Twarz ! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 15:30   #1
midamida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3

Twarz ! ;(


Moim największym kompleksem jest twarz ...
Mimo , że jestem szczupła ( 46 kg, 170 cm wzrostu , 15 lat ) mam grube policzki ( jak chomik ;/ ) , szeroką szczękę itd.

Na prawdę nie moge już na siebie patrzeć ;(

Znacie może jakieś ćwiczenia na wyszczuplenie tych policzków? Albo jak powinnam się malować przy takiej twarzy ? Albo po prostu jak zaakceptować siebie ? Bo z tym mi najtrudniej ;(
midamida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 23:07   #2
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Twarz ! ;(

Wypukłe policzki to atut, nie rozumiem czemu tak wiele dziewcząt ich nie lubi! Moja mama ma prawie wklęsłe kości policzkowe i to dopiero jest zmora! Obejrzyj sobie na YT filmiki Maxineczki, ona też ma dosyć wystające kości policzkowe, a jest PIĘKNA! Na zwężenie kwadratowej szczęki przyda się bronzer w chłodnym, matowym odcieniu. Nanosisz go odrobinę na kości żuchwy.

Poza tym jestem zupełnie pewna, że jesteś śliczną dziewczyną. Dużo nastolatek nie akceptuje siebie. Kiedy ja byłam w Twoim wieku to nienawidziłam mojego nosa. Był nieproporcjonalnie duży w stosunku do twarzy i krzywy.
Co prawda nie naprostował się (a szkoda ) ale proporcje twarzy mi się zmieniły (albo moje podejście ?) i jego wielkość nie razi mnie już tak jak kiedyś.
Pamiętaj, że ciało człowieka dojrzewa do 21 roku życia. I nie chodzi tu tylko o wzrost ale także właśnie o proporcje, kontur twarzy
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 01:34   #3
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Twarz ! ;(

Maluj różem kości policzkowe to powinno optycznie pomóc
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 11:49   #4
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Twarz ! ;(

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Wypukłe policzki to atut, nie rozumiem czemu tak wiele dziewcząt ich nie lubi! Moja mama ma prawie wklęsłe kości policzkowe i to dopiero jest zmora! Obejrzyj sobie na YT filmiki Maxineczki, ona też ma dosyć wystające kości policzkowe, a jest PIĘKNA! Na zwężenie kwadratowej szczęki przyda się bronzer w chłodnym, matowym odcieniu. Nanosisz go odrobinę na kości żuchwy.

Poza tym jestem zupełnie pewna, że jesteś śliczną dziewczyną. Dużo nastolatek nie akceptuje siebie. Kiedy ja byłam w Twoim wieku to nienawidziłam mojego nosa. Był nieproporcjonalnie duży w stosunku do twarzy i krzywy.
Co prawda nie naprostował się (a szkoda ) ale proporcje twarzy mi się zmieniły (albo moje podejście ?) i jego wielkość nie razi mnie już tak jak kiedyś.
Pamiętaj, że ciało człowieka dojrzewa do 21 roku życia. I nie chodzi tu tylko o wzrost ale także właśnie o proporcje, kontur twarzy
a co mają wystające kosci policzkowe do szerokiej szczęki, grubych pliczków?

Autorka rada jedna, zaakceptować i zastosować odpowiendie triki makijażowe, aby to co łądne uwydatnić, a co ci sie nie pooba wyszczuplić.
Róże, bronzery, rozświetlacze...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:21   #5
midamida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Twarz ! ;(

Dziękuje Wam za pomoc
Rzeczywiście chyba muszę jakoś to zaakceptować , i popróbuje z tymi różami itd ;D
midamida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:57   #6
migdalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 110
Dot.: Twarz ! ;(

Masz 15 lat. To też sprawka dziecięcych rysów twarzy Twarz szczupleje z wiekiem.
migdalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:09   #7
sokzkaralucha
Raczkowanie
 
Avatar sokzkaralucha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 129
Dot.: Twarz ! ;(

Z przymrużeniem oka, ćwiczenia na pomniejszenie twarzy: https://www.youtube.com/watch?v=OkPkPM5QpmQ

A tak ogólnie, jesli szukasz szybkiej metody to bronzery i odpowiednie modelowanie twarzy potrafią zdziałać cuda.
__________________
"Myśmy byli świętymi zła. Nie będę złem wulgarnym- zaprotestował- Nie chcę."

sokzkaralucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 10:11   #8
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Twarz ! ;(

Jestes nastolatka w okresie dojrzewania. Niestety wiek "nastu" ma to do siebie, że ciało ma zaburzone proporcje, co widać po Twoje wadze. Jako dorosła osoba przy wzroście 170 cm i 46 kg wagi wyglądałabyś jak anorektyczka. Twoje ciało na przestrzeni lat będzie ulegać przeobrażeniu. Ja miałam pucołowate policzki gdzieś do 27 roku życia. Teraz gdy mam prawie 33 lata, zdecydowanie tłuszcz w policzkach mi zmalał i nawet widać kości policzkowe

Na razie musisz przyzwyczaić się do zmian zachodzących w Twojej sylwetce i twarzy. Jak w wieku dorosłym bardzo będą Ci przeszkadzać pućki to zawsze zostają zastrzyki które przyspieszą lipolizę tłuszczu A na kwadratową szczękę nic nie poradzisz, układ kostny niestety nie podlega zbyt wielkim zmianom. Tu z pomocą może przyjść, tak jak pisały dziewczyny, bronzer
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:14   #9
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Twarz ! ;(

Ja jak miałam 15 lat to miałam okrągłą twarz i też policzki pyzate. ale potem twarz zaczeła szczupleć i teraz mam owalna twarz a po pyzatych policzkach nie ma śladu
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 20:14:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.