Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 10:00   #151
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Frenka , ja jestem niestety uczulona na punkcie komentowania czyjejś figury , nigdy tego nie robię, chyba że idealna to muszę powzdychać . No-przyznam się , ostatnio rozmawaiałam o jednej dziewczynie z mojej pracy , ma 27 lat a waga koło 100 i jest niska Wygląda strasznie , ale mam wrażenie że jej to nie przeszkadza, czasami nawet sobie żartuje samej z siebie, ciekawa jestem co myśli w środku naprawdę....

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Il...na Ciebie zawsze mozna liczyć żyleto !!!!
Ale Ciebie Paula nie podejrzewałam nigdy
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:02   #152
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, ze co, ze kopa na zaped potrafie dac?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:02   #153
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[QUOTE=86Paula;17177939]czeeesc

witam sie z kawka, jeszcze bez sniadanka. tylko nie bic. zaraz po wypiciu kawki sie za nie wezme.
maz stwierdzil, ze brzuszek mi sie poprawia (w sensie maleje) a na tym bardzo mi zalezy wiec sie ciesze.

Falabella, hehe. do mnie w poprzednim roku, przy spowiedzi przed swiadkowaniem na bierzmowaniu, ksiadz zapytal czy w ciazy jestem zaawansowanej wszystko przez ten chol..erny brzuch wlasnie. teraz nawet jak zaloze gorsecik to niestety on jakos gowniano obciska przod i brzuszek mimo ze scisniety to odstaje z deka, ze wygladam jakbym gdzies w 3-4 miesiacu byla
rany, ze ja sie tak zaniedbalam.
...

Paula a co robisz ze brzuszek się poprawił?
Ćwiczysz czy dieta jakaś?
Pytam bo mój też powinien się poprawić , po ciąży troszeczkę mi zostało a dodatkowo w pewnym momencie zaczelam się objadac słodyczami i teraz jest jeszcze gorzej
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:11   #154
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Frenka , ja jestem niestety uczulona na punkcie komentowania czyjejś figury , nigdy tego nie robię, chyba że idealna to muszę powzdychać . No-przyznam się , ostatnio rozmawaiałam o jednej dziewczynie z mojej pracy , ma 27 lat a waga koło 100 i jest niska Wygląda strasznie , ale mam wrażenie że jej to nie przeszkadza, czasami nawet sobie żartuje samej z siebie, ciekawa jestem co myśli w środku naprawdę....

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Il...na Ciebie zawsze mozna liczyć żyleto !!!!
Ale Ciebie Paula nie podejrzewałam nigdy
No ja nie komentuję figur Jedynie komplementuję
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:15   #155
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cześć!
Z racji niedzieli, bo chyba nie walentynek TZ zrobił śniadanko... kawkę sobie już sama musiałam zrobić

Ja podobnie jak SEL, staram się nie komentować czyjejś figury, nie pytam o dzieci (kiedy?, Kiedy następne? itp), nie pytam o związki (a kiedy ślub? itp) bo uważam, że to prywatne sprawy i jeśli ktoś chce o tym pogadać to sam powie.

W bibliotece dla dzieci mamy taką fajną dziewczynę, mocno przy kości.Pewnego upalnego dnia jak byłam z młodym to skomentowałam, że strasznie gorąco w tej bibliotece, że przydałaby się klimatyzacja. A dziewczyna do mnie z uśmiechem... ale może tego tłuszczu trochę wytopię
Znaczy, że miała dystans do siebie. Lubię takie osoby.

Pokażę wam, jak moje kocię urosło.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:17   #156
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Daltego się boję ciąży , brzucha...widziałam jak bardzo ciąża zmienia sylwetkę- no i chyba piersi . Moja koleżanka z pieknych dostała dwa wiszące placki, poszła pod skalpel , bo figurę zachowała ale biust wyglądał naprawdę źle. A nie spotkałam żadnej kobiety której ciąża nie zniszczyła biustu , a Wy ???

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

|Mariola...dystans miała na pewno , ale na pewno czasami ma doła jak my i złe dni...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:24   #157
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Daltego się boję ciąży , brzucha...widziałam jak bardzo ciąża zmienia sylwetkę- no i chyba piersi . Moja koleżanka z pieknych dostała dwa wiszące placki, poszła pod skalpel , bo figurę zachowała ale biust wyglądał naprawdę źle. A nie spotkałam żadnej kobiety której ciąża nie zniszczyła biustu , a Wy ???

