Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 12:38   #2731
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

oo.. jest jeszcze ta oferta? Jednak chyba skorzystam z tego LS skoro mam wyrzucić pieniądze w błoto. Dzięki za odpowiedź
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:15   #2732
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez niiu Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zrezygnowałam z IPL
5 serii 3 partie ciała
i zapisałam się na Light Sheer
450,00 zł zamiast 3 800,00 zł: Gliwice: 5 Sesji Depilacji Laserem Diodowym Dowolnej Części Ciała albo 4 Sesje Depilacji Łydki i Bikini lub Łydki i Pach w Laser Studio Batamed
tez sie wlasnie zastanawiam ktos mial doswiadczenie z batamedem?
jak z terminami?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:36   #2733
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
oo.. jest jeszcze ta oferta? Jednak chyba skorzystam z tego LS skoro mam wyrzucić pieniądze w błoto. Dzięki za odpowiedź
Jesli to pytanie do mnie to oferta jest już niedostępna. Ale namawiam na LS, wiem, że jest to spora inwestycja, ale myślę, że opłacalna. Wątpię, żeby usługa, która normalnie kosztuje np. 15 ooozł, a jest dostępna za 400zł, nie była ściemą
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:02   #2734
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy stanie się coś jeśli przed wypadnięciem włosków je zgole?
Dzisiaj mija 5 dzień i do tej pory wypadł mi tylko jeden włosek
Reszta sobie rośnie radośnie.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:25   #2735
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A ja slyszalam ze pelna seria 3-6 zabiegów wystarczy na całe życie :/
to sprawa mocno indywidualna, żależnie od partii ciała, hormonów i zmian w organizmie i u chłopaka i u dziewczyny niemniej nawet jak włosy zaczną odrastać po jakimś czasie to zwykle są bardzo słabe, cienkie, jasne i stanowią 5-10% tego co rosło przed zabiegami

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a moze wie ktoras z was o laserach domowych???

Ja mam zamiar kupic, troche drogo kosztuje i starcza na 10,000 strzałów no i czytałam troche na necie i ludzie piszą że pomaga
Nie wiem na ktory sie zdecydować:
1. Jest słabszy ale ma szerokie okno strzału (jeśli moge to tak nazwać)
2. Jest mocniejszy ale okno jest mniejsze, trzeba uzywać zelu ochronnego
jako chlopak który od lat borykał się z nadmiernym owłosieniem przeczytałem sporo publikacji i opinni na zagranicznych forach dyskusyjnych m.in. na temat domowych laserów - praktycznie żadna nie była pochlebna to pieniądze wyrzucone w błoto - laser za kilkaset złotych nie ma prawa być skuteczny, to ściema podobna do tych kremów i balsamów które rzekomo powstrzymują rośnięcie włosów - niestety aby pozbycie się owłosienia było skuteczne trzeba sporo zapłacić
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:09   #2736
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez niiu Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zrezygnowałam z IPL
5 serii 3 partie ciała
i zapisałam się na Light Sheer
450,00 zł zamiast 3 800,00 zł: Gliwice: 5 Sesji Depilacji Laserem Diodowym Dowolnej Części Ciała albo 4 Sesje Depilacji Łydki i Bikini lub Łydki i Pach w Laser Studio Batamed
Tez bym chciala taka promocje we Wroclawiu!!!! Kurcze, niesamowita cena! Dobry wybor. CIekawe na ile profesjonalnie Cie tam potraktuja. Ale cena robi wrazenie. Zwlaszcza, ze 5 sesji to praktycznie za 450 zl mozna sie pozbyc owlosienia.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:18   #2737
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Czy stanie się coś jeśli przed wypadnięciem włosków je zgole?
Dzisiaj mija 5 dzień i do tej pory wypadł mi tylko jeden włosek
Reszta sobie rośnie radośnie.
nic się nie stanie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 00:01   #2738
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich!
Wczoraj byłam na moim pierwszym zabiegu ipl+rf. Skusiłam się ze względu na cenę. Czytałam wpisy na tym forum ale i tak postanowiłam spróbować.
Po zabiegu pojawiły się pewne wątpliwości... Urządzenie dziwnie pikało po strzale ale tylko co któryś raz, na moje ucho może 35% strzałów zakończona była piknięciem. Czy wiecie co ono oznacza ??

