Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68 zł/ml - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 00:05   #61
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

No dobra, wszystko rozlane, obfotografowane i opisane. Jutro wrzucę, bo padam ze zmęczenia. Wyślę jutro. Mam niezłe tempo w opróżnianiu flaszek Idę spać, dobranoc
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 20:51   #62
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Aktualizacja w pierwszym poście. Wysłane, oprócz czterech osób, z których jedna czeka na lutka, a jedna chce przeczekać, ale może zmieni zdanie. Mogę to wysłać jutro. Bardzo źle się czułam i musiałam jechać do lekarza. Mam zapalenie płuc
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:25   #63
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Aktualizacja w pierwszym poście. Wysłane, oprócz czterech osób, z których jedna czeka na lutka, a jedna chce przeczekać, ale może zmieni zdanie. Mogę to wysłać jutro. Bardzo źle się czułam i musiałam jechać do lekarza. Mam zapalenie płuc
niedobrze, nie wychodź z domu, nie masz kogoś żeby wysłał?
albo wyślij jak wyzdrowiejesz zeby się to nie pogłębiło.Ja mogę poczekać, czasem się tak zdarza
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:30   #64
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
niedobrze, nie wychodź z domu, nie masz kogoś żeby wysłał?
albo wyślij jak wyzdrowiejesz zeby się to nie pogłębiło.Ja mogę poczekać, czasem się tak zdarza
SzatAnko, przeca pisałam w wątku, że wszystkie oprócz czterech zostały wysłane wczoraj, w tym Twoja. Zaznaczyłam wczoraj w pierwszym poście, które to były. Reszta natomiast poleciała dziś rano.
Dziękuję za życzenia zdrowia
Poproszę Was o odhaczenie w wątku, jak przesyłki dotrą na miejsce

Teraz wszystko w kopytkach Rudolfa

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2012-12-20 o 02:05
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:00   #65
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Listonosz mi właśnie przyniósł odlewki, dziękuję bardzo . Ślicznie przyozdobiłaś kopertę
lkc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:26   #66
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

i ja mam swoje custo Pancernie zapakowane i przepięknie przyozdobione Dziękuję bardzo za wspólną rozbiórkę A co do zapachu... Jednak nie udał im się ten szypr
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:07   #67
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez lkc Pokaż wiadomość
Listonosz mi właśnie przyniósł odlewki, dziękuję bardzo . Ślicznie przyozdobiłaś kopertę
Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
i ja mam swoje custo Pancernie zapakowane i przepięknie przyozdobione Dziękuję bardzo za wspólną rozbiórkę A co do zapachu... Jednak nie udał im się ten szypr
Dzięki za wieści. Cieszę się, że jednak dotarło szybko. Co do Custo no cóż, podzielam Twoją opinię Studentko. Morillas nie popisał się tym zapachem. Spodziewałam się zdecydowanie czegoś innego. Może ten niezwykły nos zwyczajnie się już zestarzał i nie potrafi tworzyć tak niezwykłych zapachów jak kiedyś

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2012-12-20 o 12:31
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 12:39   #68
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
SzatAnko, przeca pisałam w wątku, że wszystkie oprócz czterech zostały wysłane wczoraj, w tym Twoja.
Tak to jest jak się wpada na Wizaż i nie dokładnie czyta
Mam już przesyłkę, pięknie zapakowanądziękuję bardzo

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Aktualizacja w pierwszym poście. Wysłane, oprócz czterech osób, z których jedna czeka na lutka, a jedna chce przeczekać, ale może zmieni zdanie. Mogę to wysłać jutro. Bardzo źle się czułam i musiałam jechać do lekarza. Mam zapalenie płuc
Pogrubione chyba przeleciałam stąd mój wpis
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:20   #69
Baska666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 54
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Odlewki w moim posiadaniu i nie oddam, a przede wszystkim Lutensa z drugiej rozbiórki!!!
Dziękuję za rozbiórkę i życzę Wesołych i Zdrowych Świąt!!!
Pozdrawiam
Baska666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:27   #70
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tak to jest jak się wpada na Wizaż i nie dokładnie czyta
Mam już przesyłkę, pięknie zapakowanądziękuję bardzo

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


Pogrubione chyba przeleciałam stąd mój wpis
Spoooko, bardzo się cieszę Rudolf jednak się wykazał. Dziękuję za udział w rozbiórce