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

|Mariola...dystans miała na pewno , ale na pewno czasami ma doła jak my i złe dni...
Mnie się rozmiar nie zmnienił Niestety przed ciążą i w czasie byłam nieuświadomiona stanikowo i nosiłam 75C gdybym wtedy wiedziała o stanikach i rozmiarach co teraz to pewnie moje cycki wyglądałyby dużo lepiej. Ale teraz jak noszę dobre staniki to uważam, że wyglądam dużó lepiej niż przed ciążą. W ogóle po ciąży mam jakby więcej pewności siebie, mniej kompleksów, czuję się bardziej kobieca Sel, daj mi swojego maila to wyślę Ci zdjęcie jak wyglądałam 2 lata po ciąży (zdjęcie w bikini )
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 10:29   #158
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mnie się rozmiar nie zmnienił Niestety przed ciążą i w czasie byłam nieuświadomiona stanikowo i nosiłam 75C gdybym wtedy wiedziała o stanikach i rozmiarach co teraz to pewnie moje cycki wyglądałyby dużo lepiej. Ale teraz jak noszę dobre staniki to uważam, że wyglądam dużó lepiej niż przed ciążą. W ogóle po ciąży mam jakby więcej pewności siebie, mniej kompleksów, czuję się bardziej kobieca Sel, daj mi swojego maila to wyślę Ci zdjęcie jak wyglądałam 2 lata po ciąży (zdjęcie w bikini )
właśnie to samo chciałam napisać (chociaż nie mam osobistego doświadczenia ciążowego), ale znam przykłady, gdzie dziewczyna na początku ciąży się oświeciła stanikowo i się okazało, że po ciąży miała ładniejszy biust niż przed
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:29   #159
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

moje piersi zdecydowanie nie ucierpiały a karmiłam dwójkę dzieci, każde sporo ponad rok
bo brzucha tez się specjalnie nie mogę przyczepić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:31   #160
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

No i popatrz Sel, jak Ci dziewczyny wytrącają argumenty z ręki. Nic, tylko w ciążę zachodzić
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:49   #161
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

manusiakubusia przeszlam na SB i cwicze (na razie nie za duzo bo kondycja slaba, ale robie cwiczenia silowe rozne, musze kupic jeszcze obciazniki na rece i nogi. no i probuje opanowac skakanke, i krece na twisterze, bo moj kochany steper wyzional ducha, a tz jakos nie chce kupic nastepnego) wiosna zamierzam jeszcze zaczac biegac.

Sellene nie ma co ukrywac, ciaza psuje cialo. jednak jesli ktos ma zapal, zawziecie i chce cwiczyc po porodzie to dojdzie do siebie. duza role odgrywa pielegnacja w ciazy (choc ja dbalam a rozstepy pojawialy sie, a pod koniec ciazy to szalenstwo jeden na drugim, chyba nigdy nie wyjde na plaze w stroju bo jest brzydko, kiedys pojde na laser, jak zarobie ) ale to akurat kwestia genow, niektore nie maja wcale rozstepow. no i ja przytylam z patyczaka ok 16-18 kg (nie pamietam dokladnie) wiec...

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:03
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 10:53   #162
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

dzień dobry
sącząc "kawkę" (jak nieumytą filiżankę po kawie zalana wrzątkiem)sny miałyście nie powien...
a ja miałam pięęęęękny, prawie...
śniło mi się,że byłam właścicielką nowojorskiej kamienicy, blisko manhattanu. obłożona brązowym kamieniem (ale kurde nie zdążyłam sie przyjrzeć i nie wiem no czy to był granit czy co? i metalem) i był a na parterze szkoła z basenem i sala rehabilitacyjna i mcDonald (Vio - mam dla ciebie zawsze darmowe fryty) a na piętrze wynajmowali kreatorzy mody. I tak się zastanawiałam, komu wypowiedzieć czynszowe, bo chciałam powiększyć swój flat... i sie obudziłam....
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Daltego się boję ciąży , brzucha...widziałam jak bardzo ciąża zmienia sylwetkę- no i chyba piersi . Moja koleżanka z pieknych dostała dwa wiszące placki, poszła pod skalpel , bo figurę zachowała ale biust wyglądał naprawdę źle. A nie spotkałam żadnej kobiety której ciąża nie zniszczyła biustu , a Wy ???

