Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 09:27   #1861
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

SceneQueene,przychodzi dzisiaj mój sądny dzień! Kurier już ma w samochodzie moją paczkę z rozjaśniaczem Matrixa i oxydantem 9% firmy Scandic.

Na długość do pasa,powinnam użyć ok 150 gram rozjaśniacza tak?Do kąpieli rozjaśniającej,muszę dodać do niego tyle samo oxydantu i trochę szamponu do włosów?Jeśli opiszesz mi to krok po kroku,będę bardzo wdzięczna
Powinnam najpierw nakładać na końcówki,czy zaczynać od góry włosów?
I przede wszystkim,ile powinnam trzymać ten rozjaśniacz na głowie?Czy tylko go trzymać,czy również masować w trakcie?

Mam nadzieję że będę potrafiła wyliczyć te gramy
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:37   #1862
karmena09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Da, ale zacznij od pigmentacji natura (farba z 0 po kropce).

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
możesz w wolnej chwili napisać konkretnie o co chodzi? zawsze chodziłam do fryzjerki na farbowanie/rozjaśnianie i zupełnie się na tym nie znam, a kiedy zapytałam mojej fryzjerki o przyciemnienie włosów to powiedziała mi, że nie da rady bo farba spłynie;/
karmena09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:40   #1863
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmena09 Pokaż wiadomość
możesz w wolnej chwili napisać konkretnie o co chodzi? zawsze chodziłam do fryzjerki na farbowanie/rozjaśnianie i zupełnie się na tym nie znam, a kiedy zapytałam mojej fryzjerki o przyciemnienie włosów to powiedziała mi, że nie da rady bo farba spłynie;/
fajna fryzjerka

a do jakiego poziomu chcesz przyciemnić?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 15:04   #1864
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
SceneQueene,przychodzi dzisiaj mój sądny dzień! Kurier już ma w samochodzie moją paczkę z rozjaśniaczem Matrixa i oxydantem 9% firmy Scandic.

Na długość do pasa,powinnam użyć ok 150 gram rozjaśniacza tak?Do kąpieli rozjaśniającej,muszę dodać do niego tyle samo oxydantu i trochę szamponu do włosów?Jeśli opiszesz mi to krok po kroku,będę bardzo wdzięczna
Powinnam najpierw nakładać na końcówki,czy zaczynać od góry włosów?
I przede wszystkim,ile powinnam trzymać ten rozjaśniacz na głowie?Czy tylko go trzymać,czy również masować w trakcie?

Mam nadzieję że będę potrafiła wyliczyć te gramy
No! Nie mogę się doczekać relacji! Mieszanki musisz mieć tyle ile masz na przykład farby jak farbujesz. Proporcja dokładnie taka jak piszesz, oxy tyle ile rozjaśniacza do tego trochę jakiegoś szamponu. Żadnego masowania! Nakładasz od tego miejsca które najwięcej razy było farbowane. Ja zawsze idę od końców. Odrosty jeśli są na pewno na sam koniec! Co do czasu, obserwuj efekt i myśl o tym co chcesz uzyskać. Maksymalny czas to 50 minut.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez karmena09 Pokaż wiadomość
możesz w wolnej chwili napisać konkretnie o co chodzi? zawsze chodziłam do fryzjerki na farbowanie/rozjaśnianie i zupełnie się na tym nie znam, a kiedy zapytałam mojej fryzjerki o przyciemnienie włosów to powiedziała mi, że nie da rady bo farba spłynie;/
Wybierasz taki kolor jaki chcesz uzyskać, tylko farba musi mieć zero po kropce - to natura, która ma najwięcej pigmentu.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:07   #1865
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No! Nie mogę się doczekać relacji! Mieszanki musisz mieć tyle ile masz na przykład farby jak farbujesz. Proporcja dokładnie taka jak piszesz, oxy tyle ile rozjaśniacza do tego trochę jakiegoś szamponu. Żadnego masowania! Nakładasz od tego miejsca które najwięcej razy było farbowane. Ja zawsze idę od końców. Odrosty jeśli są na pewno na sam koniec! Co do czasu, obserwuj efekt i myśl o tym co chcesz uzyskać. Maksymalny czas to 50 minut.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


