza, mniej podsusza, ma cudny kolor, jak biorę kąpiel to woda od jej niewielkiej ilości zabarwia się, super to wygląda, kojarzy się z plażą w jakimś egzotycznym kurorcie.

A jeśli chodzi o mydło aleppo, to po pierwszym użyciu na twarzy powychodziły mi na wierzch wszystkie niedoskonałości, wągry, skóra zaczęła się łuszczyć. Jestem zachwycona, ale bardziej przesusza niż inne mydła. Robi jednak detoks jak żadne inne. U syna działa dobrze, niestety nie odżywia skóry, ale przynajmniej nie uczula go.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:52   #3592
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

jeszcze wypatrzyłam kosmetyki Mineral Flowers i zupełnie nieznanej mi marki Aronia http://www.aronia-cosmetics.de/en
Z Aronia są krem pod oczy 15 ml za 22 zł, tonik, mleczko do demakijażu za 15 zł 200 ml, i krem do twarzy 50 ml za 22 zł.
Skusiłam się na mleczko do demakijażu, bo i tak potrzebuję.
Ty to masz szczescie do tkmaxxx moze sie tez pojade rozejrzec chociaz nic nie potrzebuje nie wpadla Ci gdzies w oko Verka??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:56   #3593
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

jeszcze wypatrzyłam kosmetyki Mineral Flowers i zupełnie nieznanej mi marki Aronia http://www.aronia-cosmetics.de/en
Z Aronia są krem pod oczy 15 ml za 22 zł, tonik, mleczko do demakijażu za 15 zł 200 ml, i krem do twarzy 50 ml za 22 zł.
Skusiłam się na mleczko do demakijażu, bo i tak potrzebuję.
A mnie się auto zepsuło, na razie nie mam jak jchac do tk
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 11:58   #3594
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

jeszcze wypatrzyłam kosmetyki Mineral Flowers i zupełnie nieznanej mi marki Aronia http://www.aronia-cosmetics.de/en
Z Aronia są krem pod oczy 15 ml za 22 zł, tonik, mleczko do demakijażu za 15 zł 200 ml, i krem do twarzy 50 ml za 22 zł.
Skusiłam się na mleczko do demakijażu, bo i tak potrzebuję.
Ty i ten Twój tk maxx
jak ja idę to nigdy nic ciekawego nie mają a szamponik i odzywkę melvity.... chciałabym, chciała!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 12:02   #3595
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A mnie się auto zepsuło, na razie nie mam jak jchac do tk
a co by cię interesowało?

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ty to masz szczescie do tkmaxxx moze sie tez pojade rozejrzec chociaz nic nie potrzebuje nie wpadla Ci gdzies w oko Verka??


---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ty i ten Twój tk maxx
jak ja idę to nigdy nic ciekawego nie mają a szamponik i odzywkę melvity.... chciałabym, chciała!
szamponu nie ma z melvity jest odżywka za 24,99 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 12:22   #3596
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Warte zachodu zdecydowanie Ta żółta ma delikatne drobineczki, ta błękitna rozrabia się zupełnie na gładziutko. Obydwie działają jednak super, nie za silnie, ale robią co trzeba, oczyszczają, rozjaśniają, wygładzają. Doskonale współpracują w sensie są aksamitne w konsystencji. Ta niebieska jest delikatniejsza, mniej podsusza, ma cudny kolor, jak biorę kąpiel to woda od jej niewielkiej ilości zabarwia się, super to wygląda, kojarzy się z plażą w jakimś egzotycznym kurorcie.

A jeśli chodzi o mydło aleppo, to po pierwszym użyciu na twarzy powychodziły mi na wierzch wszystkie niedoskonałości, wągry, skóra zaczęła się łuszczyć. Jestem zachwycona, ale bardziej przesusza niż inne mydła. Robi jednak detoks jak żadne inne. U syna działa dobrze, niestety nie odżywia skóry, ale przynajmniej nie uczula go.
Brzmi cudnie Zwłaszcza niebieska Zawsze byłam zdania że te wszystkie glinki w dziwnych kolorach pewnie nic dobrego nie robią, może czas się przełamać
Zaraz przeszukałam wątek by znaleźć co to za aleppo taki detoks czyni Ostatnio polubiłam ich mydła ale wprowadzam ostrożnie coraz większe stęzenia, aktualnie stanęłam na 25%. Tyle się naczytałam o oczyszczaniu skory, wysypach i cieszę się, ze to wszystko mnie ominęło. Teraz pielegnacji sobie bez tych mydłek nie wyobrażam a używam do twarzy i ciala
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:33   #3597
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a co by cię interesowało?
Neobio, Melvita, to brzmi wspaniale

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Brzmi cudnie Zwłaszcza niebieska Zawsze byłam zdania że te wszystkie glinki w dziwnych kolorach pewnie nic dobrego nie robią, może czas się przełamać
Zaraz przeszukałam wątek by znaleźć co to za aleppo taki detoks czyni Ostatnio polubiłam ich mydła ale wprowadzam ostrożnie coraz większe stęzenia, aktualnie stanęłam na 25%. Tyle się naczytałam o oczyszczaniu skory, wysypach i cieszę się, ze to wszystko mnie ominęło. Teraz pielegnacji sobie bez tych mydłek nie wyobrażam a używam do twarzy i ciala
Też się zastanawiałam czy ryzykować kupno innych kolorów czy pozostać przy białej, która mi się sprawdziła Próbowałam też bentonitu, czerwonej beloun i zielonych illite i montmorillonite, są świetne, ale dla mnie jednak za silne. Ta żółta to też kaolin tak jak biała, ma tylko więcej w sobie związków żelaza, stąd żółty odcień. I rzeczywiście działa podobnie do białej, tylko ma w sobie peeling, co w sumie jest super. A niebieska mnie skusiła opisem, że jest dobra do cery suchej. Co prawda takiej nie mam, ale to rzuciła podjerzenie, że będzie delikatniejsza i nie myliłam się

