John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 22:17   #31
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

osobiście nie polecam, rozjaśnia owszem, niestety nie zawsze efekt jest taki o jakim marzymy. Zachciało mi się tym wynalazkiem rozjaśnić odrosty. Mam blond w obrzydliwym rudym odcieniu
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:36   #32
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
osobiście nie polecam, rozjaśnia owszem, niestety nie zawsze efekt jest taki o jakim marzymy. Zachciało mi się tym wynalazkiem rozjaśnić odrosty. Mam blond w obrzydliwym rudym odcieniu
fajnie by było jakbyś napisała jaki masz naturalny kolor włosów.Gdy ktoś chce rozjaśnić powiedzmy jasny brązik to jest to zdecydowanie krok do uzyskania rudego koloru blondu, gdyż na opakowaniu jest napisane, że rozjaśnia tylko ciemne blondy. Ja mam ciemny mysi blond - mi rozjaśnia na piekny kolor ale ile osób tyle opini. . . Pozdrawiam
__________________
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:35   #33
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez lara144 Pokaż wiadomość
fajnie by było jakbyś napisała jaki masz naturalny kolor włosów.Gdy ktoś chce rozjaśnić powiedzmy jasny brązik to jest to zdecydowanie krok do uzyskania rudego koloru blondu, gdyż na opakowaniu jest napisane, że rozjaśnia tylko ciemne blondy. Ja mam ciemny mysi blond - mi rozjaśnia na piekny kolor ale ile osób tyle opini. . . Pozdrawiam
naturalny kolor mam blond na poziomie 8. Wiec w teorii powinien rozjaśnić pięknie.
Myślec że każda z nas potrafi przeczytać informacje na opakowaniu, ba nawet ją zrozumieć i szatynka na ten preparat by się nie porywała.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:17   #34
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
naturalny kolor mam blond na poziomie 8. Wiec w teorii powinien rozjaśnić pięknie.
Myślec że każda z nas potrafi przeczytać informacje na opakowaniu, ba nawet ją zrozumieć i szatynka na ten preparat by się nie porywała.
A może spróbuj jeszcze raz?
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:30   #35
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
A może spróbuj jeszcze raz?
próbowałam w sumie 3 razy Włosy coraz jaśniejsze i coraz bardziej rude
Niestety mam dużo czerwonego pigmentu we włosach i rozjaśnienie jest bardzo problematyczne. Włosy uratowałam tonizerem w kolorze lodowata szarość Fakt,że mam z 2 odcienie ciemniejsze, ale za to popielate

Edytowane przez inga_iga
Czas edycji: 2011-08-27 o 08:31
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:30   #36
asstra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Mam włosy jasny blond oczywiście farbowane. Jednak ostatnio po wszystkich zabiegach u fryzjera, kruszą sie i wypadają z cebulkami,nie mam pewności czy przypadkiem nie zostały ostatnio spalone farbą.W związku z tym walcze o ich ratowanie: tabletki silica, wax, olejek macadamia, nie susze nie prostuje, mało czesze bo duzo zostaje na szczotce. Niestety robią sie odrosty. Z jedenj strony fajnie bo to znaczy ze rosna, z drugiej nie chce nawet myslec jak bede wygldac za miesiac albo 2. Moje naturalne wlosy sa raczej ciemne, jestem szatynka, chociaz jak zaczelam sie farbowac to byl ciemny blond. Zastanawiam sie czy jak odzywie te wlosy i zahamuje wypadanie to pozniej zeby ukryc odrosty moge zastosowac ten spray? Co myslicie? Fryzjera sie boje teraz. Czy on jest delikatniejszy od farb? Mniej zniszczy wlosy?.
asstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:47   #37
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Nic nie szkodzi Ci sprobowac. Dziewczyny chwalą ten spray.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:46   #38
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Ja odradzam jeśli masz ciemne włosy, to nie jest produkt dla szatynek.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:49   #39
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ja odradzam jeśli masz ciemne włosy, to nie jest produkt dla szatynek.
A ja mysle ze rozjasni kazde wlosy, zalezy ile sie psika.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:38   #40
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mysle ze rozjasni kazde wlosy, zalezy ile sie psika.
Ale może rozjaśnić na brzydki kolor, wpadający w pomarańcz/ rudy.
Zresztą, nie ma się co czarować, ten spray wysusza włosy, to jednak rozjaśniacz.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:17   #41
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ale może rozjaśnić na brzydki kolor, wpadający w pomarańcz/ rudy.
Zresztą, nie ma się co czarować, ten spray wysusza włosy, to jednak rozjaśniacz.
a mnie jakoś nie wysuszył

