Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 21:46   #1741
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wieczorową porą...u mnie już relaks przy muzyce i Dobrze mi to zrobi po ciężkim dniu.

Szukałam czegoś na stronie S. i rzeczywiście, coś tam zmieniają. Niech włączą użycie więcej niż jednego kodu

Dziś cały dzień nosiłam D for Danger z Maca i zachciało mi się jeszcze ciemniejszej szminki. Kupiłam kredkę z Golden Rose w kolorze 05, bo przypominała mi w salonie GR Macową Divę. Ciekawe czy odważę się w niej wyjść z domu w biały dzień
Poluje na D for danger i upolować nie potrafię na stronie wyprzedana, w GK wyprzedana. Nie wiesz, czy w SCC mają te matowe szminy ?? Bo w D. online nie ma ich w ogóle, nie wiem jak w stacjonarnym
Czasem też mam problem z wyrazistym kolorkiem pomadki, gdy zachce mi sie np. Instigator'em pomalować... i idę tak po syna do szkoły wcale nikt sie na mnie nie gapi i wcale mi to nie przeszkadza a mówią, że szminka dodaje kobiecie pewności siebie, aha
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:14   #1742
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzisiaj widziałam na wyprzedaży w S. podkład wyprodukowany w 2010 roku!! Jak oni w ogóle mogą to sprzedawać - powinni takie starocie niszczyć albo obniżyć cenę zanim kosmetyk stanie się znaleziskiem archeologicznym
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:32   #1743
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

A ja byłam dzisiaj w S., ale nic nie rzuciło mi się w oczy fajnego, wyprzedaży już nie było, jedynie krem do mycia rąk z świątecznej kolekcji ładniusi
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:54   #1744
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Poluje na D for danger i upolować nie potrafię na stronie wyprzedana, w GK wyprzedana. Nie wiesz, czy w SCC mają te matowe szminy ?? Bo w D. online nie ma ich w ogóle, nie wiem jak w stacjonarnym
Czasem też mam problem z wyrazistym kolorkiem pomadki, gdy zachce mi sie np. Instigator'em pomalować... i idę tak po syna do szkoły wcale nikt sie na mnie nie gapi i wcale mi to nie przeszkadza a mówią, że szminka dodaje kobiecie pewności siebie, aha
W SCC jeszcze nie byłam po remoncie D. Jak będzie nowa kolekcja, to może coś kupię, żeby dobić punktów na bon.

Zapytaj w GK, kiedy będzie nowa dostawa, może Ci odłożą D for Danger Po ostatniej dostawie Macówka mnie zagadnęła, że wróciły wyprzedane maty. Myślałam nad szminą tydzień i jak po nią poszłam, to kupiłam ostatnią

Nie wiem czy bym wyszła w Instigator, ale ja się dopiero przyzwyczajam do ciemnych szminek i chyba całkiem dobrze mi idzie - może niedługo będę pomykać w Cyber Za to żarówiaste kolory mi nie przeszkadzają, ciężej jest mi nudziaka dobrać, który by nie robił ze mnie trupka

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam na wyprzedaży w S. podkład wyprodukowany w 2010 roku!! Jak oni w ogóle mogą to sprzedawać - powinni takie starocie niszczyć albo obniżyć cenę zanim kosmetyk stanie się znaleziskiem archeologicznym
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 06:18   #1745
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Poratuje ktoś kodem do ekobieca?
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 07:16   #1746
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Oj kombinują Nie lubię tego.
Dziś klientki po prostu rozdrapały mi wszystkie próbki perfum. No normalnie masakra. Nie mam ani jednej Armani ani Lancome.

Zagapiłam się i nie skorzystałam z promocji Tołpy. A potrzebuję próbek buuuu....



