sypialnia i pokój dziecka pomocy:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 12:07   #31
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

opcja jak z pierwszego zdjecia tylko szafa zamiast komody ale nie na calej scianie lozko laduje na scianie na ktora otwieraja sie drzwi a zamiast lozka stoi lozeczko i przewijak albo zostaje jak jest tylko nie ma komody jest tylko szafa ale tez nie na calej scianie a lozeczko i przewijak na scianie na ktora otwieraja sie drzwi - wtedy tylko drzwi musze zrobic przesuwne - chowane w szafe
albo jak na drugim zdjeciu zamiast szafy lozeczko i przewijak na scianie na ktora przewuaja sie drzwi staje szafa drzwi chowaja sie w nia jesli sa przesuwne - jesli nie otwieraja sie tak jak na zdjeciu pierwszym - lozko zostaje tam gdzie jest ...
czy w tej czy w tej opcji szafa ma 60cm gł cała z drzwiami wiec w srodku troche mniej - nie wiem natomiast jaka dluga dobrze zeby byla - nie moze byc na calej scianie bo jesli opcja pierwsza to nie wiem czy zmiesci mi sie lozeczko 140cm dł i przewijak ok 100cm dł a poza tym nawet jesli to nie bede miala dojscia do jednej czesci szafy wiec na cala sciane szafa opada... 150-180 wystarczy mysle...aha sciana ta 217cm bedzie najprawdopodobniej jeszcze przedluzona o jakies 20-30 cm...
dobra opcja byloby jeszcze w miejsce gdzie na pierwszym zdjeciu jest szafa i komoda wrzucic lozeczko i przewijak lozko zostawic jak jest a szafe wrzucic na sciane ta 271cm tylko tam ta sciana ma max 53 cm gl bo jest okno i nic z tym nie zrobie a mowie szafe o gl. 35cm z ikea nie wiem czy mi sie oplaca ja robic....albo lozko przerzucic na sciane ta 271cm a zrobic szafe na scianie 269cm o gl. max 54cm - ale to tez cm w ta czy w ta juz roznicy nie robi:/
hm żurawinka nie no z waga nie mamy problemow raczej z kregoslupem niestety:/ czekam na info nt szafy
Klarissa opcja z komodami nie wchodzi w gre poniewaz jak juz pisalam nie chce trzymac ubran wiszacych w szafie na przedpokoju w ktorej beda buty i okrycia wierzchnie... balkon u mnie jest strasznie waski wiec raczej juz nie mam opcji nic na nic zrobic bo i tak juz jak wstawie szuszarke viledy to sie ledwo co na nim mozna zmiescic zeby przejsc...co do szaf na przedpokoju jest jescze opcja zrobic a'la szafe w tej wnece przy wejsciu do duzego pokoju 60x15 czy jakos tak... ale czy cos tam upchne... hmm....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokoj.jpg (111,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokoj1.jpg (95,0 KB, 28 załadowań)
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:09   #32
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Megusia zrobisz jak zechcesz. Ja polecam szafy o 39 cm, bo sama mam 60 i są za głębokie. Nie lubię ciuchów poukładanych jedne za drugim, bo ciężko je wyjmować. Wolę płytsze szafy. Poza tym są specjalne drążki na ciuchy właśnie do takich szaf. Ale jeśli wolisz głębsze, to Twój wybór.
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:04   #33
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Twoje mieszkanie metrażowo i rozkładowo wygląda prawie identycznie jak moje
I u mnie jest tak
w mniejszym pokoju jest na razie sam nasz materac 160cmX200
wielka szafa,łozeczko corki,komoda,na scianie jest zrobione drzewko z poleczkami,obok komody zabawki mlodej w roznych pojemnikach,planuje tam dokupic jakis regal - przewijaka nigdy nie mialam,przewijalam mala na lozku,na stole -podkladalam tylko taki jakby gumowy przewijak,mozna kupic jak Ci juz dziewczyny proponowaly przewijak nakladany na lozeczko
Jednak my planujemy zostawic ten pokoj dla dzieci,a pozniej przeniesc materac do wiekszego pokoju-tak to bedzie szalone,ale nie chce spac na kanapie do konca moich dni,lozko zaslonib regal,zmiesci sie mala kanapa,stolik,i szafka pod tv,jesli bedzie tragicznie to ostatecznie materaca sie pozbedziemy,bo mieszaknie wyjatkowo duze nie jest,i szkoda mi go zagracac
i u nas wyglada to tak jak na moim cudownie wykonanym załączniku
i szafa jest gleboka,tak nam polecil facet-ze przy rozsuwanych drzwiach itd lepiej zeby byla glebsza-wiec ma 65cm glebokosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokoj rozkald.jpg (26,5 KB, 22 załadowań)
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka



