Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 22:10   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII


Zgodnie z zapowiedzia

I czesc plotek KLIK

II czesc plotek KLIK


Zapraszam do ploteczek
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 22:19   #2
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

O, już trzecia odsłona?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 22:27   #3
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Sub
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 09:19   #4
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dzień dobry
Zgłaszam się do"Ploteczek" w odsłonie nr III.

Dopiero niedawno wstałam. No cóż, sobota. Wczoraj Andrzejki do późnej nocy. Dzisiaj natomiast wybieram się na imieniny.

Miłej soboty. Pozdrawiam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 09:49   #5
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Witam wszystkich Dziewczyny, mam pytanko-czy filtr, bez względu na jego konsystencję należy zawsze nakładać w ilości 2 ml? Zawsze uzywałam filtrów w postaci płynnej - fluid, emulsja, w tych przypadkach 2 ml wchłaniały się w miarę szybko i dobrze, natomiast ostatnio zaopatrzyłam się mleczko Avene (tzw. dzieciaczek) no i tutaj te 2 ml są dla mnie niemożliwością. W związku z tym, iż dzisiaj sobota i wolne,postanowiłam sprawdzić ile czasu będę musiała poświęcić na zużycie przepisowej ilości filtra no i efekty mnie powalają-zaczęłam o 8 i jak do tej pory nałożyłam 1,3 ml i więcej nie dam rady W dodatku czuję, że nawet ta ilość nie wchłonęła się dostatecznie dobrze-mam na twarzy taką tłustą powłokę...dodam tylko, że cerę mam raczej normalną ze skłonnością do przesuszania, zaczęłam stosować retinoidy, więc myślałam, że to mleczko będzie dla mnie dobre, a tu taki zawód Co o tym myslicie?
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:20   #6
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Dziewczyny, mam pytanko-czy filtr, bez względu na jego konsystencję należy zawsze nakładać w ilości 2 ml? Zawsze uzywałam filtrów w postaci płynnej - fluid, emulsja, w tych przypadkach 2 ml wchłaniały się w miarę szybko i dobrze, natomiast ostatnio zaopatrzyłam się mleczko Avene (tzw. dzieciaczek) no i tutaj te 2 ml są dla mnie niemożliwością. W związku z tym, iż dzisiaj sobota i wolne,postanowiłam sprawdzić ile czasu będę musiała poświęcić na zużycie przepisowej ilości filtra no i efekty mnie powalają-zaczęłam o 8 i jak do tej pory nałożyłam 1,3 ml i więcej nie dam rady W dodatku czuję, że nawet ta ilość nie wchłonęła się dostatecznie dobrze-mam na twarzy taką tłustą powłokę...dodam tylko, że cerę mam raczej normalną ze skłonnością do przesuszania, zaczęłam stosować retinoidy, więc myślałam, że to mleczko będzie dla mnie dobre, a tu taki zawód Co o tym myslicie?
http://www.biochemiaurody.fora.pl/oc...razowo,69.html

przedostani i ostatni post
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 06:27   #7
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dzień dobry, Plotkary
Poniedziałek, nie jest to mój ulubiony dzień tygodnia, nie oszukujmy się...
Łeb mi urywa, a tu do pracy trzeba....
Ale miłego dnia!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 06:54   #8
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Hej, ja też nie lubię poniedziałków [ a kto lubi]
Pół nocy nie spałam z przyczyn niewiadomych a teraz najchętniej bym się wciuchnęła do Olinka, ale gdzie tam
Miłego dnia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 08:16   #9
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Witam serdecznie koleżanki
Ja nie w celach ploteczkowych ale szukam filtrowej pomocy
zamierzam dziś zakupić diacneal i w związku z tym i filtr.jestem dość mocno ograniczona finansowo więc avenki chwilowo odpadają.
Mam w domu filtr zakupiony w aptece za 19 pln.Poniżej wkleję jego skład(będzie to zdjęcie bo ręczne wpisywanie spowodowałoby zagładę domostwa mam w domu żywą dwulatkę )
Pytanie brzmi czy jest to filtr fotostabilny ? wiem że chodzi o jakiś skąłdnik ,ale nie potrafię odnależć właściwego wątku jak i nazwy .Parsolu nie zawiera ale co z innymi ? i czy można na niego kłaść dowolne kolorówki ?
Bardzo dziękuję za pomoc
Do Pań MOderatorek ,gdyby post miał zostać przeniesiony to dajcie mi kochane dziewczyny znać gdzie go szukać

hmmm...to znów ja jednak coś znalazłam ,mam w skłądzie 2 flitry fizyczne :zink oxide i titanium dioxide oraz jeden chemiczny octyl methoxycinnamate-> jednak parsol mcx.czyli chyba nie jest żle ale....czy pozycja na której się znajduje skłądnik też ma znaczenie ? i czy ten parsol też nie lubi pudrowania noska czymkolwiek ?

