Nature Millenaire - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 15:47   #121
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Nature Millenaire

Nuty z mojego notesu:
czystek, ziarna ketnii piżmowej,korzenie irysa, drzewo oud,cedr,żywiza benzoesowa,wetiwer.

Tyle że nie zaznaczyłam która to wersja,a teraz po czasie(już prawie 2 lata ma ta notatka) nie pamiętam
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:03   #122
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Nature Millenaire

Cytat:
Napisane przez olcia7 Pokaż wiadomość
Galbanum, ziarna hibiskusa, irys, drzewo aloesowe, cedr, benzoes, wetiwer.
Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Nuty z mojego notesu:
czystek, ziarna ketnii piżmowej,korzenie irysa, drzewo oud,cedr,żywiza benzoesowa,wetiwer.
Wielkie dzieki Figarro, to chyba damska, wasze nuty są bardzo podobne: ketmia = hibiskus (sprawdziłam przed chwilą ), oud = drzewo aloesowe. W KWC nie ma nut, więc chyba zgłoszę do uzupełnienia.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:08   #123
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Nature Millenaire

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki Figarro, to chyba damska, wasze nuty są bardzo podobne: ketmia = hibiskus (sprawdziłam przed chwilą ), oud = drzewo aloesowe. W KWC nie ma nut, więc chyba zgłoszę do uzupełnienia.
Hmmm
Bardzo możliwe ,bo skoro nie miałam zaznaczone w notesie która to wersja to musiałam być bardzo pewna tego że będę pamiętać ()
a w tamtym czasie interesowała mnie tylko damska wersja
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:52   #124
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Nature Millenaire

Odgrzebuję wątek , bo spotkała mnie duuuża przykrość - psikam , a tu nic nie pachnie zwietrzało ma co prawda 11 lat , bo NM wypuszczona była w 2000 , ale to nie jest jeszcze jakiś tragicznie długi czas dla szczelnego flakonu z atomizerem , bo mam starsze i jeszcze pachną .
Czy Waszym NM tez się zwietrzało , czy tylko moja taka lewa
Jeszcze jedno - zwietrzała damska , męska się dobrze trzyma (przynajmniej do przedwczoraj )
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:04   #125
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Nature Millenaire

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Odgrzebuję wątek , bo spotkała mnie duuuża przykrość - psikam , a tu nic nie pachnie zwietrzało ma co prawda 11 lat , bo NM wypuszczona była w 2000 , ale to nie jest jeszcze jakiś tragicznie długi czas dla szczelnego flakonu z atomizerem , bo mam starsze i jeszcze pachną .
Czy Waszym NM tez się zwietrzało , czy tylko moja taka lewa
Jeszcze jedno - zwietrzała damska , męska się dobrze trzyma (przynajmniej do przedwczoraj )
Wszystkie moje flaszki NM, a miałam ich naprawdę, bardzo dużo i przychodziły w różnym stanie wyglądu zewnęteznego , pachniały i zapewne pachną nadal wspaniale
nie spotkałam się jeszcze ze zwietrzałą NM
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:37   #126
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Nature Millenaire

No właśnie się dlatego dziwię , bo przechowywana była prawidłowo , w ciemni , w stałej temperaturze , żadnym podgrzewaniom i naświetlaniom nie podlegała , kontakt z powietrzem sporadyczny
Jeszcze dwa miesiące temu pachniała normalnie , a teraz nic , śladowy zapach drewna z bazy . Nos mi działa normalnie , bo wszystkie inne perfumy pachną jak pachniały , tylko ten jeden flakon się bezwonny zrobił dotąd był w porządku , teraz jakby kranik z zapachem ktoś zakręcił
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 13:12   #127
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Nature Millenaire

Ja też miałam dość sporo flaszek NM i wszystkie były w najlepszym porządku. Pomijając fakt, że wersja opisywana kursywą (ciemniejszy korek) była zawsze mniej słodka, niż wersja z prostym opisem (korek bardziej pomarańczowy). Wszystko inne parametry, czyli intensywność, trwałość, charakter zapachu było identyczne.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 20:48   #128
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Nature Millenaire

Muszę zrobić tak
Po dokładniejszych oględzinach i kolejnych psiknięciach okazało się , że zwietrzało to co było w rurce - po przepsikaniu jej zawartości ukazała się prawidłowa NM - psiknęłam rano na rękę i nadal pachnie więc i jestem mądrzejsza o jedno doświadczenie więcej
W innych , o których myślałam że zaczynają wietrzeć było to samo - widać tworzywo z rurki reaguje z substancjami zapachowymi czy jak
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 21:23   #129
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Nature Millenaire

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
W innych , o których myślałam że zaczynają wietrzeć było to samo - widać tworzywo z rurki reaguje z substancjami zapachowymi czy jak
Ja miałam np. z Pradą Tendre tak, że jak ją otworzyłam i psiknłęam to zaraz napisałam do sprzedawcy, że woda nie jest świeża i nie pachnie jak powinna, ale potem jak psiknęłam już było OK, o tyle to było dziwne, że od nowości nie ma przecież wody zassanej do rurki, widocznie jednak jakoś trochę było i ten pierwszy psik nie był świeży
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.