KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 21:04   #901
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie na FB KOBO pokazuje blogi z recenzjami ?
Można do nich napisać czy oni samo poluja na recenzentów ?
Mam u siebie makijaż wykonany ich kosmetykami a i moje blogowe znajome też mają ich kosmetyki na blogach
Ishi, też się nad tym zastanawiałam ;p
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 21:17   #902
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez elmanana Pokaż wiadomość
Ishi, też się nad tym zastanawiałam ;p
A. to Ty :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 21:34   #903
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie na FB KOBO pokazuje blogi z recenzjami ?
Można do nich napisać czy oni samo poluja na recenzentów ?
Mam u siebie makijaż wykonany ich kosmetykami a i moje blogowe znajome też mają ich kosmetyki na blogach
też się zastanawiam, sama mam recenzję podkładu i przymierzam się ocenić cienie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 22:14   #904
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
A. to Ty :P
hehe, dokładnie ;p
nie ma to jak tajemniczość
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 23:51   #905
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
naczytałam się tych negatywnych opinii, ale wszystkie te dziewczyny nałożyły bazę raz. Ja też się świeciłam pierwszego dnia.
Ale już po 3 dniach skóra byla piekna.Zauważam ,że baza pielegnuje ją, jest nawilżona, promienieje.
Ale dodaje po raz setny - TO NIE BAZA MATUJĄCA.
Nie wiem skad to przekonanie ,ze baza pod makijaż musi byc matujaca.
Dziewczyny nie doczytają, a pozniej maja pretensje.
Tam nigdzie nie pisze,że ona matuje. I super - nie ma silikonów
Nigdzie nie napisałam, że nałożyłam ją tylko raz, ani, że dlatego jej nie lubię, bo nie matuje, więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi.

Chciałam dać jej szansę, myślałam, że świecenie przejdzie, czy też, że tak cudownie nawilży moją skórę, że jakoś je przeboleję, nakładam ją praktycznie codziennie, ale nic z tego. Nigdzie nie jest napisane, że ma zmatowić twarz, ale ona sprawia, że skóra się jeszcze bardziej świeci. I może mam zepsuty dozownik, ale leci z niej niemiłosiernie dużo i ciężko się go wciska. Poza tym przedłużenie trwałości podkładu to też bajka -spływa niesamowicie szybko:/

Masz skład, że wiesz, że nie ma silikonów? Podziel się
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 06:20   #906
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że nałożyłam ją tylko raz, ani, że dlatego jej nie lubię, bo nie matuje, więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi.

Chciałam dać jej szansę, myślałam, że świecenie przejdzie, czy też, że tak cudownie nawilży moją skórę, że jakoś je przeboleję, nakładam ją praktycznie codziennie, ale nic z tego. Nigdzie nie jest napisane, że ma zmatowić twarz, ale ona sprawia, że skóra się jeszcze bardziej świeci. I może mam zepsuty dozownik, ale leci z niej niemiłosiernie dużo i ciężko się go wciska. Poza tym przedłużenie trwałości podkładu to też bajka -spływa niesamowicie szybko:/

Masz skład, że wiesz, że nie ma silikonów? Podziel się
składy wszystkich kosmetyków z Kobo dostępne są na Facebook - pod tym linkiem http://www.facebook.com/album.php?ai...67494763263474
baza niestety ma sylikony może nie na pierwszym miejscu w składzie, ale niestety są
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:31   #907
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że nałożyłam ją tylko raz, ani, że dlatego jej nie lubię, bo nie matuje, więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi.

Chciałam dać jej szansę, myślałam, że świecenie przejdzie, czy też, że tak cudownie nawilży moją skórę, że jakoś je przeboleję, nakładam ją praktycznie codziennie, ale nic z tego. Nigdzie nie jest napisane, że ma zmatowić twarz, ale ona sprawia, że skóra się jeszcze bardziej świeci. I może mam zepsuty dozownik, ale leci z niej niemiłosiernie dużo i ciężko się go wciska. Poza tym przedłużenie trwałości podkładu to też bajka -spływa niesamowicie szybko:/

Masz skład, że wiesz, że nie ma silikonów? Podziel się
Nie rozumiem skąd przeświadczenie, że odnosze się do Twojego wpisu, hmmm ? Czy gdziekolwiek napisałam ,że chodzi o Twoje zdanie?
Absolutnie nie. Nie rozumiem, dlsczego tak na mnie naskoczyłaś....

