Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 14:22   #1321
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja nie prostuję już ponad 20 lat a tak serio to mam włosy proste jak druty, w ogóle się nie kręcą, jak nawinę na wałki to mam kręcone przez kilka godzin, a potem znowu druty. Zazdroszczę wam dziewczyny czasem tych kręconych włosów, więc po co je prostować?? Kręcone są ładne.
Kręcone są bardzo ładne i tu się zgodzę ale ja np. mam włosy ni kręcone ni proste chciałabym albo takie albo takie. No ale nie było mi to niestety dane.. staram się jak najmniej prostować, właściwie to tylko grzywkę prostuję a resztę w kitkę
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:36   #1322
unusual
Raczkowanie
 
Avatar unusual
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 189
GG do unusual
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no a znowu moje sa podatne na wszelkie ukladanie i w ogole na zmiany klimatyczne tez:p ukladaja sie w fale pod wplywem wilgoci, odgniataja sie od gumki. takie juz sa
unusual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:47   #1323
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a to moje też, od gumki się odgniatają, dlatego teraz wiążę na 2 razy, a nie na 3 i jakoś się trzyma nie wspomnę już o wilgoci, bo wtedy to już się wywijają we wszystkie strony
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:20   #1324
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Eh Dziewczyny ja już z prostownicą walczę od 3 lat chyba I po tych 3 latach zdecydowanie stwierdzam, że prostownica to ZŁO 3 lata temu mialam wlosy do łokci prawie i po tych 3 latach mam dalej do łokci (a nawet krótsze ;/). Jaka tego przyczyna? końcówki mi sie kruszyły ;/ Gdyby nie prostownica miałabym długie, piękne włosy,a tak mam siano ;/ Od dzisiaj zaczynam kategoryczne zerwanie z prostownicą 3MAJCIE ZA MNIE KCIUKI
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 08:29   #1325
montankaaa
Przyczajenie
 
Avatar montankaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hej Kobietki Natura obdarowała mnie włosami które mają tendencje do kręcenia się i co gorsze puszenia dlatego przez 3 lata (właściwie co dnia) je prostowałam. Moja całkiem pokaźna czuprynka stała się mizerna i przesuszona Bez wyprostowanych kłaczków będę wyglądała jak czubek ale obiecałam sobie KONIEC Z PROSTOWANIEM I KATOWANIEM WŁOSÓW SUSZARKĄ Z GORĄCYM POWIETRZEM. Wczoraj zamówiłam na Allegro kosmetyki do kręconych włosków i gdy tylko przyjdą prostownice chowam głęboko do szafy.

Czytalam Wasze wpisy bardzo dokładnie.... _Ewelka_ .... masz podobny skręt - jestem ciekawa jak teraz wyglądają Twoje włoski ?

Lada dzień wkeję foto swoich kłaczków a póki co pozdrawiam świątecznie
montankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 12:45   #1326
karolina1219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
GG do karolina1219
Talking Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Chętnie się przyłącze, ale dopiero kiedy odrośnie mi grzywka . Prostuję włosy tylko na górze: grzywkę i włosy po bokach. A na dole zostawiam takie jakie są. Wygląda nawet ok . Ale dopóki grzywa mi nie odrośnie to nie przestanę prostować... Bo wyglądam jak atomówka czy coś
karolina1219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:20   #1327
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja chcialam sie pochwalic w sumie juz swoim sukcesem Nie prostuje wlosow i powiem szczerze ze wcale nie tak zle sie ukladaja - mi wystarczy tylko dobrze nawilzajacy i regenerujacy szampon i odzywka. Wlosy 'odzywaja', przestaja byc sianowate i przez to ladnie sie ukladaja.
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 09:48   #1328
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja od września ograniczałam prostowanie. Prostowałam tylko okazyjnie. Nie prostowałam wcale włosów 2 miesiące, dopiero wczoraj wyprostowałam. I doszłam do wniosku, że w poprostowanych mi brzydko jest. Muszę się gdzieś prostownicy pozbyć.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:31   #1329
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

już od dłuższego czasu ograniczam prostownicę, ew. na jakieś imprezy. jakąś poprawę widzę
dressy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 15:11   #1330
eliza29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?


