Zapuszczamy grzywkę - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 14:03   #1171
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Moze pocieniuj ją troszke, to odświezysz 'look'?
ja mam właśnie teraz delikatnie pocieniowaną i mogłabym jeszcze przez jakiś czas nosić ją bardziej na czole ale jakoś nagle stwierdziłam, że jest be i na siłę zaczesuję ją na jedną stronę... jak zapuszczam z masywnej, to wydaje mi się, że trzeba ją pocieniować, jak pocieniuję, to też nie dobrze, ech chyba na razie będę ja podpinać do góry, aż mi to obrzydnie i wymyślę coś nowego, mam tylko nadzieję, że nie będzie to ciachnięcie jej jednak, tak jak już kilka razy, bo równie dobrze mogłabym zrobić to teraz a boję się, że to takie właśnie błędne koło
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:23   #1172
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja tez zapuszczałam z takiej masywnej Miałam taka od czubka bardzo gruba jak kleopatra I ja to wtedy zrobiłąm tak, ze zapusciłam do 'za oczy' i wtedy ciachneła pod kątem i podcieniowałam i układałam na bok, ale poniewaz wygladałam troche jak emo, a jak zarosła, jak zmokniete emo, to wtedy znow ciachnęłam do polokrgalej ale znacznie lzejszej. Juz z normalnego trojkata a nie z czubka głowy.

Jak juz cieniowałas, to przetrwaj, bo jak jeszcze ja ścinisz, to sie zrobi taka klucha u gory i chudnomizerna na koncach- przeszłam to
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:34   #1173
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja dalej zapuszczam swoją grzyweczkę aż/tylko miesiąc, mimo że uwielbiam proste/półokrągłe grzywki na czole. Przez ostatnie 5 lat chodziłam z taką grzywką i też już kilka razy chciałam zapuścić, ale tak się przyzyczaiłam, że za każdym razem jednak ścinałam. Ale teraz chciałabym jakiejś odmiany tak żeby chociaż zobaczyć jak będę wyglądać bez grzywki. Teraz mam wycieniowaną i ściętą na bok, aby się wygodniej zapuszczało - najdłuższe pasma za oczy, a najkrótsze do brwi.

No i chciałabym jakoś wyszczuplić swoją okrągłą buzię, bo taka prosta grzywka chyba poszerza i skraca, jak myślicie? Dłuższa grzywka na bok powinna w tym przypadku być lepsza?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:48   #1174
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

witam wszystkie kobietki
Jak dobrze, ze trafilam na ten watek. może pozwoli mi wytrwac w postanowieniu
Zapuszczenie grzywki to dla mnie koszmar. Od kiedy tylko ja ścięłam (a było to pewnie 7 lat temu, albo i więcej) nie mogę jej zapuścić.
Miałam ja na bok i na prosto po parę razy i ostatnio ścięłam delikatnie znowu na bok, bo trudniej się układała taka gęsta.
Zapuszczam do pewnego krytycznego momentu, kiedy uwidacznia się mój zadzior i grzywka zaczyna się falować na czole:/ Niestety zawsze wtedy trafiam na fotel u fryzjera.
Mam nadzieję, że tym razem wytrzymam
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:31   #1175
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Zapuszczam do pewnego krytycznego momentu, kiedy uwidacznia się mój zadzior i grzywka zaczyna się falować na czole:/ Niestety zawsze wtedy trafiam na fotel u fryzjera.
Mam nadzieję, że tym razem wytrzymam
u mnie to samo


Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
No i chciałabym jakoś wyszczuplić swoją okrągłą buzię, bo taka prosta grzywka chyba poszerza i skraca, jak myślicie? Dłuższa grzywka na bok powinna w tym przypadku być lepsza?
Teoretycznie. Ja też mam okrągłą buzię a z masywniejszą symetryczna grzywką mi dobrze. Żeby fryzura naprawdę wyszczuplała, to pasma muszą chyba być spooro zapuszczpone, okalające i wysmuklające twarz... ale próbuj, mam nadzieję, że Ci się uda
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:08   #1176
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

no i znów jestem bliska ucieczki z płaczem do fryzjera tęsknię za moją grzywką, wiem, że jest mi w niej ładnie, wyglądam ostatnio gorzej niż źle i nie wiem co robić. z drugiej strony było tak już ileś razy i pewnie skończyłoby się tak samo, zapuszczaniem po raz kolejny od początku będzie dzisiaj burza mózgów

edit: podwójny post, myślałam, że się połączą.
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:42   #1177
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

hej dziewczyny, dołączam się do Was.. zapuszczam grzywkę od ponad 5 miesięcy.. miałam swój krytyczny moment, kiedy nie mogłam jej ułożyć ... na szczęście przetrwalam, jest coraz dłuższa,
znalazłam jednak na nią sposób, szczególnie na wietrzne dni, kiedy wszystkie włosy mi latają robię sobie na szybko taką fryzurkę

grzywkę miałam od początku liceum, tj. jakieś 7-8 lat, myślę, że czas na zmianę marzę o włosach równej długości. póki co wszystkie mam za ramiona, a grzywa niech sobie rośnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00775.jpg (24,8 KB, 112 załadowań)
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 05:27   #1178
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Zapuszczam grzywke od grudnia 2010 i mam juz taka 4cm za podbrodek, na tym etapie dalej wyglada beznadziejnie, wlasnie przezywam kryzys . Najbardziej mnie denerwuje fakt ze chociaz jest juz calkiem dluga, za nic sie nie chce ukladac i ciagle mam ja na twarzy . I albo musze ja miec podpieta czego szczerze nienawidze, czuje sie jakos infantylnie z tymi spinkami przy twarzy, a jak mam rozpuszczona to ciagle ja musze odgarniac i od tego mi sie przetluszcza duzo szybciej niz reszta wlosow. Wiec chyba ja zetne , mimo ze ewidentnie lepiej wygladam bez, ale tez nudniej .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:10   #1179
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a ja wczoraj postanowiłam się przekonać jak się lepiej czuję, więc nie walczyłam z grzywka odgarniając ją jak najbardziej na bok, tylko suszyłam włosy w taki sposób jak kiedyś, czyli grzywka raczej do dołu, tak aby zasłaniała czoło, bardzo delikatnie układając ja na bok. troszkę ją przyprostowałam i od razu czułam się zupełnie inaczej taki szczegół, a tyle może zmienić nawet kiedy wiatr mi ją rozwiewał, wyglądała dużo lepiej niż taka wymęczona poprawianiem i lakierem (chociaż do układania grzywki też go używam, ale już w znacznie mniejszej ilości). nie wiem jeszcze, czy będę ją dalej zapuszczać, ale pozwalając jej rosnąć tak jak jest teraz obcięta, czy przy następnej wizycie u fryzjera podetnę ją sobie minimalnie...

LaLaRe87, śliczna z Ciebie dziewczyna. jakbym tak ładnie wyglądała w takiej fryzurce (i potrafiła ją sobie wyczesać), pewnie nie miałabym takiego problemu z zapuszczeniem
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 11:51   #1180
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a ja już miałam nadrawdę dużo zachodu z grzywką
miałam ją przez 3 lata na prosto tylko że ja mam bardzo kręcone włosy
teraz grzywkę mam troszkę za nos jeszcze nie da się założyć ją za ucho

zapuszam grzywkę by nosić włosy w taki sposób jak na pierwszym zdjęciu


1 zdjęcie takią chciała bym mieć fryzurę po zapuszczeniu grzywki jak myślicie czy wyjdzie mi coś takiego jak już zapuszczę tą moją nieszczęsną grzywkę?
2 i 6 zdjęcie tak wyglądałam w prostowanej prostownicą grzywce... prawda że to nie pasowało do kręconych włosów?
3 ,4,8,9 teraz tak wyglądam grzywka którą przeprostowywuje na okrągłej szczotce i tak nie jest tak długa jak naciągnięta ( naciągnięta jest dłuższa za nos )
5 i 7 tak wygląda moja grzywka jak jej nie rusze po myciu żadną okrągłą szczotką ... nie wiem czy taki wygląd grzywki nadaje się wogóle na wyjście z domu?

