Moja prośba - znudzenie stanem obecnym... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 18:27   #1
Grete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15

Moja prośba - znudzenie stanem obecnym...


Drogie Wizażanki, już od jakiegoś czasu przymierzałam się do rozpoczęcia ctego wątku, bo jestem już mocno znudzona tą samą fryzurą. Skończyłam studia i zachciało mi się jakiejś zmiany

Od ponad roku mam długie włosy, które prostuję - ale nie codziennie, raz na kilka dni(bo bez tego tworzą mi się fale, ale takie trochę niesforne tyle że przy niesuszeniu szuszarką jestem w stanie je doprowadzić do stanu z pierwszego zdjęcia; poza tym przez ostatnie prawie 2 lata sporo mi ich powypadało, łamały się też i teraz próbuję je doprowadzić do ładu). Proszę o poradę co mogłabym zrobić z włosami. Od dawna marzył mi się jakiś ciepły kolor na granicy brązu i blondu, ale po pierwsze nie jestem przekonana, czy mi pasuje, a po drugie może to nie byłby dobry pomysł teraz, gdy włosy dopiero zaczynają wracać do niezłego stanu. Może jakieś cięcie...?

Druga sprawa, przymierzam się do zakupu nowych okularów, które nosiłabym prawie na stałe (do tej pory używałam okularów głównie do tv i komputera, ale mam b. stare oprawki których już mam dość i chciałabym je zmienić) - wiem że może trudno ocenić na podstawie takich zdjęć, ale czy mogłybyście coś zasugerować odnośnie oprawek dla mnie?

Załączam 3 zdjęcia, pierwsze z czerwca, drugie (trochę średnie) legitymacyjne też z czerwca, a trzecie - sprzed roku, długie włosy mam już od ok. 2 lat i na zmianę - albo prostą grzywkę, albo na bok...

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc!
Grete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:34   #2
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: Moja prośba - znudzenie stanem obecnym...

W jaśniejszym brązie na pewno będziesz korzystnie wygladać jesteś bardzo ładna fryzura którą masz jest fajna i Ci pasuje ja bym jej nie zmieniała na Twoim miejscu za bardzo, bo masz piękne, długie wlosy i szkoda ich ścinać
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:34   #3
Grete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Moja prośba - znudzenie stanem obecnym...

Dziękuję Kusi mnie jasny brąz, tylko zastanawiam się czy to by u mnie wyszło samą farbą, bez dekoloryzacji (bo nie wiem czy włosy by mi to wytrzymały )- może spytam fryzjera...
Może jeszcze ktoś się wypowie?
Grete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:07   #4
Madzixx89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 146
Dot.: Moja prośba - znudzenie stanem obecnym...

co do oprawek to sie nie wypowiem bo niestety ja nie nosze to sie nie znam :P natomiast musze powiedziec ze BARDZO dobre ci w grzywce na bok i NIGDY nie rob jej na prosto no i wg mnie bardzo Ci ladnie rowniez w wyprostowanych ale wiem co to znaczy jak wlosy wypadaja po prostownicy. Moze uzywaj jakichs pianek czy kremy wygladzajace?
Madzixx89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:23   #5
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Moja prośba - znudzenie stanem obecnym...

widze ze w 2lata przeszlas juz swoja przemiane, jest roznica w tych zdjeciach. Wypiękniałaś!
bardzo dobrze wyglądasz w obecnej grzywce, zostan przy tej na bok
wlosy mozna co najwyzej nieco pocieniowac, wysuszyc na szczotce by nabraly objetosci, dlugosc pasuje do Ciebie.
kolor ktory masz obecnie nie gryzie sie z Twoją urodą, ale mysle ze w jasniejszym brązie tez bedzie Ci bardzo dobrze i mozesz smialo ryzykowac!
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.