Znamiona skórne - usunąć. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-18, 23:47   #31
marika1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

witam.... Chce sie was poradzic bo nie wiem co mam zrobic.. mam pieprzyk na nodze wielkosci pięsci.... bardzo wstydze sie wychodzic na basen w stroju... bo wiem ze wszyscy zraz beda sie smiali...( co mam zrobic? jak moge go usunąc? pomóżcie!!
marika1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:42   #32
Malinkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Malinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Wszyscy tu piszą, że nalepiej usuwać znamiona, pieprzyki itp. A ja mam pytanie czy są jakieś ciemne strony tego, że się usunie pieprzyk? Czy są pieprzyki, których nie nalezy ruszać?
Malinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:54   #33
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez marika1234 Pokaż wiadomość
witam.... Chce sie was poradzic bo nie wiem co mam zrobic.. mam pieprzyk na nodze wielkosci pięsci.... bardzo wstydze sie wychodzic na basen w stroju... bo wiem ze wszyscy zraz beda sie smiali...( co mam zrobic? jak moge go usunąc? pomóżcie!!
wiesz markika najlepiej bedzie jak pojdziesz do dermatologa i on ci to zbada i powie czy masz usowac i w jaki sposob :P ja odobiscie miala usowane 4 pieprzyki . 3 bo bylyy takie dosc duzei ciemnialy a 1 ze wzgledu na to ze odstawal strasznie i zachaczaam co chwilke o niegoo ja jestem alergoczka i poszlm normlanie na wizyte doi dermatologa a on kiedy zauwazyl ze mam takiego peprza na plecach posmarowal czyms i popatrzyl przez takie "cuś" i powiedzial ze moge smialo wyciac ze nic mi nie bedzie i takie tam wiec usunelam a jak bylam u chirurga to powiedzial ze mi wytnie jeszce te 3 no i jakos narazie zyje ;p wiec musisz isc poprostu do dermatologa i zapytac czy mozesz usunac czy bnie
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:56   #34
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez Malinkaaa Pokaż wiadomość
Wszyscy tu piszą, że nalepiej usuwać znamiona, pieprzyki itp. A ja mam pytanie czy są jakieś ciemne strony tego, że się usunie pieprzyk? Czy są pieprzyki, których nie nalezy ruszać?
malinkoo sa ciemne strony i wydaje mi sie ze lepiej niektorych pieprzykow nie usowac ale to moze ci powiedziec tylko jakis lekarz ciemna strona jest napewno to ze w niektorych przypadkach (przynjamniej tak slyszalam) po usunieciu pieprza mozna dostac raka skory ;/ albo miec jakies problemyy..
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 17:00   #35
monia506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

ja jakąś godzinke temu wróciłam od chirurga.... miałam sporego pieprzyka na dekolcie i to centralnie na srodku, tez sie go wstydzilam bo byl na dodatek bardzo ciemny, prawie czarny...wyglądał okropnie.
sam zabieg nie byl taki straszny, a dodam ze sie strasznie boje bólu, jakiegokolwiek zrezztą.... mnie najbardziej bolalo jak juz chirurg szwy zakladal, a tak to znieczulenie prawie wcale i wycinanie tez, tylko troche nieprzyjemne bylo jak czulam jak mi krew cieknie... i jestem ze sie tego swinstwa pozbylam bo za 3 tygodnie jade do grecji i bym sie wstydzila zalozyc chociazby bluzeczke z dekoltem

a i chcialam sie zapytac czy usuwanie szwów boli????
monia506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 09:39   #36
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez monia506 Pokaż wiadomość
ja jakąś godzinke temu wróciłam od chirurga.... miałam sporego pieprzyka na dekolcie i to centralnie na srodku, tez sie go wstydzilam bo byl na dodatek bardzo ciemny, prawie czarny...wyglądał okropnie.
sam zabieg nie byl taki straszny, a dodam ze sie strasznie boje bólu, jakiegokolwiek zrezztą.... mnie najbardziej bolalo jak juz chirurg szwy zakladal, a tak to znieczulenie prawie wcale i wycinanie tez, tylko troche nieprzyjemne bylo jak czulam jak mi krew cieknie... i jestem ze sie tego swinstwa pozbylam bo za 3 tygodnie jade do grecji i bym sie wstydzila zalozyc chociazby bluzeczke z dekoltem