Edytowane przez eliza29
Czas edycji: 2010-06-03 o 13:52
eliza29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:46   #1331
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja od wakacji prostuję tak raz na tydzień...
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 19:39   #1332
Olusek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje od ok. miesiaca, z malymi wyjatkami, np jak rano wstaje i jest ladnie, to tylko troszeczek poprawie, albo na jakies okazje. I zauwazylam ze mi mniej wypadaja, tyle ze odkrylam kilka rozdwojonych końcowek!!!! masakra. wiec jutro do fryzjera ide podciac, oczywiscie pocieniuje jak zawsze, bo inaczej rozczesac nie moge, no i moze zajrze do apteki po tego waxa? ale jak o to zapytac? co to i jak sie tego uzywa?
wspieram was duchem i myslami;P nie prostujcie!!! mamuska mi zawsze brzeczala jak to pali wlosy, a ja "e tam, mocne wlosy mam, jak sie oslabia, to przynajmniej bedzie mi z nimi latwiej" no i niestety moja teoria upadla;( I teraz REGENERACJa heheh, pozdrawiam!
Olusek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:00   #1333
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Olusek2 Pokaż wiadomość
Ja nie prostuje od ok. miesiaca, z malymi wyjatkami, np jak rano wstaje i jest ladnie, to tylko troszeczek poprawie, albo na jakies okazje. I zauwazylam ze mi mniej wypadaja, tyle ze odkrylam kilka rozdwojonych końcowek!!!! masakra. wiec jutro do fryzjera ide podciac, oczywiscie pocieniuje jak zawsze, bo inaczej rozczesac nie moge, no i moze zajrze do apteki po tego waxa? ale jak o to zapytac? co to i jak sie tego uzywa?
wspieram was duchem i myslami;P nie prostujcie!!! mamuska mi zawsze brzeczala jak to pali wlosy, a ja "e tam, mocne wlosy mam, jak sie oslabia, to przynajmniej bedzie mi z nimi latwiej" no i niestety moja teoria upadla;( I teraz REGENERACJa heheh, pozdrawiam!
co do waxa proponowalabym uzyc wyszukiwarki
np. tu masz link http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=278241
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:10   #1334
Ginella
Raczkowanie
 
Avatar Ginella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 36
GG do Ginella
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Generalnie prostownicę odstawiłam już dawno, kiedyś prostowałam niemal po każdym myciu, a myję co 2 dni. Przez to rozdwoiły mi się końce na różnej długości i ciężko jest je obciąć, musiałabym chyba wówczas ściąć do połowy uszu, żeby wyeliminować rozdwojenia... Mówię dziewczyny prostownica to omen! Nie ma nic gorszego. Ponieważ mam naturalnie falowane włosy postanowiłam zaprzestać je prostować a podkreślać. Prostownice mam i owszem prostuję raz na przysłowiowy - ruski rok, na wyjątkowe okazje, uroczystości i wtedy jest mniejsze ryzyko dalszych zniszczeń.
__________________
Zapuszczam włosy
OBECNA DŁUGOŚĆ: 60 cm
CEL: 75 cm
3mać kciuki!

Ginella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:46   #1335
montankaaa
Przyczajenie
 
Avatar montankaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Nie prostuje od tygodnia... nie jest łatwo oj nie... Bardzo pomaga mi mój chłopak - schował moją prostownicę i co dnia powtarza mi, że w naturalnych włosach jest mi dobrze. A moje klaczki? Powoli łapią dawny skręt. Mam nadzieję, ze z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Pozdrawiam wszystkie kobietki na odwyku
__________________
" Nie można żyć tylko po to by pracować "
montankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 21:19   #1336
Naitine
Raczkowanie
 
Avatar Naitine
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 112
GG do Naitine
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dziewczyny!
na gwiazdkę 2 lata temu dostałam prostownice i wstawałam rano pół godziny wcześniej żeby namiętnie prostować włosy i to dzień w dzień. później mama mi schowała prostownicę bo miałam bardzo zniszczone włosy i jak znalazłam to mi spadła i sie zepsuła zepsuła ;/ więc do dziś nie miałam i jakoś nauczyłam sie żyć bez prostowania włosów [ bo obcięłam końcówki na prosto a nie w strzałkę i się nie zawijały] a dziś dostałam prostownicę i boję się, że znów zacznę codziennie prostować ;/ poradźcie mi coś !
__________________
*** " Wszystko co dobre jest nielegalne,
niemoralne
lub powoduje tycie."

