Delikatny peeling godny polecenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 23:55   #1
Eternal Silence
Przyczajenie
 
Avatar Eternal Silence
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25

Delikatny peeling godny polecenia?


Witam, możecie mi polecić jakiś dobry, delikatny peeling, najlepiej z dodatkiem mentolu - o ile taki nadaje się do skóry trądzikowej? Byłabym wdzięczna.
Eternal Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 00:12   #2
e8fc6d29750887d2018510f6dd91b6647ee5c640_5fb1c1160053c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

ja uzywam delikatnego peelingu enzymatycznego Pharmaceris i jestem zadowolona uzywam go od jakichs dwoch miesiecy, raz w tygodniu skóra po nim jest gładka i miła w dotyku, ładnie pachnie i nie podrażnia
e8fc6d29750887d2018510f6dd91b6647ee5c640_5fb1c1160053c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 15:51   #3
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

Jeżeli masz cerę trądzikową to peelingi mechaniczne mogą troche zaszkodzić.
Polecałabym enzymatyczne. Ja np ostatnio stosowałam Lirene , taki w różowej tubce i jest on bardzo delikatny.
A z takich mechanicznych delikatnych - kupiłam niedawno, całkiem przypadkowo , ponieważ w sklepie nie było większego wyboru, peeling NATURIA do twarzy jest baaardzo delikatny, ładnie pachnie i w dodatku jest tani, ja zapłaciłam 5,20zł.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 07:30   #4
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Jeżeli masz cerę trądzikową to peelingi mechaniczne mogą troche zaszkodzić.
Polecałabym enzymatyczne. Ja np ostatnio stosowałam Lirene , taki w różowej tubce i jest on bardzo delikatny.
A z takich mechanicznych delikatnych - kupiłam niedawno, całkiem przypadkowo , ponieważ w sklepie nie było większego wyboru, peeling NATURIA do twarzy jest baaardzo delikatny, ładnie pachnie i w dodatku jest tani, ja zapłaciłam 5,20zł.
zgadzam się z przedmówczynią też mam ten różowy enzymatyczny Lirene i jest bardzo fajny, to samo z Joanną Naturią - przetestowałam też peeling mechaniczny z tej serii i był naprawdę fajny, a co najważniejsze nie podrażnił, chociaż mam wrażliwą skórę
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 20:49   #5
jenifeer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

jak dla mnie nie ma lepszego delikatnego peelingu od peelingu liliowego Mary Cohr, fantastyczne jest to, że jest jak żel lekko fioletowy i pieknie pachnie a potem zamienia się w oliwkę, trochę sobie ją pomasuję( jak nie mam stanów zapalnych) i zmywam, po żadnym innym nie miałam takiego efektu, a przetestowałam strasznie ich dużo i w ogóle nie podrażnia buzi. Jest dostępny tylko w gabinetach, ja kupuję u swojej kosmetyczki, podobnie jak wszystkie inne kosmetyki.
jenifeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:42   #6
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

przepraszam ze podpne sie pod watek z moi pytaniem ale czym rózni sie peeling mechaniczny od enzymatycznego? dla kogo jest przeznaczony jeden a dla kogo drugi? czy maja takie same dzialanie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:52   #7
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
przepraszam ze podpne sie pod watek z moi pytaniem ale czym rózni sie peeling mechaniczny od enzymatycznego? dla kogo jest przeznaczony jeden a dla kogo drugi? czy maja takie same dzialanie?

Oby dwa mają takie same działanie.
Przeznaczone są do różnych typów cery- przetłuszczających się , suchych , wrażliwych itp....

Różnią się tym ,że mechaniczny ma drobinki ścierające i usuwamy martwy naskórek poprzez masowanie twarzy tymi własnie drobinkami. Enzymatyczny nie posiada tych drobinek , wygląda jak maseczka , rozpuszcza martwy naskórek bez masowania.

Enzymatyczne bardziej bym polecała do cery bez wyprysków, ponieważ te mechaniczne mogą je roznosić.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 20:37   #8
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Oby dwa mają takie same działanie.
Przeznaczone są do różnych typów cery- przetłuszczających się , suchych , wrażliwych itp....

Różnią się tym ,że mechaniczny ma drobinki ścierające i usuwamy martwy naskórek poprzez masowanie twarzy tymi własnie drobinkami. Enzymatyczny nie posiada tych drobinek , wygląda jak maseczka , rozpuszcza martwy naskórek bez masowania.

Enzymatyczne bardziej bym polecała do cery bez wyprysków, ponieważ te mechaniczne mogą je roznosić.
dziekuje za wyjasnienie
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:04   #9
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez Eternal Silence Pokaż wiadomość
Witam, możecie mi polecić jakiś dobry, delikatny peeling, najlepiej z dodatkiem mentolu - o ile taki nadaje się do skóry trądzikowej? Byłabym wdzięczna.
Ja używam ten peeling http://www.aptekavolfarm.pl/?name=li...x=0&y=0&form=1. Jest bardzo delikatny i nakłada się go jak maseczkę.

A czemu zależy Ci na czymś łagodnym? Wiem, że przy skórze trądzikowej świetnie sprawdzają się peelingi z kwasem glikolowym - z tym, że one są mocniejsze. Najważniejsze jest to, żeby unikać tych ziarnistych, bo one mogłyby spowodować rozprzestrzenienie się zmian ropnych w okolice zdrowych partii skóry.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:32   #10
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Delikatny peeling godny polecenia?

z enzymatycznych peelingów polecałabym też bandi, ja zamawiałam na allegro, nie jest drogi, ładnie pachnie i osobiście byłam zadowolona z efektu (skóra naczynkowa i mieszana)

na trądzik polecam kremy/zabiegi z kwasami, a później jeśli będzie taka potrzeba mikrodermabrazja na blizny potrądzikowe.
Jeśli ktoś ma taki problem i szuka dobrej kosmetyczki we Wrocławiu to moge podać namiary na moją na priv.
Wiele lat miałam kłopoty z trądzikiem i niestety domowe sposoby niezbyt mi pomogły, dopiero mądra kosmetyczka.
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.