a i chcialam sie zapytac czy usuwanie szwów boli????
Mam nadzieję, że chirurg powiedział ci - NIE WOLNO OPALAĆ się przez minimum rok!!!
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 09:27   #37
Kasrolnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

ja chce usunac z 10 na bank . ale tak nieodplatnie .... to sobie poczekam ;//
a to musze iść do dermatologa prywatnie czy jak ?? ja mam dopiero 14 lat nic kuźwa nie wiem .ale to wyglada tak OCHYDNIE dla mnie ,ze nie chodze wcale na plaze,nei spotykam sie z chlopakami. nie no . MUSZE to usunąć ;///



. doradzcie.


chce usunac duze,szerokie wypukle znamiona...
i nie chce aby na mnie dalmatynczyk wolali w szkole ;//


i ile można naraz wyciąć ?? wiem ,ze czeka sie potem 3 miechy ..az sie skóra zagoi i wg. a najgorzej ze w sportowej kalsie jestem ... ;//

Edytowane przez Kasrolnik
Czas edycji: 2008-06-16 o 09:30 Powód: nie dopisalam czegos.
Kasrolnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 17:11   #38
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez Malinkaaa Pokaż wiadomość
Wszyscy tu piszą, że nalepiej usuwać znamiona, pieprzyki itp. A ja mam pytanie czy są jakieś ciemne strony tego, że się usunie pieprzyk? Czy są pieprzyki, których nie nalezy ruszać?
Myślę, że nie powinno się usuwać tak dla kaprysu! Ja tez mam znamię i go nie ruszam,bo i po co. Tyle lat z nim żyłam, że jeszcze trochę go mogę mieć. Usunę tylko wtedy gdy będzie zagrażać mojemu zdrowiu!!!
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:54   #39
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Ja bylam w tamtym roku dokladnie w pazdzierniku na usunieciu pieprzyka ktory byl umiejscowiony pod piersią i troche mi sie gryzl z biustonoszami. Został wyciety (na cale szczescie nie bylo to znamiono groźne). Mi pani chirurg-onkolog powiedziała, że trzeba obserwować takie pieprzyki, znamiona, ponieważ jak sa dosc czarne i maja nieregularny kształt plus otoczkę jasniejsza - to z reguly takie się usuwa. Ja mam na ciele dosc duzo takich pieprzyków, ale wg opinii lekarza tylko tamten byl kosmiczny reszta to mniejsze, choc niektore wypukle, ale ponoc niegrozne.

Sciaganie szwow nie boli, czuc gilgotanie/swąd? no ja jakos tak mialam

A napisze Wam ze sie strasznie balam zabiegu bo to byl moj 1 raz w szpitalu dostalam zastrzyk pod piers i doslownie NIC nie czułam, zastrzyk troche szczypal ale ciut. W szoku byłam, ze doslownie NIC NIC NIC NIC nie czułam Po paru godzinach jak zastrzyk odszedł, to trochę mnie bolało, ale lekko
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:17   #40
Aguskaq
Raczkowanie
 
Avatar Aguskaq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

witam, mam mieć usuwane znamie na plecach wielkości 5,5cm(szerokość) na 2,5 cm. Lekarz zalecił usuwanie poprzez znieczulenie miejscowe. W zawiązku z tym mam parę pytań:
1) Czy igła wbijana ze znieczuleniem jest wbijana w kręgosłup ?? (słyszałam o tym bardzo negatywne opinie!)
2) Czy w szpitalu jak wytną wycinek to robią badanie histopatologiczne??

Z góry dziękuję za odpowiedź
Aguskaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:03   #41
aneecia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Zagląda tu ktoś jeszcze? ile obecnie kosztuje usunięcie takiego znamiona (myszki)?
aneecia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.