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Baska666 Pokaż wiadomość
Odlewki w moim posiadaniu i nie oddam, a przede wszystkim Lutensa z drugiej rozbiórki!!!
Dziękuję za rozbiórkę i życzę Wesołych i Zdrowych Świąt!!!
Pozdrawiam
Czarny Serż jest przepiękny, prawda? Zapomniałam z tego wszystkiego wrzucić do koperty 5 złociszy nadliczbowe Zrobię przelew. To wszystko przez mojego kota, bo jak widzi koperty, taśmy, zwłaszcza folię bąbelkową, która wybitnie działa mu na wyobraźnię i zęby, no i te błyszczące naklejki to jakby diabeł wcielony w niego wstąpił Nawet gniewać się nie mogę, bo zwykle jest taki jak na avku Życze również Radosnych i Zdrowych Świąt Poproszę Cię jeszcze o odhaczenie się w wątku z lutkiem

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2012-12-20 o 17:44
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:55   #71
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Ja również mam już swoje odlewki, dziękuję bardzo Zaraz zabieram się za testy A Tobie życzę przede wszystkim zdrowych Świąt
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 17:03   #72
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Ja również mam już swoje odlewki, dziękuję bardzo Zaraz zabieram się za testy A Tobie życzę przede wszystkim zdrowych Świąt
Bardzo dziękuję i do spotkania na następnych rozbiórkach Radosnych i Zdrowych Świąt
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 17:15   #73
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cinema już u mnie, ślicznie dziękuję za rozbiórkę i życzę spokojnych świąt
__________________
Mikroreklama
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 17:49   #74
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez La bamba Pokaż wiadomość
Cinema już u mnie, ślicznie dziękuję za rozbiórkę i życzę spokojnych świąt
Bardzo się cieszę i również życzę Radosnych i Zdrowych Świąt
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 17:53   #75
Baska666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 54
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Spoooko, bardzo się cieszę Rudolf jednak się wykazał. Dziękuję za udział w rozbiórce

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------


Czarny Serż jest przepiękny, prawda? Zapomniałam z tego wszystkiego wrzucić do koperty 5 złociszy nadliczbowe Zrobię przelew. To wszystko przez mojego kota, bo jak widzi koperty, taśmy, zwłaszcza folię bąbelkową, która wybitnie działa mu na wyobraźnię i zęby, no i te błyszczące naklejki to jakby diabeł wcielony w niego wstąpił Nawet gniewać się nie mogę, bo zwykle jest taki jak na avku Życze również Radosnych i Zdrowych Świąt Poproszę Cię jeszcze o odhaczenie się w wątku z lutkiem
Nie ma sprawy, jeszcze raz gratki za rozbiórkę!!!
Wesołych Świąt!!!
Baska666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:45   #76
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

dostałam, ślicznie zapokowane, jestm pod wrażeniem i zaczynam testować a Tobie przede wszytki zdrowych Świąt
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:48   #77
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
dostałam, ślicznie zapokowane, jestm pod wrażeniem i zaczynam testować a Tobie przede wszytki zdrowych Świąt
Bardzo dziękuję za życzenia i za udział w rozbiórce. Radosnych i Zdrowych Świąt
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:17   #78
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Odlewka, przepięknie oklejona i super zapakowana jest już u mnie - dziękuję bardzo za rozbiórkę
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:35   #79
joanat
Rozeznanie
 
Avatar joanat
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 798
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Potwierdzam odbiór i dziękuję
__________________
We
I said
I do!
joanat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 00:35   #80
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez Ewas1 Pokaż wiadomość
Odlewka, przepięknie oklejona i super zapakowana jest już u mnie - dziękuję bardzo za rozbiórkę
Cytat:
Napisane przez joanat Pokaż wiadomość
Potwierdzam odbiór i dziękuję
Cieszę się, że dotarło przed Świętami i dziękuję za udział w rozbiórce
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 06:37   #81
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
To wszystko przez mojego kota, bo jak widzi koperty, taśmy, zwłaszcza folię bąbelkową, która wybitnie działa mu na wyobraźnię i zęby
Myślałam, że tylko mój taki wariat na punkcie folii i jej gryzienia.

Dzieki za odlewki
Spokojnych świąt życzę.
__________________


jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:18   #82
elle72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 204
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Ja też już mam swoje flaszeczki,ślicznie dziękuję i życzę Wesołych Świąt
elle72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:58   #83
kiri
Rozeznanie
 
Avatar kiri
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 904
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

i do mnie dotarły, bardzo dziękuje
kiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:38   #84
ruda55
Raczkowanie
 
Avatar ruda55
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 175
GG do ruda55
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

I do mnie też dotarły -wreszcie..... .ale muszę powiedzieć, że rano wchodząc na wizaż miałam nie tęgą minę czytając że większość dziewczyn już ma, a ja nie, ale myślę sobie - wrócę po pracy do domu i paczuszka będzie czekać. Przychodzę, a tu nic, zrezygnowana biorę się za sprzątanie u dzieci w pokoju i po odkopaniu stolika znajduje moją przesyłkę, która córeczki przezornie, żeby mamie nie zginęła schowały. Jak to zobaczyłam - dym uszami - w oczach furia, ale tak chciałam szybko otworzyć moją przesyłkę, że powstrzymałam się od wymierzenia sprawiedliwości, .......a po niuchu każdego z zapachów, byłam w takiej euforii, że złość odeszła.

