Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 14:12   #481
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Mariposso, teraz Ci nie pomoge bo nie siedze na swoim kompie i nie mam dzienniczka przed oczami ale...
jak oddasz jedna z pierwszych dzienniczek, to te baby beda mialy czas zeby go analizowac i szukac i czepiac sie szczegolow
u mnie na roku wiekszosc osob oddalo w wakacje albo we wrzesniu, i wszystcy hurtem pooddawali, szkola sie spieszyla zeby praktyki zaliczyc i nikt sie nikogo nie czepial, bylo wsjo ok. :p
Przeambitna jestes :p
Tak uwazasz? bo mysle o sobie inaczej poprostu chce miec jak najmniej do czyniena z tym babsztylem i tyle. Jak sobie pomysle, ze ma mnie wysylac spowrotem do tej apteki A bo to...a bo tamto...to juz mnie krew zalewa i wole zrobic to tak jak sobie SZANOWNE PANIE ZYCZA...poza tym: jeszcze nie koniec moich praktyk, zrobilam dopiero ponad 80h, wiec znajac zycie i tak oddam koncem wakacji
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 21:33   #482
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

wątku żyj !!
hehe co tam u Was babeczki, jeszcze Wam sie nie znudzila Kosmetologia
bo mi troche
mialam zaczac praktyke ale z lenistwa i innych przyczyn jeszcze nie zaczelam.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 22:05   #483
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
wątku żyj !!
hehe co tam u Was babeczki, jeszcze Wam sie nie znudzila Kosmetologia
bo mi troche
mialam zaczac praktyke ale z lenistwa i innych przyczyn jeszcze nie zaczelam.
Tak wlasnie dzis zagladalam na watek i nie widzialam zadnych swierzych wypowiedzi, to sie nie oddzywalam ja narazie te jedne praktyki skonczylam, byc moze bede miec prace niedlugo (ale cicho sza zeby nie wykrakac!!) wiec ciag dalszy praktyk wtedy zrobie w wakacje. Kolezanki wlasnie znalazly zaklad prod. w krakowie, to moze i ja sie tam zglosze a poki co kosmetologia WOGOLE mi sie nie znudzila choc moze niektore osoby tak (nie mowie o was).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:13   #484
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no ja mam już 80h zrobione, drugie 80 bedzie za kus, i planowałam zrobić ok 100 w sklepie kosmetyczno zielarskim- wiem że wychodzi więcej niż 180 ale uwaga! można zrobic więcej a w kolejnym roku mniej...

a poza tym , pochodziłyśmy sobie na wf co ...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 14:24   #485
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a ja sobie zaczne kurs na pazurki wszystkie metody hyhyhy strasznie sie ciesze ze mam taka okazje bo nigdy wczesniej nie mialam na to kasy
tak sie zastanawiam.... czy ten kurs co robie to moze wejsc w sklad godzin praktyk hm.. ???
Maripossa Ty jestes na dziennych ? spytalabys sie o to przy okazji

Jejku ja tak wykorzystuje, ale poprostu jak ja jestem w szkole raz na 2 tygonie w weekend to nic nie umie zalatwic i nikogo nie ma...
A Imaginki juz nie chce o nic prosic bo juz tez przecholowałam <lol>
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 16:26   #486
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
a ja sobie zaczne kurs na pazurki wszystkie metody hyhyhy strasznie sie ciesze ze mam taka okazje bo nigdy wczesniej nie mialam na to kasy
tak sie zastanawiam.... czy ten kurs co robie to moze wejsc w sklad godzin praktyk hm.. ???
Maripossa Ty jestes na dziennych ? spytalabys sie o to przy okazji

Jejku ja tak wykorzystuje, ale poprostu jak ja jestem w szkole raz na 2 tygonie w weekend to nic nie umie zalatwic i nikogo nie ma...
A Imaginki juz nie chce o nic prosic bo juz tez przecholowałam <lol>
Nima sprawy, zapytam jutro a gdzie robisz ten kurs?? i za ile?? - jesli mozna wiedziec-

Kamilka no pochodzilismy, ten w-f w porownaniu z naszym normalnym to rozgrzewka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 18:42   #487
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

za 300 zeta wszystkimi metodami, ile godzin bede chciala, ale robie to w swojej szkole wizażu, bo oprócz kosmetologi robie jeszcze wizaz u mnie na sląsku :p strasznie sie ciesze,wlasciwie juz cwiczylam na akrylu i wychodzi mi to coraz lepiej, i mysle ze po tym kursie to juz bedzie calkiem fajnie.

