Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 18:05   #3751
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bedzie juz od soboty, wlasnie wracam z Maca. Chyba calkiem ja sobie jednak odpuszcze, noooo moze obejrze szminki i blyszczyki. Za to wrocilam z zelem do brwi, tym jasniejszym oraz ze slicznym technakohlem Earthline - to taki taupe, nie za ciemny, bedzie super do linii wodnej na co dzien (tak mi sie zdaje).
Ja chyba tez. Po wstepnych sloczach na Temptalii jakos nic sie do mnie nie usmiecha
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:58   #3752
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No nie? Okropnie na Krysce te poliki urozowane wygladaja, raczej jej nie zdabia, tylko szpeca....
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:03   #3753
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dla mnie Krysia niestety czasem nie potrafi fajnie pokazać produktów - szminki np. nakłada w ilości zatrważającej jak dla mnie niektóre pudry również. Dlatego też wolę swatche np. Allury lub Karli, przynamniej w niektórych przypadkach
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:06   #3754
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ona w ogole ma niezbyt europejska karnacje, jest sniada, ma mocno napigmentowane usta, przez co wiele kolorow na niej wyglada zupelnie inaczej niz na Polkach.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:22   #3755
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Macie racje Co nie zmienia faktu, ze sama jakosc produktow nie powala. Ale i tak smigne je wymacac, jak zwykle
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:50   #3756
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

to i buraczkowy odcien czerwieni jest... istne szalenstwo z ta czerwienia

Corii, z nowej kolekcji zupelnie nic mnie nie zainteresowalo, bede miala okazje cos z regularnej nabyc. zaintrygowal mnie cien mythology

Kamil, dziekuje, wlasnie tak pomyslalam ze to oszustwo z natychmiastowym wygladzeniem moich zmarszczek niemniej jednak milo bedzie przed jakims party nalozyc i miec idealne oczko
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:00   #3757
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja mówiłam o malinowych szminkach Zależy też jakiego odcienia maliny szukasz żywego czy raczej przybrudzonego?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 22:08   #3758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
to i buraczkowy odcien czerwieni jest... istne szalenstwo z ta czerwienia

Corii, z nowej kolekcji zupelnie nic mnie nie zainteresowalo, bede miala okazje cos z regularnej nabyc. zaintrygowal mnie cien mythology
No cóż, odcieni czerwieni mamy pierdyliard

Czyli tak jak myślałam. Ja po swatchach Temptalii dalej niezmiennie trwam w swoim uporze, ze tylko jedna szminka (czerwona) mnie interesuje. A wizualnie podoba mi sie błekitny cień mineralny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:33   #3759
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ktoś z was depotował mineralne cienie i wsadzał do paletki (z wywalonymi separatorami)? mieszczą się?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:07   #3760
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ona w ogole ma niezbyt europejska karnacje, jest sniada, ma mocno napigmentowane usta, przez co wiele kolorow na niej wyglada zupelnie inaczej niz na Polkach.
ja mam zupełnie inną karnację niż ona i jakims cudem po jej zdjęciach jestem w stanie idealnie wybrać produkty