Pomózcie dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3879_1-1.JPG (121,8 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-12-03 o 09:20
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:45   #10
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Dopiero niedawno wstałam. No cóż, sobota. Wczoraj Andrzejki do późnej nocy. Dzisiaj natomiast wybieram się na imieniny.
Jak ja bym tak chciała!!! Tyram jak wół od 3 tygodni, żadnego weekendu nie miałam dla siebie! Gdyby nie TŻ zmuszający mnie do oderwania się od laptopa w domu i sporadycznego wyjścia ze znajomymi, to bym chodziła tylko i wyłącznie w dresie z wypchanymi kolanami

Jedyna różnica między poniedziałkiem - piątkiem a weekendem to wygląda tak, że nie muszę pędzić na 7 rano do pracy, a praca łapie mnie około 10 jak wstanę.
No i wiecie, zaciskam zęby i robię, bo innej możliwości nie mam.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:10   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dziewczyny, nie łamać się. Ja tez od rana w pracy, ledwo co się dobudziłam. Pocieszam się tylko że byle do 14, bo po tem juz " z górki". Wyjątkowo dzisiaj nie mam nastroje do pracy. Eeh.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 10:17   #12
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dziewczyny dołączam do Was po dosyć długim zwątpieniu filtrowym spowodowanym brakiem ideału filtra,jak i funduszy na testowanie tego typu mazideł

Bardzo podpasowała mi Avenka emulsja, o dziwo teraz pięknie się wchłania i nie bieli,a na początku tego roku miałam po niej białe ciasto na twarzy


I więcej optymizmu,już prawie połowa poniedziałku za nami
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:39   #13
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Jak ja bym tak chciała!!! Tyram jak wół od 3 tygodni, żadnego weekendu nie miałam dla siebie! Gdyby nie TŻ zmuszający mnie do oderwania się od laptopa w domu i sporadycznego wyjścia ze znajomymi, to bym chodziła tylko i wyłącznie w dresie z wypchanymi kolanami

Jedyna różnica między poniedziałkiem - piątkiem a weekendem to wygląda tak, że nie muszę pędzić na 7 rano do pracy, a praca łapie mnie około 10 jak wstanę.
No i wiecie, zaciskam zęby i robię, bo innej możliwości nie mam.
Współczuję. Chociaż ja też wreszcie od 2 miesięcy miałam całkiem wolny weekend. Stale była albo praca albo zajęcia na kursie z czeskiego. I tak w koło Macieju.
A dodatkowo dzisiaj dowiedziałam się że od przyszłego roku (od stycznia) zmienią mi godziny pracy. Od 12:00 do 20:00. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Jedyny plus, że będę mogła dłużej pospać, ale z drugiej strony - cały dzień rozbity.
No i tak mi się tydzień zaczął.
Całą noc nie mogłam spać, bo wiał halny i miałam wrażenie, że okna rozsadzi. Do tego przeraźliwie lało. Stan wody jest bardzo wysoki.

Spokojnego dnia i całego tygodnia.

Witaj Miziowa na naszym forum.

P.S. W sobotę jadę na ślub kuzyna.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 09:53   #14
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Jak to??!

znowu nowy wątek? produkcja postów idzie na całego na plotkarskim.
A narzekałyście dziewczyny, że cicho, że nikt się nie odzywa

Pozdrawiam ciepło, tak grudniowo!

Apropo udzielił się już Wam kimat świąteczny? Macie już jakieś prezenty, koncepcje?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:16   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Jak to??!

znowu nowy wątek? produkcja postów idzie na całego na plotkarskim.
A narzekałyście dziewczyny, że cicho, że nikt się nie odzywa

Pozdrawiam ciepło, tak grudniowo!

Apropo udzielił się już Wam kimat świąteczny? Macie już jakieś prezenty, koncepcje?
Tak, nowy wątek bo dopuszczalna długośc to 5 tys postów.


A co do prezentow - u mnie bez niespodzianek, kazdy sie zdeklarowal co chce. Niespodzianki sie w mojej rodzinie nie udają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:37   #16
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Jak to??!

znowu nowy wątek? produkcja postów idzie na całego na plotkarskim.
A narzekałyście dziewczyny, że cicho, że nikt się nie odzywa

Pozdrawiam ciepło, tak grudniowo!