ale do włosów brązowych bałabym się używać, że wyjdzie niewiadomo jaki kolor. zresztą jest informacja na opakowaniu, żeby nie stosować na ciemniejszych włosach.
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 09:16   #42
asstra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Trudno okreslic jaki mam naturalny kolor. Dawno go w całej okazałosci nie widzialam Kiedys mialam naturalne sredni blond pozniej zaczal ciemniec i po odrostach widze ze to jest taki mysi kolor troche moze ciemniejszy. Na razie nie mam innej opcji, oczywiscie zaczekam az moje wlosy sie zregeneruja bo jakbym teraz zastosowala to pewnie nic by mi nie zostalo na głowie. No i moge przeciez najpierw sprobowac gdzies na malym kosmyku z tylu zeby zobaczyc czy na pewno nie złapie na rudo złoto. Jeszcze tylko ciekawi mnie skład tego produktu? czy ktos sie na tyle zna zeby porownac go do farby? Głównie chodzi mi o to jak bardzo inwazyjny jest na tle farby?
asstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:25   #43
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze zdjęcia to są moje włosy przed, z balejażem robionym jakieś 4 miesiące temu. Następne kilka to moje włosy po piątej aplikacji, foty robione z lampą, ostatnie są bez lampy. Mam nadzieje że coś wiadać, cieżko uchwycić ich kolor
hm...na pewno wysusza, jest to jednak rozjaśniacz. Włosy są po tym preparacie takie sztywne i bez blasku. Nie polecam stosować ciągiem po każdym umyciu tylko robić przerwe (np nakładać co drugi raz) + maski odzywki, wiadomo. Nie zniszczył mi włosów za bardzo.
Efekt jest rewelacyjny. Bardzo mi się podoba.

Dziewczyny, ja używałam tego sprayu pół roku temu na położoną zbyt ciemną farbę. Od fryzjera wyszłam w szoku, z blondynki stałam się szatynką wpadającą w czerwień
Kupiłam to cudo, bo stwierdziłam trudno, najwyżej mi włosy wypadną, albo obetnę na krótko, ale czerwonawą szatynką nie będę!!!

Już na drugi dzień po farbowaniu umyłam włosy i nałożyłam ten spray. Efekt żaden. Następnego dnia znów mycie i sprayowanie. Coś tam zaczęło być widać.
Przez 4 dni z rzędu psikałam włosy, które stawały się jaśniejsze. Wydawaly się jednak dość przesuszone. Skupiłam się więc na odżywieniu włosa, nakładałam maski, dbałam a po kilku dniach znów wróciłam do rozjaśniania sprayem John Frieda.
Po ok 10 dniach byłam znów średnią blondynką Po nałożeniu odżywki włosy praktycznie pozostały bez szwanku.
Teraz psikam tylko przy odroście, więc moje wizyty u fryzjera są duużo rzadsze. Do fryzjera chodzę zrobić ciemniejsze refleksy na włosach, bo nie lubię takiego płaskiego, jednowymiarowego blondu.
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 12:32   #44
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Dziewczyny, a czy jeszcze któraś z Was mogłaby wrzucić zdjęcia przed i po?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:08   #45
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Mam naturalny ciemny blond, od kilku lat rozjaśniam tylko pasemka ale marzy mi się taki jaśniejszy, słomkowy, naturalny blond. Chcę wypróbować sprayu, czy efekt jest naturalny?? Czy psikać całe włosy czy tylko pasma? Zależy mi na słonecznych refleksach...
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 23:26   #46
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