Edytowane przez wariateczka88
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:06
wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:16   #34
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Czarina a kto robił Ci szafe? bo na pewno nie byla ona szafa o ktorej tu pisalysmy z ikeii... a o jakich drazkach piszesz? jak to wyglada?
wariateczka88 tez pewnie kiedys sypialnia zostanie przeznaoczona na pokoj dla dziecka chyba ze uda nam sie kupic cos wiekszego...
jaka wielkosc lozeczka macie? widzisz u nas z lozeczkiem w tym miejscu jest problem bo jest tam grzejnik i zaraz okno
nie wiem na spokojnie musze to przemyslec i rozrysowac dokladnie ale dziekuje za wszelkie do tej pory rady
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:25   #35
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Aha no i to co moge dodac jeszcze od siebie,niestety na wszelkie przebudowy trzeba miec pozwolenia,a to sie wiaze z przeciagniem w czasie i finansami,ale jeszcze zauwazylam ze ktos Ci to juz pisal-wykorzystac w 100%przedpokoj,u mnie jest ten problem ze choc nie jest podzielony jest waski,i jakos nie moge sobie wyobrazic jak bedziemy sie tam poruszac jak wstawimy jedna waska szafe prawie na cala sciane i druga z drugiej strony na buty :/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

nasze lozko tez nie stoi przy samej scianie bo tez tam jest grzejnik,i jest niestety szpara,ktora zatkalam kocami-bo jak wspominalam spimy na samym materacu na razie,a lozeczko dla dziecka standardowe chyba o takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30248537/
to jest 120cmx60

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

wiesz sama musisz sobie to poukladac jakos,wlasnie w jakims programie porozkaldac i zobaczyc,moze u mnie ta sciana jest dluzsza bo lozeczko do grzejnika nie dochodzi-zreszta i tak za grzejnik wystaje materac
ale teraz sobie przypomnialam ze lozeczko na poczatku stalo prostopadle do drzwi
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:26   #36
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

|Megusia, ja mam 59 cm, natomiast znajomi mają te płytsze z Ikei, seria Pax- tu masz pierwszą z brzegu: Masz rację, nie ma 39- sorry za wprowadzenie w błąd, wydawało mi się że mignęły mi ich szafy o takich głębokościach, ale są zbliżone rozmiary, chyba że są one liczone już z drzwiami?
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S89000803/- 37 cm
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/pr...2/#/S69004289- 44 cm
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S99003797/- 44 cm
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S79000498/- 43 cm
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S49932731/- 38 cm
Ja wolałabym płytsze, ale to ja, jeśli Ty wolisz głębsze to spoko. Ja mam te zwykłe, głębokie i dużo powierzchni mam niewykorzystanej, bo po prostu nie jest mi wygodnie wyciągać ciuchy zza ciuchów.

A tutaj wieszak wysuwany do płytszej szafy
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/70141153/
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/50207140/
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/30256966/
Wieszak na spodnie:
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/70206818/

Na 40 cm można zaprojektować sobie serię besta, która jest niby do salonu, ale także można ją przerobić na ciuchy.

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:55
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:53   #37
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

No więc nasza szafa to Fornpłyt ( płyty Obi bo zależało nam żeby kolorystykę wybrać pod drzwi zewnętrzne ) i w takiej 265/150/60 mieści się większość dupereli w domu.

Zastanawiam się nad łóżeczkiem, pisałaś że bierzesz o dłg. 140 cm , nie lepiej te standardowe 120/60 ?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 21:39   #38
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad łóżeczkiem, pisałaś że bierzesz o dłg. 140 cm , nie lepiej te standardowe 120/60 ?
Jeśli zmieścisz większe łóżeczko, to zdecyduj się na takie, najlepiej z opcją przerobienia na łóżko (po odkręceniu jednego boku). Z mniejszego łóżeczka dziecko szybciej wyrasta i bywa, że przez pewien czas śpi z rodzicami w łóżku, bo potrzebuje przestrzeni do machania rączkami i nóżkami. Lepiej kupować łóżeczko w dłuższej perspektywie, tak żeby posłużyło jeszcze 2 latkowi.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:32   #39
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

