Nadżerka a seks i inne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 18:06   #31
Gosienka1707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 199
Dot.: Nadżerka a seks i inne

Hej. "Odświeżę" trochę wątek, bo mam pytanie odnośnie nadżerki. Lekarka u której byłam powiedziała mi, że mam nadżerkę, ale stwierdziła to "ot tak", gdyż nie zleciła mi żadnej cytologii, ani nie wkładała jakieś "kamerki" tylko popatrzyła i po prostu powiedziała, że ją mam. Kazała mi kupić globulki a potem przyjść na kotrolę za miesiąc sprawdzić, czy zniknęła. No i używałam tych globulek, poszłam miesiąc później ale pani doktor powiedziała, ze dalej ona tam jest... Mówiła, że mam wykupić sobie jakiś preparat i z nim do niej przyjść i mi tym tą nadżerkę poleje... Dodam, że nie odczuwam żadnego bólu, moim zdaniem wszystko jest u mnie w porządku. Podobnie jak autorka wątku nie rodziłam jeszcze, mam niecałe 22 lata. I moje pytanie brzmi: czy można patrząc tam zobaczyć nadżerkę? Zasięgnęłam tez opinii koleżanek i odradziły mi w ogóle tę panią ginekolog... Co Wy dziewczyny o tym myślicie?
Gosienka1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:15   #32
MalaPau
Raczkowanie
 
Avatar MalaPau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 261
Dot.: Nadżerka a seks i inne

Hm. U mnie pani doktor zdiagnozowała nadzerke na pierwszym badaniu, pierwszej wizycie. I stwierdziła, że jest duża i paskudna to ona jest powodem meczacych uplawów przez ktore jestem skazana na wieczne wkladki, dostałam globułki a po wybraniu ich miałam kolejna wizyte. Dowiedziałam się ze nadal ją mam, uplawy minimalnie ustały i czekam na wyniki cytologii...
Teraz tak myśle czy dobrze robiliśmy z chlopakiem wspolzyjąc. Nie odczuwam bólu, dyskomfortu jednak pani dokror tez nic nie mowila o zakazie wspolzycia. Tez czytałam, że wielu dziewczynom się nie usuwa, jednak skoro ja mam 18 lat paskudna jak to ona okresliła nadzerke to czy rowniez nie zostana podjęte zadne kroki? Czy raczej decyzje zostaną podjęte pow ynikach cytologii?
MalaPau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 22:58   #33
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nadżerka a seks i inne

Dwie gin zdiagnozowało u mnie nadżerkę
1) Gin z NFZ. Babka doradziła nie ruszać i wypalić po ewentualnym porodzie.
2) Prywatnie inna gin wymroziła ją na drugiej wizycie.

Kilka uwag:
- Po wymrażaniu nie zostają blizny.
- Szyjka macicy jest tak słabo unerwiona, że nie ma szans aby nadżerka bolała. Nie boli nawet to wymrażanie, które robi się 'na żywca'.
- Nadżerka to przewlekły stan zapalny. Przewlekły stan zapalny prowadzi do nowotworów. Ludzie, idźcie prywatnie do lekarza i usuwajcie to!
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-28 23:58:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.