up
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:29   #47
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Milky, wydaje mi się, że fajniejszy efekt dałoby psikanie na wybrane pasma, tylko jak to zrobić, żeby za każdym razem były to te same pasma? Efekt pojawia się dopiero po min 3 użyciach, więc należałoby znaleźć sposób na wybieranie tych samych pasm. Hmmm..
Ja psikam po całości a jak mi jest zbyt jednolicie, dokładam ciemniejsze refleksy u fryzjera
Włosy mam o wiele zdrowsze niż kiedy postępowałam odwrotnie, czyli chodziłam do fryzjera na refleksy robione rozjaśniaczem.
No i problem z odrostem odszedł w zapomnienie. Kiedy się pojawia, psikam przy skórze i gotowe.
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:36   #48
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Mam naturalny ciemny blond, od kilku lat rozjaśniam tylko pasemka ale marzy mi się taki jaśniejszy, słomkowy, naturalny blond. Chcę wypróbować sprayu, czy efekt jest naturalny?? Czy psikać całe włosy czy tylko pasma? Zależy mi na słonecznych refleksach...
Trudno powiedzieć jaki wyjdzie kolor, trzeba trochę zaryzykować.
Zajrzyj tutaj : http://nouveaucheap.blogspot.com/201...o-blonder.html

Ja miałam właśnie taki kolor włosów i wyszło mi bardzo podobnie do tej dziewczyny. Uważam że jest to efekt bardzo naturalny.
Psikanie pasm moze być kłopotliwe bo żeby zobaczyć efekt to trzeba na to samo miejsce zaaplikować produkt kilkakrotnie.

Pamiętajcie o nawilżaniu włosów!
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:21   #49
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Właśnie zakupiłem ten sprej.
Zobaczę jaki da efekt na moich farbowanych ciemnym blondem włosach, które wyglądają jak brąz.
Mam nadzieję , że stopniowo, mocno je rozjaśni.
Będę używać razem z innymi produktami - szampon i odżywka- do włosów blond.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 17:47   #50
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłem ten sprej.
Zobaczę jaki da efekt na moich farbowanych ciemnym blondem włosach, które wyglądają jak brąz.
Mam nadzieję , że stopniowo, mocno je rozjaśni.
Będę używać razem z innymi produktami - szampon i odżywka- do włosów blond.
wstawisz fotki przed i po ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:55   #51
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Jeżeli będzie co wstawiać to być może cyknę
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:30   #52
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Dzięki za rady !!! W sumie racja.. z pasemkami chyba będzie trochę ciężko a nie macie problemu z równomiernym napsikaniem na włosy? Kurczę, troszkę się boję bo zawsze robiłam tylko pasemka, ale kusi mnie kusi )) chyba kupię i wypróbuję najpierw na jednym paśmie z tyłu głowy bo jak mi się zrobi żółtko na głowie to się zapłaczę
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 17:53   #53
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

właśnie oglądałam nowy filmik szusz1313 o ulubieńcach i sądzę że złym pomysłem jest psikanie odrostów tym sprayem jeśli się farbuje włosy na platynowy blond Wygląda to dziwnie żółto.

Nie wiecie czy nadal trwa promocja?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:11   #54
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Znalezione w internecie. Zdjęcie przed i po użyciu sprayu rozjaśniającego włosy John Frieda. Nie za wiele tego, ale lepsze to niż nic.

http://themysterybag.blogspot.com/20...nde-spray.html
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:45   #55
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

Hej dziewczyny .Jak w temacie . Uzywala ktoras moze ten spray rozjasniajacy ?
Bardzo niszczy wlosy?
A czy wlosy farbowane chociaz o 1-2 tony rozjasni , czy jest tylko na naturalne . Prosze o pomoc

John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:55   #56
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

działa moja koleżanka miała czarne,uzywała prawie codziennie obecnie zeszła do rudo brązowych.Ale ten spray działa tylko pod wpływem ciepła.Nakładasz na umyte włosy,i suszysz suszarka.Przyznam,że troche jej to wysuszyło włosy ale efekt jest.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:59   #57
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Dot.: Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