|Mariola...dystans miała na pewno , ale na pewno czasami ma doła jak my i złe dni...
a mi się nie zmienił wcale, nic a nic, ani kształt, ani obwisł, ani kolor, a ja nieuświadomiona i karmiłam tylko i wyłącznie w zasadzie 20 misięcy tydzień i dzień... I powinnam sie cieszyć, a tak liczyłam, że może zmaleje... a z tymi zmianami to przesada chyba, zależy od dziecka (czy np. alergiczne) i dieta mamy (ale to jest tak naturalny odruch, że samo się dzieje), od zadbania o siebie po tak jak i przed a nie np. łażenie nieumytym całymi dniami, w piżamie itd... Przede wszystkim geny zobaczcie na własne mamy jak wygladały i będziecie wiedziały, czy wystarczy tylko być czy jeszcze coś potrzeba. mój gin też jeszcze dodał własne obserwacje,że zdecydowanie kobiety lepiej ZAWSZE po, ale to już nie publicznie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:06   #163
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Wiem , ale nie wiem jakie miseczki miały dziewczyny . Ja miałam w starej rozmiarówce D , w uświadomionych GG lub H 70-75 . W sumie ostatnio mi zleciały więc wszystko jest za duże o rozmiar...
Jesteście kochane..potraficiue rozwiać obawy Myslałam ze ciąża równa się brzydki biust ...

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Paula , z tego co widzę po zdjęciu z wózkiem przytyłaś w miarę proporcjonalnie , nie masz np bardzo grubych nóg a szczupłej góry, czyli będzie Ci łatwiej to zrzucić. |I nie wyglądasz zle, widziałam naprawdę zapuszczone kobiety . No i nie patrz na stare zdjęcia , ja też kilka lat temu wyglądałam inaczej Gorzej jak ktoś ma np typ gruszki, wtedy zrzucić tylko jedno jest trudno . Trzymam kciuki
Mariolu..wysłałam ci maila na PW
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:09
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:14   #164
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Selene, no ogolnie az tak zle nie jest, ale ja wlasciwie po porodzie jeszcze najgorzej ni ewygladalam, tylko pozniej sie jeszcze roztylam troche. n i najgorzej wyglada brzuch, na tym zdjeciu byl zakamuflowany wiec wygladalo ok, ale przed ciaza to bylam patyk w porownaniu do stanu na teraz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:20   #165
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, to odbieraj pocztę bo już wysłałam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:34   #166
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzień dobry wszystkim

Popijam białą herbatkę z jakimiś kwiatkami Pycha

Przy okazji Walentynek odbyliśmy z małym jedną z naszych rozmów 'o wszystkim' i w pewnym momencie mówi: Wiesz tak się zastanawiałem, na czym bardziej mi zależy, jak już się do mnie przeprowadzisz- na tobie czy na mikrofalówce. I doszedłem do wniosku, że jednak na mikrofalówce Nie ma co, ceni się chłopak

Violl udanego zjeżdżania
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:36   #167
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzien dybry
Walentynkowe nalesniki u nas juz zjedzone
Piję kawkę..
dzień dobry
a ja piłam kawkę rano w Twojej okolicy (Green Coffee, kiedyś wspominałaś że lubisz) nawet się rozglądałam uważnie
w ogóle to mój dzień rozpoczął się bardzo wcześnie bo postanowiłam rano wybrać się do Łazienek na zdjęcia... niestety przy takich opadach śniegu to dość mizerne wychodzą a ja jeszcze nie mam za dużej wprawy i wiedzy smieszne były wiewiórki buszujące w karmikach dla ptaków
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:36   #168
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przy okazji Walentynek odbyliśmy z małym jedną z naszych rozmów 'o wszystkim' i w pewnym momencie mówi: Wiesz tak się zastanawiałem, na czym bardziej mi zależy, jak już się do mnie przeprowadzisz- na tobie czy na mikrofalówce. I doszedłem do wniosku, że jednak na mikrofalówce Nie ma co, ceni się chłopak
A kiedy się przeprowadzasz?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:45   #169
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Sel, to odbieraj pocztę bo już wysłałam
Ale mamuśka z ciebie jest niezła..gratuluję figurki , mam nadzieję że mi po ciąży tylko dzidziuś zostanie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przy okazji Walentynek odbyliśmy z małym jedną z naszych rozmów 'o wszystkim' i w pewnym momencie mówi: Wiesz tak się zastanawiałem, na czym bardziej mi zależy, jak już się do mnie przeprowadzisz- na tobie czy na mikrofalówce. I doszedłem do wniosku, że jednak na mikrofalówce Nie ma co, ceni się chłopak
No to gratuluję kolejnego kroku w życiu