jak myślicie w czym mi najlepiej? czy jest sens do dążenia za moim ideałem czyli zdjęciem nr 1?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27_500x640.jpg (40,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC313019.jpg (158,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1015043.jpg (218,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4165208.jpg (108,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4185211.jpg (131,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7093876.jpg (94,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1014775.jpg (129,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1015065.jpg (189,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1015035.jpg (208,6 KB, 31 załadowań)
__________________
Prowadzę bloga modowego http://goldlionfashion.blogspot.com/
Serdecznie zapraszam do zobaczenia

Kręconowłosa skręt włosów 3a (chcę albo skręt 3b albo fale)
Cel zapuścić włosy i by przestały tak bardzo wypadać.

Chcę być dziennikarką modową, bądź muzyczną, i tancerką

Edytowane przez oollaa_1_
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:10
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:31   #1181
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez oollaa_1_ Pokaż wiadomość
a ja już miałam nadrawdę dużo zachodu z grzywką
miałam ją przez 3 lata na prosto tylko że ja mam bardzo kręcone włosy
teraz grzywkę mam troszkę za nos jeszcze nie da się założyć ją za ucho

zapuszam grzywkę by nosić włosy w taki sposób jak na pierwszym zdjęciu


1 zdjęcie takią chciała bym mieć fryzurę po zapuszczeniu grzywki jak myślicie czy wyjdzie mi coś takiego jak już zapuszczę tą moją nieszczęsną grzywkę?
2 i 6 zdjęcie tak wyglądałam w prostowanej prostownicą grzywce... prawda że to nie pasowało do kręconych włosów?
3 ,4,8,9 teraz tak wyglądam grzywka którą przeprostowywuje na okrągłej szczotce i tak nie jest tak długa jak naciągnięta ( naciągnięta jest dłuższa za nos )
5 i 7 tak wygląda moja grzywka jak jej nie rusze po myciu żadną okrągłą szczotką ... nie wiem czy taki wygląd grzywki nadaje się wogóle na wyjście z domu?

jak myślicie w czym mi najlepiej? czy jest sens do dążenia za moim ideałem czyli zdjęciem nr 1?
Masz śliczne loczki

Myślę, że taka lekko podkręcona grzywka (nie idealnie prosta jak po prostownicy) pasuje do Twoich kręciołów. Chociaż bez pewnie też wyglądałyby dobrze

Zależy jak się w niej czujesz, jeśli sprawia Ci kłopot to zapuszczaj


Ja póki co dalej trwam w zapuszczaniu
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 16:52   #1182
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Masz śliczne loczki

Myślę, że taka lekko podkręcona grzywka (nie idealnie prosta jak po prostownicy) pasuje do Twoich kręciołów. Chociaż bez pewnie też wyglądałyby dobrze

Zależy jak się w niej czujesz, jeśli sprawia Ci kłopot to zapuszczaj


Ja póki co dalej trwam w zapuszczaniu
ja też trwam cały czas
wiesz ja mam wysokie czoło ..takie lekkie zakola i postanowiłam je ( te zakola) smarować mgiełką radikala ze skrzypem i zauważam że dużo małych włosków się pojawiło a więc pryskam całą skórę głowy gdzie rośnie grzywka i mam nadzieje że spowoduje to że grzywka szybciej urośnie
__________________
Prowadzę bloga modowego http://goldlionfashion.blogspot.com/
Serdecznie zapraszam do zobaczenia

Kręconowłosa skręt włosów 3a (chcę albo skręt 3b albo fale)
Cel zapuścić włosy i by przestały tak bardzo wypadać.