Wybierasz taki kolor jaki chcesz uzyskać, tylko farba musi mieć zero po kropce - to natura, która ma najwięcej pigmentu.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Ok,siedzę już w starej koszulce i zaraz będę to robić,ale w te ostatecznej chwili pomyślałam-można nakładać tą kąpiel na skórę głowy?Mam tak ciemne włosy że przecież muszę dokładnie pokryć czubek głowy.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 13:32   #1866
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Skórę głowy raczej omin, ale odrosty, wszystkie włosy wiadomo trzeba potraktować rozjaśniaczem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 14:20   #1867
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Skórę głowy raczej omin, ale odrosty, wszystkie włosy wiadomo trzeba potraktować rozjaśniaczem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Już jestem po!
Nie dało rady ominąć,ale nic mnie nie piekło ani nic w tym stylu,tak jakbym miała zwykłą farbę na włosach.

Ciężko mi było odmierzyć odpowiednią ilość oxy i proszku,dałam więc o zgrozo na oko,tak by miało konsystencję jak farba.Szamponu też walnęłam na oko,tak mniej więcej tyle,ile zużywam na mycie.Musiałam mieszanki dorabiać trzy razy,bo ciągle miałam jej za mało!Ale muszę przyznać że dużo jej waliłam na te włosy.Wiadomo,końce są o wieele ciemniejsze,a góra włosów to czysta marchewka

Jestem bardzo zadowolona,trzymałam to na włosach przez 40 minut(nie licząc oczywiście nakładania).Jedyny problem jaki napotkałam,to fakt,że mam tak gęste włosy że ciężko mi było dotrzeć do wszystkich miejsc,w efekcie czego gdzieniegdzie mam nadal czarne włosy Jutro robię kolejne rozjaśnianie,ale już jestem mądrzejsza i podzielę te włosy na jakieś mniejsze partie.

Myślę że jeszcze jedna kąpiel i będę mogła już nakładać farbę-mam Wellaton 12/0,czyli naturalny bardzo jasny blond Która jest rozjaśniająca,więc dodatkowo powinna mi rozjaśnić i wyrównać te ciemniejsze partie.Aczkolwiek to się jeszcze zobaczy.

Po umyciu włosów szamponem,zrobiłam płukankę z octu jabłkowego.

Obecnie mam na włosach Kallosa bananowego coby te kłaki odżywić trochę.

A oto moja marchewa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10984741_10205990638512997_248022836_n.jpg (25,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10965834_10205990818717502_268855113_n.jpg (24,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10965888_10205990818397494_1600523180_n.jpg (29,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10994688_10205990818597499_2076079381_n.jpg (33,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 14:24   #1868
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

No to gratulacje, super, że jesteś zadowolona. ;-) Znam te farby i bardzo je lubię. Moja ulubiona to 12.22. Zobaczysz co będzie po drugiej kąpieli, bo jak nie chcesz rudego to przydaloby się kłaść 12.1 a jeśli wyjdzie z kolei za żółto to 12.22 właśnie. Uwielbiam te maskę tak w nawiasie :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:00   #1869
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No to gratulacje, super, że jesteś zadowolona. ;-) Znam te farby i bardzo je lubię. Moja ulubiona to 12.22. Zobaczysz co będzie po drugiej kąpieli, bo jak nie chcesz rudego to przydaloby się kłaść 12.1 a jeśli wyjdzie z kolei za żółto to 12.22 właśnie. Uwielbiam te maskę tak w nawiasie :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
W załączniku masz zdjęcie 'przed' robione dzisiaj

Ja mam ten Wellaton drogeryjny,nie fryzjerski.Mam teraz rude,ale jakoś jestem dobrej myśli,włosy mi bardzo szybko i mocno rozjaśniło więc jest spora szansa,że po jutrzejszym rozjaśnianiu będę miała już normalny blond Jaką mam płukankę dawać na rudy?Fioletową czy niebieską? Chyba niebieską tak,żeby nie wyszło zielono?

