włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-26, 20:07   #1
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201

włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek


Mam długie, dość mocno rozjasnione włosy.Z czasem troche mi ciemnieja i nie sa juz tak platynowe jak po farbowaniu Farbuję włosy co miesiąc ale zastanawiam sie nad odcieniem superrozjasniającym, nawet juz sobie upatrzylam Czy na rozjaśnione włosach moge nałozyc odcień superrozjaśniający dla odświeżenia koloru? czy tylko zastosowac taka farbe na odrosty ?

Prosiłabym też o polecenie mi jakiejś tańszej odżywki lub maseczki do włosów rozjaśnianych.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 14:03   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek

Hi! Co to jest za srodek? Czy przeznaczony jest do farbowania? Czy do tonowania włosów?Bo jezeli do farbowania, to musisz farbowac tylko odrost na wlosy juz rozjasnianenie wolno klasc tak mocnego srodka,bo zniszczysz wlosy.Wejdz na strone Kosmetyk Wszech Czasow, tam napewno wybierzesz cos dla siebie.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 14:10   #3
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek

To jest farba Venita odcien super rozjasniajacy, rozjasnia o 2-3 tony. A włosy juz i tak mam zniszczone wiec nałoże tylko na odrosty. Dziekuje
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 15:59   #4
wiewiorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek

nie radze ci uzyc tej farby na cala dlugosc wlosa,bo na pewno beda pozniej zniszczone,matowe.ja tez rozjasniam wlosy na jasny popielaty blond.co miesiac tylko odrosty.zeby wloski mialy ladny platynowy odcien raz na 2 miesiace klade na calosc delikatna pianke wlasnie o odcieniu perlowym.jest to pianka,ktora ma trzymac sie na wlosach do 8-9 myc.naprawde nie niszczy to wlosow.daje ladny odcien -to na wypadek ,gdyby ci przy rozjasnianiu wyszedj np. zolty odcien.szkoda niszczyc wlosy mocnymi srodkami.moge ci polecic tez fajny szampon ISADORY.nazywa sie SILVER.ma mocno niebieski kolorek i nadaje piekny platynowy odcien wlosom blond.nie zapominaj o odzywkach i maseczkach do wlosow.
wiewiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 16:12   #5
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: włosy rozjaśnione - do P.Grażynki i Wizażanek

Świetny pomysł z tą pianką a czym rozjasniasz te odrosty (możesz napisac mi jaki to produkt?
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.