Chcę być dziennikarką modową, bądź muzyczną, i tancerką
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:46   #1183
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja po ponad pół roku nie wytrzymałam i wróciłam do mojej ukochanej, prostej grzywki. Jeszcze przy rozpuszczonych włosach bez grzywki było w miarę spoko, ale w związanych masakra...nie mogłam się na siebie patrzeć - a moja obecna praca wymaga ode mnie spiętych lub związanych włosów. Także teraz czuję się świetnie i stwierdziłam, że nie będę na siłę się przekonywała do fryzury bez grzywki
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:51   #1184
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja ciągle trwam w postanowieniu... Moja grzywka ma teraz 2 miesiące i tydzień :P Rozkłada się fajnie na boki i w rozpuszczonych włosach wyglądam ok, w związanych gorzej i wtedy albo zakładam opaskę, ale podpinam ozdobnymi wsuwkami, żeby ładnie wyglądało
Nie muszę w ogóle prostować teraz włosów, więc pewnie dam radę to wszystko przetrzymać i w końcu całkiem odrośnie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:26   #1185
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywa rośnie sobie w najlepsze, w tej chwili sięga lekko za nos i nie szykuje się pod nożyczki, nie ma mowy. Na lato grzywka to dla mnie straszne utrapienie, lepi się, merda, lata fruwa
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:00   #1186
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej !!
Moja grzyweczka sięga górnej części wargi
Rodzice mnie męczą o podcięcie mojej grzywęcji ! O nie ! ja nie dam się tak łatwo ! zapuszczam od września . Wtedy grzyweczka była do linii brwi ! Teraz taka długość jest dla mnie śmieszna !
Zwykle miałam ją na lewy bok , a wczoraj zmieniłam na prawy . I jest git
Pozdrawiam wszystkie dziewuszki , które zapuszczają
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 16:22   #1187
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja właśnie obcięłam swoją grzywkę która sięgała mi do końca szyi.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:55   #1188
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez baakusiowa Pokaż wiadomość
Hej !!
Moja grzyweczka sięga górnej części wargi
Rodzice mnie męczą o podcięcie mojej grzywęcji ! O nie ! ja nie dam się tak łatwo ! zapuszczam od września . Wtedy grzyweczka była do linii brwi ! Teraz taka długość jest dla mnie śmieszna !
Zwykle miałam ją na lewy bok , a wczoraj zmieniłam na prawy . I jest git
Pozdrawiam wszystkie dziewuszki , które zapuszczają
Jesteśmy tej samej długości i zapuszczamy od tego samego momentu Jednak ja zostawię sobię lewy boczek Nie potrafię przejść na prawy
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 14:25   #1189
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

wiecie co? załamuje mnie czasem moje własne niezdecydowanie znów zaczęłam się wahać, czy aby na pewno chcę mieć grzywkę taką jaką mam teraz a jako, że podcięłam ją ostatnio tylko minimalnie w jednym miejscu, w którym była za długa w stosunku do reszty, postanowiłam znów chwilę nic z nią nie robić i zobaczyć jak (i czy w ogóle) będzie sobie teraz rosnąć
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 20:18   #1190
arielcia
Przyczajenie
 
Avatar arielcia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 4
GG do arielcia Send a message via Skype™ to arielcia
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

O jak dobrze, że nie jestem sama! Mam dość grzywki i już od 2 miesięcy ją zapuszczam! Moje włosy rosną nieziemsko szybko więc grzyweczka sięga mi już do brody. Zaczesuję na lewy bok, chociaż próbuję się przestawić na prawy(niestety nieskutecznie
Dołączam do was, bo mam nadzieję, że nic mi przy was głupiego nie strzeli to głupiego móżdżku i nie zetnę do brwi. Trzymajcie kciuki kochane
__________________
jeśli mam być czegoś pewna, to jestem pewna siebie
arielcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:40   #1191
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Też zapuszczam grzywkę do takiej długości, żeby się zrównała z włosami. Na razie jest krótka, więc czeka mnie jeszcze milion lat zapuszczania...
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 17:26   #1192
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