Pani wykonująca zabieg powiedziała mi, że po pierwszym zabiegu i tak nie zauważę efektów a na moje pytanie czy włoski w najbliższym czasie wypadną, powiedziała, że trzeba je zgolić a one po prostu nie odrosną Na mój gust jakaś ściema.

Widziałam, że na urządzeniu ustawiła moc 28J. Czy to nie mało?

Mam jeszcze kupon z grouponu ale w innym salonie na 2 zabiegi ipl+rf na nogi za 299. Mogę jeszcze odstąpić od umowy. Powinnam to zrobić waszym zdaniem?

I ostatnie pytanie co sądziscie o laserze LightSheerET/100J firmy Lumenis. W pewnym gabinecie pierwszy zabieg dają połowę taniej, np łydki wyszły by za 225 zł.

pliz help
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 00:44   #2739
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
No... narzeszcie jakaś trzeźwa opinia nt. większości ofert z groupona dot. depilacji.
Robiłam pachy i bikini kupując zabiegi IPL+RF na FastDeal i MyDeal. Jestem na maksa zadowolona z efektów.Nie mam włosów pod pachami, bikini w trakcie epilki i za chwilę będę robić nogi.Tak że nie piszcie bzdetów że się kiepskie salony tam ogłaszają.
iivii u jednych włosy wypadają u innych po zgoleniu nie odrastają .U mojej koleżanki wychodziły garściami jak odrosły, u mnie po zgoleniu nie pojawiły się nowe
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-02-17 o 00:47
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:32   #2740
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
.Tak że nie piszcie bzdetów że się kiepskie salony tam ogłaszają.
iivii u jednych włosy wypadają u innych po zgoleniu nie odrastają .U mojej koleżanki wychodziły garściami jak odrosły, u mnie po zgoleniu nie pojawiły się nowe

Proszę czytać ze zrozumieniem... wyraźnie jest napisane, że nie wszystkie salony które się ogłaszją to ściema tylko WIĘKSZOŚĆ (tzn że zdarzają się dobre oferty).

Odnośnie Twojego konkretnego przypadku... poczekaj kilka miesięcy po oststnim zabiegu a diametralnie zminisz zdanie. Wypadanie włosów lub ich niewypadanie nie świadczy o permanentności/skuteczności depilacji. Nie oceniaj skuteczności depilacji w trakcie kuracji!

Poraz kolejny powtórzę- IPL (czy IPL+RF) to alternatywa dla wosku a nie dla permanentnej redukcji/usunięcia włosów dobrym laserem

PS
Pochlebne opinie nt. chińskich IPL+RF nie dotyczą oczywiście firm od wizerunku PR i właścicieli salonów depilujących takim sprzętem (ci oczywiście są zawsze zadowoleni).
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:30   #2741
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Proszę czytać ze zrozumieniem... wyraźnie jest napisane, że nie wszystkie salony które się ogłaszją to ściema tylko WIĘKSZOŚĆ (tzn że zdarzają się dobre oferty).

Odnośnie Twojego konkretnego przypadku... poczekaj kilka miesięcy po oststnim zabiegu a diametralnie zminisz zdanie. Wypadanie włosów lub ich niewypadanie nie świadczy o permanentności/skuteczności depilacji. Nie oceniaj skuteczności depilacji w trakcie kuracji!

Poraz kolejny powtórzę- IPL (czy IPL+RF) to alternatywa dla wosku a nie dla permanentnej redukcji/usunięcia włosów dobrym laserem

PS
Pochlebne opinie nt. chińskich IPL+RF nie dotyczą oczywiście firm od wizerunku PR i właścicieli salonów depilujących takim sprzętem (ci oczywiście są zawsze zadowoleni).

zdecydowanie zgadzam sie z przedmówca!!!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 13:38   #2742
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Wczoraj byłam na moim pierwszym zabiegu ipl+rf. Skusiłam się ze względu na cenę. Czytałam wpisy na tym forum ale i tak postanowiłam spróbować.
Po zabiegu pojawiły się pewne wątpliwości... Urządzenie dziwnie pikało po strzale ale tylko co któryś raz, na moje ucho może 35% strzałów zakończona była piknięciem. Czy wiecie co ono oznacza ??