Dzieki bardzo Wiolu ze sie zapytasz, wiesz fajnie by bylo gdyby taki kurs sie wliczal do praktyk, bym juz miala kilka, lub kilkanascie godzin z glowy. Buzka
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 20:53   #488
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
za 300 zeta wszystkimi metodami, ile godzin bede chciala, ale robie to w swojej szkole wizażu, bo oprócz kosmetologi robie jeszcze wizaz u mnie na sląsku :p strasznie sie ciesze,wlasciwie juz cwiczylam na akrylu i wychodzi mi to coraz lepiej, i mysle ze po tym kursie to juz bedzie calkiem fajnie.

Dzieki bardzo Wiolu ze sie zapytasz, wiesz fajnie by bylo gdyby taki kurs sie wliczal do praktyk, bym juz miala kilka, lub kilkanascie godzin z glowy. Buzka
Akryl?! brrr, przepraszam, ale na samo to slowo ciarki mnie przechodza...Po tym jak widzialam tutaj na wizazu zdjecia dloni dziewczyny po tej metodzie, to dziekuje bardzo i to nie chodzi o wykonanie (ze ktos spartaczyl) tylko same te paznokcie...Kolezanki wlasnie tez robia u nas w szkole te kursy stylizacji paznokci (jedna juz nawet na tym zarabia ) i sama stwierdzila, ze akryle maja to do siebie ze straaasznie niszcza plytke paznokcia (o ile nie odpadnie ona razem z nim - tak jak na tych zdj. tutaj na forum)...Ale stylizacja paznokci to przeciez nie tylko akryl fajnie masz, ze tak tanio robisz ten kurs
pozdrawiam, papa
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:24   #489
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No ja mysle ze od akrylu to sie juz dawno odeszlo, i teraz wszyscy szaleją za żelami, ale znowu są modne mieszane zdobienia, np tipsy zelowe ze zdobieniem z akrylu. No ale szkolenie przewiduje wszystkie metody na formie i na tipsie, na zelu i na akrylu, plus jedwab. dodatkowym plusem jest to ze bedziemy cwiczyc na roznych firmach, w tym alessandro
A co do kursow u nas w szkole to one chyba byly po 800 zlotych.. no i slyszalam ze bardzo fajne są te kursy ale slyszalam to od jednej profesorki z pracowni wiec opinia nie jest obiektywna. A jak kolezanki zadowolone z kursów ??
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:04   #490
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
No ja mysle ze od akrylu to sie juz dawno odeszlo, i teraz wszyscy szaleją za żelami, ale znowu są modne mieszane zdobienia, np tipsy zelowe ze zdobieniem z akrylu. No ale szkolenie przewiduje wszystkie metody na formie i na tipsie, na zelu i na akrylu, plus jedwab. dodatkowym plusem jest to ze bedziemy cwiczyc na roznych firmach, w tym alessandro
A co do kursow u nas w szkole to one chyba byly po 800 zlotych.. no i slyszalam ze bardzo fajne są te kursy ale slyszalam to od jednej profesorki z pracowni wiec opinia nie jest obiektywna. A jak kolezanki zadowolone z kursów ??
a pewnie ze zadowolone w szoku bylam, ze wogole tyle osob sie na niego zapisalo. Z reszta, jakby nie byly zadowolone to by nie zarabialy juz na tym jedna kol. wyjezdza co weekend do domu, bo u siebie ma pelno klientow a w krakowie ponoc wogole
Wlasnie mam informatyke, gosc pozwolil nam robic NIC za niecala godzinke sie stad zmyje i pojde ci sie spytac o ten kurs...Aha, tez dziewczyny ode mnie co robimy ten kurs u nas w szkole wliczaja go sobie w praktyke, wiec pewnie ty tez bedziesz mogla, ale dla 100% pewnosci zapytam.
pa
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:50   #491
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja robie właśnie ten kurs, i nam powiedzieli żeby go wpisać, a co do innych kursów to nie wiem, już w ten weekend bedę miała pazurki zrobione już sie doczekać nie moge...
a ten twój toaż dziwnie tani jest... ale powodzenia
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 19:15   #492
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agula tanioszka ten Twój kurs! Ja też myślę zrobić taki, tylko że pewne za rok - jak juz skończę kosmetologię. No bo teraz i tak bym nie pracowała po kursie, a nie chce zapomnieć tego i owego (bo moja pamięc ulotna jak ulotka).
Aha - Aga - nie wykorzystujesz mnie :P
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:31   #493
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Nooo Madzia milo ze tak piszesz

A ja jutro zaczynam praktyke, tak naprawde gabinetową, ale wypisze sobie produkcyjną. Ciesze sie bo juz sie stesknilam za mopem i szmatą
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:08   #494
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

tyle dziewczyn tu studiuje kosmetologie to pozwole sobie skierowac do was kilka pytaninteresuje mnie co dokladnie mozna robic po tych studiach tzn oprocz pracy w salonie kosmetycznym,gdzie chyba mozna pracowac po studium kosmetycznym...poza tym ciekawi mnie jak wygladaja te studia,czy jest ciezko,czego sie uczycie itp z gory dziekuje za odp
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:57   #495
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agnes
Bylam pytac o te kursy, czy moga sie wliczac do praktyki, ale kobieta z dziekanatu nie powiedziala mi tego, kaza sie zglosic do p.Bascik od praktyk. Ponoc miala byc w srode, niestety jej nie zastalam widac cholera mam pecha...Pytac jeszcze w przyszlym tyg.?