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dzień dobry
a ja piłam kawkę rano w Twojej okolicy (Green Coffee, kiedyś wspominałaś że lubisz)
Dzieńdobry !!!
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:51   #170
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ale mamuśka z ciebie jest niezła..gratuluję figurki , mam nadzieję że mi po ciąży tylko dzidziuś zostanie
Cały czas ćwiczysz, więc nie powinnaś się bać utraty figury. Ale każdy organizm jest inny i nikt 100% gwarancji nie da Ja też się bałam, bo moja mama po swoich ciążach nie wróciła do stanu przed.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:54   #171
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Wysłałam Ci zdjęcia na maila Mariolu No własnie tyle mam nadzieję że całe życie coś ćwiczę i że wrócę szybko do normy...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:55   #172
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Zgadzam sie, grunt to uswiadomienie stanikowe. Ja mam duuuzo lepszy biust teraz, po ciazy i karmieniu, niz gdy mialam 20 lat Serio
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:00   #173
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Jeju, dziewczyny, szkoda, że nie widzicie tych zdjęć co mi Sel wysłała - ta emota jest tu baaardzo na miejscu...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:01   #174
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, szkoda, że nie widzicie tych zdjęć co mi Sel wysłała - ta emota jest tu baaardzo na miejscu...
Sel, ja też chcę
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:09   #175
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

E tam , wysłalam ci naładniejsze , po godzinnym mejku przed imprezą Także na codzień nie wyglądam tak samo , a na drugim była Larą Craft
Frenko..wyślij mi maila na Pw

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, grunt to uswiadomienie stanikowe. Ja mam duuuzo lepszy biust teraz, po ciazy i karmieniu, niz gdy mialam 20 lat Serio
Nie wierzę , pokaż
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-02-14 o 12:07
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:22   #176
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Frenka, Sel, dzięki No za parę miesięcy, jak wszystko dobrze pójdzie, do końca czerwca będę już u niego. Tyle lat

Sel, a ja też dostanę? evelinek@autograf.pl
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:27   #177
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
noo ładnie, leżę

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Paula...ważne że się za siebie wzięłaś i widzisz efekty . Przyznam sie że wczoraj ja nawet załapalam doła wczoraj , zobaczyłam zdjęcie TZa z jakimiś studentkami, wszystkie wychudzone to złapałam doła . Ja lubię swoje ciało , gruba nie jestem, jestem w sam raz , ale nawet i mi się zdarza dół że patrzę na siebie krytycznym i co prawda chorym okiem , bo zawsze podobały mi się takie zaokrąglone kobiety...ech, bzdury zaczynam pisać , dajcie mi kopa ...
<kop!>

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Daltego się boję ciąży , brzucha...widziałam jak bardzo ciąża zmienia sylwetkę- no i chyba piersi . Moja koleżanka z pieknych dostała dwa wiszące placki, poszła pod skalpel , bo figurę zachowała ale biust wyglądał naprawdę źle.
oo, takie same obawy mamy jak widzę. u mnie nie tyle o piersi chodzi, co właśnie o brzuch, przez całe życie się staram żeby nie był zbyt wystający- no wiadomo, że umięśniony to on nie jest, ale jednak płaski w miarę. I jak teraz zauważyłam, że trochę tłuszczyku doszło, to lecę na siłownię od początku tego tygodnia (albo od początku marca, zależy jak tam z karnetami) strasznie boję się utraty figury.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przy okazji Walentynek odbyliśmy z małym jedną z naszych rozmów 'o wszystkim' i w pewnym momencie mówi: Wiesz tak się zastanawiałem, na czym bardziej mi zależy, jak już się do mnie przeprowadzisz- na tobie czy na mikrofalówce. I doszedłem do wniosku, że jednak na mikrofalówce Nie ma co, ceni się chłopak
no jaki kochany
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:29   #178
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel ja tez chce zobaczyc. Choc na poczte wejde dopiero jak zgonie tz z pc bo na komorce zdjecia zle sie oglada. Zaraz wysle ci meila.

Mariola ciebie tez chetnie zobacze.

Rany, moze i ja za jakis czas sie bede miala czym pochwalic

Ev, ciesze sie razem z toba. A jak dlugo jestescie juz ze soba?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:29   #179
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

No powiem Ci, Sel, że wyglądasz super! Widać, że trenujesz- takie ciała są najlepsze, żadne wychudzone laski, o nie nie
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:36   #180
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, a nie mozesz tych zdjec wrzucic na fb? plosee, ploseee... (moje dziecko tak mowi i zawsze dziala )
Co do cyckow, no cóż, nigdy sie nie pokusiłam o fotografowanie ich wiec nie ma co pokazywac. Ale jestem entuzjastką dobrze dobranego stanika, tyle powiem. U mnie po ciąży było ok, brzuch i wszystko, chociaz nawet nie cwiczylam specjalnie. Ale po drugiej juz widzę, ze bez silowni się nie obejdzie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.