To super .wlasnie o to mi chodzilo
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:01   #58
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Question Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Witam, poczytałam trochę na KWC i szybko "przybiegłam" tutaj, aby zapytać co sądzicie o tym kosmetyku. Tzn czy warto go kupić?
Moje naturalne włosy mają kolor bardzo ciemny brąz (prawie czarne), ale od lat farbuję je na blond. Od zawsze chcę mieć jasny blond ale w chłodnym odcieniu. Stosuję kolory farb najjaśniejsze popielate blondy np Palette De Luxe "Białe złoto" i na początku kolor faktycznie jest zbliżony do tego z opakowania, ale po czasie farba żółknie i wlosy są złociste. Przeczytałam o tym kosmetyku, że to jakiś cud stąd moje pytanie, czy na moje włosy warto go kupować? Czy otrzymam kolor chłodny blond?? Jak to jest z tym odrostem? Bo czytam że większość dziewczyntutaj ma jednak odrost w kolorach blondu, a jak to jest przy ciemnym brązie? Aplikacja w ogóle coś da czy i tak trzeba najpierw je utlenić?? No i czy faktycznie niszczy włosy?? Interesowałaby mnie aplikacja na całej długości, bo ten mój kolor jest nie równy, ale czy nie wysuszę sobie włosów. Teraz moje włosy są w całkiem dobrym stanie. Dzięki za pomoc!
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:03   #59
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez sun_25 Pokaż wiadomość
Witam, poczytałam trochę na KWC i szybko "przybiegłam" tutaj, aby zapytać co sądzicie o tym kosmetyku. Tzn czy warto go kupić?
Moje naturalne włosy mają kolor bardzo ciemny brąz (prawie czarne), ale od lat farbuję je na blond. Od zawsze chcę mieć jasny blond ale w chłodnym odcieniu. Stosuję kolory farb najjaśniejsze popielate blondy np Palette De Luxe "Białe złoto" i na początku kolor faktycznie jest zbliżony do tego z opakowania, ale po czasie farba żółknie i wlosy są złociste. Przeczytałam o tym kosmetyku, że to jakiś cud stąd moje pytanie, czy na moje włosy warto go kupować? Czy otrzymam kolor chłodny blond?? Jak to jest z tym odrostem? Bo czytam że większość dziewczyntutaj ma jednak odrost w kolorach blondu, a jak to jest przy ciemnym brązie? Aplikacja w ogóle coś da czy i tak trzeba najpierw je utlenić?? No i czy faktycznie niszczy włosy?? Interesowałaby mnie aplikacja na całej długości, bo ten mój kolor jest nie równy, ale czy nie wysuszę sobie włosów. Teraz moje włosy są w całkiem dobrym stanie. Dzięki za pomoc!
Niestety, spray rozjaśnia włosy ale na taki ciepły, wręcz rudawy sposób. Na pewno otrzymany kolor nie jest chłodny, przynajmniej u mnie.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:11   #60
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez natasha18 Pokaż wiadomość
Znalezione w internecie. Zdjęcie przed i po użyciu sprayu rozjaśniającego włosy John Frieda. Nie za wiele tego, ale lepsze to niż nic.

http://themysterybag.blogspot.com/20...nde-spray.html
Włosy po, wyglądają na nieco przesuszone, w porównaniu do włosów przed

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
działa moja koleżanka miała czarne,uzywała prawie codziennie obecnie zeszła do rudo brązowych.

A te czarne włosy koleżanki to był naturalny kolor czy farbowany??
Ile razy użyła dochodząc do tego jaśniejszego?? Wysuszyło jej włosy??

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Niestety, spray rozjaśnia włosy ale na taki ciepły, wręcz rudawy sposób. Na pewno otrzymany kolor nie jest chłodny, przynajmniej u mnie.

Echh to chyba jednak nie znalazłam cudownego środka Ale może któraś ma inne doświadczenia i jej rozjaśniło na chłodny kolor?? A co z ciemno-brązowymi odrostami??
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-24 14:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.