Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 12:16   #901
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

a to mój nowy wczorajszy kolczyk bardzo mi się podoba

kosmetyczka pistoletem mi go robiłai kazała kupić tribiotic i smaruje go chodź nie wiem czy to wystarczy żeby się nie paprał bo różne wersje słyszałam.. akurat ucho od farby mam bo jeszcze u fryzjera byłam późnije eheh i ten leczniczy kolczyczek wymienię z czasem na coś ala co mam w drugim uchu taką kropeczkę


a ten drugi kolczyk to już mam od bardzo bardzo bardzo dawna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OBRAZ 021.JPG (12,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułunnn.JPG (2,8 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyczek.JPG (12,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (10,6 KB, 28 załadowań)
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:17   #902
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej
poczytalam pare stronek i wiecie co jestem przerazona wydawalo by sie ze przebicie ucha to takie proste a tu mnostwo problemow....kiedys czlowiek przebijal ucho i nie bylo sprawy pamietam jak mi przebijano bo chcialam miec kolczyki i goilo sie super potem znow przebilam kolejna dziurke i tez nie moge dzis narzekac chialabym jeszcze miec dw w uchu....ale teraz to sama nie wiem
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:02   #903
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

heh no widzisz u niektórych różnie to bywa .... ja mam niejedną już dziurke w uchu i wszystko normalnie sie goiło wszyscy uważają , że kosmetyczki nie powinny przebijac uszy ... ale to zalezy jaka to kosmetyczka ja jestem np bardzo zadowolona ( a przebijała mi własnie kosmetyczka ) kazdy jest inne , a wiec kazde ucho jest inne , a co za tym idzie - każde ucho reaguje inaczej
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:34   #904
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
heh no widzisz u niektórych różnie to bywa .... ja mam niejedną już dziurke w uchu i wszystko normalnie sie goiło wszyscy uważają , że kosmetyczki nie powinny przebijac uszy ... ale to zalezy jaka to kosmetyczka ja jestem np bardzo zadowolona ( a przebijała mi własnie kosmetyczka ) kazdy jest inne , a wiec kazde ucho jest inne , a co za tym idzie - każde ucho reaguje inaczej
Dopuszczalne jest by kosmetyczka przekluwala tylko i wylacznei w wypadku kiedy robi to ig;a,choc ja osobiscie uwazam,zekosmetyczki nie sa od tego
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:49   #905
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hehe widze, ze duzo osób jest za Tribacticiem
Mi pomogl bardzo, ból ustal, ale nadal jak pssikam to szczypie ;/
I strasznie cuchnie spiritem

Tez postanowilam swoje pokazac;]

P.s.
Czy kosmetyczka ma zawsze tylko "złote" kolczyki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200804171051.jpg (130,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080407884.jpg (145,5 KB, 33 załadowań)
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:23   #906
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ma ktoś może kolczyka w skroni .
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:38   #907
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja planuję ale microdemrala w ytm miejscu-moje kochanie ma dermale właśnie na czole tuż przy linii styku z włosami

można tez załozyć w okolicach łuku brwiowego surface bara-tez się ładnie goją
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 20:46   #908
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej no cóż.. nikt mi ostatnio nie odpowiedział, więc zapytam jeszcze raz. Czy miejsce przekłucia mam przemywać co dziennie cały czas? Ucho przebiłam 10 lutego tego roku.. więc już trochę minęło. Przez pierwszy miesiąc przemywałam codziennie, ale teraz trochę odpuściłam ;// i niestety uszko zaczyna mnie trochę boleć. Czy to z tego powodu, że nie codziennie je przemywam? Powinno się już chyba zagoić nie? ;/ Nie boli tak okropnie .. tylko wtedy jak dotykam kolczyka. I jak śpię na tym boku - bo wtedy dociskam. Nie ropieje, nie krwawi.. nie swędzi .. tylko troszkę boli ;/ boję się żeby te objawy się nie nasiliły. co mam zrobić? Ucho przemywałam spirytusem. (przypomne, że przebijałam chrząstke prawego ucha pistoletem). Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź w tej sprawie. Tak sobie myślę, że może to wina kolczyka? Powinnam wymienić na srebrny? ;> Prosze szybko odpiszcie ;*
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:29   #909
damnedinblack
Przyczajenie
 
