apetyt-[ytanie do pana doktora i do znawczyn tematu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 17:59   #1
salena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Angry

apetyt-[ytanie do pana doktora i do znawczyn tematu


mam taki problem , tydzien temu zaczelam brac tabletki , femoden . wszystko byloby fajnie gdyby nie fakt ,ze...niesutannie jestem glodna! pytalam o to swoja lekarke , zanim zaczelam je brac , czy tak sie bedzie dzialo ,ze bede tyla powiedziala ,ze nie ,ale efekt jest inny ciagle cos podjadam ...pwoiedzcie dziewcyny czy juz zawsze tak bedzie ,ze bede glodna , czy moze z czasem to ustapi,bo zaznaczam ze biore tabletki 1 raz w zyciu i to dopiero od tygodnia. bardzo sie boje utyc i nie chce ,ale nie chce tez rezygnowac z tabletek ,bo bardzo sie boje ciazy a to najlepsza jak sie okazalo dla mnie metoda.. a moze wiecie co moglabym podjadac, zeby nie czuc glodu ,a zarazem nie tyc? moze jest cos bardzo malo kalorycznego?z gory dziekuje za pomoc
salena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:21   #2
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: apetyt-[ytanie do pana doktora i do znawczyn tematu

Przez pierwsze 3 opakowania organizm sie przyzwyczaja to tabletek, więc skutki uboczne powinny wtym czasie ustąpić. Ja też miałam z początku zwiększony apetyt i ciągle coś podjadałam, ale w czasie tyh 3 miesiecy się to stopniowo uspokajało, aż w końcu zaniłko. Zyczę takiego rozwoju sytuacji i w Twoim wypadku.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.