Naitine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:40   #1337
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja myłam i prostowalam codziennie. Mialamwlosy za lopatki,a le musialam sciac - bo zaczely strasznie wypadac i teraz jest OK. Zamierzam zapuscic wlosy i chyba tez zainwestuje w wałeczki
Shell, ja tez mam źle sciete włosy i bez prostowania wygladam jak dekiel, ale trudno, wole sie poswiecic. Moze jak dobrze o nie zadbam, to szybko urosna i beda ładnie wygladac
hehe, zaraz wam wkleje zdjecie jak moja fryzura wyglada dzisiaj po mżawce! padniecie
co ty chcesz od swoich wlosow .?
masz wspaniale wlosy widac ze się swiecą i sa w dobrej formie ..
a wogole odradzilabym ci prostowac bo tak wygladasz przecudnie .;*

pozdrawiam
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:43   #1338
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja też prostowałam włosy bez opamiętania naturalne miała faleale mi nie odpowiadały prostowałam.Teraz tego bardzo żałuje.....ale w miarę czasu się opamiętałam prostownice dał kuzynce a teraz ciesze się ze swoich czarnych falujących włosów ;p;p

Dziewczyny nie prostujcie włosów bo nie warto.Jak już bardzo musicie to z umiarem
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:45   #1339
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Naitine ani mi nie próbuj prostowac, masz sliczne włosy bez tego. Schowaj ją gdzies, i jak Ci się mocno wywinie włos to prostuj ja tak robie, gdy mam nie do ułożenia grzywke to prostuje ją.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 21:22   #1340
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ostatni raz całe wyprostowane włosy miałam rowno 7 mies. temu.;D jestem z siebie dumna, ale teraz juz szukam odpowiedniej okazji zeby je wyprostowac i nastepny raz kiedys w wakcje. Wiem ze nie powinnam, ale strasznie mnie korci ;p Tak na prawde prostownice odtawila poltora roku temu, to byl przelom w moim zyciu mam naturalnie krecone wlosy i nawet jak prasotowalam nigdy nie byly idealnie proste , no moze ze 2 razy , to co pamietam teraz ;p caly ten czas jednak prostuje grzywke, bo mam ja za krotka. Do tej pory prostowalam tez dolna warstwe zeby wlosy wydawaly sie dluzsze.
Ale w nowym roku jednym z moich postanowien [mam ich troche] jest nie prostowanie spodu, tylko nakrecanie go na walki. Wtedy beda ladne fale, luzniejsze niz naturalne i przez to beda wygladaly na dluzsze pierwsza probe juz zrobilam i wyszlo swietnie, mam nadzieje ze dzieki temu koncowki przestana sie rozdwajac i bede mogla wreszcie je zapuscic aha i myje wlosy 2 razy w tyg. i staram sie tylko po umyciu prostowac grzywke, chyba ze tak odwinie ze juz nie ma innej rady.
gie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:45   #1341
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję włosów od jakiegoś miesiąca
Kiedyś miałam koszmarne włosy, przesuszone wiecznym prostowaniem a ponieważ wykręcały się na każdą stronę,musiałam je prostować chociaż i tak efekt trzymał się przez jakieś pół godziny W końcu poszłam do fryzjera, ścięłam te zniszczone partie i zrezygnowałam z prostowania. Choć na początku mnie korciło bo włosy nie układały się idealnie, to wiernie trwałam w swoim postanowieniu. Na dzień dzisiejszy moje włosy wyglądają dobrze, nie kręcą się, są na tyle proste że mogę z nimi wyjść na ulicę
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:57   #1342
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję od dwóch dni włosy nie są w najgorszej kondycji... trochę suche i puszą się muszę zakupić jakieś kosmetyki, które pomogą mi doprowadzić włosy do ładu. Dziś zastosowałam sobie Waxa.
Mam szampon Matrixa i chyba dokupię odżywkę i może jakąś maskę nawilżającą? Możecie polecić coś?
Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:34   #1343
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

