usuwanie wąsika laserem a ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 07:26   #1
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35

usuwanie wąsika laserem a ciąża


Witam!
Chciałabym uzyskać odpowiedż na pytanie czy można usuwać wąsika laserem w czasie ciąży? Wyczytałam na jakiejś stronie która się tym zajmuje że nie wolno, rozmawiałam ze swoim lekarzem ginekologiem , pytałam się go aż dwa razy i powiedział że nie widzi przeciwskazań,no chyba żebym chciała np. na brzuchu to wtedy sie nie zgadza, ale na buzi powiedział że nie widzi problemu. Czy mogłyby sie wypowiedzieć na moje pytanie kosmetyczki? Byłabym bardzo wdzięczna. Dziękuję.
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:18   #2
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: usuwanie wąsika laserem a ciąża

na twarzy jeżeli chodzi o to to nie. Ale zawsze trzeba się pytać jednostki wyższej bo kosmetyczka nie ma aż tak głębokiej wiedzy jeśli chodzi o przeciwwskazania do czegoś jeżeli chodzi o ciążę.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to zalecam użycia kremu np. Nair jest delikatny i włosków nie ma przez ok. 2 tyg.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:16   #3
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: usuwanie wąsika laserem a ciąża

Moim zdaniem też nie powinnaś ryzykować. Teoretycznie to tylko twarz, ale mimo wszystko. Pamiętaj, że na miesiąc przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosków.
Polecam salon dermed - tam przed wszystkimi poważniejszymi zabiegami są konsultacje z lekarzem - lepiej dmuchać na zimne. to w końcu ciąża



Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 01:10   #4
labella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Rzeczywiście15, przestań reklamować Der-Med

Do Rzeczywiscie15. Dość już reklamowania przez Ciebie na to wizażu krakowskiego gabinetu Der-Med.
Przejrzałam inne Twoje wpisy i nie wierzę, że masz tyle różnorodnych problemów urodowo-dermatologicznych i że wszystkie je rozwiązujesz w tym jednym gabinecie.

I że niby wszystko jest tak super, np. rozstępy zniknęły po JEDNYM zabiegu Fraxelem. Takimi własnie hasłami gabinety próbują zwabić klientów. Że niby zabieg jest co prawda bardzo drogi, ale już po jednym zanikną rozstępy i głębokie blizny. A to bzdura, jeden zabieg nic nie da, wiele osób to na forach opisuje.


Myślę, że jesteś pracownikiem Der-Medu i brakuje Wam klientów.
labella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.