Palety cieni Sleek - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 15:21   #1621
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Palety cieni Sleek

nooo przyszła do mnie dziś moja curacao ale pocztą bo akurat paczkomat był zepsuty... akurat teraz - to już tylko ja mogę mieć takie szczęście ale kolory boskie najbardziej powialił mnie chyba tequila sunrise czyli pomarańczowy perłowy cud miód i orzeszki
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:35   #1622
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Palety cieni Sleek

[QUOTE=Ather;28785960]Właśnie odebrałam od listonosza przesyłkę z zamówionym różem Sleeka Rose Gold - bajeczny kolor, ale że nigdy wcześniej nie miałam różów ze Sleeka, fakt, że to pudełeczko jest takie maleńkie, totalnie mnie zaskoczył, choć całkiem pozytywnie Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego, boski odcień.[/QUOTE]
Mam identyczne odczucia, nakładam go skunksem, skosnym pedzlem do różu wychodzi mi mocna plama koloru.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:45   #1623
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Palety cieni Sleek

pokażecie jak ten róż rose gold wygląda na policzkach? Bo ze swatchy wydaje mi się nieciekawy i zbyt świecący a dużo osób się nim zachwyca, więc coś w nim chyba jest godnego uwagi... To jest ciepły róż, prawda?
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:52   #1624
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Palety cieni Sleek

[QUOTE=Leseratte;28795092]
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam od listonosza przesyłkę z zamówionym różem Sleeka Rose Gold - bajeczny kolor, ale że nigdy wcześniej nie miałam różów ze Sleeka, fakt, że to pudełeczko jest takie maleńkie, totalnie mnie zaskoczył, choć całkiem pozytywnie Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego, boski odcień.[/QUOTE]
Mam identyczne odczucia, nakładam go skunksem, skosnym pedzlem do różu wychodzi mi mocna plama koloru.
nie rozumiem, podoba Ci sie czy nie ?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:57   #1625
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
pokażecie jak ten róż rose gold wygląda na policzkach? Bo ze swatchy wydaje mi się nieciekawy i zbyt świecący a dużo osób się nim zachwyca, więc coś w nim chyba jest godnego uwagi... To jest ciepły róż, prawda?
http://vixen-view.blogspot.com/2011/...rose-gold.html
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:13   #1626
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Palety cieni Sleek

mi się jakoś ten róż ze sleeka nie podoba.. i na szczęście
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 19:13   #1627
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Palety cieni Sleek

W ogóle do mnie nie pasują wszelkie odcienie niebieskiego, ale jestem zakochana w niebieskich cieniach sleek.
No więc taki codzienny makijaż. Rozświetlacz pod brwi inglota. Kreska zrobiona cieniem inglota. A z palety The Original użyłam drugiego cienia (na środek powieki) i trzeciego(zewnętrzny kącik) od prawej w rzędzie u góry i trzeciego z lewej na dole.
Bonusowo zdjęcie w sztucznym świetle - dopiero na nim dokładnie widać, że te cienie nie są matowe
Nie komentujcie proszę stanu rzęs, jestem po zdjęciu przedłużanych i dopiero mi odrastają moje własne. Pewnie będą normalnie wyglądać dopiero jak te wszystkie uszkodzone wypadną.

Jedzie do mnie paletka z brązowymi cieniami z beauty uk z paatal. Porównam sobie jakość ze sleekami.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2011-12-01 o 23:36
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 19:44   #1628
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
W ogóle do mnie nie pasują wszelkie odcienie niebieskiego, ale jestem zakochana w niebieskich cieniach sleek.
No więc taki codzienny makijaż. Rozświetlacz pod brwi inglota. Kreska zrobiona cieniem inglota. A z palety The Original użyłam drugiego cienia (na środek powieki) i trzeciego(zewnętrzny kącik) od prawej w rzędzie u góry i trzeciego z lewej na dole.
Bonusowo zdjęcie w sztucznym świetle - dopiero na nim dokładnie widać, że te cienie nie są matowe
Nie komentujcie proszę stanu rzęs, jestem po zdjęciu przedłużanych i dopiero mi odrastają moje własne. Pewnie będą normalnie wyglądać dopiero jak te wszystkie uszkodzone wypadną.