Avatar damnedinblack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

moje ucho, wszystkie kolczyki robiłam sama, jeszcze chce industriala zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beznazwy.jpg (19,4 KB, 52 załadowań)
damnedinblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:21   #910
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Hej no cóż.. nikt mi ostatnio nie odpowiedział, więc zapytam jeszcze raz. Czy miejsce przekłucia mam przemywać co dziennie cały czas? Ucho przebiłam 10 lutego tego roku.. więc już trochę minęło. Przez pierwszy miesiąc przemywałam codziennie, ale teraz trochę odpuściłam ;// i niestety uszko zaczyna mnie trochę boleć. Czy to z tego powodu, że nie codziennie je przemywam? Powinno się już chyba zagoić nie? ;/ Nie boli tak okropnie .. tylko wtedy jak dotykam kolczyka. I jak śpię na tym boku - bo wtedy dociskam. Nie ropieje, nie krwawi.. nie swędzi .. tylko troszkę boli ;/ boję się żeby te objawy się nie nasiliły. co mam zrobić? Ucho przemywałam spirytusem. (przypomne, że przebijałam chrząstke prawego ucha pistoletem). Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź w tej sprawie. Tak sobie myślę, że może to wina kolczyka? Powinnam wymienić na srebrny? ;> Prosze szybko odpiszcie ;*
widze ze nie umiesz czytac
mowimy nie:
pistoletowi
samodzielnemu przekluwani
spirytusowi
srebru
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:02   #911
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7329407]widze ze nie umiesz czytac
mowimy nie:
pistoletowi
samodzielnemu przekluwani
spirytusowi
srebru[/quote]


Dla twojej świadomości umiem czytać. A to forum jest chyba po to żeby sobie wzajemnie pomagać tak? A nie po to żeby się wyzywać.
To po pierwsze. A po drugie właśnie dlatego, że przebiłam ucho pistoletem, bo nie wiedziałam, że nie można pytam o różne sprawy. A ty mi teraz wyliczaj co zrobiłam źle, zamiast mi napisać co mam zrobić żeby było OK i bez powikłań. Bardzo dziękuje za taką rade;]

A może ktoś inny? Bardziej miły mi napisze? czym spowodowany jest ból?
Strasznie proszę o odpowiedź.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 16:51   #912
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ból spowodowany jest tym,że pozowoliłaś sobie niesterylnym pistoletem wstrzelic kolczyk w ciało-czyli nie owijając w bawełne rozerwać i zmiażdzyć tkanke,do tego spiąć ją za ciasnym kolczykiem z nieodpowiedniego materiału-ziarnina i infekcja na własną prośbę gwarantowane
radziłabym zrobić sobie badania na HCV i Hiv-pamiętaj tylko o okienku sereologicznym-bo nigdy nie wiesz komu wczesniej strzelała z pistoletu twoja kosmetyczka(90% nosicieli nie przyznaje się dotego bądx nie wie,że sa nosicielami)

kolczyk wyjąć i do dermatologa aby ratował chrząstkę ucha przed dalszym zapaleniem(zapalenie chrzęści może się skończyć nawet u chirurga)-potem zrobic badania
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:17   #913
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Booże.... ;( Hiv? HCV? zapalenie ucha? ziernina? infekcja? Chyba zaraz się popłacze..

Przecież minęło już z 7 tygodni.. wszystko było ok.
kiedy to wszystko może mi się pojawić?
jak się boje.. ;((
co mam zrobić?
A może wszystko będzie ok? Nie ma takiej opcji?

P.S Kolczyk już wczoraj próbowałam wyjąć, ale jest on chyba na taki zatrzask i nie mogę go odpiąć ;/ Proszę o szybką odpowiedź .. ;( ale się załatwiłam. Ja nie chce miec zdeformowanego ucha!!

A czy jak bym teraz wyjęła kolczyka to dziurka by się nie zarosła?
I nie było by wszystko ok?
..
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:12   #914
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Dla twojej świadomości umiem czytać. A to forum jest chyba po to żeby sobie wzajemnie pomagać tak? A nie po to żeby się wyzywać.
To po pierwsze. A po drugie właśnie dlatego, że przebiłam ucho pistoletem, bo nie wiedziałam, że nie można pytam o różne sprawy. A ty mi teraz wyliczaj co zrobiłam źle, zamiast mi napisać co mam zrobić żeby było OK i bez powikłań. Bardzo dziękuje za taką rade;]

A może ktoś inny? Bardziej miły mi napisze? czym spowodowany jest ból?
Strasznie proszę o odpowiedź.
ja hjestem miła
Przebilam ucho pistoletem w lutym, ale troche zaniedbalam i mi sie dluzej goilo bo dopiero jakies 2, 3 tyg temu kupilam odkarzacz - TRIBACTIC - polecam. Robilam nim na ucho (przyduszalam kolczyk do ucha i psikałam na rureczke) 2razy dziennie, codziennie. Teraz nie boli, ale jeszcze bede jakis czas psikac
Jesli ucho cie dalej bedzie bolec, zglos ssie do lekarza, powinien ci przepisac lub doradzic antybiotyk w masci.