W ogóle mam lekkie obawy przed kładzeniem jutro znowu tej kąpieli,ale tak ludziom się nie pokażę w obecnym stanie haha Będę na noc kłaść olej kokosowy,mam nadzieję że mi nie wypadną jutro wszystkie włosy.

Ten Wellaton nie ma żadnego podtonu,tylko naturalny,a parę postów wyżej pisałaś,że to najmocniejszy pigment tak?Co to oznacza?Że fajnie mi chwyci?

Też uwielbiam tą bananową maskę,działanie i ten zapach...

Dziękuję za Twoje wszystkie rady,gdyby nie Ty to pewnie bym sobie narobiła biedy na tej głowie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150212_001.jpg (58,8 KB, 45 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2015-02-12 o 15:01
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:13   #1870
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Nie ma za co, Kochana. Jeśli farba jest natura (zero po kropce) to jest najmocniej napigmentowana, mocno chwyta, także powinno być fajnie. Na rudy niebieska płukanka, fiolet tonuje żółty i złoty. Jeśli pielęgnacja będzie dobra to włosy nie będą w złym stanie . Ich marki są cudowne, uwielbiam wszystkie. Chociaż najlepiej mi nawilża ta z algami <3

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 16:41   #1871
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie ma za co, Kochana. Jeśli farba jest natura (zero po kropce) to jest najmocniej napigmentowana, mocno chwyta, także powinno być fajnie. Na rudy niebieska płukanka, fiolet tonuje żółty i złoty. Jeśli pielęgnacja będzie dobra to włosy nie będą w złym stanie . Ich marki są cudowne, uwielbiam wszystkie. Chociaż najlepiej mi nawilża ta z algami <3

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Kurczę,tak teraz wysuszyłam te włosy i skalę zniszczeń oceniam na...żadną!Serio,nie widzę żadnej różnicy Nie wiem jak to w ogóle możliwe.

Tylko teraz problem jest taki,że na czubku mam złoty,a na dole rudy hmm Ale z płukankami poczekam do jutra po farbowaniu,bo to będzie dopiero ostateczny efekt.

Jutro część dalsza relacji okraszona zdjęciami Trzymaj kciuki za mnie!
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 16:52   #1872
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Trzymam trzymam!!! Co do zniszczeń, Kochana, mam nadzieję, że ich dalej nie będzie, choć one czasem wychodzą dopiero po czasie. Jeśli na górze jest jaśniej to pamiętaj zacząć kolejna kąpiel od tych ciemniejszych partii, czubek na sam koniec.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:53   #1873
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Trzymam trzymam!!! Co do zniszczeń, Kochana, mam nadzieję, że ich dalej nie będzie, choć one czasem wychodzą dopiero po czasie. Jeśli na górze jest jaśniej to pamiętaj zacząć kolejna kąpiel od tych ciemniejszych partii, czubek na sam koniec.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Jestem po drugiej kąpieli i umieram ze śmiechu.Wyglądam jak marchewa hahaahahaa Po za tym,że to zabawne,to jestem zmartwiona i niepocieszona,bo chciałam je już dzisiaj farbować.Jednak wydaje mi się,że z tymi ciemnymi końcami nie ma szans,żebym miała równomierny kolor,prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (23,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowee.jpg (29,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:36   #1874
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Niestety. Na końce kolejny zabieg. Resztę zostaw

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:40   #1875
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Niestety. Na końce kolejny zabieg. Resztę zostaw

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
No tak podejrzewałam.Aczkolwiek się nie załamuję,trudno,jutro kładę kąpiel tylko na te końce.Podejrzewam,że to wina tego,że dzisiaj do kąpieli dałam więcej szamponu niż wczoraj,bo chciałam zminimalizować ewentualne straty.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:43   #1876
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Może tak być. Ja to taki lekki daje, żeby nie osłabić działania.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 16:16   #1877
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Jestem już po trzeciej kąpieli i farbowaniu Wellaton 12/0.
Niestety to nadal nie jest to,czego oczekuję,ale i tak jestem zadowolona,że zrobiłam coś takiego na tak ciemnych włosach.Mimo nierówności koloru i tego,że jest miodowy,podobam się sobie,ponieważ już teraz czuję w kościach,że ten słoneczny blond to będzie kolor mojego życia