A to moje pierwsze mydło syryjskie w sensie oliwkowo-laurowe, więc wzięłam minimum stężenia. 2%. Nie wiem w sumie czemu tak zadziałało, nie mam żadnych podrażnień po nim, tylko wyciągnęło wszystkie wągry na wierzch, zwłaszcza na nosie i tuż przy nim, ale i na brodzie. Skóra mi się zaczęła łuszczyć i czułam że jest taka chropowata, potem to złuszczylam peelingiem i mam teraz idealnie czyściutkie i niewidoczne pory : http://allegro.pl/mydlo-aleppo-delik...319186653.html
Nie wiem czemu nie odżywia, być może skóra musi przywyknąć, ale już takiego złuszczu nie mam jak za pierwszym razem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:04   #3598
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Super, cieszę się bardzo. Miejmy nadzieje że nie powróci (u mnie przynajmniej powrotu nie było, sporadycznie tylko jakies maleństwo się pojawi ) Pamiętaj, żeby tylko nie przesadzac i nie przyzwyczajać buzi do maści. Teraz znów testuję nowość- dermokosmetyk z nieznaną mi dotąd substancją, jak się sprawdzi dam znać ale już widzę, ze fajnie koloryt cery wyrównuje


Dobry pomysł z tą papainą a dodajesz jakąs konkretną ilość do calego opakowania czy przed każdym użyciem tak "na oko"?
Przed każdym użyciem dodaję dwie płaskie łyżeczki miarowe 0,15 ml. Przez jakiś czas stosowałam papainę w połączeniu z jogurtem,ale komfort stosowania żaden. Działanie za to super, bo dodawałam na 5 ml jogurtu 5 łyżeczek 0,15 ml papainy, skóra nawet lekko swędziała, a po zmyciu na żuchwie była delikatnie zaczerwieniona,ale po chwili wracała do "normalnego" stanu.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten z Phenome jest na tyle delikatny, że i jego będziesz mogła czymś wzmacniać, przynajmniej u mnie szału pod względem mocy nie robił, ja go podrasowywałam drobinkami peelingującymi, ale na mnie większość enzymatycznych działa dość delikatnie. W każdym razie uwielbiam ten peeling z Phenome, buzia na dłuższą metę staje się coraz ładniejsza.

Myślę, że nie będzie niewypału, co najwyżej nie będzie fajerwerków, ale słyszałam bardzo dobre opinie o tym kremie i maseczce.

Zachęcająca opinia.
Nie wiem czy nie gorzej dla mnie, a raczej mojego portfela jak kosmetyki okażą się świetne.

A długo czekałyście na przesyłkę ze sklepu Phenome? W niedzielę zapłaciłam, co prawda zwykłym przelewem, ale cały czas mam status zamówienia- złożone, zamiast w trakcie realizacji.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:37   #3599
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Zachęcająca opinia.
Nie wiem czy nie gorzej dla mnie, a raczej mojego portfela jak kosmetyki okażą się świetne.

A długo czekałyście na przesyłkę ze sklepu Phenome? W niedzielę zapłaciłam, co prawda zwykłym przelewem, ale cały czas mam status zamówienia- złożone, zamiast w trakcie realizacji.
Wszystko co miałam i mam Phenome okazuje się bardzo wydajne, wysoka cena to tylko pozory Ten peeling przy stosowaniu 2 razy w tygodniu starczył mi na grubo ponad pół roku, może nawet 9 miesięcy, dokładnie nie pamiętam

Jedyne co mi się nie sprawdziło, to krem rozgrzewający do rąk, "koszmarnie wydajny", bo uczulał i peeling do twarzy w formie pasty zużyłam do ciała.

Tu też nie pamiętam ile czekałam, ale mam dobre wspomnienia z samej transakcji, generalnie bezproblemowo.

Niech Ci Phenome dobrze służy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 17:55   #3600
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Neobio, Melvita, to brzmi wspaniale
z Melvita jest: balsam do ciała 200 ml za 44,99 zł i woda toaletowa rose & raspberry 100 ml za 54,99 zł
z neobio jest: seria cherry blossom (tonik 14 zł, pianka do demakijażu 22 zł), seria red clover krem do twarzy 50 ml 22 zł
oraz z neobio też różne rodzaje balsamów do ciała (duży wybór) po 24,99 zł i żele pod prysznic (ceny niestety nie pamiętam).

i jeszcze pojawiły się produkty nieznanej mi marki Lanoline premium, serum do twarzy z miodu 35 ml 29,99 zl i róża 35 ml 29,99 zł oraz serum pod oczy 20 ml 29,99 zł
http://www.naturalcollection.co.nz/p...ries.php?id=27
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-07-23 o 18:18
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.