żurawinka a powiedz mi jak cenowo wyszla was taka szafa? i czy montowaliscie ja sami czy jakas firma wszystko montowala?
lozeczko czemu sie zast nad wiekszym? dlatego wlasnie ze te wieksze maja mozliwosc zdjecia obydwoch bokow ze szczebelkami i jest zwykle lozko dla starszego dziecka
wariateczka ale ja nie mam na prawde jak wykorzystac wiecej przedpokoju - kiedys na pewno duza szafa i moze ew jakas polka waska sie zmiesci w tym przepokoju z ktorego jest wejscie do pokoi i lazienki - innych opcji tam nie ma... a mam do Ciebie prośbe czy mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie swojej sypialni - chciałabym zobaczyć jeśli można jak macie to rozwiązane,jak to wyglada
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:22   #40
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Ok 700 zł, wszystko robiliśmy sami, na konkretny wymiar żeby szafa sięgała od sufitu przez całą dłg. przedpokoju i stylowo pasowała do ciemnych drzwi zewnętrznych.
Ja myślę że do 3lat spokojnie dziecko może spać w łóżeczku 120x60, moja jeszcze śpi a w planie nawet mieliśmy przerobienie go tak jak piszesz ale chyba już się nie opłaca.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 09:08   #41
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

dziękuję żurawinka 700zl w porównaniu do tego co proponują firmy typu komandor etc to ładna różnica...a pewnie i jakościowo wcale nie jest gorsza - przynajmniej u moich rodziców szafa robiona przez tatę stoi już ze 20 lat i nic się z nią nie dzieje...czyi wszystko można kupić w marketach typu obi... a mieliście gdzieś jakąś instrukcję robienia takiej szafy? co potrzebne? jak i co po kolei robić? wiem że w necie pewnie znajdę mnóstwo nt temat ale tu byłby sprawdzony sposób bo przecież szafa stoi hehe
co do łóżeczka pewnie że może spać tylko wiesz później wydawać znowu pieniądze na łóżko to wyjdzie pewnie na to samo albo i drożej niż kupić teraz większe łóżeczko z możliwością przerobienia. zobaczymy czy się zmieści to większe bo to i tak trzeba dodać jeszcze po kilka cm do dł i szer. do tego 70x140 bo to akurat przecież powierzchnia spania a nie całego łóżeczka...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 12:26   #42
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
dziękuję żurawinka 700zl w porównaniu do tego co proponują firmy typu komandor etc to ładna różnica...a pewnie i jakościowo wcale nie jest gorsza - przynajmniej u moich rodziców szafa robiona przez tatę stoi już ze 20 lat i nic się z nią nie dzieje...czyi wszystko można kupić w marketach typu obi... a mieliście gdzieś jakąś instrukcję robienia takiej szafy? co potrzebne? jak i co po kolei robić? wiem że w necie pewnie znajdę mnóstwo nt temat ale tu byłby sprawdzony sposób bo przecież szafa stoi hehe
co do łóżeczka pewnie że może spać tylko wiesz później wydawać znowu pieniądze na łóżko to wyjdzie pewnie na to samo albo i drożej niż kupić teraz większe łóżeczko z możliwością przerobienia. zobaczymy czy się zmieści to większe bo to i tak trzeba dodać jeszcze po kilka cm do dł i szer. do tego 70x140 bo to akurat przecież powierzchnia spania a nie całego łóżeczka...
My robiliśmy szafę sami, ale u nas była to szafa o długości 6m. Wyszło to nas 2000 zł, najdroższe były okucia. Z własnego doświadczenia wiem, że omijaj markety typu obi, praktiker. Szukaj sklepów/hurtowni płyt wiórowych - tam można ustalić wymiary płyt pod półki itp. No i poszukaj sklepu/hurtowni z okuciami do szaf. Wyjdzie Cię to zdecydowanie taniej niż w obi.

