Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 15:40   #1
schizofreniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3

Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?


Cześć.
Czterdzieści lat minęło i chciałabym coś zmienić.. Forum poleciła mi córka i zapewniła, że pomożecie w potrzebie Chciałabym dowiedzieć się, jaka fryzura Waszym zdaniem pasuje do mojego kształtu twarzy i czy obecna jest zła. Jaki doradzacie kolor? Makijaż? Jestem otwarta na wszystkie sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG010.jpg (29,3 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL271937.jpg (72,2 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03192.jpg (120,5 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03326.jpg (70,7 KB, 268 załadowań)
schizofreniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:14   #2
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

Nie jestem żadnym autorytetem w tej dziedzinie, dlatego nie chciałam wypowiadać się pierwsza, ale moi zdaniem wyglądasz idealnie teraz. Super, zadbane włosy, kolor pasuje do Twojej urody. Świetnie wyglądasz, zwłaszcza podoba mi się 3 i 4 zdjęcie.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:23   #3
chomi
Raczkowanie
 
Avatar chomi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 194
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

wyglądasz bardzo ładnie, choć w wyprostowanych włosach korzystniej. kolor jest mega
chomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:23   #4
2gether4everx3
Przyczajenie
 
Avatar 2gether4everx3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

ja także nie jestem żadnym specem w tej dziedzinie, ale według mnie najlepiej prezentowałaś się na zdj pierwszym. Miałaś tam inną fryzurkę niż na pozostałych zdj czy tylko mam takie wrażenie może nawet przez inne ujęcie ?
moim zdaniem wyglądasz rewelacyjnie i nie musisz nic zmieniać, jedynie co możesz pobawić się kolorami w balejarzu do włosów, co mogłoby zmienić Twój ogólny wygląd, ale ścięta jestem b. ładnie.
mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam . powodzenia w metamorfozie ;D
pozdrawiam
2gether4everx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:21   #5
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

No więc tak... na 40 lat nie wyglądasz więc jest dobrze
Szczególnie na zdjęciach w prostych włosach, ślicznie, bo te ze zdjęcia 2 dodają lat. W sumie nie ma co tu dużo kombinować, w oczy rzuciły mi się brwi które maja dziwny kształt, tzn. przy nasadzie są zbyt wysoko, a dalej opadają, co nadaje twarzy taki smutny i troszkę zmęczony wyraz.
Makijaż bardzo ładny, podkreślone oko i delikatne usta, super
Jeśli chodzi o włosy... na pewno bym ich nie ścinała, wyglądają na zdrowe, i maja ładny kolor, pasują do reszty, ewentualnie spróbowała bym pasemka o 2-3 tony ciemniejsze

Ps. i częściej się uśmiechaj Nie jedna 40-tka chciałaby tak wyglądać

A tu zmieniłam brew:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sasasas.jpg (122,3 KB, 198 załadowań)
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:31   #6
schizofreniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

Dziękuje za miłe słowa
Rzeczywiście, 'poprawiona' brew wygląda tysiąc razy lepiej! Na pewno skoryguję ich kształt.
schizofreniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:46   #7
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

Alez jestes seksowna babeczka, sliczna buzka, swietna figura! Wygladasz bardzo ladnie i ciezko Tobie doradzac jakiekolwiek zmiany. Mnie najbardziej podoba sie i wydaje mi sie, ze jest dla Ciebie najkorzystniejsza fryzura z trzeciego zdjecia, szalenie kobieca, elegancka najbardziej podkresla Twoje rysy twarzy. Jezeli juz chcialabys "poszalec" to moze doradzilabym bardziej cieply odcien blondu...no i propozycja z brwiami bardzo trafna. Ogolnie to czterdziestka to musi byc piekny wiek
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 20:58   #8
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

Po pierwsze...nie wierzę w tą 40
Po drugie... najbardziej mi się podobasz na czwartym zdjęciu.
Po trzecie...mam nadzieję,że będę równie pikna i seksowna jak Ty za x lat

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Tfu, na trzecim zdjęciu, najjaśniejszy blondzik
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 12:01   #9
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Co powinna zmienic w swoim wyglądzie "Czterdziestka"?

Hmmm...
No Faktycznie śliczna 40 chce tak wyglądać!