Nie denerrwuj sie jednak na zapas, bo to wcale nie musi byc Hiv...
Ja nic nie mam do przekłuwania pistoletem, jesli widze ze kosmetyczka jest porzadna... Zreszta na samym YOUTOOBIE widziałam, ze w wiekszym salonie (nie wiem czy kosmetycsznym czy jakims) rowniez przekluwała dziewczynie nosek pistoletem
Wyprobuj ten plyn, i napisz jak tam za kilka dni.
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:19   #915
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tylko, że 'miss venflon' mnie strasznie wystraszyła tymi chorobami wszystkimi.. ze aż się popłakałam. Ale ten ból nie jest straszny.. to tylko troszkę boli jak dotykam tego kolczyka. I tak sobie myślę, ze może to jest spowodowane jakimś zahaczeniem kolczyka o coś? włos? Pamiętam, że ostatnio zapomniałam się i pociągnęłam jak by ręcznikiem po tym kolczyku i potem trochę bolało. Poczekam do Soboty jak nie przejdzie pójdę do dermatologa.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:28   #916
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Tylko, że 'miss venflon' mnie strasznie wystraszyła tymi chorobami wszystkimi.. ze aż się popłakałam. Ale ten ból nie jest straszny.. to tylko troszkę boli jak dotykam tego kolczyka. I tak sobie myślę, ze może to jest spowodowane jakimś zahaczeniem kolczyka o coś? włos? Pamiętam, że ostatnio zapomniałam się i pociągnęłam jak by ręcznikiem po tym kolczyku i potem trochę bolało. Poczekam do Soboty jak nie przejdzie pójdę do dermatologa.
Mozliwe bo tez tak czesto zahaczałam wlosem i jak wyjmowałam wlos to troche szczypal...

I naprawde nie mysl o tym co pisała miss venflon bo wcale tak byc nie musi, i nie jest...

Powtórze, kup TRIBACTIC, i tym przemywaj...

Jak sie zdecydujesz jednak na dermatologa to napisz co mowil

I pamietaj ze kazde ucho gooi sie inaczej, jedno dluzej, drugie krocej... A 7 tyg na chrzastke do duzo nie jest.
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:28   #917
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez licorice Pokaż wiadomość
ja hjestem miła
Przebilam ucho pistoletem w lutym, ale troche zaniedbalam i mi sie dluzej goilo bo dopiero jakies 2, 3 tyg temu kupilam odkarzacz - TRIBACTIC - polecam. Robilam nim na ucho (przyduszalam kolczyk do ucha i psikałam na rureczke) 2razy dziennie, codziennie. Teraz nie boli, ale jeszcze bede jakis czas psikac
Jesli ucho cie dalej bedzie bolec, zglos ssie do lekarza, powinien ci przepisac lub doradzic antybiotyk w masci.

Nie denerrwuj sie jednak na zapas, bo to wcale nie musi byc Hiv...
Ja nic nie mam do przekłuwania pistoletem, jesli widze ze kosmetyczka jest porzadna... Zreszta na samym YOUTOOBIE widziałam, ze w wiekszym salonie (nie wiem czy kosmetycsznym czy jakims) rowniez przekluwała dziewczynie nosek pistoletem
Wyprobuj ten plyn, i napisz jak tam za kilka dni.
Dziękuje za w końcu jakąś nie dołującą odpowiedź ^^.
A ty przebijałaś chrząstke?
Jaki masz włożony kolczyk?
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:30   #918
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

do was nie dociera dziewczy,że nawet porządna kosmetyczka ma pistolet ,którego nie da się wysterylizować a jest narzędziem wielorazowego uzytku -ojejku to na dodatek ma kontakt z krwią (przeciez nawet zwykła dziurka w uchu to naruszenie ciągłości tkanki)

proszę bądźcie miłe dla siebie dalej-kłujcie się pistoletami-zaniedbujcie infekcje

