Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 08:57   #1
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270

Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?


Cześć,
Znacie moze dobra szkołę / inną instytucję oferującą kursy na wysokim poziomie?
Najbardziej zależy mi na kursach księgowości, kadr, prawa pracy. Znalazłam coś takiego:
http://www.kursywkrakowie.pl/

ale nie wiem co to za szkoła, poza tym ciężko jest uzyskać jakiekolwiek informacje nt. takich kursów.... Przynajmniej ja nic konkretnego nie znalazłam.

Dlatego też proszę Was o opinie
Gdzie? Jaki kurs? Co na początek?
(interesuje mnie konkretnie coś w stylu kursu PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC z w/w strony).

Za wszystkie sugestie z góry dziękuję

muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:11   #2
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Najlepszy kurs Kadry i Płace jest organizowany przez firmę Gloker.
http://gloker.edu.pl/
Ja robiłam tam taki kurs, a moja przyjaciółka szkołę fizjoterapii.
Byłam z kursu bardzo zadowolona. Znalazłam ich ofertę przez dodatek do Wyborczej, dział Praca. Nie dość, że tanio, chyba najtansza oferta na rynku, to swietni wykładowcy. Obliczanie listy płac najpierw na kartce, aby zrozumieć mechanizm działania, potem na kompie. Był Płatnik i Symfonia Kadry i Płace. Też prawo pracy i inne wykłady. Bardzo intensywny kurs, wieczorami od 17 do 20, od pn do czw., ale byłyśmy bardzo zadowolone. Wiem, ze dobry był ten kurs, bo dziewczyna, z którą się tam zaprzyjaźniłam, mówiła, że jej koleżanka poszła na taki kurs, ale do innego osrodka i ze była to porażka. Od razu rzucili ich do komputerów i tak lecieli z materiałem, ze nikt nie wiedział o co chodzi...
Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za kryptoreklamę, ale naprawdę byłam bardzo zadowolona z tego kursu.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:49   #3
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

a można wiedzieć jaka cena kursu?? Zastanawia mnie czy świadectwa ukończenia kursu w szkole tego typu sa respektowane przez pracodawców
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:55   #4
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
a można wiedzieć jaka cena kursu??
http://gloker.edu.pl/centrum/kurskadrowoplacowy

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy świadectwa ukończenia kursu w szkole tego typu sa respektowane przez pracodawców
To zależy bardziej od pracodawcy, niż od kursu.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:59   #5
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Rzecz w tym, ze mnie nie odpowiadaja zajecia codziennie
Wolalabym 2-3 x w tygodniu. Moze ktos poleci cos innego?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:35   #6
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Rzecz w tym, ze mnie nie odpowiadaja zajecia codziennie
Wolalabym 2-3 x w tygodniu. Moze ktos poleci cos innego?
Nie odpowiadają Ci ze względu na pracę czy co?
Powiem Ci, że też byłam sceptycznie nastawiona na kurs prawie codziennie, ale w sumie byłam zadowolona. Nie było czasu na zapomnienie pewnych rzeczy, co było plusem w moim przypadku, bo nie chciało mi się powtarzać tych rzeczy w domu. Płatnika zainstalowałam raz na komputerze, ale nic z nim nie zrobiłam. Takie intensywne ćwiczenia dają chyba dużo więcej niż jakby były 2 razy w tygodniu. Chociaż jak się ma pracę, dom i dzieci na głowie, to zapewne jest się wykończonym. Ja wybrałam ten kurs, bo był tani. Potem widziałam, że dużo ludzi chodzi na te kursy. Przed nami miała zajęcia grupa z księgowości. Ogólnie chyba popularna szkoła.
Ktoś pytał, czy firmy respektują taki kurs. Oczywiście, nikt nie zatrudni po samym kursie kadrowym na stanowisku kadrowej. Trzeba mieć 2 - letnie doświadczenie. Ale u mnie w grupie było dużo dziewczyn bądź pań, które miały się właśnie zająć kadrami w swoich firmach, a ze względów formalnych musiały mieć papier o ukończonym kursie kadrowym. Były też dziewczyny, które robiły dla siebie kurs, bo może się przydać, jak np. ja Myślałam, że mnie się w efekcie nie przyda, a ostatnio starałam się o staż w MOPSie i zadzwoniła do mnie pani z ich działu kadrowego. To nic, że chciałam w innym dziale. Pani chciała mnie zatrudnić w dziale kadr właśnie ze względu na mój kurs. Jeśli więc interesuje Cię wszelka księgowość, liczenie itp. rzeczy, to jest to dobry kurs. I w tej szkole bardzo rzetelnie prowadzony.

