Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 20:10   #3901
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wszyscy masowo kupowali to teraz beda masowo sie pozbywac
Ja się pozbywac nie zamierzam, zadowolona jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:10   #3902
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Mi Star bardzo pasuję, piszę to 5 raz i napiszę też, że lepiej przetestować niż rezygnować pod wpływem innych opinii
ale dobrze kojarzę, że lubisz też DW Estee Lauder? Bo dla mnie ten podkład jest definicją totalnej tapety
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:10   #3903
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ja to juz starszawa Pani jestem to rozswietlenie musi byc porzadne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:10   #3904
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

A Ty jestes z niego zadowolona?
Nawet nie jest najgorszy. Szalu nie ma, ale nie ma tez tragedii. Nie ciemnieje jak Velvet.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:13   #3905
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale dobrze kojarzę, że lubisz też DW Estee Lauder? Bo dla mnie ten podkład jest definicją totalnej tapety
Ja lubię / lubiłam ale wydaje mi się że to podkład dla bardzo młodych dziewczyn bo o ile zakrawa wszystkie problemy w kolorycie skóry o tyle w fakturze wszystko podkreśla... Pory załamania. Skra musi być pod nim w bardzo dobrej formie żeby wyglądała dobrze, ale DW ma swoje zalety
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:14   #3906
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Kupilam szampon. Skusilam sie na anistonowy jak sie mozna bylo domyslec . Doczekac sie nie moge kiedy przyleci, bo moje wlosy jakis kryzys maja. Elektryzuja sie jak szalone, plasko leza i wygladam jakby mnie krowa polizala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:16   #3907
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale dobrze kojarzę, że lubisz też DW Estee Lauder? Bo dla mnie ten podkład jest definicją totalnej tapety

Juz nie sprzedalam jak kupilam Guerlain perfection ( niestety ciemniał mi na twarzy ) i Clarinsa everlasting
One biją DW EL na głowę, byl bardzo trwaly, mocno kryjacy ale nie wygladal tak naturalnie jak te wyzej wymienione

Ps. Star tapety mi nie robi, wrecz przeciwnie.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 20:21   #3908
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jakby ktoras widziala te kredki to prosze o info. Widzialam dzis te nowe cienie, ale nie macalam. Wygladaja obiecujaco. Kolorow sporo, rozne wykonczenia. Mnie te zelowe zaciekawily.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 22:40   #3909
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A co u ciebie było nie tak ze star'em?
Każdy reaguje inaczej ... tylko w przypadku Narsa jest ten ból że nie ma gdzie dostać probek ogólnie to przypomina mi on trochę revlona cs , tylko jest lzejszy
Zważył mi się przy nosie, zniknął z niego bardzo szybko, wyświecił czoło po 4 godzonach i podkreślił każdą suchą partię na twarzy. Ogólnie wygląda tak ... nieświeżo. A nałożyłam go na prawdę niewiele.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 22:48   #3910
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Zważył mi się przy nosie, zniknął z niego bardzo szybko, wyświecił czoło po 4 godzonach i podkreślił każdą suchą partię na twarzy. Ogólnie wygląda tak ... nieświeżo. A nałożyłam go na prawdę niewiele.
Wiadomo, że nie wszystkim będzie pasował, tak samo, jak z resztą podkladów, co jednemu pasuje, to drugiemu niekoniecznie.
Ale ja bym zrobiła jeszcze z parę podejsć, aby sie upewnić. Bo wiem, ze na poczatku może być tak, a potem niekoniecznie tak samo Chociaz w sumie nic na siłe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 23:25   #3911
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48259137]Jakby ktoras widziala te kredki to prosze o info. Widzialam dzis te nowe cienie, ale nie macalam. Wygladaja obiecujaco. Kolorow sporo, rozne wykonczenia. Mnie te zelowe zaciekawily.[/QUOTE]
Wydaje mi się że te cienie z gładką fakturą już są w drogeriach - przynajmniej w super pharm coś takiego kojarzę.

Fajna ta jasna żelowa kredka. Tobie jak mniemam pewnie ta zielonkawa do gustu przypadła .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 00:05   #3912
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48258640]Moze ma skore brzydka? Ja wygladam we wszystkim jak potwor. Moze ona tez tak ma?[/QUOTE]
Piękne
Ale fakt, na ładnej skórze się wiele rzeczy broni. Ja od jakiegoś czasu mam tak okropną cerę, że albo coś wygląda dopuszczalnie, albo bardzo źle. Jutro idę po próbki Ysl, Diora i Givenchy i okaże się, który zda trudny egzamin.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48259137]Jakby ktoras widziala te kredki to prosze o info. Widzialam dzis te nowe cienie, ale nie macalam. Wygladaja obiecujaco. Kolorow sporo, rozne wykonczenia. Mnie te zelowe zaciekawily.[/QUOTE]