A co do Twojego zdania, teraz się odniose - nieprawdą jest, że sie bardziej świeci. Ja mam cerę mieszaną a ta baza robi z nią wiele dobrego. Mój dozownik działa fajnie, mogę wycisnąć małą ilość.

Może ona u Ciebie wchodzi w reakcje z kremem? Znam takie sytuacje, np. u mnie podkład Clinic kolidował z kremem Dermedic i robil sie pomarańczowy....
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 13:14   #908
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Hoodoo Pokaż wiadomość
Mogłabyś pokazać tę pomadkę na ustach? Strasznie kusi mnie ten kolor...
A któraś z Was ma może pomadkę w kolorze pomarańczy?
Przepraszam, że to tak długo trwało, ale wrzuciłam w końcu fotkę na swatchowy wątek

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Ja biegnę zaraz do Natury po korektor rozświetlający pod oczy , oczywiśćie KOBO - skończył mi się mój Bourjois , więc jestem rozgrzeszona - potrzebuję nowy.

Dam znać jakie efekty będą.
Chętnie poznam opinię, zwłaszcza jak z kryciem wygląda

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie na FB KOBO pokazuje blogi z recenzjami ?
Można do nich napisać czy oni samo poluja na recenzentów ?
Mam u siebie makijaż wykonany ich kosmetykami a i moje blogowe znajome też mają ich kosmetyki na blogach
Hmm, myślę, że mogą sami wyszukiwać, ale pewnie będą dawkować linki, żeby na dłużej starczyło
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:38   #909
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Nie kupilam korektora, nie bylo juuuuż, buuuu

A co do recenzji wklejanych przez KOBO na FB, dzięki wam zauważyłam, że dodali MOJE !

SZOK!

__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:14   #910
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
składy wszystkich kosmetyków z Kobo dostępne są na Facebook - pod tym linkiem http://www.facebook.com/album.php?ai...67494763263474
baza niestety ma sylikony może nie na pierwszym miejscu w składzie, ale niestety są
Dzieki za linka , przeglądałam FB, ale tego nie znalazłam. A więc jednak ma... to tym bardziej zaniża jej ocenę.
Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Nie rozumiem skąd przeświadczenie, że odnosze się do Twojego wpisu, hmmm ? Czy gdziekolwiek napisałam ,że chodzi o Twoje zdanie?
Absolutnie nie. Nie rozumiem, dlsczego tak na mnie naskoczyłaś....
Ponieważ tutaj chyba tylko muszynianka i ja źle oceniłyśmy bazę. Poza tym po ocenach w KWC też nikt nie wymagał od niej dodatkowego matu, jedynie nie zwiększania tego powiedzmy "początkowego".
Cytat:
A co do Twojego zdania, teraz się odniose - nieprawdą jest, że sie bardziej świeci. Ja mam cerę mieszaną a ta baza robi z nią wiele dobrego. Mój dozownik działa fajnie, mogę wycisnąć małą ilość.
Nie generalizuj. Twoja ok, może się nie świeci, ale moja świeci się bardziej. Też mam mieszaną, teraz jeszcze wysuszoną kwasami i czuję się jak bombka na choince
Mówiłam-może mój dozownik jest zepsuty. Ale w testerze też tak ciężko chodził.
Cytat:
Może ona u Ciebie wchodzi w reakcje z kremem? Znam takie sytuacje, np. u mnie podkład Clinic kolidował z kremem Dermedic i robil sie pomarańczowy....
Spróbowałam bez i z różnymi kremami. Różnic brak.
Może ta baza jest po prostu nie dla mnie. Wykończę ją, wywalę, albo kogoś obdaruję - może mu lepiej będzie służyć.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:26   #911
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dzieki za linka , przeglądałam FB, ale tego nie znalazłam. A więc jednak ma... to tym bardziej zaniża jej ocenę.