PO fakcie już się nie da zmienić. Anulować też nie można. Mają kiepski system. Druga sprawa, że nie wolno wpisywać kropek w pola adresów, bo wtedy pole staje się dla nich niewidoczne.
O co chodzi z tymi kropkami w adresie? :-/
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 07:48   #1747
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Poratuje ktoś kodem do ekobieca?
Sprawdz: 5PROCMNP2
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 08:07   #1748
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Promocja PayPalowa w Truskawie:

10 % zniżki na cały astortyment!!
Oferta obowiązuje od 10 listopada 2015 r. do 30 listopada 2015 r. Oferta ta ma zastosowanie do zakupów dokonanych za pomocą systemu PayPal jako formy płatności. Nie jest wymagana żadna minimalna cena zakupu ani żaden kod promocyjny. Oferta nie może zostać wymieniona na gotówkę lub inny rodzaj zniżki. Z Oferty można korzystać wiele razy i nie można jej łączyć z innymi ofertami. Oferta jest ważna we wszystkich krajach, do których Strawberrynet oferuje usługi wysyłki.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:27   #1749
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Zamówiłam sobie wczoraj ze strony Clinique 2 zestawy: 3 Chubby Sticki do ust, jeden cień do powiek i róż do policzków. Do tego dostanę kosmetyczkę z 4 miniaturami i jako dwie kolejne miniatury wybrałam sobie błyszczyk w tubce (szminkę ktoś mi już zgarnął ) i następnego Chubby Stick'a do ust Jestem zadowolona
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:45   #1750
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie wczoraj ze strony Clinique 2 zestawy: 3 Chubby Sticki do ust, jeden cień do powiek i róż do policzków. Do tego dostanę kosmetyczkę z 4 miniaturami i jako dwie kolejne miniatury wybrałam sobie błyszczyk w tubce (szminkę ktoś mi już zgarnął ) i następnego Chubby Stick'a do ust Jestem zadowolona
ten cień i róż to też te w formie Chubby Sticków?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:55   #1751
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Przejrzałam cały ten katalog i .... nie znalazłam tam nic fajnego dla siebie. Ja już nie wiem co się ze mną dzieje albo z tymi co wymyślają świąteczne zestawy. No nie ma nic takiego co by mnie tak podnieciło, że bym tego tak mocno chciała Albo mam wszystko albo mi się w poprzewracało
U mnie to samo naprawdę w ogóle się nie starają ale może wyprzedaże poświąteczne będą extra

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
mnie też box się podoba zwłaszcza Herborist
no u nas takiego boxa z pewnością nie będzie, bo żółć by się ulała jakby diament musieli dać
pewnie tak

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Hmmm... Fajny, ale nie wiem czy bym brała :-P Większość rzeczy mam, a lubie testować nowe...
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
To ja też chyba jestem chora...


---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Patrzę sobie na linka Martusi na fb francuskiej S a tak takie rzeczy nie wiem w sumie czy mi się podoba, ale coś nie bardzo
ja kocham wszelkie infantylności ale ta paletka to chyba mała przesada

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poświęciłam się dla dobra wątku i dodałam opinię na stronie D

kod na darmowy balsam Eris Body Art za zakupy za min 99 zł to ERIS50
za poświęcenie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 08:56   #1752
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam z rana
ja mam dzisiaj ambitne plany:
powiesić firankę po remoncie pokoju
umyć wszystkie pędzle
przyszyć guzik w płaszczu
i umyć włosy
Ambitnie jak na święto
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:58   #1753
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
coś mi nie działa cytowanie fajne te zestawy w S francuskiej

z powodu kryzysu finansowego postanowiłam że do Świąt kupię tylko najpotrzebniejsze rzeczy czyli:
- zestaw Sampara (jak się pojawi)
- zestaw pielęgnacyjny z Guerlaina albo Givenchy (jak będzie )
- zestaw z Helenką jakiś
- zrobię wreszcie zamówienie w Estee online
- jakiś zestaw z wyprzedaży w S albo D jak będzie

i to tyle bo muszę oszczędzać
naprawdę malutka lista

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Mój zapał boxowy wygasa... Jeszcze niedawno nie mogłam się doczekać, a teraz, jak będzie podobny so francuskiego, to nie wiem czy wezmę

