Odstąpie termin wesela Kraków-07.08.2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 09:03   #1
kim_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2

Odstąpie termin wesela Kraków-07.08.2010


Z przyczyn rodzinnych odstąpie termin wesela w Karczmie Biesiada http://www.biesiada.com.pl/. Termin 07.08.2010, wpłacona zaliczka 1.000 zł.Szczegóły - 502 617 568
kim_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:44   #2
ania_ku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Odstąpię termin wesela 14.08.2010 r, Grodkowice (koło Krakowa)

Termin: 14.08.2010
Miejsce: Restauracja Skorpion (około 15 km za Krakowem, na trasie do Bochni)
Strona www: http://www.restauracja-skorpion.pl/

Piękna, klimatyzowana, przestronna sala, składająca się z dwóch części oddzielonych „ażurową ścianą”, dzięki czemu powstaje nam przestrzeń jadalna i do tańczenia, a jednocześnie goście oddający się konsumpcji nie tracą z oczu tych, którzy bawią się na parkiecie miejsce nawet dla 150 osób, chociaż nie ma problemu żeby wesele było bardziej kameralne (moje miało liczyć około 100-120 osób). Cena od osoby to 150 zł, w tym bodajże 4 ciepłe dania, przystrojenie sali żywymi kwiatami, pokój dla nowożeńców itd.
Miejsce wybrałam dlatego, że mój kuzyn miał tam swoje wesele i wszyscy byli zachwyceni nie tylko pysznym jedzeniem, ale i całą oprawą. Dodatkowym plusem jest otoczenie restauracji- pięknie zagospodarowany teren, gdzie spokojnie można zrobić część zdjęć ślubnych, a goście mogą wyjść na papierosa, lub mały spacer J
Mam również zarezerwowanego fotografa, oraz zespół (również sprawdzony u kuzyna) więc mogę odstąpić cały pakiet za sumę zaliczek
Zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na adres harpia44@interia.pl, lub na nr 510-351-318
ania_ku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.