Ponieważ tutaj chyba tylko muszynianka i ja źle oceniłyśmy bazę. Poza tym po ocenach w KWC też nikt nie wymagał od niej dodatkowego matu, jedynie nie zwiększania tego powiedzmy "początkowego".
Nie generalizuj. Twoja ok, może się nie świeci, ale moja świeci się bardziej. Też mam mieszaną, teraz jeszcze wysuszoną kwasami i czuję się jak bombka na choince
Mówiłam-może mój dozownik jest zepsuty. Ale w testerze też tak ciężko chodził.
Spróbowałam bez i z różnymi kremami. Różnic brak.
Może ta baza jest po prostu nie dla mnie. Wykończę ją, wywalę, albo kogoś obdaruję - może mu lepiej będzie służyć.

No już, spokojnie - nie ma sie co szarpać o bazę...
Daj ją na wymiankę - może kogoś ucieszy

A mogę wiedzieć, jakie kwasy używałas? Tzn zabiegi w salonie czy w domku ?
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 00:21   #912
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
No już, spokojnie - nie ma sie co szarpać o bazę...
Daj ją na wymiankę - może kogoś ucieszy

Cytat:
A mogę wiedzieć, jakie kwasy używałas? Tzn zabiegi w salonie czy w domku ?
W domu. Ostatnio wróciłam do Atredermu, ale wcześniej stosowałam jeszcze migdałka i salicyla. A coś konkretnego Cię interesuje?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:24   #913
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość

W domu. Ostatnio wróciłam do Atredermu, ale wcześniej stosowałam jeszcze migdałka i salicyla. A coś konkretnego Cię interesuje?
Nie chcę off-topować, może mnie nie pokarają...

Myślałam o migdałku, w sumie mam małe o tym pojęcie. Jedyne kwasy z jakimi mam stycznośc to te z aspirynki w maseczce aspirynowej

Naczytałam sie o świetnym działaniu kwasów, pora roku też odpowiednia, wiec sie przymierzam do czegos...
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 00:36   #914
Chain
Raczkowanie
 
Avatar Chain
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 84
GG do Chain
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hej moje drogie, chciałam się z Wami podzielić opinią na temat kilki produktów kobo, które jakiś czas temu zakupiłam.
pierwszą rzeczą jest baza pod cienie-uważam,że jest dobra, mam porównanie do art deco i ta z kobo wydaje mi się lepsza pod względem konsystencji, ponieważ rozprowadza się ją na powiece duzo lepiej i szybciej. Co do przedłużania trwałości cieni , baza sprawuje się podobnie jak art deco moim zdaniem. Przyznam, że największym plusem jest cena, dużo niższa niż bazy art deco

Posiadam też dwie pomadki z tej firmy,mocną czerwień -flamenco red, oraz taką połyskującą Peach Puff. Pierwszą jestem zauroczona, dokupiłam do niej nawet konturówkę w tym odcieniu. Zaznaczam , że nakładam tę szminkę pędzelkiem, wydaje mi się, że sposób aplikacji ma znaczenie, w każdym razie szminka trzyma się rewelacyjnie, kolor praktycznie nie blaknie, mimo, że zdarza mi się czegoś napić mając ją na ustach. Kolor jest intensywny i wszystko fajnie
Drugą szminką nie jestem już tak zachwycona, bo kolor jaki daje jest bardzo nikły, w tym wypadku to jest raczej błyszczyk. Poza tym efekt połysku jest bardzo nietrwały , tak więc nie polecam tych szminek z kobo, które są wyraźnie perłowe i połyskujące, bo efekt będzie kiepski.
Przyjaciółka kupiła sobie też podkład taki kremowy, w płaskim , okrągłym pojemniku. Ona jest posiadaczką cery suchej i jest z niego zadowolona, dośc ładnie wygląda na jej twarzy, ujednolica kolor, jednak może dawać efekt maski jesli się go nieodpowiednio zaaplikuje. Natomiast ja , mając cerę mieszaną użyłam tego produktu tylko raz i moje wrażenia były fatalne;/. po pierwsze ma okropnie twardą konsystencję, kompletnie nie umiałam go rozsmarować na twarzy a po drugie po chwili od nałożenia moja twarz świeciła się jak latarnia. Po godzinie wszystkie moje czerwone plamki na twarzy były już widoczne.
Chain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:56   #915
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