Pani wykonująca zabieg powiedziała mi, że po pierwszym zabiegu i tak nie zauważę efektów a na moje pytanie czy włoski w najbliższym czasie wypadną, powiedziała, że trzeba je zgolić a one po prostu nie odrosną Na mój gust jakaś ściema.

Widziałam, że na urządzeniu ustawiła moc 28J. Czy to nie mało?

Mam jeszcze kupon z grouponu ale w innym salonie na 2 zabiegi ipl+rf na nogi za 299. Mogę jeszcze odstąpić od umowy. Powinnam to zrobić waszym zdaniem?

I ostatnie pytanie co sądziscie o laserze LightSheerET/100J firmy Lumenis. W pewnym gabinecie pierwszy zabieg dają połowę taniej, np łydki wyszły by za 225 zł.

pliz help
JAK zrobisz LIGHT SHEER LUMINES będziesz zadowolona i zobaczysz efekty,a po IPLU nie zobaczysz nigdy.jesli jest możliwość odstąpienia-to zrezygnuj

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Proszę czytać ze zrozumieniem... wyraźnie jest napisane, że nie wszystkie salony które się ogłaszją to ściema tylko WIĘKSZOŚĆ (tzn że zdarzają się dobre oferty).

Odnośnie Twojego konkretnego przypadku... poczekaj kilka miesięcy po oststnim zabiegu a diametralnie zminisz zdanie. Wypadanie włosów lub ich niewypadanie nie świadczy o permanentności/skuteczności depilacji. Nie oceniaj skuteczności depilacji w trakcie kuracji!

Poraz kolejny powtórzę- IPL (czy IPL+RF) to alternatywa dla wosku a nie dla permanentnej redukcji/usunięcia włosów dobrym laserem

PS
Pochlebne opinie nt. chińskich IPL+RF nie dotyczą oczywiście firm od wizerunku PR i właścicieli salonów depilujących takim sprzętem (ci oczywiście są zawsze zadowoleni).
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 14:54   #2743
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W poniedziałek idę na paszki i bikini do Laser DeLux w Łodzi. Już jestem nastawiona na MEGA ból, bo na tym rozeznaniu strasznie bolało, a to tylko mały fragmencik załamka, ale czego się nie robi dla własnej wygody Niestety na nogi nie mam co liczyć, bo mam za jasne włosy- przynajmniej nie naciągają na dodatkowe koszta boję się tylko, że przez bliznę po cięciu, w tych okolicach będzie to zrobione niedokladnie.
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 15:19   #2744
dodo1231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny!

Bylam na dwoch zabiegach IPL + RF na pachy i widac znaczną różnicę. Mogę spokojnie powiedzieć, ze mam ponad połowę włosków mniej. Szukam teraz promocji, by pójść na kolejne zabiegi. Znalazłam fajną ofertę na laser diodowy. Czy mogę moją depilację kontynuować w ten właśnie sposób? Czy jeden zabieg IPL równa się jednemu zabiegowi wykonanemu laserem?
dodo1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:03   #2745
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dodo1231 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

Bylam na dwoch zabiegach IPL + RF na pachy i widac znaczną różnicę. Mogę spokojnie powiedzieć, ze mam ponad połowę włosków mniej. Szukam teraz promocji, by pójść na kolejne zabiegi. Znalazłam fajną ofertę na laser diodowy. Czy mogę moją depilację kontynuować w ten właśnie sposób? Czy jeden zabieg IPL równa się jednemu zabiegowi wykonanemu laserem?
laser IPL znacznie obniża widoczność włosów dla diodowego i ciężko bedzie trafić we włos.najlepsze efekty daje odczekanie kilku miesięcy ,aby włosy po ipl-u całkowicie odrosły

ilość zabiegów IPL nigdy nie zrówna się zabiegom LS.przy IPL-u zalecają 8/12 ,a diodowym 4 ,gdzie po diodowym masz gwarancję