Apropo udzielił się już Wam kimat świąteczny? Macie już jakieś prezenty, koncepcje?
Wiesz, odnośnie tej produkcji postów, to też zauważyłam, że wątek plotkarski, może bardziej profesjonalnie, to "forum wymiany doświadczeń" (a że wszystko jedno jakich, to inna sprawa) jest jednym za najżywszych.
Zawsze jest o czym pisać

Odnośnie prezentów, to u mnie podobnie, jak u L_V - wszyscy się +/- opowidzieli co chcą. Jedynie ze znajomymi pozwalam sobie na niewielkie niespodzianki, z którymi tak się męczę przez miesiąc, bo zeszłoroczna niespodzianka, nawet fajna, to już w danym roku niespodziana nie będzie. Poza tym mam wrażenie, że chyba kiedyś wena mi się skończy....
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:37   #17
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

subskrybuję
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:50   #18
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez miziowa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie koleżanki
Ja nie w celach ploteczkowych ale szukam filtrowej pomocy
zamierzam dziś zakupić diacneal i w związku z tym i filtr.jestem dość mocno ograniczona finansowo więc avenki chwilowo odpadają.
Mam w domu filtr zakupiony w aptece za 19 pln.Poniżej wkleję jego skład(będzie to zdjęcie bo ręczne wpisywanie spowodowałoby zagładę domostwa mam w domu żywą dwulatkę )
Pytanie brzmi czy jest to filtr fotostabilny ? wiem że chodzi o jakiś skąłdnik ,ale nie potrafię odnależć właściwego wątku jak i nazwy .Parsolu nie zawiera ale co z innymi ? i czy można na niego kłaść dowolne kolorówki ?
Bardzo dziękuję za pomoc
Do Pań MOderatorek ,gdyby post miał zostać przeniesiony to dajcie mi kochane dziewczyny znać gdzie go szukać

hmmm...to znów ja jednak coś znalazłam ,mam w skłądzie 2 flitry fizyczne :zink oxide i titanium dioxide oraz jeden chemiczny octyl methoxycinnamate-> jednak parsol mcx.czyli chyba nie jest żle ale....czy pozycja na której się znajduje skłądnik też ma znaczenie ? i czy ten parsol też nie lubi pudrowania noska czymkolwiek ?

Pomózcie dziewczyny
Witam na BK

Jezeli dobrze wczytalam sie w zdjecie to krem nie jest fotostabilny.Dobrze byloby podac nazwe i producenta,tak dla pelnego obrazu.

Przejrzyj watki redakcyjne,tam znajduje sie cala kopalnia wiedzy i nie tylko.

W temacie swiat prezenty juz mam opracowane,kazdy zrobil liste zyczen i wiadomo co i jak-tak jest najlepiej,przynajmniej mozna sie spodziewac tego,czego sie chce i unikamy wpadek.
Z przyjaciolmi mam podobna sytuacje-konkretny zakres zyczen i weryfikujemy to we wlasnym gronie by nie bylo dubli
Moj osobisty sukces to swiadome zyczenie,ze nie chce zadnych kosmetykow i perfum tymbardziej mnie to cieszy poniewaz jak zrobilam "inwentaryzacje" swoich zbiorow to uznalam,ze to juz przesada

Dni uciekaja mi w zawrotnym tempie,na wiele rzeczy nie mam czasu na Forum wpadam i bywam przelotem,choc staram sie pokazywac jak tylko moge.
Przy okazji chce podziekowac Wizazance Narek za pomoc w aktualizacji watku skladowego,zostaly mi jeszcze 4 listy do wrzucenia jedynie nie mam czasu na ukladanie tego w pelni alfabetycznie ale mam nadzieje,ze wybaczycie

Udanego tygodnia dla Wszystkich
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:59   #19
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Dziewczyny, mam pytanko-czy filtr, bez względu na jego konsystencję należy zawsze nakładać w ilości 2 ml? Zawsze uzywałam filtrów w postaci płynnej - fluid, emulsja, w tych przypadkach 2 ml wchłaniały się w miarę szybko i dobrze, natomiast ostatnio zaopatrzyłam się mleczko Avene (tzw. dzieciaczek) no i tutaj te 2 ml są dla mnie niemożliwością. W związku z tym, iż dzisiaj sobota i wolne,postanowiłam sprawdzić ile czasu będę musiała poświęcić na zużycie przepisowej ilości filtra no i efekty mnie powalają-zaczęłam o 8 i jak do tej pory nałożyłam 1,3 ml i więcej nie dam rady W dodatku czuję, że nawet ta ilość nie wchłonęła się dostatecznie dobrze-mam na twarzy taką tłustą powłokę...dodam tylko, że cerę mam raczej normalną ze skłonnością do przesuszania, zaczęłam stosować retinoidy, więc myślałam, że to mleczko będzie dla mnie dobre, a tu taki zawód Co o tym myslicie?