Jedzie do mnie paletka z brązowymi cieniami z beauty uk z paatal. Porównam sobie jakość ze sleekami.
ale śliczny
szkoda że ja tak ładnie nie umiem rozcierać i połowa moich żywych kolorków sleekowych się marnuje
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 23:46   #1629
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Może któraś z Was chciałaby się wymienić za paletkę Sunset? Kupiłam swojego pierwszego Sleeka i kompletnie nie pasują mi te kolory. (wybaczcie, że tu to wciskam, ale to trochę za mało na osobny wątek wymianowy) Zastanawiam się teraz, jaką jeszcze nabyć. Idzie już do mnie Monaco w ramach wesołych kolorów (w Curacao jednak zbyt wielu cieni bym nie używała, są zbyt pstrokate jak dla mnie). Początkowo myślałam o Oh So Special, ale nie wiem, czy nie jest za delikatna (miedzie z Sunset w ogóle mi nie podpasowały). Sądzicie, że warto spróbować i tak? Waham się jeszcze co do Bad Girl, ale raczej ją wezmę, i Storm.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:07   #1630
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Może któraś z Was chciałaby się wymienić za paletkę Sunset? Kupiłam swojego pierwszego Sleeka i kompletnie nie pasują mi te kolory. (wybaczcie, że tu to wciskam, ale to trochę za mało na osobny wątek wymianowy) Zastanawiam się teraz, jaką jeszcze nabyć. Idzie już do mnie Monaco w ramach wesołych kolorów (w Curacao jednak zbyt wielu cieni bym nie używała, są zbyt pstrokate jak dla mnie). Początkowo myślałam o Oh So Special, ale nie wiem, czy nie jest za delikatna (miedzie z Sunset w ogóle mi nie podpasowały). Sądzicie, że warto spróbować i tak? Waham się jeszcze co do Bad Girl, ale raczej ją wezmę, i Storm.
Ja bym wzięła Oh So Special.. To moja pierwsza paletka Sleek i jestem w niej zakochana.. Najbardziej lubię właśnie te jasne kolorki Ribbon i Pamper ale cała reszta też jest super i jak dla mnie kilka kolorków wcale nie jest delikatnych.. Są mega mocno napigmentowane
Wczoraj robiłam makijaż z użyciemWrapped Up i wystarczyła odrobinka by przyciemnić zewnętrzny kącik.. Super jak dla mnie


Ps. wysłałam Ci priv
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 10:06   #1631
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

ineczka7 fajny makijaż, chociaż ja bym dodała może trochę złota, hm... ale ogólnie bardzo ładny
mbamboo ja też polecam ci OSS, myslę, że ze wszystkich limitowanek jest najbardziej stonowana i przemyślana, można z jej pomocą wykonać i dzienny i wieczorowy makijaż poza tym ma róże, które ładnie rozświetlają i odmładzają spojrzenie a tego nigdy za mało
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 11:07   #1632
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Palety cieni Sleek

OSS to limitowanka? Wydawało mi się, ze jest w regularnej ofercie
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 11:42   #1633
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Palety cieni Sleek

Raczej regularna, bo ostatnio widziałam te paletki w superdrug i nie leżały na miejscu, gdzie zawsze leżą limitowane kolekcje.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 11:47   #1634
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Palety cieni Sleek

Dotarła dziś moja paletka beauty uk (bo pataal wrzuciło do sklepu i nie mogłam się oprzeć brązom) i kredka czarna Sleek. Kredka tak na ręce bdb, zobaczymy jak będzie na oku.

Pokażę Wam różnicę w wielkości różnych paletek, prawdę powiedziawszy nie wiem po cholerę inglot robi takie wielkie te cienie, bo jak się nie maluje kogoś profesjonalnie to nie ma szans, żeby to w jakimś rozsądnym czasie zużyć. (ingloty oba po prawej, potem kryolan, oczywiście Sleek i beauty uk).

Napigmentowanie w beauty uk jest nierówne. Brązy są super, reszta nie jest. Na swatchach dołączyłam po prawo czarny cień ze sleeka, zaraz po czarnym z beauty uk, różnica jest ogromna. No ale też nie zawsze się potrzebuje mieć smolistą czerń na oku. Na zdjęciu są dwa rzędy swatchy, bo jeden z bazą, a drugi bez, ale raz że zdjęcie robione komórką i nie złapało, dwa że ciało dopiero co posmarowane kremem i cienie wyglądało praktycznie tak samo, niezależnie od obecności dobrej bazy.