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-02-17 o 17:04
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:18   #2746
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki TmargoT za radę. A czy LightSheerET/100J firmy Lumenis jest ok ?
I męczy mnie to pikanie... Czy ono oznaczało, że jakiś włosek w danym obszarze został "trafiony"? Bo jeśli tak to nie było tego dużo .
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:44   #2747
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z Was korzystała może z usług DERMALu z Białegostoku?
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:44   #2748
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dzięki TmargoT za radę. A czy LightSheerET/100J firmy Lumenis jest ok ?
I męczy mnie to pikanie... Czy ono oznaczało, że jakiś włosek w danym obszarze został "trafiony"? Bo jeśli tak to nie było tego dużo .
firma LUMINES jest wiodącą firmą w laserach diodowych LIGHT SHEER-zwanego LS.
pikanie to oddany strzał.kiedy pójdziesz na LS to każde piknięcie to strzał lasera w ciało.poczujesz efekt napweno
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:44   #2749
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jutro moja pierwsza depilacja. Będę robiła brodę, mam serdecznie dość tych wstrętnych kłaków, przez nie nabawiłam się kompleksów. Mam nadzieję że LS przyniesie u mnie zadowalające rezultaty i po kilku zbiegach po kującej brodzie pozostanie mi tylko niemiłe wspomnienie.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 19:48   #2750
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Odniosę sie do ofert groupon. Miałam dziś przyjemność skorzystania właśnie z takiej oferty w jednym z warszawskich gabinetów (3 zabiegi na pachy, 179zł, LS). Byłam bardzo mile zaskoczona, Panie były bardzo uprzejme, na spokojnie przeprowadziły ze mną rozmowę, do samego zabiegu również nie mam żadnych zastrzeżeń Bałam się, że będzie bardzie bolało, ale dało radę
Co do efektów - zobaczymy, jeśli będzie ok, z czystym sumieniem polecę gabinet i pewnie wrócę tam sama
Podsumowując: nie każdy gabinet stawia tylko i wyłącznie na szybki zysk, nie dbając o klienta. Mnie udało się chyba trafić na dobrą ofertę
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:00   #2751
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziś byłam na pierwszej depilacji laserem LS Duet. Zabieg do przyjemnych nie należał, przy strzale laserem odczuwałam ból - kłucie (przed depilacją, jak i w trakcie miałam przykładane woreczki z lodem). Pani kosmetolog mi tłumaczyła że moje odczucia są spowodowane tym że mam bardzo czarne i grube włoski, dodała też że są idealne do depilacji. Robiłam brodę i kąciki ust, cały zabieg trwał około 20 minut. Po zabiegu jak się zobaczyłam w lustrze, przestraszyłam się swego odbicia: skóra zaczerwieniona (to akurat pół biedy) i na dodatek mnóstwo czarnych spalonych włosów . Mam nadzieję że do poniedziałku ta spalenizna na twarzy mi zejdzie, w poniedziałek trzeba iść do pracy. Zaczerwienienie zaszło mi po 3 godz. teraz broda jest lekko spuchnięta. Pani kosmetolog kazała mi smarować maścią solcoseryl i pianką panthenol. Następna wizyta za 8 tygodni ( o ile włoski mi odrosną). Już nie mogę się doczekać na jakieś widoczne efekty.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:04   #2752
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Dziś byłam na pierwszej depilacji laserem LS Duet. Zabieg do przyjemnych nie należał, przy strzale laserem odczuwałam ból - kłucie (przed depilacją, jak i w trakcie miałam przykładane woreczki z lodem). Pani kosmetolog mi tłumaczyła że moje odczucia są spowodowane tym że mam bardzo czarne i grube włoski, dodała też że są idealne do depilacji. Robiłam brodę i kąciki ust, cały zabieg trwał około 20 minut. Po zabiegu jak się zobaczyłam w lustrze, przestraszyłam się swego odbicia: skóra zaczerwieniona (to akurat pół biedy) i na dodatek mnóstwo czarnych spalonych włosów . Mam nadzieję że do poniedziałku ta spalenizna na twarzy mi zejdzie, w poniedziałek trzeba iść do pracy. Zaczerwienienie zaszło mi po 3 godz. teraz broda jest lekko spuchnięta. Pani kosmetolog kazała mi smarować maścią solcoseryl i pianką panthenol. Następna wizyta za 8 tygodni ( o ile włoski mi odrosną). Już nie mogę się doczekać na jakieś widoczne efekty.