Chcę na pewno dwa róże: Supernova chyba Stratus i , MSFy Light Year i Star Wonder, i czerwoną szminkę
Choć róż Solar Ray też niczego sobie wygląda
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:27   #3761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Chcę na pewno dwa róże: Supernova chyba Stratus i , MSFy Light Year i Star Wonder, i czerwoną szminkę
Choć róż Solar Ray też niczego sobie wygląda
Róz Supernova cieszy sie takim powodzeniem, ze już jest wyprzedany w USA tak samo szminka Cut a Caper No, ale ona wcześniej tez miała powodzenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-06-28 o 20:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:08   #3762
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No Cut a Caper piękna jest, kocham niezmiennie, to jedna z moich ulubionych - na szczęście mam już. Po kolejnych swatchach Kryśki chcę właściwie tylko błyszczyk z jeden, Meteoric - to taki mój kolor. Sprawdzę parę szminek, może którąś wymienię na opakowania. Słuchajcie, wiem, że było już o tym milion razy, ale nie pamiętam - mam puste opakowanie po Technakohlu, da się go do B2M dorzucić? Bo na opakowaniu kolejnego, którego wczoraj kupiłam, nie było dopisku B2M właśnie i sama już nie wiem, wydawało mi się, że tak.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:31   #3763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No Cut a Caper piękna jest, kocham niezmiennie, to jedna z moich ulubionych - na szczęście mam już. Po kolejnych swatchach Kryśki chcę właściwie tylko błyszczyk z jeden, Meteoric - to taki mój kolor. Sprawdzę parę szminek, może którąś wymienię na opakowania. Słuchajcie, wiem, że było już o tym milion razy, ale nie pamiętam - mam puste opakowanie po Technakohlu, da się go do B2M dorzucić? Bo na opakowaniu kolejnego, którego wczoraj kupiłam, nie było dopisku B2M właśnie i sama już nie wiem, wydawało mi się, że tak.
On ma plastykowa oprawkę, więc powinien styknąć - tak mi się zdaje, bo jedyny jaki posiadam to ten co mam od Ciebie z wymianki z zestawu Glitters, czyli bez kartonika.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 03:22   #3764
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja mówiłam o malinowych szminkach Zależy też jakiego odcienia maliny szukasz żywego czy raczej przybrudzonego?
zywego
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:27   #3765
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bedzie juz od soboty, wlasnie wracam z Maca. Chyba calkiem ja sobie jednak odpuszcze, noooo moze obejrze szminki i blyszczyki. Za to wrocilam z zelem do brwi, tym jasniejszym oraz ze slicznym technakohlem Earthline - to taki taupe, nie za ciemny, bedzie super do linii wodnej na co dzien (tak mi sie zdaje).
oficjalnie będzie dostępna, czy to jakaś przedsprzedaż?
eh, od kwietnia MACa nie widziałam - trzeba się wybrać uzupełnić zapasy ale mineralna swatchami nie powala.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 01:07   #3766
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Byłam w MAC -u pokontemplować mineralną kolekcję. I cienie były ogromnym zaskoczeniem - po swatchach Temptalii spodziewałam się kiepskiej ich jakości - i rzeczywiście część była trudna w aplikacji, ale większość - nasycenie koloru bajeczne, no i formuła bardzo przyjazna w obsłudze. Idąc po kolei:

Ivicible Light - nie najlepsza pigmentacja, a skórze wydaje się być transparentny z ogromną ilością brokatu grubo zmielonego, przez co cień z trudem udało mi się rozsmarować w taki sposób, by uzyskać efekt w miarę równej powierzchni. Ale on nie należał do moich potencjalnych nawet ulubieńców - więc za bardzo mnie to nie zdziwiło.
Aurora - bury - to moja pierwsza reakcja, gdy zaaplikowałam go na skórę. Ni to khaki, ni to brąz, z ledwie widoczną nutą brzoskwiniową - może na osobie o ciemnej karnacji prezentował by się ciekawie, ale na mojej bladej skórze - bez fajerwerków.
Water - iście jaszczurcza zieleń - jaskrawa z domieszką żółci i duża ilością złotego brokatu - również miałam problemy z równym rozprowadzaniem go na skórze.
Sky - obłędnie napigmentowany, ale przez fakt, iż cień ma dwie różne konsystencje - sporo matu plus grubo zmielone drobinki summa summarum otrzymujemy dość dziwny efekt - rozwarstwienia się frakcji spodniej - turkusowo - niebieskiej i wierzchniej - złotej, coś na kształt zaaplikowania na matowy cień złocistego brokatu.
Uniwersal Appeal - kolejny buras z fioletową nuta, która jednak jest bardzo mało widoczna, plus złoty poblask. Wcześniej rozważałam jego zakup, ale na żywo mnie nie zauroczył.
Magnetic Attraction - róż ze złotem. Mocny, dominujący i odważny - niesamowita pigmentacja,. fenomenalnie się nakłada i nie jest - tak, ja się obawiałam jedynie bardziej zintensyfikowaną wersją Expensive Pink . Ten kolor wibruje!
Earthly - chłodny brąz ze złocistym połyskiem, który w zależności od kąta patrzenia wpada w srebrzysto - platynowe tony. Przepiękny i zupełnie bezdrobinkowy, dej efekt gładkiej tafli.
Neo Nebula - głęboki, wielowymiarowy, soczysty różo - fiolet, raczej ciepły w tonacji, choć w zależności od tego, w której części cienia zanurzy się pędzelek może przybierać rozmaite oblicza - os chłodnego, jasnego różu, po ciepły, głęboki fiolet. Również daje efekt gładkiej powierzchni.
Bright Moon - lawendowe srebro z nuta ciemniejszego, chłodnego szaro niebieskiego odcienia.., Iście lodowy - zmrożona toń. Piękny!

Rozświetlacze wszystkie okazały sie dla mnie stanowczo zbyt ciemne. Zaś róże - jedynie Solar Ray na mojej bladej skórze dobrze się prezentował - ciepła brzoskwinia rozjarzona tysiącami złocistych iskierek, idealny do letnich makijaży.