JA grzywe również zapuszczam, robie o od marca zeszlego roku. Byłam nawet w tym watku dosyc czesto na poczatku ale potem jakos go opuscilam. teraz go namierzylam znowu ;p mam juz dosyc pokazna grzywe, mierzac prosto od czoła w dół to jest juz za brode, jesli zaczesze ja na bok no to siega aurat zeby zalozyc za ucho.. ale mimo to ze jest dluga to ciagle sie podkreca. myslalam ze jak bedzie dluzsza to ni ebede miala problemu z tym. Tymczasem po myciu bardzo brzydko sie wywija.. a od kilku dni postanowilam nie suszyc i nie prostowac wlosow.. takze zero pomocy z ich strony.. Czy wy dziewczeta tez tak macie? jakies sposoby? dzis myje wlosy wiec po myciu pokaze wam foto z ta moja nieszczesna grzywka..
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:11   #1193
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ech nie chcę narzekać ale grzywka do połowy szyi + reszta włosów do łopatek to chyba najgorszy etap. Grzywka założona za ucho wysmykuje się i wywija tworząc z pozostałymi włosami jakieś 2 osobne fryzury
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:33   #1194
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2664059 5]ech nie chcę narzekać ale grzywka do połowy szyi + reszta włosów do łopatek to chyba najgorszy etap. Grzywka założona za ucho wysmykuje się i wywija tworząc z pozostałymi włosami jakieś 2 osobne fryzury[/QUOTE]
maam to samo. grzywka sie oddziela i leci i ciagle do przodu mimo ze reszta wlosow układa sie w miare dobrze.
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:49   #1195
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej dziewczyny, ja również zapuszczam grzywkę, z tym, że od końca grudnia 2010 i mam teraz krytyczny moment. Była ona cięta na skos i z jednej strony już ujdzie ( jest już za usta) to z drugiej... tragedia... a w dodatku mam z każdej strony wicherek i na bok nie mogę w żadną stronę ją zaczesać.... Jeszcze trochę
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 09:07   #1196
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja też zapuszczam grzywkę, ale wy macie bardzo długie już. Moja też jest ścięta na skos. Po jednej stronie sięga ust, a po drugiej do końca oka. Masakra, ale w sumie i tak podpinam ją wsuwkami do góry więc nie jest tak źle : )
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:47   #1197
esia40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja miesiąc temu popełniłam straszną gafę!
nigdy nie miałam grzywki więc z ciekawości poszłam do fryzjera i zapytałam czy będzie mi pasowała. fryzjerka oczywiście powiedziała że będzie i wzięła mnie pod nożyce.
efekt nie zasp[koił moich oczekiwań. wyglądam w niej strasznie! policzki zrobiły mi się strasznie duze i twarz stałą się pyzata;/. Chłopak, mama, przyjaciółka wszyscy mówią żebym sobie zapuściła bo mi nie pasuje. I ja to wiem. Zaczełam brać capivit piękne włosy i chociaż grzywka już zakrywa oczy to chce żeby była chociaż za brodę
(
esia40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 18:30   #1198
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywka ma już 3 miesiące i prawie sięga czubka nosa. Póki co -trwam z postanowieniu!
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:57   #1199
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja zapuszczam z Wami od stycznia (kiedy to moja grzyweczka była prawie na prosto) z dwoma minimalnymi podcięciami. Cały czas sięga czubka nosa i nie chcę się dalej posunąć. Jednak trwam hardo w zapuszczaniu i czekam na taką do brody.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:11   #1200
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a moja nie chce rosnąć u mnie tylko jedno najdłuższe pasemko z boku sięga do nosa a reszta albo ciut za brwi, albo do połowy oka... kilka razy już miałam ochotę się poddać ale jakoś wytrzymuję odstawiłam też na jakiś czas prostownicę (na razie tydzień bez prostowania, dla mnie to i tak już dużo), jakoś je upinam spinam, powtarzam sobie, że to już końcówka roku, później będą wakacje, słońce i ciepełko - a dzięki temu lepszy nastrój, więc może i to uda się przetrwać, mam nadzieję, że po wakacjach będzie już widać jakiś postęp
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.