Jestem ciekawa czy w Sleek nude będą takie ładne brązy. Boję się tylko matów, bo gdzie ktoś wrzuca swatche/makijaże ze sleekowymi matami to W OGÓLE mi się nie podobają, wyglądają jakby ktoś kredą po ręce sobie pomazał.
Kurde, rzuciliby jakąś paletkę w perłowych fioletach

Bardzo cieszę się, że wyjeżdżam na wczasy w dniu premiery nude i wracam tydzień później, może któraś z Was do tego czasu wrzuci już jakieś swatche i makijaż tutaj

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2011-12-01 o 23:36
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:03   #1635
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Palety cieni Sleek

ineczka: ja po swatchach Nude zakochałam się w dolnym rzędzie cieni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:08   #1636
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
OSS to limitowanka? Wydawało mi się, ze jest w regularnej ofercie
wiesz, chyba masz racje, na pudełku nie było, że to limitowana edycja, pomyliłam się ale na tym wątku czytałam, ze to limitowanka, nawet kilka razy, pewnie się zasugerowałam
nie mniej jednak polecam, bo według mnie ma bezpieczne zestawienia
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:54   #1637
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Właśnie tak myślałam, że mi ją doradzicie. Cóż, spróbować można. Właśnie podobają mi się głównie te róże, fajne do rozświetlania. A jak już będę zamawiać, to wzięłabym od razu tę drugą. Tylko teraz pytanie, czy lepsza Bad Girl, czy Storm. W Storm są brązy, których raczej nie używam, ale z drugiej strony Bad Girl raczej nie przyda się na co dzień, bo to dosyć 'imprezowa' paletka. Chociaż widziałam swatche makijaży w jasnych szarościach i bardzo mi się podobają.

EDIT: No i też czytałam wielokrotnie, że OSS to edycja specjalna.
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-08-19 o 12:55
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:05   #1638
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja mając wybór między Storm a Bad Girl wybrałabym chyba Storm właśnie ze względu na te jaśniejsze odcienie fajne do codziennego makijażu..

Ja za to ubolewam, że większość paletek jest błyszcząca bo lubię maty.. Poza tym kolorów perłowych mam mnóstwo mineralnych więc teraz poluję na maty..
OSS jest dla mnie wręcz idealna.. Chwilowo zdetronizowała nawet palety Coastal Scents
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:11   #1639
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Palety cieni Sleek

[QUOTE=mbamboo;28852002] W Storm są brązy, których raczej nie używam, ale z drugiej strony Bad Girl raczej nie przyda się na co dzień, bo to dosyć 'imprezowa' paletka. /QUOTE]
Ja wiem czy imprezowa? Używam "na dzień", do pracy i jest ok
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 13:18   #1640
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Palety cieni Sleek

Czytałam takie opinie, że jest zbyt błyszcząca na co dzień. A właśnie odkryłam niedawno, że pasują mi ciemniejsze cienie, w jasnych makijażach wyglądam niewyraźnie i chorowicie (bo w zasadzie dopiero zaczęłam używać cieni tak na poważnie, uczę się odpowiedniego nakładania, blendowania itp). Wezmę chyba tę Bad Girl, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-08-19 o 13:19
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:49   #1641
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Palety cieni Sleek

[QUOTE=Hosenka*;28852445]
Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
W Storm są brązy, których raczej nie używam, ale z drugiej strony Bad Girl raczej nie przyda się na co dzień, bo to dosyć 'imprezowa' paletka. /QUOTE]
Ja wiem czy imprezowa? Używam "na dzień", do pracy i jest ok
Jak dla mnie wcale nie jest błyszczaca. Zdecydowanie nie na dzień jest Sparkle, bo ma brokat.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:55   #1642
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja wiem czy imprezowa? Używam "na dzień", do pracy i jest ok
Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Czytałam takie opinie, że jest zbyt błyszcząca na co dzień.
Hm... to raczej kwestia stylu i upodobania Ja osobiście pracuję w biurze, ale nie przeszkadza to abym nosiła na co dzień raczej ciemno stonowany makijaż (klasyczny smokey eye, jednak bez wspomnianych przez was błyszczących drobinek). Aczkolwiek jak wspomniałam - to zdecydowanie kwestia indywidalna i faktem jest, że nie każdy może sobie pozwolić na ciemny/błyszczący makijaż z racji chociażby charakteru niektórych zawodów
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 14:12   #1643
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Czytałam takie opinie, że jest zbyt błyszcząca na co dzień. A właśnie odkryłam niedawno, że pasują mi ciemniejsze cienie, w jasnych makijażach wyglądam niewyraźnie i chorowicie (bo w zasadzie dopiero zaczęłam używać cieni tak na poważnie, uczę się odpowiedniego nakładania, blendowania itp). Wezmę chyba tę Bad Girl, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

ja kupiłam na pierwszy rzut OSS i BG i wg mnie na początek to spokojnie wystarczy
polecam te dwie paletki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 14:14   #1644
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Palety cieni Sleek