Znalazłam swój sposób na lepsze wchłanianie filtra: to serum z mazideł:
http://mazidla.com/index.php?option=...id=20&Itemid=2

Na nim nawet tłuste Avene dobrze sie wchłania.

Chciałam przy okazji przywitać się ze wszystkimi w nowym wątku, teraz już bardzo mało piszę, ale regularnie was podczytuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 11:45   #20
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Hex, a jak Twoja przygoda z tajemniczą przesyłką? oddali Ci już pieniądze? namierzyli cwaniaczka?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:11   #21
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dzień dobry
Melduję się i ja.

Co do prezentów świątecznych, to u mnie zawsze są niespodzianki. Jestem więc w trakcie obmyślania co, komu i realizacji moich planów.
Wczoraj np. wpadłam na pomysł, że Bratu z Mamą damy prezent na pewno przez niego wymarzony, ale niespodziewany.
Na razie nie piszę co to jest, bo nie daj pogrzebie po wizażu i wyczai przed czasem co to.
Ale oprócz tego magii Świąt jakoś nie czuję. Pewnie to przez pogodę. Wczoraj cały śnieg spłynął wraz z ogromnym deszczem i halnym.


Margaretko - to serum robię regularnie i też bardzo je sobie chwalę.
A poza tym jest mega szybkie do wykonania, co przy permanentnym braku czasu jest niezmiernie ważne.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 16:39   #22
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

O, to serum może się sprawdzić - mnie HA masakrycznie ściąga, więc pewnie skóra z łatwością wypije tonę filtra

W Warszawie halny nie wieje, ale COŚ wieje co nie wpływa dobrze na moją głowę. Ale już lepiej

Prezenty mam w większości pokupowane - u mnie mało oryginalnie - książki. Dokupię jeszcze jakieś drobiazgi. I maskotki*/samochody** dla dzieci

------
* dla dziewczynki i niemowlaka. Dla dziewczynki mam już - uwaga uwaga! - błyszczyk, w sephorze namierzyłam półkę z "kosmetykami" dla dziewczynek - są słodkie i różowe Niech się mała uczy miłości do kolorówki!!!
** dla pięcioletniego chłopaka
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:43   #23
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

A ja się muszę pochwalić, mianowicie dostałam chyba najpiękniejszy prezent urodzinowy w życiu - moja córeczka zaczęła chodzić!!!

I dostałam zestaw Decleora z aromaesencją Irys
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ol.jpg (52,3 KB, 42 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:57   #24
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Jaka śliczna córeczka! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:27   #25
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Ilona, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Nie będe Ci życzyć szczęścia, bo masz takie cudowne i na dodatek juz chodzące Teraz to dopiero się zacznie. Masz piękną córeczkę
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:01   #26
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dziewczyny, nie zdzierżę niestety tego mleczka avene,jakby któraś reflektowała to proszę o info na pw,zużyłam dosłownie ok 4 ml z całych 100.
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:09   #27
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Ilonko i ja też przzyłączam się do życzeń Szczęścia, zdrówka i spełnienia marzeń
Śliczna córeczka
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:13   #28
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Ilonko - dołączam się do życzeń. Dużo zdrowia, radości z każdego przeżytego dnia, wielu sił przy takim uroczym maluszku i wszystkiego, czego sobie tylko życzysz.

STO LAT.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:00   #29
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

tez subskrybuję, mimo że filtromaniaczy zapał u mnie zapanował (pod wpływem wizażu oczywiście) dopiero miesiąc temu.

i dołączam się do życzeń dla Ilony tez bym kiedyś chciała doczekać tak cudownego prezentu jaki Ci się trafił sto lat!!
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:18   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Z przesylka sprawa sie ma tak,ze mam jutro dostac kase na konto-maja numer IP i licze,ze dowiem sie kto za to odpowiada.
Ogolnie sprawa zawiklana

Ilonko-wszystkiego naj
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.