-hmmm,do poniedziałku mówisz.może u ciebie będzie lepiej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:33   #2753
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-hmmm,do poniedziałku mówisz.może u ciebie będzie lepiej
TmargoT nie strasz, kurde to jak ja pójdę ?
Nie spytałam się kosmetolog po jakim czasie spalone włoski mi odpadną.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:52   #2754
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z was może polecić jakiś gabinet z Light Sheer we Wrocławiu??
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 10:38   #2755
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
TmargoT nie strasz, kurde to jak ja pójdę ?
Nie spytałam się kosmetolog po jakim czasie spalone włoski mi odpadną.
szybko, po 2-3 myciach
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 11:11   #2756
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W poniedziałek idę na zabieg i mam pytanko, czy jeśli będę gładziutka to laser i tak wyłapie to co powinien, czy mimo wszystko powinny być krótkie włoski. Jak się ogolę dzień przed to w okolicach bikini nic nie zdąży mi wyrosnąć
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:59   #2757
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez maggie21o Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę na zabieg i mam pytanko, czy jeśli będę gładziutka to laser i tak wyłapie to co powinien, czy mimo wszystko powinny być krótkie włoski. Jak się ogolę dzień przed to w okolicach bikini nic nie zdąży mi wyrosnąć
musisz mieć zgolone na gładko ,bo włosy się topią i podrażniają skórę.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25199934]szybko, po 2-3 myciach[/QUOTE]
moje odpadały po tyg i musiałam robić peeling,żeby się pozbyć paskudztwa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:20   #2758
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Dziś byłam na pierwszej depilacji laserem LS Duet. Zabieg do przyjemnych nie należał, przy strzale laserem odczuwałam ból - kłucie (przed depilacją, jak i w trakcie miałam przykładane woreczki z lodem). Pani kosmetolog mi tłumaczyła że moje odczucia są spowodowane tym że mam bardzo czarne i grube włoski, dodała też że są idealne do depilacji. Robiłam brodę i kąciki ust, cały zabieg trwał około 20 minut. Po zabiegu jak się zobaczyłam w lustrze, przestraszyłam się swego odbicia: skóra zaczerwieniona (to akurat pół biedy) i na dodatek mnóstwo czarnych spalonych włosów . Mam nadzieję że do poniedziałku ta spalenizna na twarzy mi zejdzie, w poniedziałek trzeba iść do pracy. Zaczerwienienie zaszło mi po 3 godz. teraz broda jest lekko spuchnięta. Pani kosmetolog kazała mi smarować maścią solcoseryl i pianką panthenol. Następna wizyta za 8 tygodni ( o ile włoski mi odrosną). Już nie mogę się doczekać na jakieś widoczne efekty.
chyba jakas niedouczona Pani robila Ci brode duetem, duetem to nawet czasem bikini sie nie robi.. heheh niezle a efekt napewno wyjdzie, smaruj duzo mascia i bedzie ok!!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:53   #2759
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asia022 Pokaż wiadomość
chyba jakas niedouczona Pani robila Ci brode duetem, duetem to nawet czasem bikini sie nie robi.. heheh niezle a efekt napewno wyjdzie, smaruj duzo mascia i bedzie ok!!
Pani robiąca zabieg była jak najbardziej douczona (co nie mogę powiedzieć o Tobie). A więc Cię uświadomię: laser LS Duet posiada dwie głowice jedna ma wymiar 9x9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc , zaś druga głowica 22x35 mm jest wykorzystywana do depilacji nóg, pleców (dużych powierzchni). Mam nadzieję że ta informacja będzie dla Ciebie wyczerpująca.

Stan mojej brody uległ polepszeniu. Spalone włoski zaczynają schodzić tak ze 40%, myślę (i mam nadzieję) że w poniedziałek pozostaną mi tylko zaróżowione kropki. Tak jak powiedziała mi pani kosmetolog pianka Panthenol czyni cuda.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:14   #2760
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy ktoś wykonywał zabiegi laserem w gabinecie w klinice Mediconcept we Wrocławiu?
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.