Poczekam parę dni,może tydzień i zafarbuję je znowu,będę już starała się samymi farbami schodzić do mojego wymarzonego koloru.Teraz tylko pytanie,jak myślisz,jaką farbę powinnam położyć by wybić ostatecznie te czerwone pigmenty?Na górze jak widać mam piękny jasny kolor,nadal trochę za żółty,ale to da się naprawić płukanką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150214_005.jpg (61,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150214_007.jpg (66,4 KB, 69 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2015-02-14 o 16:17
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 11:11   #1878
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Rozjaśnianie ciemnych włosów

Hej dziewczyny, Chciałabym rozjaśnić włosy. Ostatnio przez kilka miesięcy malowałam farbami np ciemna czekolada z Palette. Ogólnie teraz zachciało mi się takiego koniakowego koloru włosów. Niestety mam to,co zwykle pojawia się przy malowaniu włosów na ciemno: od skóry mam jasne brązowe trochę myszowate,a na końcówkach prawie że czarne . z góry mowie,ze szukam jakichś domowych sposobów,nie stać mnie teraz na dekoloryzację u fryzjera. Słyszałam że szampony przeciw przetłuszczaniu włosów zżerają kolor,no i chyba ogólnie częste mycie.
Macie jakieś sposoby dziewczęta?
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 13:25   #1879
olusieeeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odnośnie farbowania włosów Otóż, mój naturalny kolor to taki ciemny blond, chciałam włosy rozjaśnić. Wszystko Wam pokażę na zdjęciach jakie włosy miałam, co mam teraz a jaki efekt chciałabym osiągnąć I teraz po tym jak pofarbowałam Pallete odcień Różany Blond mam lekko takie żółtawe włosy. Nie chcę mieć takich włosów, raczej chciałabym się pozbyć tego żółtego odcienia i tu pytanie do Was: jaką farbą, najlepiej jakim odcieniem pofarbować, żeby te "żółtość" zniknęła? A może same doradzicie jaki kolor by pasował, ale żeby był jaśniejszy i może bardziej beżowy? Mam nadzieję, że mi pomożecie! Pozdrawiam!

1 zdjęcie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po różanym blondzie
3 i 4 to jaki mniej więcej efekt chciałabym osiągnąć, ale niekoniecznie kupować loreal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (54,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (16,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg U-HC-3569larger.jpg (45,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edd4b3572f39.jpg (91,3 KB, 9 załadowań)
olusieeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 13:06   #1880
ZonaSzatana
Przyczajenie
 
Avatar ZonaSzatana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Mam dość ciężki problem, chodzi o rozjaśnianie włosów.Czy udzielisz mi pomocnej rady?

A więc, na dzień dzisiejszy mam czarne włosy. Bardzo lubię ten kolor i wspaniale komponuje się on z moją wyrazistą urodą, jednak wraz z cieplejszymi dniami oraz złotą otoczką słońca, coraz bardziej mam ochotę się opalić i rozjaśnić włosy do jasnego brązu. Z samym zejściem z czerni nie mam najmniejszego problemu, gdyż włosy farbuję szamponem koloryzującym loreala, casting creme gloss, 100 lukrecja; szybko się wymywa, a poza tym rozjaśniałam już trzy razy włosy po użyciu właśnie tego szamponu swoim zaufanym rozjaśniaczem z joanny multi blond intensive. Ale problem tkwi w tym, że zawsze po całym zabiegu moje włosy są rude, rudo-średnio brązowe. Tak więc jak mogłabym uzyskać z rudo-średniego brązu jasny brąz? Nie mam pojęcia jak to zrobić.