Kupiłam Earthly, Neo Nebula i Bright Moon, oraz Solar Ray, którymi zostałam pomalowana i ich prezentacja na oku w pełni mnie usatysfakcjonowała. I zastanawiam się, czy nie wrócić po Magnetic Attraction...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 03:04   #3767
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

super zakupy
a szminki ogladalas?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 19:10   #3768
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
oficjalnie będzie dostępna, czy to jakaś przedsprzedaż?
eh, od kwietnia MACa nie widziałam - trzeba się wybrać uzupełnić zapasy ale mineralna swatchami nie powala.
Okazuje sie, ze dzis to przedsprzedaz byla, a oficjalna premiera jutro. W moim Macu wprowadzaja wiec do "Viproomu", i tam normalnie mozna ogladac i kupowac kolekcje.
Ominelam cienie, zachwycil mnie blyszczyk Meteoric (koral ze zlotym polyskiem, taki ciemniejszy, ale w stylu Super Orgasmu z Narsa), wzielam tez wulkaniczny peeling, bo ponoc rewelacyjny. Testowalam roze - uwaga, one maja zupelnie inne kolory niz widac w opakowaniu, swatche w necie tez przeklamuja raczej. Wyszlam z Ring Of Saturn, ktory wyglada na rozowo-buraczkowy, a okazuje sie koralowy, ze zlotym polyskiem, wlasciwie odpowiednikiem Meteorica w formie rozu. Jest piekielnie napigmentowany, nalozylam go testowo pedzlem kabuki i juz widze, ze mam go za duzo na twarzy, trzeba bedzie do niego skunksa brac. No i sprawdzi sie glownie na ciemniejsze, bardziej opalonej skorze.
Szminki - wroce na pewno po Pleasureseeker, bo to morelka Glaze w moim stylu, ale raczej w B2M. Jest ladna, al za gotowke bym nie brala - nie jest unikalna. Testowalam tez Venus, ale dla mnie to za ciemny roz, taki nasycony, cieply, choc tez ladniutka jest.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-06-30 o 19:13
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 21:46   #3769
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

cześć, dziewczyny
właśnie Was podczytuję- jesteście CUDOWNE
.
czy mogłabym liczyć na pomoc???
otóż moje doświadczenie z makijażem jest słabeee, ale pokochałam szminkę MACa Creme D'nude... będąc w Anglii zawsze ją kupowałam... niestety- szminka się skończyła, a ja na razie się nie wybieram...
"udało" mi się upolować ten kolor na allegro... kosztowała 90 zł, więc nie obawiałam się podróbki... dostałam UŻYWANĄ SZMINKĘ!!!!! fujka!!!!! oczywiście próbowałam reklamować, itd... nic z tego, a niesmak z zakupów MACa na allegro pozostał....
gdzie mogę kupić tą szminkę? MAC nie wysyła do PL , jestem z Gliwic... może któraś z Was mi pomoże?
.
pozdrawiam bardzo serdecznie
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 18:41   #3770
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć Dziewczyny,

próbowałyście prasować pigmenty MAC przy pomocy zwykłego spirytusu rektyfikowanego 95%? Główne obawy to czy dobrze się miesza i czy nie podrażnia powiek.
Wszystkie filmiki na youtube sa z użyciem alkoholu izopropylowego, a ciężko go u nas kupić.

Pozdrawiam upalnie
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:03   #3771
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Okazuje sie, ze dzis to przedsprzedaz byla, a oficjalna premiera jutro. W moim Macu wprowadzaja wiec do "Viproomu", i tam normalnie mozna ogladac i kupowac kolekcje.
Ominelam cienie, zachwycil mnie blyszczyk Meteoric (koral ze zlotym polyskiem, taki ciemniejszy, ale w stylu Super Orgasmu z Narsa), wzielam tez wulkaniczny peeling, bo ponoc rewelacyjny. Testowalam roze - uwaga, one maja zupelnie inne kolory niz widac w opakowaniu, swatche w necie tez przeklamuja raczej. Wyszlam z Ring Of Saturn, ktory wyglada na rozowo-buraczkowy, a okazuje sie koralowy, ze zlotym polyskiem, wlasciwie odpowiednikiem Meteorica w formie rozu. Jest piekielnie napigmentowany, nalozylam go testowo pedzlem kabuki i juz widze, ze mam go za duzo na twarzy, trzeba bedzie do niego skunksa brac. No i sprawdzi sie glownie na ciemniejsze, bardziej opalonej skorze.
Szminki - wroce na pewno po Pleasureseeker, bo to morelka Glaze w moim stylu, ale raczej w B2M. Jest ladna, al za gotowke bym nie brala - nie jest unikalna. Testowalam tez Venus, ale dla mnie to za ciemny roz, taki nasycony, cieply, choc tez ladniutka jest.
Byłam, widziałam, zmacałam, capnęłam Meteorica
Lecą do mnie też dwa MSFy (Light Year i Star Wonder) i dwa róże (Supernova i Solar Ray) oraz szminka Fire Sign. Jestem ciekawa jak się będą na miękki pędzel nakładały bo są trochę suche i takie jakby sypiące się kruche... zobaczymy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 01:14   #3772
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
super zakupy
a szminki ogladalas?
Ja zdecydowanie nie szminkowa - więc się nie przyglądałam.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:08   #3773
raspberry1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