Co do łóżeczka, ja tam uważam że taki np. 3 latek może spać w łóżeczku tym mniejszym. Dopiero potem kupić jakiś tapczanik składany np. dla dziecka który posłuży kolejne x lat. Moim zdaniem nie warto inwestować w takie łóżeczka które można przerobić na tapczaniki, ale i tak pewnie masz już wyrobioną opinię.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:53   #43
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4503149 0]Co do łóżeczka, ja tam uważam że taki np. 3 latek może spać w łóżeczku tym mniejszym. Dopiero potem kupić jakiś tapczanik składany np. dla dziecka który posłuży kolejne x lat. Moim zdaniem nie warto inwestować w takie łóżeczka które można przerobić na tapczaniki, ale i tak pewnie masz już wyrobioną opinię.[/QUOTE]
To zależy od dziecka, moja córka jak skończyłą roczek za nic nie chciała spać w łóżeczku, pomęczyliśmy się przez pół roku śpiąc we 3 i kupiliśmy jej normalne, duże łóżko. Teraz ma ponad 3 lata i nie wyobrażam sobie, żeby spała w łóżeczku małym. Poza tym ja mam to łóżeczko 120x60 cm i nawet by mi się za bardzo nie zmieściła tam, zresztą i tak śpi tam młodsze dziecko
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 14:17   #44
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
dziękuję żurawinka 700zl w porównaniu do tego co proponują firmy typu komandor etc to ładna różnica...a pewnie i jakościowo wcale nie jest gorsza - przynajmniej u moich rodziców szafa robiona przez tatę stoi już ze 20 lat i nic się z nią nie dzieje...czyi wszystko można kupić w marketach typu obi... a mieliście gdzieś jakąś instrukcję robienia takiej szafy? co potrzebne? jak i co po kolei robić? wiem że w necie pewnie znajdę mnóstwo nt temat ale tu byłby sprawdzony sposób bo przecież szafa stoi hehe
co do łóżeczka pewnie że może spać tylko wiesz później wydawać znowu pieniądze na łóżko to wyjdzie pewnie na to samo albo i drożej niż kupić teraz większe łóżeczko z możliwością przerobienia. zobaczymy czy się zmieści to większe bo to i tak trzeba dodać jeszcze po kilka cm do dł i szer. do tego 70x140 bo to akurat przecież powierzchnia spania a nie całego łóżeczka...
Nie, z obi mieliśmy tylko płyty na drzwi ( pocięte), resztę czyli system przesuwny, uchwyty itd. z Forpłytu. Można powiedzieć że mój TŻ to złota rączka i jak mu się chce to potrafi zrobić bardzo dużo W Wawie jest sklep tej firmy

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4503149 0]My robiliśmy szafę sami, ale u nas była to szafa o długości 6m. Wyszło to nas 2000 zł, najdroższe były okucia. Z własnego doświadczenia wiem, że omijaj markety typu obi, praktiker. Szukaj sklepów/hurtowni płyt wiórowych - tam można ustalić wymiary płyt pod półki itp. No i poszukaj sklepu/hurtowni z okuciami do szaf. Wyjdzie Cię to zdecydowanie taniej niż w obi.

[/QUOTE]

Zgadzam się że trzeba im patrzeć na rączki (obi) ,jak tną płytę, jeśli chcesz białą szafę to moim zdaniem w obi nie znajdziesz dobrej jakościowo płyty. U nas półki też cięliśmy sami.
Pytanie też czy czujecie się na siłach to sami zrobić?

https://www.google.pl/search?q=lagun...w=1280&bih=707 system szaf Laguna

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2014-02-07 o 14:21
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:56   #45
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4503149 0]

Co do łóżeczka, ja tam uważam że taki np. 3 latek może spać w łóżeczku tym mniejszym. Dopiero potem kupić jakiś tapczanik składany np. dla dziecka który posłuży kolejne x lat. Moim zdaniem nie warto inwestować w takie łóżeczka które można przerobić na tapczaniki, ale i tak pewnie masz już wyrobioną opinię.[/QUOTE]
Większość znanych mi 2 latków nie chce już spać w łóżeczku, a co dopiero 3 latek.
Składanych łóżek nie polecam, jeśli nie są koniecznością - jednak normalny porządny materac jest lepszy dla kręgosłupa dziecka, niż składana kanapa czy coś w tym stylu.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 07:11   #46
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Większość znanych mi 2 latków nie chce już spać w łóżeczku, a co dopiero 3 latek.
Składanych łóżek nie polecam, jeśli nie są koniecznością - jednak normalny porządny materac jest lepszy dla kręgosłupa dziecka, niż składana kanapa czy coś w tym stylu.
No to moje jest wybitny, bo nie przeszkadza mu spanie w łóżeczku. Będzie spał aż się nie przeprowadzimy do większego mieszkania.
No a co do materaca to owszem, na pewno jest lepszy, ale jak ktoś nie ma miejsca w domu na takie większe łóżko, to sorry ale na czymś dziecko i tak musi spać.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 13:35   #47
CzarnaAmericana
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaAmericana
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: sypialnia i pokój dziecka pomocy:(

Nie mam zdyt dużego doświadczenia w meblowaniu ale może zamiast dużych szaf typu komandor można by zaaranżować mniejsze, taki pojedyńcze szafy.

Jestem 100%wzrokowcem i musiałam sobie wyobrazić proporcje jakie Was czekają, gdy juz stworzyłam załącze, starałam sie zachować proporcję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (17,9 KB, 9 załadowań)
CzarnaAmericana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 14:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.