tylko proszę potem bez płaczu tutaj

OGŁASZAM-WSZEM I WOBEC-OD DZIŚ SIĘ NIE UDZIELAM W WĄTKACH PIERCINGOWYCH-NIE WZYWAĆ MNIE NA POMOC NIE PISAĆ PW
pozatym-cała wiedza już tu jest-wystraczy poszukać
TO WALKA Z WIATRAKAMI-z takim oporem i brakiem zrozumienia podstawowych spraw dotyczących własnego zdrowia nie spotkałam się na żadnym portalu i forum
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:38   #919
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
do was nie dociera dziewczy,że nawet porządna kosmetyczka ma pistolet ,którego nie da się wysterylizować a jest narzędziem wielorazowego uzytku -ojejku to na dodatek ma kontakt z krwią (przeciez nawet zwykła dziurka w uchu to naruszenie ciągłości tkanki)

proszę bądźcie miłe dla siebie dalej-kłujcie się pistoletami-zaniedbujcie infekcje

tylko proszę potem bez płaczu tutaj

OGŁASZAM-WSZEM I WOBEC-OD DZIŚ SIĘ NIE UDZIELAM W WĄTKACH PIERCINGOWYCH-NIE WZYWAĆ MNIE NA POMOC NIE PISAĆ PW
pozatym-cała wiedza już tu jest-wystraczy poszukać
TO WALKA Z WIATRAKAMI-z takim oporem i brakiem zrozumienia podstawowych spraw dotyczących własnego zdrowia nie spotkałam się na żadnym portalu i forum
zgadzam się! I popieram bo nie ma sensu pisania ciągle tego samego...
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 18:40   #920
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
do was nie dociera dziewczy,że nawet porządna kosmetyczka ma pistolet ,którego nie da się wysterylizować a jest narzędziem wielorazowego uzytku -ojejku to na dodatek ma kontakt z krwią (przeciez nawet zwykła dziurka w uchu to naruszenie ciągłości tkanki)

proszę bądźcie miłe dla siebie dalej-kłujcie się pistoletami-zaniedbujcie infekcje

tylko proszę potem bez płaczu tutaj

OGŁASZAM-WSZEM I WOBEC-OD DZIŚ SIĘ NIE UDZIELAM W WĄTKACH PIERCINGOWYCH-NIE WZYWAĆ MNIE NA POMOC NIE PISAĆ PW
pozatym-cała wiedza już tu jest-wystraczy poszukać
TO WALKA Z WIATRAKAMI-z takim oporem i brakiem zrozumienia podstawowych spraw dotyczących własnego zdrowia nie spotkałam się na żadnym portalu i forum

Ale jak tobie by ktoś napisał że masz hiv to jak byś zareagowała?
I właśnie dobrze, że są na tym forum osoby, które powiedzą coś dobrego.
Jeśli ból nie ustanie (choć to ból mikroskopijny) to pójdę do lekarza i się dowiem co mi jest..

Ale mam nadzieje, że wszystko bedzie ok pozdrawiam!
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:40   #921
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Dziękuje za w końcu jakąś nie dołującą odpowiedź ^^.
A ty przebijałaś chrząstke?
Jaki masz włożony kolczyk?
Chrzastke i platek http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7263631 tu masz fotke

Mój brat jest po kursie tatoo, mial tam bhp i inne pierdy zwiazane tez z piercingiem i tez nie jest przeciw pistoletom bo wie ze DOBRA kosmetyczka dba o narzedzia
A kolczyki mam te treningowe, nie wiem z czego sa

miss venflon, nie denerwuj sie bo ci serduszko stanie...
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:18   #922
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

A mnie już ucho nie boli I mam kolejne pytanko ile trwa gojenie chrząstki [??] Ja swoją przebłam jakieś 7 tygodni temu. I nie wiem, czy zmieniać kolczyka, czy nie? Ale chyba jeszcze trochę poczekam z tym.. doradźcie!!
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:03   #923
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
A mnie już ucho nie boli I mam kolejne pytanko ile trwa gojenie chrząstki [??] Ja swoją przebłam jakieś 7 tygodni temu. I nie wiem, czy zmieniać kolczyka, czy nie? Ale chyba jeszcze trochę poczekam z tym.. doradźcie!!
to jest dos indywidualna kwesia,po 7 tygodoniach faktycznie POWINNO juz byc zagojone,ale lepiej poczekaj jeszcze troche tak dla pewnosci
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:34   #924
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja właśnie czytałam, że gojenie płatka trwa 2 miesiące, to chrząstki chyba dłużej.. ;/
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:12   #925
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

gdzies pisalo ze nawet do roku, lol
ja jeszcze wole nie wyjmowac, niby chrzastka juz nie boli ale niedawno jak probowalam zdac stamtad kolczyk to na nowo zaczelo bolec, teraz znow ok ale sie boje :P
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:16   #926
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiem, ze pewnie glupie zadaje pytania co do kolczykow, ale czy jesli ucho bym znieczulila mascia emla ale tak dlugo ta masc trzymala, to przy przebicie bym nic nie poczula?? ale tak dokladnie nic, moze ktos tak juz robil?

