Swps - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 15:59   #1
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Smile

Swps


Hej! Nie znalazłam konkretnie odpowiedzi na moje pytania, w przeglądanych wątkach w związku z tym postanowiłam założyć nowy.
Otóż ciekawi mnie czy ciężko dostać się na SWPS na psychologię?Zastanawiam się nad Warszawą i Sopotem.Może któraś z Was studiuje?I jak to jest, jeśli chciałabym składać papiery w oba miejsca to muszę dwa razy wnieść opłatę rekrutacyjną ?
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:25   #2
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Swps

Podpinam się pod pytanie, interesuje mnie psychologia w Sopocie
Jak to tam wygląda?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:25   #3
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Swps

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Hej! Nie znalazłam konkretnie odpowiedzi na moje pytania, w przeglądanych wątkach w związku z tym postanowiłam założyć nowy.
Otóż ciekawi mnie czy ciężko dostać się na SWPS na psychologię?Zastanawiam się nad Warszawą i Sopotem.Może któraś z Was studiuje?I jak to jest, jeśli chciałabym składać papiery w oba miejsca to muszę dwa razy wnieść opłatę rekrutacyjną ?
na SWPS przyjmują wg zgłoszeń, matura nie ma wielkiego znaczenia. a składając do sopotu i do warszawy papiery musisz dwa razy zaplacic.
zapraszam na wątek o psychologii i psychologach :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=580528&page=26
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 19:20   #4
ZoF!a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Swps

Cześć,
Ostatnio bardzo intensywnie myślę nad rozpoczęciem drugiego kierunku studiów - psychologii klinicznej w SWPSie (Warszawa) w trybie zaocznym. Czy jest wśród Wizażanek ktoś, kto mógłby mi pomóc, udzielając kilku informacji na temat tego kierunku? Szczególnie interesują mnie kwestie bardziej organizacyjne - w jakich godzinach odbywają się zjazdy, jakie przedmioty są prowadzone na I roku i czy istnieje ewentualna możliwość przepisywania ocen/zaliczeń z innej uczelni?
I trochę z innej beczki - czy ktoś może orientuje się jakie były wcześniejsze niż 2012 progi przyjęcia w ramach ‘Mistrzowskiego Startu w SWPS’?
Pozdrawiam!
ZoF!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:10   #5
ZoF!a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Swps

Cześć,
Ostatnio bardzo intensywnie myślę nad rozpoczęciem drugiego kierunku studiów - psychologii klinicznej w SWPSie (Warszawa) w trybie zaocznym. Czy jest wśród Wizażanek ktoś, kto mógłby mi pomóc, udzielając kilku informacji na temat tego kierunku? Szczególnie interesują mnie kwestie bardziej organizacyjne - w jakich godzinach odbywają się zjazdy, jakie przedmioty są prowadzone na I roku i czy istnieje ewentualna możliwość przepisywania ocen/zaliczeń z innej uczelni?
I trochę z innej beczki - czy ktoś może orientuje się jakie były wcześniejsze niż 2012 progi przyjęcia w ramach ‘Mistrzowskiego Startu w SWPS’?
Pozdrawiam! J
ZoF!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:46   #6
dedela
Raczkowanie
 
Avatar dedela
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 122
Dot.: Swps

Nie za wiele mogę powiedzieć, bo studiuję psychologię nowych technologii + ogólną dziennie, jednak zjazdy trwają raczej od rana do wieczora niestety.
Z zajęć to teraz wprowadzono program oparty na modułach więc na początku na pewno czeka Cię moduł złożony z filozofii logiki i historii myśli filozoficznej z elementami psychologii czy coś w tym rodzaju plus zajęcia specjalizacyjne
dedela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 21:59   #7
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: Swps

Cześć dziewczyny,

Orientuje się ktoś czy po skończeniu 1 roku studiów (pedagogika) można się przenieść na psychologie na SWPS zaczynąjąc od 2 roku . Pytam się ponieważ w tamtym roku była taka informacja, że istnieje taka możliwość ale teraz na nowej stronie jej nie ma.

Wiecie coś może?
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 11:11   #8
amandaa1394
Raczkowanie
 
Avatar amandaa1394
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pzn*
Wiadomości: 48
Dot.: Swps

Hej
Chciałabym się dowiedzieć jak to jest w Poznaniu na dziennych, studiuje ktoś może? Jest to uczelnia warta pójścia? Czy lepiej szukać innej?
amandaa1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 22:40   #9
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Swps

Cytat:
Napisane przez saandrul Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Orientuje się ktoś czy po skończeniu 1 roku studiów (pedagogika) można się przenieść na psychologie na SWPS zaczynąjąc od 2 roku . Pytam się ponieważ w tamtym roku była taka informacja, że istnieje taka możliwość ale teraz na nowej stronie jej nie ma.

Wiecie coś może?
SWPS to rozpatruje indywidualnie, najlepiej zadzwoń do dziekanatu i zapytaj. Może być tak, że zaczynasz od drugiego roku i nadrabiasz różnice programowe
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.