Tripka
Opowiadalysmy tutaj juz na tym forum na takie pytania, przeczytaj pare poczatkowych stron (najlepiej by bylo caly watek, ale nie wiem czy masz tyle czasu ) to dowiesz sie wszystkiego o tej szkole, nauce, profesorach, platnosciach, plusach i minusach....

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:48   #496
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dobra Maripossa bede w szkole w weekend to sie zapytam o ile zastane szanowna pani Bascik, bo juz z nia mialam przeboje gdy chcialam skierowanie na praktyke. Tak czy siak jeszcze mi sie nie spieszy, zdaze sie dowiedziec
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:33   #497
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

przeczytalam mnie wiecej caly watek juz..no i mam mniej wiecej wyobrazenie o tych studiach...zaciekawily mnie te cale praktyki..sa do wyboru?apteka,gabinet kosmetyczny,hurtownie kosmetyczne? a co w hurtowanich robicie?zastanawiam sie wlasnie nad tym,co daje te studia,czy oplacaja sie bardziej niz studium?pisalyscie,ze podobno w salonach chetniej zatrudniaja dziewczyny po kursach kosmetycznych...szczerze to bardziej by mnie interesowaly studia,wlasnie uczenie sie tych wszystkich przedmiotow,ogolnie ta cala wiedza niz same praktyki,choc moze teraz tak mysle,bo jeszcze niewiem dokladnie na czym te przedmioty polegaja
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:06   #498
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Tripko to nie do konca tak ze praktyki sa do wyboru. Praktyka dzieli sie na gabinetową <gabinet> i produkcyjną.. ktora powinna byc najlepiej zaliczona w firmie produkującej kosmetyki. Ale ze wzgledu ze ciezko taką odbyc mozna ta praktyke zrobic w aptece gdzie tez produkuje sie kremy, albo w hurtowni zeby zapoznac sie z komsetykami.. i calym obrotem.
My Ci nie powiemy co sie bardziej opalaca, z praca jest ciezko, i nikt Ci nie zagwarantuje ze ta cala kasa ktora wydasz na studia Ci sie zwroci. Studium jest tansze. Studia sa ciekawe.. to fakt. Wybór nalezy do Ciebie.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:23   #499
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

przyszłam sie wam pochwalić
byłam dziś na kursie
i mam 3 paznokietki żelikiem już zrobione , a na reszcie sam tips
jutro bedzie reszta... bo dziś tyle tylko zdążyłyśmy
nie muszę mówić chyba że są boskie i już nie mogę sie doczekać jutra jak bede miec gotowe wszystkie...

a tak poza tym...
starzeję sie.
jutro mam 20 urodzinki
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 12:49   #500
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wszystkiego najlepszego Kamilko!
I przy Tobie - ja to dopiero jestem staruszką!
Urodzinowo klikam w Twoją karmę
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:15   #501
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A ja wczoraj bylam na targach kosmetycznych w Katowicach Zaluje ze tam pojechalam...wstep 10zl. i ...tragedia!! Raptem 20 stiosk, moze ze 2-3 jakies znane firmy, malo produktow, w 99% prod. do paznokci: akryl itd...Bylam tam niecale 3h i dziwie sie, ze wogole tyle wytrzymalam bylam z 2 kolezankami... Chlam niezly, kupilam kurde mamie lakier i...sobie aplikatory do cieni zalosne...mialam takie plany: chcialam sobie kupic maske do wlosow, bo nie chcialam znow na Allegro zamawiac, a tu nawet ZADNEJ firmy z fryzjerstwa nie bylo!! a w planie pisalo ze maja byc... Popatrzylysmy przez pawe min. na konkurs makijarzu basniowego i poszlysmy... Jechalysmy w jedna strone prawie poltorej godziny w zapchanym autobusie (na szczescie siedzialysmy) i...wogole szkoda gadac Za to co przjejechalam, przejadlam i wydalam na wstep moglabym miec juz ta maske zamowiona... Aaaaaaaa!!!!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:16   #502
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A ja wczoraj bylam na targach kosmetycznych w Katowicach Zaluje ze tam pojechalam...wstep 10zl. i ...tragedia!! Raptem 20 stiosk, moze ze 2-3 jakies znane firmy, malo produktow, w 99% prod. do paznokci: akryl itd...Bylam tam niecale 3h i dziwie sie, ze wogole tyle wytrzymalam bylam z 2 kolezankami... Chlam niezly, kupilam kurde mamie lakier i...sobie aplikatory do cieni zalosne...mialam takie plany: chcialam sobie kupic maske do wlosow, bo nie chcialam znow na Allegro zamawiac, a tu nawet ZADNEJ firmy z fryzjerstwa nie bylo!! a w planie pisalo ze maja byc... Popatrzylysmy przez pawe min. na konkurs makijarzu basniowego i poszlysmy... Jechalysmy w jedna strone prawie poltorej godziny w zapchanym autobusie (na szczescie siedzialysmy) i...wogole szkoda gadac Za to co przjejechalam, przejadlam i wydalam na wstep moglabym miec juz ta maske zamowiona... Aaaaaaaa!!!!