jescze o co innego pytanie, co moze powodowac to, ze jak sciagne srebrne kolczyki dziurka jest czarna w srodku, nie zawsze 2 razy mi sie tak narazie zrobilo, kolczykimieniac codziennie, sciagam na noc i przed zalozeniem czyscze spirytusem salicynwoym, jak ta dziurke tym spirutusem przeczyszczylilam to to czarne zniklo, ale od cxzego tak sie dzieje?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:30   #927
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
wiem, ze pewnie glupie zadaje pytania co do kolczykow, ale czy jesli ucho bym znieczulila mascia emla ale tak dlugo ta masc trzymala, to przy przebicie bym nic nie poczula?? ale tak dokladnie nic, moze ktos tak juz robil?

jescze o co innego pytanie, co moze powodowac to, ze jak sciagne srebrne kolczyki dziurka jest czarna w srodku, nie zawsze 2 razy mi sie tak narazie zrobilo, kolczykimieniac codziennie, sciagam na noc i przed zalozeniem czyscze spirytusem salicynwoym, jak ta dziurke tym spirutusem przeczyszczylilam to to czarne zniklo, ale od cxzego tak sie dzieje?
Przy przebiciu u kosmetyczki nic nie boli, przynajmniej mnie nigdy nie bolalo... Ale jak przebilam raz ucho igła u piercingowca to bolalo bardzo :/

A to czarne na kolczykach... to nie jest przypadkiemm takie cos jakpierscionki czernieja?
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 05:53   #928
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jeśli chcecie wyczyścić jakieś srebrne rzeczy to podaję sprawdzony sposób :
miseczkę wykładamy folią aluminiową, wlewamy letnią wodę i wsypujemy sól. (nie szczypte, ale tez nie całą garść)
wkładamy do miseczki srebro i pozostawiamy je na kilka minut (10-15)
potem wyciągamy, polerujemy czymś suchym i cieszymy sie błyszczącym srebrem
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 05:57   #929
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

CZARNY DERMOGRAFIZM
Czarne przebarwienie, którego przyczyną jest biżuteria, nie jest oznaką uszkodzenia skóry, nie jest też stanem zapalnym, ani też żadną patologią. Jest to nieszkodliwy objaw oddzielania się twardych cząstek metalu, które następnie osadzają się na skórze, przechodzą przemianę chemiczną i dają czarne zabarwienie.

Czernienie srebra (znana także pod pojęciem oksydacja srebra*) to jedna z konsekwencji rewolucji przemysłowej i dalszego intensywnego niezrównoważonego rozwoju naszej cywilizacji. Jeszcze dwieście lat temu, gdy zanieczyszczenie powietrza (dwutlenkiem siarki) było stosunkowo niewielkie proces czernienia srebra nie występował.

Obecnie jednak srebro i przedmioty posrebrzane coraz szybciej pokrywają się specyficznym nalotem, którego barwa różni się w zależności od zaawansowania procesu, którego intensywność zależy od takich czynników jak czas, skład stopu srebra, temperatury, powierzchni srebra a przede wszystkim stopnia zanieczyszczenia atmosfery dwutlenkiem siarki - są rejony na Ziemi, gdzie oksydacji nie doświadczymy. Zanim powierzchnia srebra sczernieje (jest to kolor siarczku srebra) przejdzie ona przez wielobarwną paletę począwszy od kolorów: jasno żółty, złoty, rudy; zielony, niebieski i fioletowy.

ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:16   #930
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja w uszach mam czarne dziurki jak noszę podrobione kolczyki...to znaczy jakieś tanie z bazarków...szczerze to mi to w niczym nie przeszkadzam. Po ściągnięcuy kolczuków po prostu przemywam dziurkę:PP Ale podróbki noszę tylko w płatkach uszu, nigdy w chrząstkach!;]
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.