Ostatnio nic mnie nie cieszy, niczego nie pragnę i niczego nie potrzebuję
Mam to samo nic mnie nie kręci a o potrzebach nie wspomnę, bo mam zapasy na kilka lat

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Od czwartku w Sephorze online:
- YSL Touche Eclat za 135,90 kod: ECLAT15
- Sephora Brillante Makeup Palette za 119zł kod: DIAMENT15
- Givenchy Noir Couture Volume za 105,90zł kod: NOIR15
-EL Double Wear Makeup To Gpo Liquid Compact za 139,90zł kod: ESTX15
- EL Pure Color Envy Lip Volumizer za 89,90 zł kod:ENVY15
Ufff nic ciekawego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:58   #1754
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana
ja mam dzisiaj ambitne plany:
powiesić firankę po remoncie pokoju
umyć wszystkie pędzle
przyszyć guzik w płaszczu
i umyć włosy
Ambitnie jak na święto
Ja siedzę w pracy ale wolę dzisiaj popracować, a w Wigilię miec wolne
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:59   #1755
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi kropkami w adresie? :-/
Chodzi o to że np. jeśli w pole nr mieszkania wpiszesz np. "m.1" pole to będzie niewidoczne i w efekcie brak będzie numeru mieszkania w adresie.

Mam pecha. FEDEX znowu dostarczył moją paczkę pod adres sąsiadki.
Jest mi niezręcznie, że będę musiała się znowu ją niepokoić.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-11-11 o 09:22
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:59   #1756
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witaj w klubie



Będziemy spać na kasie , a co kto zabroni bogatemu



Niestety to prawda, w tym roku sklepy się nie popisały, choć ja jeszcze mam nadzieję, że szykują taką petardę przed świętami, że majty nam spadną



No właśnie średnie, szału nie robią

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



Dziękuję

Faktycznie coś mi strona nie wszystko pokazuje, a masz może link do tego drugiego produktu EL Pure Color Envy Lip Volumizer ?
nie mogę się doczekać będzie to miła odmiana od nieustannego debetu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:00   #1757
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Wy tak na bogato, a ja nakupiłam wczoraj worek tych kremów AA po 4zł ( będą do rąk ), tylko jak zwykle wk.. mnie przelewy24, bo mojej płatności nie ma. Nie wiem po co ta firma istnieje, wieczne z nimi problemy.

Dziś w Chinach dzień singli (11.11), święto stworzone przez Alibabę, żeby opchnąć
trochę towaru, a teraz inne portale też się przyłączyły. Cały dzień promocji, na Aliexpress mobilnie do pobrania kupon 4$ zniżki od 19$, plus rabaty od sprzedawców. Kupiłam wypasiony odtwarzacz mp3 za 1,5$ i prezent pod choinkę gotowy wgram tam tylko audiobooki i dam rodzicom. Naklikałam tyle badziewia, że boję się że Urzad celny będzie się czepiał
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:02   #1758
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja siedzę w pracy ale wolę dzisiaj popracować, a w Wigilię miec wolne
ojej współczuję szybko zleci ... pogoda i tak do du..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:02   #1759
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam na wyprzedaży w S. podkład wyprodukowany w 2010 roku!! Jak oni w ogóle mogą to sprzedawać - powinni takie starocie niszczyć albo obniżyć cenę zanim kosmetyk stanie się znaleziskiem archeologicznym
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 09:07   #1760
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
ten cień i róż to też te w formie Chubby Sticków?
Tak, tak, wszystko to Chubby Sticki

Tak piszecie, że macie dużo zapasów i ja wczoraj zajrzałam do mojej szafki i tam to samo Dobrze, że niektóre kremy mają datę ważności do 2017 :P No a do tego w sierpniu wygrałam roczny zapas kosmetyków 3 kroki Clinique (dostałam 4 butle mydła po 200 ml, 4 płyny złuszczające po 400 ml i 4 kremy po 125 ml ).
No i z zapasów to mam mnóstwo tuszy do rzęs i błyszczyków i szminek, a ciągle mi mało