Też pracuję w biurze, mam styczność m.in. z samorządowcami, prezesami/dyrektorami dużych firm czy banków, nikt mi uwagi nie zwrócił a i sama dobrze sie czuję i nie czuję, że "nie powinnam".
Jeżeli ktoś rozróżnia makijaż na "dzienny"/"do pracy" i "wieczorowy" (czego ja nie robię) to faktycznie Bad Girl moze sie mu nie podobać. Zawsze jednak można ciemniejsze kolory połączyć z jasniejszymi - np. jako kreska do beżowych czy szarych powiek.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:03   #1645
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też pracuję w biurze, mam styczność m.in. z samorządowcami, prezesami/dyrektorami dużych firm czy banków, nikt mi uwagi nie zwrócił a i sama dobrze sie czuję i nie czuję, że "nie powinnam".
Jeżeli ktoś rozróżnia makijaż na "dzienny"/"do pracy" i "wieczorowy" (czego ja nie robię) to faktycznie Bad Girl moze sie mu nie podobać. Zawsze jednak można ciemniejsze kolory połączyć z jasniejszymi - np. jako kreska do beżowych czy szarych powiek.
ja jestem z tych ostrożniejszych, więc zgadzam sie w zupełności z tym co napisałaś - mam OSS i Bad Girl - na co dzień IDEALNE!!!!
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:05   #1646
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Palety cieni Sleek

już zamówiłam wybrałam curacao, OSS i storm dla siostry na prezent przed ślubny teraż tylko czekam na przesyłke
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:35   #1647
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Dotarła dziś moja paletka beauty uk (bo pataal wrzuciło do sklepu i nie mogłam się oprzeć brązom) i kredka czarna Sleek. Kredka tak na ręce bdb, zobaczymy jak będzie na oku.

Pokażę Wam różnicę w wielkości różnych paletek, prawdę powiedziawszy nie wiem po cholerę inglot robi takie wielkie te cienie, bo jak się nie maluje kogoś profesjonalnie to nie ma szans, żeby to w jakimś rozsądnym czasie zużyć. (ingloty oba po prawej, potem kryolan, oczywiście Sleek i beauty uk).

Napigmentowanie w beauty uk jest nierówne. Brązy są super, reszta nie jest. Na swatchach dołączyłam po prawo czarny cień ze sleeka, zaraz po czarnym z beauty uk, różnica jest ogromna. No ale też nie zawsze się potrzebuje mieć smolistą czerń na oku. Na zdjęciu są dwa rzędy swatchy, bo jeden z bazą, a drugi bez, ale raz że zdjęcie robione komórką i nie złapało, dwa że ciało dopiero co posmarowane kremem i cienie wyglądało praktycznie tak samo, niezależnie od obecności dobrej bazy.

Jestem ciekawa czy w Sleek nude będą takie ładne brązy. Boję się tylko matów, bo gdzie ktoś wrzuca swatche/makijaże ze sleekowymi matami to W OGÓLE mi się nie podobają, wyglądają jakby ktoś kredą po ręce sobie pomazał.
Kurde, rzuciliby jakąś paletkę w perłowych fioletach

Bardzo cieszę się, że wyjeżdżam na wczasy w dniu premiery nude i wracam tydzień później, może któraś z Was do tego czasu wrzuci już jakieś swatche i makijaż tutaj
Ja również mam tą paletkę z beauty uk i taka mała wskazówka: lepiej cienie nakładać aplikatorem, nie pędzlem, bo się osypują.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:44   #1648
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Palety cieni Sleek

Dokonuję brutalnego zajeżdżania paletek storm i original, bo je wzięłam ze sobą na podróż do buszu i że nie mam co ze sobą całymi dniami robić, to te eksploatuję moim zdaniem skromnym storm bez jakiegoś ożywiacza, których w original pełno, solo wypada przygnębiająco, a kolory nawet w najbardziej kontrastowych połączeniach wewnątrz tej palety wychodzą szaro
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:09   #1649
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Dokonuję brutalnego zajeżdżania paletek storm i original, bo je wzięłam ze sobą na podróż do buszu i że nie mam co ze sobą całymi dniami robić, to te eksploatuję moim zdaniem skromnym storm bez jakiegoś ożywiacza, których w original pełno, solo wypada przygnębiająco, a kolory nawet w najbardziej kontrastowych połączeniach wewnątrz tej palety wychodzą szaro
też tak myślę dla mnie Storm i OSS potrzebują jakiegoś mocnego akcentu z mojej ulub Original albo choćby Monaco.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:27   #1650
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Palety cieni Sleek

makijaż z OSS tylko z BG użyłam jasnego cienia, bo całość miała być połyskująca

taki dzienniak do tego typu makojażu paletka OSS jest wręcz idealna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010642.jpg (20,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010648.jpg (37,2 KB, 72 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.