Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 09:39   #1
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987

Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?


Witam dziewczyny, chcialam was prosic o rade.
Kupilam kilka dni temu Double Weara zwykłego, jednak juz po 2 uzyciach zaczal mnie zapychac, na policzkach robia mi sie zaskorniki oraz pojawily sie 2 gule (130 zł w błoto moze ktoras by go chciala tak przy okazji? ). Poza tym podklad bardzo przypadl mi do gustu zwlaszcza jego trwalosc i dobre krycie (przy mojej mieszanej cerze to wazne). Stad moje pytanie, czy jesli zapycha mnie zwykly Double Wear to czygdybym kupiła DW Light to rowniez moglby mnie on zapchac ?
Jakie znacie jeszcze dobrze kryjace i trzymajace sie na buzce podklady ?

Wiem ze takich watkow byla masa, lecz wlasnie w wiekszosci z nich polecany byl DW a ja sie na nim zawiodlam
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 02:01   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?

Kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:48   #3
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?

KWC w tym momencie nic mi nie pomoze, pytam bo moze sa dziewczyny ktore mialy do czynienia z jedym i drugim podkladem wiec moglyby mi powiedziec czy jest duze prawdopodobienstwo ze Light tez mnie zapcha.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:35   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, chcialam was prosic o rade.
Kupilam kilka dni temu Double Weara zwykłego, jednak juz po 2 uzyciach zaczal mnie zapychac, na policzkach robia mi sie zaskorniki oraz pojawily sie 2 gule (130 zł w błoto moze ktoras by go chciala tak przy okazji? ). Poza tym podklad bardzo przypadl mi do gustu zwlaszcza jego trwalosc i dobre krycie (przy mojej mieszanej cerze to wazne). Stad moje pytanie, czy jesli zapycha mnie zwykly Double Wear to czygdybym kupiła DW Light to rowniez moglby mnie on zapchac ?
Jakie znacie jeszcze dobrze kryjace i trzymajace sie na buzce podklady ?

Wiem ze takich watkow byla masa, lecz wlasnie w wiekszosci z nich polecany byl DW a ja sie na nim zawiodlam


Żadna ci nie odpowie. Każdy ma inną cerę i inne potrzeby. Ja używałam DW dawno temu i był super. Niedawno wzięłam próbkę DW light i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że niestety mimo wielu zachwytów w kwc mi jednak nie odpowiada.
Niestety potrzeby skóry się zmieniają.

Idź do sephory lub douglasa i poproś o próbki. Tylko testując samemu podkład na twarzy, na krem w codziennych warunkach możemy stwierdzić czy nam odpowiada.
Ja tez mam mieszaną cerę, teraz testuje Teint Idole Ultra Lancome i Forever Diora.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:15   #5
natalka_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?

bardzo dobrze kryjacy jest jeszcze vichy dermablend.szczerze mowiac, on i dw to moi faworyci
natalka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:55   #6
bubulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: Double Wear i double wear light lub inny trwaly podklad a zapychanie ?

cosma, nie tak radykalnie, proszę. Ja postaram się odpowiedzieć. Nie można w ten sposób zbywać kogoś, kto zadaje pytanie, tylko dlatego, że TY nie znasz odpowiedzi.


Ja mam w tej chwili oba te podkłady.
Cerę mam tłustą z rozszerzonymi porami, skłonną do tworzenia się zaskórników i zmian.
Mnie wprawdzie DW klasyczny krzywdy nie robi, mimo codziennego stosowania. Ważny jest demakijaż i pielęgnacja : pilingi, lekkie kwasy, nawilżenie.

DW w wersji lekkiej ma nie robić maski. Takie jest założenie.
W rzeczywistości mniej kryje, mniej matuje, krócej się utrzymuje.
MOIM ZDANIEM NIE MA LŻEJSZEJ KONSYSTENCJI i na MOJEJ twarzy tworzy coś w rodzaju skorupy, suchej skorupy. Po paru godzinach natomiast twarz się świeci.

Według moich doświadczeń bardziej przyjazny dla skóry jest DW klasyk - przy odpowiedniej pielęgnacji codziennej skóry.

Używam go od 4/5 lat.

To moja odpowiedź i moje obserwacje, ktoś może być innego zdania.
bubulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.