Kamilka: wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ja dopiero mam we wrzesniu
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:20   #503
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Od nas dziewczyny też były rok temu na targach w Kato i też żałowały. Więc ja puki co na to jeździć nie planuję. Dopiero gdybym juz pracowała - to wtedy myślę, że bym na tym skorzystała. A puki co to raczej nie bardzo.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:23   #504
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

jejku Mariposso czemu nie pisalas ze sie wybierasz na targi ? szybko bym CI to z glowy wybila!!!
ja bylam tylko raz na pseudo lejdi europa, i tak jak mowisz strata kasy, jeszcze wzielam ze sobą mame, powiedziala ze bedzie wielkie halo.. i sie wstydu najadlam.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:06   #505
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
jejku Mariposso czemu nie pisalas ze sie wybierasz na targi ? szybko bym CI to z glowy wybila!!!
ja bylam tylko raz na pseudo lejdi europa, i tak jak mowisz strata kasy, jeszcze wzielam ze sobą mame, powiedziala ze bedzie wielkie halo.. i sie wstydu najadlam.
No wlasnie....to byly te LEJDI Europa ehhh, coz...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:10   #506
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

dziękuję za żuczenia dziewczyny
w weekend byłam na kursie, zrobiłam sobie paznokietki cudowne, dziś zrobiłam mamie, jutro koleżance, pojutrze.... hmm...
lista się wypełnia, nie wiem czy się w weekend wyrobię
ja jakoś na targi nie mam ochoty jeździć, nawet jeszcze na tych krakowskich nie byłam. jakoś mi się nie chce w wolnym czasie włuczyć nigdzie, dość mam dojeżdrzana w tyg nie uczelnię :/
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:41   #507
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kamilka
dziękuję za żuczenia dziewczyny
w weekend byłam na kursie, zrobiłam sobie paznokietki cudowne, dziś zrobiłam mamie, jutro koleżance, pojutrze.... hmm...
lista się wypełnia, nie wiem czy się w weekend wyrobię
ja jakoś na targi nie mam ochoty jeździć, nawet jeszcze na tych krakowskich nie byłam. jakoś mi się nie chce w wolnym czasie włuczyć nigdzie, dość mam dojeżdrzana w tyg nie uczelnię :/
No w sumie nie dziwie ci sie tez codziennie dojezdzam z domu.
Chcialam zobaczyc jakies targi, ale te byly OGROmNA pomylka Moze wybiore sie na te w Krakowie w maju (te ponoc sa fajne ), ale zalezy jak bedzie z kasa, bo narazie jest baaaardzo ciezko

A co tam u reszty?? Co nic nie piszecie? tylko mi nie mowice ze macie kupe zajec!!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 14:53   #508
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hehe, ja nie mam duzo zajec (tzn z wlasnego wyboru nie mam). Praktycznie przeszlam na forum mwsz.fora.pl, chociaz tam tez w sumie nic sie nie dzieje :/
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:38   #509
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Imagine zdrajca :P
Ale może poznasz jakieś hojne kolezanki z 3 roku
Ja sie użeram nad pracą z farmakologi czy tam chemi niewiem sama .. i jakos tak musze kombinowac zeby zerżnąć z internetu i zeby oszukać program antyplagiatowy

A jutro ide na rozmowe kwalifikujacą do SPA :p ha... ale szansy dla siebie tak czy siak nie widze
Pozdrawiam was babeczki
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:54   #510
smeagol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hii Ag_nes - A ja tu żadnej zdrady nie upatruję Sam zresztą wpadam i TU.
Imagine - dzięki więc za odwiedziny
A co do nudy - fakt nikomu nic się tam nie chce pisać - a tylu ludziczków zna ten adres. Szkoda Sam przecież monopolu nie będę prowadził :P
smeagol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.