próbowałyście prasować pigmenty MAC przy pomocy zwykłego spirytusu rektyfikowanego 95%? Główne obawy to czy dobrze się miesza i czy nie podrażnia powiek.
Wszystkie filmiki na youtube sa z użyciem alkoholu izopropylowego, a ciężko go u nas kupić.

Pozdrawiam upalnie
Ja prasowałam używając rektyfikowanego 95% i nic się nie działo, spirytus szybko paruje, nic mi nie podrażnia powiek. Możesz spokojnie próbować
raspberry1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:29   #3774
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny
właśnie Was podczytuję- jesteście CUDOWNE
.
czy mogłabym liczyć na pomoc???
otóż moje doświadczenie z makijażem jest słabeee, ale pokochałam szminkę MACa Creme D'nude... będąc w Anglii zawsze ją kupowałam... niestety- szminka się skończyła, a ja na razie się nie wybieram...
"udało" mi się upolować ten kolor na allegro... kosztowała 90 zł, więc nie obawiałam się podróbki... dostałam UŻYWANĄ SZMINKĘ!!!!! fujka!!!!! oczywiście próbowałam reklamować, itd... nic z tego, a niesmak z zakupów MACa na allegro pozostał....
gdzie mogę kupić tą szminkę? MAC nie wysyła do PL , jestem z Gliwic... może któraś z Was mi pomoże?
.
pozdrawiam bardzo serdecznie
Salon MAC masz najbliżej w Krakowie i Wrocławiu, tam kupisz
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:02   #3775
Drozdowianka
Raczkowanie
 
Avatar Drozdowianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 318
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny doradźcie mi proszę!!!
Zastanawiam się nad zakupem tego podkładu z MACa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html. Obecnie mam Matchmaster, jednak wydaje mi się zbyt ciężki jak na tak upalne dni. Szukam czegoś leciutkiego , nie potrzebuje krycia,a wyrównania koloru. Myślicie,że to dobry wybór? nie będzie zapychał cery?
__________________
kocham gotować mój blog: http://wariacjesmaku.blogspot.com/
Drozdowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:32   #3776
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zdecydowanie dobry wybór, sprawdza się znakomicie, nie zapycha i nie przetluszcza, ale nie spodziewaj się matu po nim, raczej delikatny glow
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:40   #3777
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wielkie dzieki zatem kupuje spirytus i prasuje
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:36   #3778
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Salon MAC masz najbliżej w Krakowie i Wrocławiu, tam kupisz

dziękuję, sprawdziłam sobie listę salonów- niestety na razie nie będę w tych okolicach...
sprawdzałam też drogerie online i sprzedających na allegro, które poleciłyście- niestety tej szminki brak...a drogerie nie wysyłają do PL
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:44   #3779
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byłam, widziałam, zmacałam, capnęłam Meteorica
Lecą do mnie też dwa MSFy (Light Year i Star Wonder) i dwa róże (Supernova i Solar Ray) oraz szminka Fire Sign. Jestem ciekawa jak się będą na miękki pędzel nakładały bo są trochę suche i takie jakby sypiące się kruche... zobaczymy
Meteoric fajny , ale wydał mi się trochę podobny do Chanelowego Bagatelle, który już mam. Podobają mi się jeszcze Astral i Galaxy Rose i jak się jeszcze ostaną do mojej najbliższej wizyty, to oblukam i może się skuszę.
A MSFy to spodobały mi się te same, co Tobie , tylko też muszę zobaczyć je najpierw na żywo.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:25   #3780
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ja mam Neo Nebulę i jutro będę próbować ją na polikach - ciekawe co wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac-nowe6.jpg (18,3 KB, 44 załadowań)
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.