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2015-11-11 o 09:10
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:10   #1761
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Hejo laseczki Ja juz od rana wstalam, wysprzatalam lazienke i teraz zupke pomidorowa gotuje Musze dzisiaj wycisnac z dnia jak sie da, bo jutro wyjatkowo na 6 do pracy Zalame sie..... Swieta juz beda w sklepach
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:14   #1762
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana
ja mam dzisiaj ambitne plany:
powiesić firankę po remoncie pokoju
umyć wszystkie pędzle
przyszyć guzik w płaszczu
i umyć włosy
Ambitnie jak na święto
Witam się również
u mnie plany podobne, właśnie siedzę z maseczką na włosach i na twarzy
Też kupiłam parę drobiazgów z AA, przez noc się przekonałam jednak i teraz żałuję, że od razu nie wzięłam, bo już zostały mi tylko te droższe (czyli po 4 zł, a nie 2,50)

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak, tak, wszystko to Chubby Sticki

Tak piszecie, że macie dużo zapasów i ja wczoraj zajrzałam do mojej szafki i tam to samo Dobrze, że niektóre kremy mają datę ważności do 2017 :P No a do tego w sierpniu wygrałam roczny zapas kosmetyków 3 kroki Clinique (dostałam 4 butle mydła po 200 ml, 4 płyny złuszczające po 400 ml i 4 kremy po 125 ml ).
No i z zapasów to mam mnóstwo tuszy do rzęs i błyszczyków i szminek, a ciągle mi mało
Ja do tej pory chomikowałam przede wszystkim balsamy do ciała, żele pod prysznic i kremy do rąk i stóp, ale odkąd podczytuję wizaż, to kosmetyków przybywa lawinowo, bo na mnie promocja działa jak lep na muchy
Jeszcze trochę i mi się zdobycze w mieszkanku nie pomieszczą
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:16   #1763
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak, tak, wszystko to Chubby Sticki

Tak piszecie, że macie dużo zapasów i ja wczoraj zajrzałam do mojej szafki i tam to samo Dobrze, że niektóre kremy mają datę ważności do 2017 :P No a do tego w sierpniu wygrałam roczny zapas kosmetyków 3 kroki Clinique (dostałam 4 butle mydła po 200 ml, 4 płyny złuszczające po 400 ml i 4 kremy po 125 ml ).
No i z zapasów to mam mnóstwo tuszy do rzęs i błyszczyków i szminek, a ciągle mi mało
Miałaś już te cienie/róż w formie Chubby Sticków? Jak się sprawdzają? Oglądałam w S kolorki i mi się spodobały
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:16   #1764
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Na stronie Estee jest ten fajny zestaw, który kupiła aniyam
http://www.esteelauder.pl/product/15...Starter/Zestaw
Nie powiem - kusi ale poczekam na lepsze miniatury
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:22   #1765
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na stronie Estee jest ten fajny zestaw, który kupiła aniyam
http://www.esteelauder.pl/product/15...Starter/Zestaw
Nie powiem - kusi ale poczekam na lepsze miniatury
Popieram, fajny jest Daywear miałam już miniaturę i całkiem fajny ten krem. Też poczekam na miniaturki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:22   #1766
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na stronie Estee jest ten fajny zestaw, który kupiła aniyam
http://www.esteelauder.pl/product/15...Starter/Zestaw
Nie powiem - kusi ale poczekam na lepsze miniatury
tez mnie kusi ten zestaw
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:23   #1767
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na stronie Estee jest ten fajny zestaw, który kupiła aniyam
http://www.esteelauder.pl/product/15...Starter/Zestaw
Nie powiem - kusi ale poczekam na lepsze miniatury
Szczerze powiem, ze ten zestaw nie jest tyle wart.. 115 zl to bardzo duzo jak na rzeczy, ktore sie dostaje jako gifty czy jako miniaturki do okreslonych zakupow.. Tam te kremy Day wear maja tylko po 15 ml, a Advanced Night Repair jest tyci tyci... Wedlug mnie nie oplaca sie totalnie kupowac...