No i skusiłam się Zakupiłam tusz scenic, puder wypiekany India Rose i błyszczyk 307 Spicy, Kosmetyki już wypróbowałam. Najbardziej zadowolona jestem z tego pudru - kupiłam go z zamiarem używania tylko jako róż. bardzo ładny kolor - daje efekt takiego zdrowego młodzieńczego rumieńca. Kolor błyszczyka jest bardzo podobny do koloru moich ust więc efekt bardzo naturalny - skrzącej tafli. Można go nałożyć cieniutko wtedy praktycznie jest przezroczysty i grubszą warstwą - wtedy widać kolor. Miałam go kilka godzin na ustach, po zmyciu usta były miękkie, więc chyba dobrze też pielęgnuje. Natomiast najbardziej męczyłam się z tym tuszem. Jest bardzo suchy. Jedna warstwa w zasadzie nie daje żadnego efektu (przynajmniej na moich rzęsach) dopiero trzecia. Trochę trzeba się napracować na efekt i ta czerń moglaby być czarniejsza.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:39   #916
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Niedawno skusiłam się na zakup pustej paletki i dwóch cieni tak przez Was zachwalanych,a mianowicie:205 Golden Rose oraz 209 Aubergine. Wczoraj zrobiłam nimi makijaż i muszę przyznać,że efekt był bardzo ładny Cienie mają super konsystencję,nie osypują się,ładnie trzymają się powieki,nie bledną w ciągu dnia i mają piękne kolorki Jestem nimi oczarowana i pewnie dokupię jeszcze dwa ,tak aby paletka była kompletna
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 14:53   #917
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Mam nową pozycje z KOBO w swoich zbiorach, a mianowicie :

puder matujący.

UWIELBIAM GO !

Za 19,99 zl mam fajne, eleganckie opakowanie z lusterkiem!
Puder idealnie matuje, nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy maski - twarz jest świeża, naturalna , matowa. Mam kolor medium beige.
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 13:41   #918
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Zakochałam się w cieniu 205 Golden Rose Na pewno w niedługim czasie sobie zakupię ten wkład. Pozytywnie zdziwiłam się konsystencją tych cieni (poza matowymi). Szkoda, że nie ma większego wyboru cieni, no i troszkę drogo
Zastanawiam się właśnie nad bazą (która akurat jest stosunkowo niedroga). Czy stosowała ją któraś z was pod minerały?

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:43
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:07   #919
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Zakochałam się w cieniu 205 Golden Rose Na pewno w niedługim czasie sobie zakupię ten wkład. Pozytywnie zdziwiłam się konsystencją tych cieni (poza matowymi). Szkoda, że nie ma większego wyboru cieni, no i troszkę drogo
Zastanawiam się właśnie nad bazą (która akurat jest stosunkowo niedroga). Czy stosowała ją któraś z was pod minerały?
Narzekałyśmy że drogo, że nawet Inglot ma wkłady tańsze. I wynarzekałyśmy, Kobo nie staniało, za to Inglota nam na 13 zł podnieśli ;/ Teraz Kobo zaczyna się opłacać ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 14:25   #920
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Otóż to Gosia, otóz to....
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:30   #921
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Narzekałyśmy że drogo, że nawet Inglot ma wkłady tańsze. I wynarzekałyśmy, Kobo nie staniało, za to Inglota nam na 13 zł podnieśli ;/ Teraz Kobo zaczyna się opłacać ...
Niestety Inglot się nie popisał. W sumie powinni zauważyć że konkurencja- KOBO- im rośnie na rynku i coś z tym zrobić
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:35   #922
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Narzekałyśmy że drogo, że nawet Inglot ma wkłady tańsze. I wynarzekałyśmy, Kobo nie staniało, za to Inglota nam na 13 zł podnieśli ;/ Teraz Kobo zaczyna się opłacać ...
Czyli te 13 zł to tak na serio!? Przeginają
No ale różnica jest jednak spora, pro5 póki co jest za 45 zł, a 4 kobo wychodzi prawie 66 zł.

Dziewczyny wyedytujcie proszę wasze posty na swatchowym, jeśli jeszcze macie zdjęcia.