Dziękuję za rozbiórkę i Wesołych świąt.
ruda55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:26   #85
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez jagusiek Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko mój taki wariat na punkcie folii i jej gryzienia.

Dzieki za odlewki
Spokojnych świąt życzę.
Każdy kot to wariat i za to je kochamy Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez elle72 Pokaż wiadomość
Ja też już mam swoje flaszeczki,ślicznie dziękuję i życzę Wesołych Świąt
Ja również dziękuję i życzę Radosnych Świąt

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kiri Pokaż wiadomość
i do mnie dotarły, bardzo dziękuje
Ja również dziękuję i Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda55 Pokaż wiadomość
I do mnie też dotarły -wreszcie..... .ale muszę powiedzieć, że rano wchodząc na wizaż miałam nie tęgą minę czytając że większość dziewczyn już ma, a ja nie, ale myślę sobie - wrócę po pracy do domu i paczuszka będzie czekać. Przychodzę, a tu nic, zrezygnowana biorę się za sprzątanie u dzieci w pokoju i po odkopaniu stolika znajduje moją przesyłkę, która córeczki przezornie, żeby mamie nie zginęła schowały. Jak to zobaczyłam - dym uszami - w oczach furia, ale tak chciałam szybko otworzyć moją przesyłkę, że powstrzymałam się od wymierzenia sprawiedliwości, .......a po niuchu każdego z zapachów, byłam w takiej euforii, że złość odeszła.

Dziękuję za rozbiórkę i Wesołych świąt.
No widzisz, jakie masz troskliwe córeczki Cieszę się, że dotarło i życzę Radosnych Świąt

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2012-12-21 o 18:18
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:44   #86
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

ja też melduję, że odlewy dotarły a szypr mało szyprowy, ale za to dekoracje urocze i naklejki na flaszkach piękne

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
To wszystko przez mojego kota, bo jak widzi koperty, taśmy, zwłaszcza folię bąbelkową, która wybitnie działa mu na wyobraźnię i zęby, no i te błyszczące naklejki to jakby diabeł wcielony w niego wstąpił Nawet gniewać się nie mogę, bo zwykle jest taki jak na avku
co do kotów, to mój słodziak z avka, jak już sporo podrósł i został prawdziwym wariatem, rozszarpał mi książkę w twardej oprawie, tylko dlatego że była zafoliwana a wszelkie folie, to wielki koci wróg! a książka była prezentem dla teżeta, rzecz jasna
wesołych świąt

Edytowane przez deluce
Czas edycji: 2012-12-21 o 18:45 Powód: literówka
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:57   #87
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
ja też melduję, że odlewy dotarły a szypr mało szyprowy, ale za to dekoracje urocze i naklejki na flaszkach piękne



co do kotów, to mój słodziak z avka, jak już sporo podrósł i został prawdziwym wariatem, rozszarpał mi książkę w twardej oprawie, tylko dlatego że była zafoliwana a wszelkie folie, to wielki koci wróg! a książka była prezentem dla teżeta, rzecz jasna
wesołych świąt
Też jestem mocno zawiedziona tym jednym zapachem, a po jego twórcy liczyłam na coś więcej. Co do kotów, książki można pisać na temat ich zwyczajów i upodobań, a za te wszystkie wariactwa i szaleństwa chyba je tak kochamy Radosnych i Zdrowych Świąt
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 22:25   #88
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

do mnie również odlewka dotarła więc życząc Wesołych Świat ślicznie dziękuję za rozbiórkę
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 17:52   #89
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Custo Barcelona Glam Star, 1,38 zł/ml; YSL Cinema, 2,06 zł/ml; Lalique LE, 1,68

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
do mnie również odlewka dotarła więc życząc Wesołych Świat ślicznie dziękuję za rozbiórkę
Cieszę się i życzę Zdrowych i Radosnych Świąt

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Ze strony poczty polskiej wynika, że ostatnia przesyłka również została doręczona, tak więc zamykam wątek. Dziękuję Wszystkim za udział i życzę Zdrowych i Wesołych Świąt
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.