który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 12:24   #1
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203

który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?


W grę wchodzą tylko te dwa modele. Do tej pory byłam posiadaczką samsunga Wave 533-bardzo ceniłam sobie fizyczną klawiaturę qwerty i generalnie ładnie się sprawował telefon przez prawie 3 lata. Byłam zdecydowana na Trenda, ale w salonie zaproponowano mi w tej samej cenie owy Huawai Ascend. Nie miałam wcześniej do czynienia z tą marką. Z tego co widzę parametry mają podobne, różnią się nieznacznie baterią oraz tym że Huawai ma dwurdzeniowy procesor. Telefonu potrzebuję do pisania smsów i przeglądania internetu, okazjonalnie jakaś fotka,odtwarzacza nie będę używać bo mam swoją mp4. W gry nie gram. Co radzicie?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 15:29   #2
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?

Z tego co wiem Huwawei jest marką chińską , telefon ten kojarzy mi się tak "kobieco" i "elegancko"głównie dlatego że jest ultra cienki i oile pamiętam to gdzieś czytałam że występuje w jaśniutko różowym kolorze. Ja np. lubie jak smartfon ma duży ekran bo często korzystam z neta dlatego przy wyboże kieruje się głównie tym dlatego nie podobają mi się smartfony z małym ekranem. Huwawei ma chyba coś koło 4, 7 cala czyli spory dla mnie to na plus. Z drugiej strony Samsung jest marką bardziej znaną na rynku i pewnie na więcej zwolenników i fanów. Myślę że powinnaś wybrać taki który spodobał Ci się po pierwszym looknięciu . Bo jak wiadomo wygląd ma znaczenie
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 12:35   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Huwawei jest marką chińską , telefon ten kojarzy mi się tak "kobieco" i "elegancko"głównie dlatego że jest ultra cienki i oile pamiętam to gdzieś czytałam że występuje w jaśniutko różowym kolorze. Ja np. lubie jak smartfon ma duży ekran bo często korzystam z neta dlatego przy wyboże kieruje się głównie tym dlatego nie podobają mi się smartfony z małym ekranem. Huwawei ma chyba coś koło 4, 7 cala czyli spory dla mnie to na plus. Z drugiej strony Samsung jest marką bardziej znaną na rynku i pewnie na więcej zwolenników i fanów. Myślę że powinnaś wybrać taki który spodobał Ci się po pierwszym looknięciu . Bo jak wiadomo wygląd ma znaczenie
Zapewne chodzi Ci o Huawei Ascend P6, nie o Ascenda sprzed roku.

Nie znam Samsungów, mi się te wszystkie Galaxy nie podobają, bo są mikroskopijne, a ja mam wielkie paluchy. I to je od razu dyskwalifikuje.

Pierwsze looknięcie ma małe znaczenie, jeżeli wybieramy sprzęt na parę lat. Liczą się specyfikacje, awaryjność i wygoda użytkowania.

Sama mam Huawei Ascend G510, zatem trochę inny model. To jest średniopółkowy sprzęt, który nie powala szczególną wydajnością, ale jednocześnie ma dobry stosunek cena-jakość. Mój Huawei sprawuje się zupełnie nieźle, nie jakoś fenomenalnie, ale to jest smartfon za 7 stów-jestem bardzo zadowolona. Poza tym, to jest chińska firma, z kompleksem chińskiej firmy, dopiero doprasza się o swoje na europejskim rynku...więc i ceny mogą mieć lepsze.

Gdybym ja miała drugi raz kupować mój smartfon, też bym kupiła moje Huawei.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 00:57   #4
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?

Ja bym brała trenda, samsungi bardziej praktyczne moim zdaniem
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 07:41   #5
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?

Dzięki dziewczyny za opinie-wybrałam jednak Trenda Od początku na niego stawiałam, a dowiedziałam się że wiele tych Huawei Ascend Y300 wraca na gwarancji, więc dałam sobie z nimi spokój. Jak na razie jestem zadowolona
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 02:47   #6
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: który smartfon wybrać-Samsung Galaxy Trend czy Huawai Ascend Y300?

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja bym brała trenda, samsungi bardziej praktyczne moim zdaniem
A co w nich bardziej praktycznego? Tak tylko pytam :-P bo widzę, że telefon kupiony.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 03:47:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.