Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-25, 14:37   #1
Dzmilla
Przyczajenie
 
Avatar Dzmilla
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 17

Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej


Mam gorącą prośbę do pani Agnieszki! W związku z tym, że skończyłam studia i zaczynam szukać pracy chciałabym wiedzieć co zmienić w swoim wyglądzie aby wyglądać "bardziej profesjonalnie" a nie "studencko" Moja cera jest bardzo jasna zimą a ciemna latem, oczy mam ciemnoniebieskie a włosy brązowe. Bardzo proszę o wskazówki dotyczące makijażu i kolorystyki mojej osoby. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Dzmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-25, 20:42   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej

Witaj Dzmillo
Jesteś młodą, przesymapatyczną osobą i to są również Twoje ogromne atuty podczas szukania pracy. Nie wiem w jakim zawodzie chcesz pracować, a jest to niezwykle istotne przy wyborze odpowiedniego stylu.
Jeśli będzie to coś związane z nawiązywaniem kontaktów z klientami czy ogólnie wzbudzeniem zaufania i robieniem dobrego wrażenia, to najlepszy będzie dyskretny makijaż jeśli chodzi o kolorystykę. Czyli spokojniejsze kolory, najlepiej mat albo półmat, ale połóż nacisk na wyrazistość oczu. Niech przyciągają uwagę. Usta jedynie muśnięte jasną szminką albo delikatnym błyszczykiem.

Włosy masz śliczne - piękny kolor, zdrowe, błyszczące. Jeśli Ci nie opadają na twarz to możesz je rozpuścić, ale chyba będzie lepiej jak na pierwszą rozmowę je dyskretnie zepniesz klamrą, ładną taśmą...

Ubrania - prosta, klasyczna elegancja jest "najbardziej profesjonalna" Unikaj bardzo krótkich spódniczek i dużych dekoltów. Nie wskazana krzykliwa biżuteria.

Natomiast wolne zawody mogą się wykazać nieco większą inwencją twórczą przy doborze ubrań. Czasami indywidualny styl jest wysoko punktowany u przyszłego pracodawcy.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.