puder czy podkład ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 14:31   #121
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: puder czy podkład?

Cytat:
Napisane przez Karola81 Pokaż wiadomość
a puder sypki powinien byc w takim samym odcieniu jak fluid czy innym? kotry polecacie
raczej ciemniejszy, lub bardzo zbliżony odcień. Ja mam taki JOKO sypki, on się jakoś profesjonalnie nazywa, ale sprzedawczyni mi powiedziała, że on jest jakby bezbarwny, tzn tylko matuje i dostosowywuje się do podkładu.
Jest to JOKO Loose Powder J20, przeźroczyste pudełko w kształcie kawadratu, czarna nakrętka, jestem z niego bardzo zadowolona więc polecam.
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:17   #122
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: puder czy podkład?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

ja polecam transparentny sypki z Vipery
tez go polecam-dla mnie rewelacyjny.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 20:19   #123
LadyKamilQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: puder czy podkład?

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Masz jakieś przebarwienia, trądzik, blizny po trądziku ?
no mam lekkie przebarwienia i lekkie piegi i chcialabym wlasnie miec idealną cerę taką jednolitą :P

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bionda6 Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaje, że dopiero zaczynasz przygodę z malowaniem...
Ja używam tego i tego, najpierw podkład w płynie, potem matowię twarz sypkim pudrem. Używam go również w ciągu dnia, bo twarz zaczyna się niestety świecić.
no wlasnie maluje sie juz jakos 2 lata :p więc jestem juz raczej obeznana w tej kwestii tylko wlasnie nie moge znalezc nigdzie odpowiedzi na to pytanie a jak sie juz kogos pytam to kazdy ma inne zdanie i wgl. :P a chcialabym miec kryjący jednoczesnie lekki makijaz ale miec na sobie tylko puder albo podkład.
LadyKamilQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:31   #124
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: puder czy podkład?

Jeżeli masz dużo tych piegów to po nałożeniu podkłądu możesz wyglądać jak brudna - ja tak mam, dlatego nigdy nie maluję nosa :P A moze zastanowisz się nad podkłądem mineralnym? Konsystencja pudru, nie zapycha,matuje i bardzo ładnie kryje. Wiele wizażanek chwali sobie kosmetyki mineralne, bardzo naturalnie wyglądają na twarzy. No i cena - mi nie chce sie zamawiać z USA i kupuję na allegro i za podkład EDM płacę ok. 35 zł, a starcza mi na 3-4 miesiace.

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2009-09-16 o 09:33
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:35   #125
LadyKamilQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: puder czy podkład?

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Jeżeli masz dużo tych piegów to po nałożeniu podkłądu możesz wyglądać jak brudna - ja tak mam, dlatego nigdy nie maluję nosa :P A moze zastanowisz się nad podkłądem mineralnym? Konsystencja pudru, nie zapycha,matuje i bardzo ładnie kryje. Wiele wizażanek chwali sobie kosmetyki mineralne, bardzo naturalnie wyglądają na twarzy. No i cena - mi nie chce sie zamawiać z USA i kupuję na allegro i za podkład EDM płacę ok. 35 zł, a starcza mi na 3-4 miesiace.
te piegi moje są takie mało widoczne takie złociste ;P i mam je najwiecej na nosku i troche na policzkach. Lubię je ale w sumie mogło by ich nie widac pod makijazem :P no moze tak troszke na nosku :P ale zeby skóra miala wyrowany koloryt. I bardzo mi zalezy zeby byl trwaly bo po kilku godzinach praiwe go juz nie widac. A używam podkładu w płynie mineralnego Maybeline Pure Liquid MIneral. Ale go kupiłam zeby miec na lato bo on jest lekki i nie kryje tak idealnie.
LadyKamilQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:38   #126
Karola81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: puder czy podkład?

no wlasnie,ja tez mam piegi. Szukam idealnego fluidu i obecnie uzywam Maybelline, Dream Satin Liquid bo jako jedyny ma odcien odpowiedni oraz ladnie kryje (przykrywa pory i skora wyglada gladko i ladnie) jednak jak widac w opiniach ma wady - twarz sie blyszczy mimo ze cera nie tlusta, poprostu swieci sie...i dosc brudzi. Kupilam puder transparentny(za rada) rimella, jeszcze nie probowalam. Mam tez taki zel bezbarwny ktory smaruje sie przed nalozeniem fluidu i faktycznie matuje dobrze. Ktoras z was uzywa czegos takiego?
Karola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 20:10   #127
marta12127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: puder czy podkład ???

Według mnie jeżeli masz przebarwienia możesz uzyć kremu BB a jeżeli chodzi o świecenie twarzy możesz używać pudru mineralnego żeby nie zatykać porów przez co skóra bedzie mogła oddychać.
marta12127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 21:10:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.