Dopiero teraz spojrzałam na cennik kursu i aż mnie poraziło. Ja rok temu płaciłam 380 zł!!!!!! A tam mają wystawione 690! Szok! Chyba lepiej zadzwonić i się upewnić co do ceny...

Edytowane przez Jik
Czas edycji: 2010-03-31 o 12:38
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:07   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Cześć,
Znacie moze dobra szkołę / inną instytucję oferującą kursy na wysokim poziomie?
Najbardziej zależy mi na kursach księgowości, kadr, prawa pracy. Znalazłam coś takiego:
http://www.kursywkrakowie.pl/

ale nie wiem co to za szkoła, poza tym ciężko jest uzyskać jakiekolwiek informacje nt. takich kursów.... Przynajmniej ja nic konkretnego nie znalazłam.

Dlatego też proszę Was o opinie
Gdzie? Jaki kurs? Co na początek?
(interesuje mnie konkretnie coś w stylu kursu PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC z w/w strony).

Za wszystkie sugestie z góry dziękuję

Naprawde chcesz sie ksiegowosci uczyc na tygodniowym kursie
Jak nie masz wyksztalcenia kierunkowego a chcesz na powaznie podniesc kwalifikacje w tym kierunku, to proponuje studia podyplomowe z rachunkowosci na Uniwersytecie Ekonomicznym. Trwaja chyba rok.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 14:55   #8
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Rena, polecam czytać a potem wybałuszać oczy.
Chcę przede wszystkim kurs KADR i PRAWA PRACY (1 mój post), który z nazwy figuruje jednak często jako "księgowości".
Poza tym studiuję ekonomię, to ma być kurs dokształcający, odpowiedni dla mojego obecnego poziomu edukacji (ponieważ studiuję nie mogę iść na studia podyplomowe).
Nigdzie też nie mówiłam, że ma być to kurs tygodniowy, jak dla mnie może trwać nawet pół roku, rok - bez znaczenia

Jik, dziękuję za pomoc, ale naprawde nie mogę iść na taki kurs - pracuję i do tego studiuję, codziennie mam dni zapełnione od rana do wieczora, dlatego zależy mi na kursie 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin. Gdybyś coś słyszała - daj znać
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 09:24   #9
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

muammamija, może zadzwoń do tego Glokera i zapytaj czy nie utworzą grupy, której zajęcia nie są tak często. Może nie mają tego na stronie. Ja wyczytałam ich ogłoszenie w gazecie, potem załatwiałam wszystko przez tel. z bardzo miłą panią z sekretariatu. Może jest taka grupa, jaką Ty chcesz, ale ja o tym nie wiem...

Drugi namiar to jest na ul. Kazimierza Wielkiego, gdzieś na początku raczej, jakieś Stowarzyszenie Księgowych czy coś takiego, oni też organizuję wszelkie kursy i też wydają mi się wiarygodni, ale pewnie dość drodzy. Generalnie kup Wyborczą w poniedziałek. W dziale ogłoszeń drobnych "praca" ogłaszają się te firmy szkolące. Tak znalazłam tego Glokera.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:01   #10
habettt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Pytanie

Mam do Was pytanie czy uczył się ktoś z Was w szkole GLOKER (studium)? Jaka jest tam atmosfera? Nie chodzi mi o kurs tylko o studium.

Z góry dzięki za odp. )
habettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:31   #11
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Pytanie

Zainteresowalyscie mnie tymi kursami, szczerze mowiac, nie mialam pojecia o istnieniu takiej szkoly wlasnie.

Co do kursy kadry i place, jest mozliwosc rowniez weekendowa, trwa to wtedy 4 weekendy.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:22   #12
habettt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Gdzie w Krakowie fajne kursy dokształcające?

Ja też nigdy nie słyszałam o tej szkole, znalazlam ja w internecie. Z checia chciała bym się w niej uczyć. Niestety nikt znajomy o niej nie slyszal dlatego pytam Was czy macie kogos znajomego kto się tam uczył? Jesli tak to jak mu się podobało?
habettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.