Poczepiam się troszkę jednak ;p
Po pierwsze wyrzuć tą okropną czerwona bluzkę! Nie pasuję ci. W ogóle trochę bym zrezygnowała z czerwieni u ciebie albo w ogóle wybrała inny jej odcień bo ten niestety ale uwydatnia tylko twoje mankamenty skóry.
Dwa Jaki Masz piękny biust O_O i Dekolt , Śmiało podkreślać! Można sporo znaleźć w internecie na ten temat, tu też, ważne jest by nosić odpowiednie wycięcie w dekolcie i odpowiednie ubrania. Warto poszukać i poczytać na ten temat. np. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66260

Włoski: uh... trzeba mocno odżywić, zregenerować. Niestety są widocznie baaardzo zniszczone. Wyglądają na przesuszone. Trzeba koniecznie to zmienić. Co do koloru to coś mi nie pasuję. I chyba ten co masz nie jest odpowiedni.
Niech któraś babiczka zrobi ci metamorfozę poprzez wszystkie kolorki. Bo ja do końca nie jestem pewna jaki kolor byłby odpowiedniejszy. Moja rada nie tapiruj zbytnio, żeby nei wyglądać jak kolejna pani z kaskiem na głowie, albo z kulką, O_o' to po prostu w tym wieku jeszcze bardziej postarza i nie rozumiem czym się kobiety kierują w doborze takich fryzur.
Masz przepiękne oczy! Trzeba je podkreślić.
http://www.snobka. pl/artykul/6403 /makijaz_81_-_w_stylu_kim_kardashian (bez spacji) polecam taki makijaż i w ogóle kolory twoich oczu, nie wiem czemu ale wtedy naprawdę oko przyciąga wzrok. ale taki makijaż bardziej na jakieś wyjścia. Można go troszkę złagodzić używając mniej pigmentów i nie podkreślając tak mocno rzęs i kreski.

Widzę że lekko czerwienisz się na twarzy, nie znam się kompletnie na podkładach akurat tego nie potrafię pojąć ale trzeba nauczyć się ukrywać ta nie doskonałość. To na pewno. Polecam przejrzeć wątek "Pytania do Wizażystki" Tam coś znajdziesz na ten temat.
Pozatym polecam to http://uroda.onet. pl/ makijaz/ makijaz-ktory-wyleczy-cie-z-kompleksow,2,3768201,arty kul .html (oczywiście bez spacji)

Wydaje mi się że ciemne, nasycone kolory w ogóle nie podkreślają twojej urody.
Ten różowy mocny też.

Jesteś chyba typem kolorystycznym wiosną, A może latem ? Kurcze nie wiem, szkoda że akurat na tym się nie znam, ale coś pomiędzy

Widzę cię w bieli i pastelowych kolorach, zwłaszcza takim różowym pudrowym
Wszystkie kolory świeże i delikatne jak mgiełka podkreślą twoją urodę, z mocnymi kolorami bym baaardzo uważała. Zwłaszcza na czerwone odcienie i mocny róż. Czarny dobrze na tobie wygląda No i szarości! Śmiało i do bólu! Będziesz ładnie w nim wyglądać.
Wklejam trochę inspiracji.
Tak wiem że to pierwsze to paleta farb ale te kolory wyglądałyby na tobie bardzo dobrze!

I polecam kupić taką sukienkę jak na ostatnim zdjęciu. Dokładnie taką samą! Będzie pani nieziemsko wyglądać i podkreśli pani atuty!

Dodam tylko że z wiekiem niestety ramiona i skóra na nich opada i zwisa, czasem lepiej zrezygnować z koszulek na ramiączkach na rzecz trochę dłuższego rękawka. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjścia do pracy czy też na jakąś uroczystość. Po za tym może pani śmiało nosić bluzki bez rękawków ( nie oficjalnie) bo aż tak u pani to nie razi.

Się rozpisałam O-o' hihi

No i gratuluję pani urody, naprawdę pani dobrze wygląda. Trzeba być z tego dumnym!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 864db4a10004963e4a4322a8.jpg (16,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dulux_karta_sweet_memory.jpg (19,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6380676X.jpg (39,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pastele 01.jpg (24,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81780634.jpg (34,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7699287X,Pastele-w-Top-Secret.jpg (39,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6226102X.jpg (43,1 KB, 24 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.