Jak sa tu jakies milosniczki blyszczoli od Estee Lauder, to stacjonarnie macie zestaw 6 blyszczykow w przepieknych neutralnych kolorach plus jedna wisnia za 115 zl. I to sie oplaca Bo taki jeden blyszczol to polowa pelnowymiarowego blyszczyka, a zwykly blyszczyk Estee Lauder kosztuje 112 zl, wiec macie tak naprawde 3 blyszczyki Estee w cenie jednego i jeszcze rozne kolory!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:29   #1768
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, ze ten zestaw nie jest tyle wart.. 115 zl to bardzo duzo jak na rzeczy, ktore sie dostaje jako gifty czy jako miniaturki do okreslonych zakupow.. Tam te kremy Day wear maja tylko po 15 ml, a Advanced Night Repair jest tyci tyci... Wedlug mnie nie oplaca sie totalnie kupowac...

Jak sa tu jakies milosniczki blyszczoli od Estee Lauder, to stacjonarnie macie zestaw 6 blyszczykow w przepieknych neutralnych kolorach plus jedna wisnia za 115 zl. I to sie oplaca Bo taki jeden blyszczol to polowa pelnowymiarowego blyszczyka, a zwykly blyszczyk Estee Lauder kosztuje 112 zl, wiec macie tak naprawde 3 blyszczyki Estee w cenie jednego i jeszcze rozne kolory!
Pewnie masz rację ale ja lubię takie małe pojemności kremów - szybciej się denkuje wezmę ten zestaw z fajnymi miniaturami, albo z VIPami w S.

Super jest ten zestaw błyszczyków Estee ale mam za dużo mazideł jak go przecenią, to się nie oprę i kupię błyszczyki Estee są genialne

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Popieram, fajny jest Daywear miałam już miniaturę i całkiem fajny ten krem. Też poczekam na miniaturki
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
tez mnie kusi ten zestaw
może z okazji świat rzucą fajnymi miniaturkami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:34   #1769
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Kupon na darmową dostawę do perfumesco: 15RF99
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:44   #1770
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Witam się również
u mnie plany podobne, właśnie siedzę z maseczką na włosach i na twarzy
Też kupiłam parę drobiazgów z AA, przez noc się przekonałam jednak i teraz żałuję, że od razu nie wzięłam, bo już zostały mi tylko te droższe (czyli po 4 zł, a nie 2,50)

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



Ja do tej pory chomikowałam przede wszystkim balsamy do ciała, żele pod prysznic i kremy do rąk i stóp, ale odkąd podczytuję wizaż, to kosmetyków przybywa lawinowo, bo na mnie promocja działa jak lep na muchy
Jeszcze trochę i mi się zdobycze w mieszkanku nie pomieszczą
O żele pod prysznic też lubię chomikować, a promocje działają na mnie dokładnie tak samo

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Miałaś już te cienie/róż w formie Chubby Sticków? Jak się sprawdzają? Oglądałam w S kolorki i mi się spodobały
Niestety nie miałam, ale teraz będę próbować

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, ze ten zestaw nie jest tyle wart.. 115 zl to bardzo duzo jak na rzeczy, ktore sie dostaje jako gifty czy jako miniaturki do okreslonych zakupow.. Tam te kremy Day wear maja tylko po 15 ml, a Advanced Night Repair jest tyci tyci... Wedlug mnie nie oplaca sie totalnie kupowac...

Jak sa tu jakies milosniczki blyszczoli od Estee Lauder, to stacjonarnie macie zestaw 6 blyszczykow w przepieknych neutralnych kolorach plus jedna wisnia za 115 zl. I to sie oplaca Bo taki jeden blyszczol to polowa pelnowymiarowego blyszczyka, a zwykly blyszczyk Estee Lauder kosztuje 112 zl, wiec macie tak naprawde 3 blyszczyki Estee w cenie jednego i jeszcze rozne kolory!
Chodzi Ci o te błyszczyki, które są w sklepie internetowym EL? To jak są w stacjonarnym i w końcu dostanę moje VIPki, to kupuję Uwielbiam te błyszczyki, ewentualnie podzielę się z mamą
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.