Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effect Color - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-22, 09:29   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effect Color


Szamponetki koloryzuj±ce Multi Color Effect to propozycja dla osób, które chc± od¶wie¿yæ swój naturalny kolor w³osów lub nadaæ mu efektowny odcieñ. Wygodne w u¿yciu opakowanie zawiera gotow± mieszankê koloryzuj±c±, któr± wystarczy równomiernie na³o¿yæ na w³osy. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 16:46   #2
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 1 953
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

mia³am odcieñ hebanowa czerñ- efekt na moich ciemnych w³osach wygl±da³ nijak.. trochê przyciemni³ w³osy a kolor trzyma³ siê do 3 mycia :< kiedy¶ u¿ywa³am odcieni czerwieni które bardzo d³ugo siê trzyma³y na w³osach
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:01   #3
Ladyanabell
Przyczajenie
 
Avatar Ladyanabell
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

ja chcê sobie zrobiæ t± hebanow± czerñ ale szczerze mówi±c to siê bojê, bo po kawowym br±zie brzydko b³yszcza³y fioletowo czerwonym kolorem , bardzo nieaturalnym :/ jak wygl±da dok³adnie ten czarny ; >
__________________
Wybra³am figlarn± Sugar Baby! KLIKAJCIE B£AGAM(
Ladyanabell jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:00   #4
201608251020
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 15 304
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

Mam teraz na w³osach jasny br±z... Powiedzcie mi, czy je¶li na³o¿ê tê hebanow± czerñ, to czy ona siê na pewno zmyje po paru myciach? Zale¿y mi na kolorze tylko na sylwestrowy wieczór, potem chcê wróciæ do br±zów...
201608251020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-02, 21:00   #5
lilith7
Przyczajenie
 
Avatar lilith7
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: poznañ
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

ja polubi³am p³omienny rudy kolor jest super zero czerwieni miedziany intensywny rudy ale krótko pozostaje na w³osach nie 4 i na pewno nie 8 myæ a poza tym nawet w du¿ym mie¶cie - Poznañ nie mo¿na go dostaæ, niby s± produkty joanny w aptekach superfarm ale tego odcienia brak od kilku miesiêcy gratulujê firmie dystrybucji ...
lilith7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:26   #6
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 17 646
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

W³a¶nie, do od¶wie¿enia koloru jak najbardziej!
Do zmiany, nie polecam! Kiedy¶ z blondu chcia³am zrobiæ szamponetk± br±zik; wziê³am Joanny jak±¶ kaw± to wysz³y mi szaro,fioletowo br±zowe w³osy. Efekt nie by³ zachwycaj±cy.
Mo¿e nowa seria jest inna, ale ja ju¿ siê nie skuszê. Choæ do farb wracam i to w miarê czêsto

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2011-02-07 o 20:29
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:47   #7
cebulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

Hey! Chcia³abym troche odwie¿yæ w±tek i zapytaæ sie czy która¶ z Was u¿ywa³a szamponetki Hebanowa czern ?
I jak sa efekty ? Jakie kolor wyszedl dokladnie i jak zachowuje sie przy spieraniu czy zostaje jakis odcien, jak to np bylo przy kawowym brazie lekko fioletowy.
Z gory dziekuje. Pozdrawiam !
cebulka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 18:57   #8
skarbeczekxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

U¿ywam tej szamponetki od wakacji... z od¶wie¿eniem koloru zgadzam siê. kolor zmywa sie juz po 2 myciu... Moim zdaniem nie op³aca siê jej kupowaæ.
skarbeczekxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:11   #9
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomo¶ci: 1 904
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzuj±cych Joanna Multi effe

Mogê siê o nich wypowiedzieæ, dawa³am im szansê kilka razy.
Nie s± tragiczne, ale nie przepadam...

Mam w³osy br±zowe, fryzjerka okre¶la mianem "z³ocisty br±z", jak dla mnie jest to ¶redni br±z w stronê ciemnego.

3 razy farbowa³am na jasny blond, chcia³am dodaæ swoim w³osom blond refleksów. wygl±da³o to bardzo ³adnie, ale po 2 myciach po efekcie ¶ladu nie by³o.

pó¼niej zamarzy³am sobie Ognisty Rudy.
i to by³a masakra. ma g³owie wysz³a mi obrzydliwa, nierównomierna papka. i jak na z³o¶æ to siê nie chcia³o zmyæ, trzyma³o siê g³owy uparcie, musia³am siê przefarbowaæ

tak wiêc polecam do od¶wie¿enia koloru i dla ma³ych dziewczynek, które chc± spróbowaæ swoich si³ w koloryzacji w³osów... a tak poza tym to nie
classic_chic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.