witam wszystkie prostownicomaniaczki!
prostowncy uzywam mniej wiecej co 2 dni od conajmniej roku, a ogolnie od 2005 roku. teraz moje wlosy sa w oplakanym stanie, jak przeciagne reka po wlosach to w reku zostaja mi polamane konce. po jednej stronie wykruszyly mi sie "pazurki"

chce przestac prostowac i potrzebuje jakiejs rady co do preparatu do ujarzmiania. mam naturalnie krecone wlosy a jak wysusze czeszac je to sie ukladaja w jakies proste powywijane na koncach siano, aby nadac im jakis wyglad na noc zaplatam je w warkoczaa i wtedy sa falowane. ostatnio uzywalam z loreala tecni art taki olejek do wygładzania, ale nie jest on najlepszy, z drogerii probowałam juz prawie wszystko.
najgorsze jest to ze gdy nie uzyje prostownicy to wilgoc na dworzu zmienia wlosy w siano.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:58   #1344
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:35
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:00   #1345
Moravka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

W grudniu nie prostowałam dwa tygodnie, wtedy kiedy była przerwa świąteczna. W niedzielę, dzień przed szkołą nie wytrzymałam i wyprostowałam. Jednak przy następnym myciu zacisnęłam zęby i znowu nie wyprostowałam I teraz tak nie prostuję już od 5 myć. Intensywnie regeneruję włosy i ładnie się kręcą Póki co moje postanowienie to wytrwać do końca ferii czyli do 8 lutego bez prostowania. Jeżeli to mi się uda przedłużę to postanowienie do końca lutego i w tym czasie będę regenerować i nawilżać włoski
Moravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:57   #1346
LaauuraxD
Przyczajenie
 
Avatar LaauuraxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała :)
Wiadomości: 3
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

i ja też nie prostuję
zakochałam się w pewnej fryzurce na nowo a mianowicie: kucyk lub koczek z natapirowaną górą (oczywiście w granicach rozsądku)
__________________
'Myślisz, że nie masz nic
Każdy ma - nawet Ty
Czasem trzeba to po prostu znaleźć '


myslo. acidland.
LaauuraxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:26   #1347
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

To ja też mogę się pochwalić, choć niema co porównywać do waszych osiągnięć
Włosów nie prostuję dopiero od tygodnia ale i tak się bardzo cieszę bo to było jak uzależnienie od jakiś 5lat prostuje włosy...oczywiście dbałam o nie ale wiadomo i tak nie uchroni się ich przed negatywnym działaniem prostownicy. Teraz walczę z ich nieciekawym stanem choć już po maseczkach, nafcie, tabletkach widzę małą poprawę - choć na razie tylko zewnętrzną.
Ale co najbardziej mnie cieszy to to, że bardzo mi się podoba ich wygląd małe dopracowanie loczków i efekt bardzo korzystny
Mam nadzieję, że odstawię już prostownice na stałe
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:39   #1348
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja też sobie coś takiego obiecałam we wrześniu tamtego roku xD
dobrze mi szło. wyprostowałam włosy RAZ w październiku.. a potem nic. ostatni raz prostowałam włosy w piątek i od poniedziałku znowu przestaję czyli ogólnie nie prostowałam z 3-4 miesiące ! są zniszczone chociaż używam rożnych odżywek ale cóż poradzić.. bardzo nie chcę ich ścinać.
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:47   #1349
yaggie
Raczkowanie
 
Avatar yaggie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 159
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

haa nie prostowalam kiedys przez miesiac i bylam z siebie dumna potem zrobilam sobie grzywke na bok i prostuje tylko z przodu bo sie wija beznadziejnie :[ ale moze mi urosna.. zobaczymy ;d
yaggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:34   #1350
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Witam!!
Ja niestety nie potrafie juz zyc bez prostownicy. A to ze wzgledu na "dziwnosc" moich wlosow; sa one cienkie i bez zycia, bardzo sie pusza i faluja na wszystkie mozliwe kierunki. Takie sianko poprostu :/ Kiedy je prostuje, wygladaja jako tako, co niestety nie poprawia ich kiepskiej juz kondycji. Kiedy je odzywiam, wieczorem juz sa nieswieze- wiec myje codziennie, targam i placze... I tak w kolko! Skonczy sie to zapewne ktoregos dnia tragicznie...
A wy dziewczyny jak sobie radzicie z cienkimi wlosami?
I jak tu zerwac z prostownica?
pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.