Jeżeli coś gdzieś źle dodałam, z góry przepraszam, to mój pierwszy post na wizażu.
ZonaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 15:36   #1881
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Mam dość ciężki problem, chodzi o rozjaśnianie włosów.Czy udzielisz mi pomocnej

hej Zrób dwie kąpiele rozjaśniające a potem połóz farbe jasny brąz. Myśle ze powinna juz ładnie chwycic na włosach.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 16:35   #1882
ZonaSzatana
Przyczajenie
 
Avatar ZonaSzatana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Mam dość ciężki problem, chodzi o rozjaśnianie włosów.Czy udzielisz mi pomocnej

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
hej Zrób dwie kąpiele rozjaśniające a potem połóz farbe jasny brąz. Myśle ze powinna juz ładnie chwycic na włosach.
to całkiem dobry pomysł, chyba właśnie tak zrobię. dziękuję (:.
ZonaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 16:50   #1883
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej

ostatnio wybrałam się do mojego sprawdzonego fryzjera, żeby zrobić refleksy/pasemka na moich odrostach w kolorze ciemny/mysi blond. Już kilkukrotnie robiłam ten zabieg u tego samego fryzjera, ponieważ ok. rok temu przestałam farbować włosy, robię tylko refleksy co kilka miesięcy.

Ten sposób super się u mnie sprawdzał, refleksy wyglądały naturalnie, spokojnie przez kilka miesięcy mogłam nic nie robić z kolorem a odrosty nie były widoczne.

Parę dni temu u fryzjera coś nie wyszło - nie wiem, czy użyto innego rozjaśniacza, czy trzymano go za długo - w każdym razie pasemek jest bardzo dużo i są one w kolorze białym/siwym. Kolor sam w sobie piękny, ładnie się łączy z moim popielatym naturalnym blondem, ale reszta włosów (refleksy były wykonywane tylko na odrostach- ok. 6 cm) jest w zdecydowanie cieplejszym, naturalnym odcieniu i ta różnica jest mocno widoczna.
Korona głowy - srebrny platynowy blond, dół ciemniejszy, naturalniejszy.

Nie wiem jak to wyrównać Najchętniej uniknęłabym fryzjera i nakładania farby Boję się jeszcze większego spieprzenia włosów.

I w związku z tym mam pytanie: macie jakieś sposoby, by wyrównać kolor bez nadmiernego niszczenia włosów? Czy jest możliwe, że rozjaśniacz z czasem trochę ściemnieje i zrobi się bardziej słoneczny, naturalny? Dodaję zdjęcia, aparat trochę przekłamał kolory, na żywo różnica nie jest aż tak widoczna, ale widać w czym problem

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11014786_886844828033610_1438403499_n.jpg (27,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10956257_886844784700281_1872340490_n.jpg (28,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11004777_886844854700274_1429109065_n.jpg (31,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11003997_886844841366942_253490902_n.jpg (60,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10955403_886844894700270_1676834905_n.jpg (47,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11006084_886844874700272_14123620_n.jpg (42,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11004346_886844734700286_1373239772_n.jpg (59,8 KB, 21 załadowań)
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 23:40   #1884
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Raczej nie jest. Ja bym próbowała tonowac kosmetykami.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:57   #1885
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Raczej nie jest. Ja bym próbowała tonowac kosmetykami.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
To do mnie?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:07   #1886
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Tak

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:46   #1887
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Bo nie wiedziałam co masz na myśli pisząc "Raczej nie jest" ?

Też myślałam o tonowaniu kosmetykami, polecasz jakieś?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 13:01   #1888
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Leae, rozjaśniacz nie ściemnieje, ale może zółknąć, tak jak Scene polecam tonowanie fioletem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 14:14   #1889
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Marion ultramocny i maskę tej samej firmy do blondu mi super chłodzą.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 20:16   #1890
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
yonce, wobec tego ja bym kładła na 6%
Kamea, wobec tego myślę, że to dobry wybór
Kupiłam Alfaparf i jutro idę do fryzjerki. Zobaczymy coś z tego wyniknie
Odcienie blondów mają ładne.

Słuchajcie a kojarzycie takie farby jak "Biokap Belleza", widziałam na osoby stoisku w pewnej aptece, w ogóle nie kojarzę tej marki, a odcienie blond mają ładne?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.