Cienie widziałam w SuperPharmie, po 35zł chyba.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 04:04   #3913
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie wszystkim będzie pasował, tak samo, jak z resztą podkladów, co jednemu pasuje, to drugiemu niekoniecznie.
Ale ja bym zrobiła jeszcze z parę podejsć, aby sie upewnić. Bo wiem, ze na poczatku może być tak, a potem niekoniecznie tak samo Chociaz w sumie nic na siłe
oczywiście, że tak nie bez powodu zaopatrzyłam się w 20 próbek wciąż mam nadzieję.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 06:09   #3914
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Zważył mi się przy nosie, zniknął z niego bardzo szybko, wyświecił czoło po 4 godzonach i podkreślił każdą suchą partię na twarzy. Ogólnie wygląda tak ... nieświeżo. A nałożyłam go na prawdę niewiele.
To u mnie tak wychwalany velvet chanela wyglądał . Nie podkreślił mi suchych miejsc ale podkreślił każdą zmarszczkę których wydawało mi się, że nie mam . O dziwo ze starem tak nie mam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 06:52   #3915
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie wszystkim będzie pasował, tak samo, jak z resztą podkladów, co jednemu pasuje, to drugiemu niekoniecznie.
Dokładnie
Z tego powodu zaczęłam latać do Dougiego (S. niestety w moim mieście nie ma ) po próbki, chociaż strasznie tego nie lubię (momentami mam wrażenie, ze Panie traktują to jak akt łaski, a nie oczywisty etap procesu sprzedaży...)
Po kosztownej wtopce z Armaniuszem (który zapewne jest świetny, ale nie dla mojej skóry) przestałam kierować się samym KWC czy "tutejszymi" recenzjami
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 07:20   #3916
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dokładnie
Z tego powodu zaczęłam latać do Dougiego (S. niestety w moim mieście nie ma ) po próbki, chociaż strasznie tego nie lubię (momentami mam wrażenie, ze Panie traktują to jak akt łaski, a nie oczywisty etap procesu sprzedaży...)
Po kosztownej wtopce z Armaniuszem (który zapewne jest świetny, ale nie dla mojej skóry) przestałam kierować się samym KWC czy "tutejszymi" recenzjami
U mnie chętnie rozdają próbki nie ma najmniejszego problemu jeśli mają tylko coś otwartego na stanie. Ja recenzjami też się nie kieruje zwłaszcza że pasowało mi bardzo kilka rzeczy ze średnią 2,50)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 08:25   #3917
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że te cienie z gładką fakturą już są w drogeriach - przynajmniej w super pharm coś takiego kojarzę.

Fajna ta jasna żelowa kredka. Tobie jak mniemam pewnie ta zielonkawa do gustu przypadła .
Widziałam te cienie w rossie, nie było niestety testerów.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:15   #3918
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale dobrze kojarzę, że lubisz też DW Estee Lauder? Bo dla mnie ten podkład jest definicją totalnej tapety
Ten podkład jest genialny.....ale trzeba umieć go nałożyć. Ja w zimie używałam go codziennie. Nakładałam bardzo mało. Tapety zero a pięknie krył moją daleka od ideału twarz, używałam do niego bazy Estee matującej i efekt wow. Z tym podkładem jest też tak, że on pięknie wygląda na pewnych rodzajach twarzy ( np. cera mieszana tłusta, z porami itp.) a na innych gorzej.
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2014-09-24 o 09:19
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:31   #3919
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

NWL123 -50zł przy zakupach od 300zł w Douglasie online.

Oczywiście nie działa na MAC, BB, Sensai, sale.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 09:32   #3920
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

YSL lepszy niż Dior, ale też bez szału, plus, że nie podkreśla suchych skórek, nie włazi i ma super konsystencję, ale ja mam zły kolor. Corii jaki kolor Tobie pasuje?
U mnie zachowanie Stara zależy od kremu pod nim, wczoraj było dużo lepiej, ale dla mnie numerem jeden jest Guerlain Tenue, tylko z kolorem muszę kombinowač.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:42   #3921
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
YSL lepszy niż Dior, ale też bez szału, plus, że nie podkreśla suchych skórek, nie włazi i ma super konsystencję, ale ja mam zły kolor. Corii jaki kolor Tobie pasuje?
U mnie zachowanie Stara zależy od kremu pod nim, wczoraj było dużo lepiej, ale dla mnie numerem jeden jest Guerlain Tenue, tylko z kolorem muszę kombinowač.
Tez uważam z czasem ze YSL lepszy. Ciekawe, co będzie za jakiś czas
Mnie pasuje BD20, chciaz osobiście wolałabym bardziej bezowy B20, ale nie ma ... bo B30 juz deczko za ciemny jednak. Ale nie narzekam, bo BD20 wtapia sie ładnie i jakby go nie było.
Tak, Tenue wymiata. Ja sie chyba będe musiała w UK rozejrzec się za 01, ale nie wiem czy tam maja

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale fakt, na ładnej skórze się wiele rzeczy broni. Ja od jakiegoś czasu mam tak okropną cerę, że albo coś wygląda dopuszczalnie, albo bardzo źle. Jutro idę po próbki Ysl, Diora i Givenchy i okaże się, który zda trudny egzamin.
Tez własnie miałam do niedawna jakies cuda z cera - wszystko sie na niej wyświecało w try miga Przestałam na tydzień sie całkiem malowac i teraz jest ok. Ale wydaje mi sie, ze nie tyle przerwa w malowaniu pomogła, co po prostu to kwestia szalejącyh hormonów była