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-12-03 o 14:39
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:31   #923
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Postanowiłam dzisiaj zrobić sobie prezent na Mikołaja i zakupić paletkę z KOBO i wypełniać ją cieniami (powoli ).

Chciałam dzisiaj kupić jakieś 2 cienie no i samą paletkę. Myślałam o czymś na dzień, czyli raczej mat. I powiem Wam, że kolory matów mnie nie powaliły pewnie w końcu skuszę się na jakiś, ale dzisiaj raczej nic nie przykuło mojej uwagi...

Standardowo spodobał mi się Golden Rose, ale w sumie mam dość podobny z Inglota i postanowiłam kupić go później W sumie zakupiłam tylko Aubergine Bardzo ładny kolor Dam znać jak potesuję

A sama paletka super- wydaje się być wytrzymała i naprawdę dobrze wykonana
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:00   #924
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

A ja zachwycona jestem podkladem matujacym Jak na razie uzywam krotko, niedlugo napisze cos wiecej ale teraz moge juz przyznac, ze swoje zadanie czyli matowienie spelnia w 100%
Jak pisalam wczesniej mialam tez przetestowac tusz scenic look jednak po przygladnieciu sie mu w sklepie niestety ale dla mnie jest az za suchy...
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:18   #925
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hej Naszło mnie na duraline, bo coś mi zaschły linery z essence w żelu ;/ Wiem, że Kobo ma coś takiego, tylko o dużo większej pojemności. I tu pojawia się moje pytanie - może któraś z Was może porównać oba płyny? Gdyby to było to samo, to wybrałabym Kobo, bo jest większe za tą samą cenę. Proszę o opinie
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 09:46   #926
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Zakochałam się w cieniu 205 Golden Rose Na pewno w niedługim czasie sobie zakupię ten wkład. Pozytywnie zdziwiłam się konsystencją tych cieni (poza matowymi). Szkoda, że nie ma większego wyboru cieni, no i troszkę drogo
Zastanawiam się właśnie nad bazą (która akurat jest stosunkowo niedroga). Czy stosowała ją któraś z was pod minerały?

Też zakochałam się w cieniu Golden Rose i w koncu go mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kobo4.jpg (13,6 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golden2.jpg (8,4 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldenwiecz.jpg (10,6 KB, 167 załadowań)
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 09:49   #927
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Też zakochałam się w cieniu Golden Rose i w koncu go mam
Matko dziewczyny strasznie kusicie tym Golden Rose!!

Elisss (i do innych posiadaczek pytanie) czy ten cień (Golden Rose) w wydaniu solo na powiece wygląda ładnie? Bo tak właśnie chcialabym go stosować, albo z dodatkiem jakiegoś jasnego waniliowego cienia.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:04   #928
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kleopatre a nie widzisz dołaczonych fotek ? Nie wyswietlaja sie ?
tam jest zdjecie golden rose w połączeniu z inglotem 395 waniliowa perła.
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:16   #929
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Kleopatre a nie widzisz dołaczonych fotek ? Nie wyswietlaja sie ?
tam jest zdjecie golden rose w połączeniu z inglotem 395 waniliowa perła.
Wyswietlają się U Ciebie ładnie wyszedl w połoczeniu z innymi cieniami a tak się zastanawiam czy w takiej oszczędnej wersji delikatnej też by dobre wyglądał

On w śtwietle dziennym na powiece z daleka wygląda porpostu jak róż? Czy taki bardziej róż wpadający w złotawy/łososiowy?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:31   #930
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej Naszło mnie na duraline, bo coś mi zaschły linery z essence w żelu ;/ Wiem, że Kobo ma coś takiego, tylko o dużo większej pojemności. I tu pojawia się moje pytanie - może któraś z Was może porównać oba płyny? Gdyby to było to samo, to wybrałabym Kobo, bo jest większe za tą samą cenę. Proszę o opinie
Ja mam tylko Duraline i nie porównam, ale jesteś pewna że będzie ci się chciało bawić w mieszanie ? Ja kupiłam płyn i leży, za dużo roboty. Spróbuj zrobić mixing medium, jak ci ta forma nie przypadnie do gustu szkoda inwestrować w to większe pieniadze
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.