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dokładnie
Z tego powodu zaczęłam latać do Dougiego (S. niestety w moim mieście nie ma ) po próbki, chociaż strasznie tego nie lubię (momentami mam wrażenie, ze Panie traktują to jak akt łaski, a nie oczywisty etap procesu sprzedaży...)
Po kosztownej wtopce z Armaniuszem (który zapewne jest świetny, ale nie dla mojej skóry) przestałam kierować się samym KWC czy "tutejszymi" recenzjami
Tez nie lubie latac po próbki, bo równiez mam takie negatuwne wrażenie, jak i Ty ....
Dzisiaj ide potestowac ten korektor Diora Star. Bo coś mnie na niego beirze ochota
A co do KWC, wiadomix, ze to trzeba traktowąc z przymruzeniem oka, bo nikt nie ma takiej samej samej cery i upodobań, jak osoba recenzujaca, wiec mało prawdopodobne, ze się wstzreli opinią. Poza tym cera też sie zmeinia, zachowanie produktów na niej równiez, wiec i recenzje sie czasami modyfikuje. Generalnie tego typu recenzje nie sa na zawsze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:46   #3922
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Corii dzięki, moja Sephora nie ma szafy YSL i jak mi sie ta za ciemna próbka fajnie sprawdzi to kupię to co Ty. Podobno guerlain 01 wpada w róż.
A wolisz Prolongwera czy YSL?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:51   #3923
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ja wczoraj z szafki wykopalam armaniego i chyba znowu bedzie milosc
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:12   #3924
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Mam jasną cerę z domieszką żółtego, myślę na tym YSL eclatem i wydumałam kolor B10 miała któraś?? ;]
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:17   #3925
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Przy zamówieniu w Douglas on-line wrzuca mi do koszyka bon 25 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym. Wiecie może za jaką kwotę trzeba zrobic zakupy stacjonarnie, aby móc użyc tego bonu?
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:22   #3926
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
wybieram sie po próbki stara i inka, ale jeszcze nie doszłam na razie cały czas lubię nowego chanelka, tyle ze jeszcze trochę za jasny jest ale za to świetnie trzyma sie buzi cały dzień (daję go na bazę kanebo), bez pudru sypkiego, nie świeci się zbyt syzbko ani zbyt mocno i ładwie wtapia w skórę. Cały czas wychodzę z szoku, że to chanel
ooo tak mi mów bo mam tego dwie flaszki jeszcze nieotwarte ale na swoją obronę dodam, że ja się lubię z chanelowymi podkładami

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Przy zamówieniu w Douglas on-line wrzuca mi do koszyka bon 25 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym. Wiecie może za jaką kwotę trzeba zrobic zakupy stacjonarnie, aby móc użyc tego bonu?
bodajże 250 zł
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:46   #3927
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Przy zamówieniu w Douglas on-line wrzuca mi do koszyka bon 25 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym. Wiecie może za jaką kwotę trzeba zrobic zakupy stacjonarnie, aby móc użyc tego bonu?
od 250 zł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 11:05   #3928
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Wczoraj dostałam swojego Stara. Dziś się nim pomalowałam i na razie mogę powiedzieć tyle, że szału nie ma, i to delikatnie mówiąc. Na pewno po nałożeniu specjalnie fajnie nie wygląda (od razu włazi w pory, nie ma efektu ujednolicenia skóry, po chwili zbiera się w załamaniach np. przy skrzydełkach nosa). Wiecie, jak podkład od razu dobrze nie wyglada, to zwykle potem (w ciągu dnia) efekt już lepszy nie jest . Co do świecenia, to w normie - porównywalnie z innymi używanymi przez mnie (EL DW i EL DW Light). Kolor (020) całkiem w porządku. Nie widzę w nim różowych tonów. Nie ciemnieje.
Wg mnie jest mooocno przeciętny, a na pewno żaden z niego "Star" . Wprawdzie na ten moment nie mogę powiedzieć, że jest to straszny bubel, ale chyba jednak spodziewałam się czegoś więcej.
Oczywiście to jedynie pierwsze wrażenia. Muszę jeszcze pokombinować z produktami, które kładę pod podkład - może będzie lepiej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:17   #3929
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Mam jasną cerę z domieszką żółtego, myślę na tym YSL eclatem i wydumałam kolor B10 miała któraś?? ;]
też jestem ciekawa
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:22   #3930
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja się ze Stara wyleczyłam po jednym dniu... Wczoraj jak się zobaczyłam po południu to miałam ochotę uciec z pracy do domu Zważył się okropnie. Podkreślił wszystkie suche skórki. Poza tym jest ciężki. Czułam się jak z maską na twarzy.
Dziś mam na twarzy CC z Burżuja. Nawet go rano nie pudrowałam i wygląda przyzwoicie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.