Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 15:51   #1
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56

Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?


Witam!!

Mam taki problem i pytanie. Co można zrobić żeby dziewczyna wróciła do mnie ?? Czyli problem był duży. Wyglądał on mniej wiecej tak. Czyli miałem taki miesiąc co nie miałem zbytnio czasu czyli egzaminy sprawy rodzinne trochę tego było byłem w stresie i w nerwach. Kiedy się spotkałem 1 dnia to ona jakoś nie okazywała mi tego ciepła już jak kiedyś było już jej obojętne. Za kilka dni pojechałem znowu do niej i tak gdzieś gadaliśmy nagle jej sms przyszedł i mówiłem odp to ona nie bo to koleżanka i czerowna się zrobiła myslę ok za jakiś czas znowu sms mówię odpisz lub zobacz kto to ona to nie ważne coś tam zaraz ktoś puszczał sygnały itp... Ona zrobiła się czerowna ja zerknełem że to jakiś chłopak i poszło słowo czego ty mnie okłamałaś itp Ona już nie wiedziała co ma powiedzieć ja odpowiedziałem chyba koniec z nami. Bo okłamała mnie itp... Przez dzień i 2 dni przemyślałem to wszystko i stwierdziłem że ona żle postąpiła i ja. Ok chce z nią relacje jakoś przywrócić żeby do mnie wróciła ale nic nie daje unika mnie nie odpisuje mi na smsy jak się do niej do dzwonie to ona że nie ma czasu i co ty chcesz no ja się tłumacze jak normalny człowiek że przepraszam że tak wyszło itp Ale to nic nie daje. Może ona już ma mnie dosyć ??? Tak samo kupiłem kwiatka pojechałem do niej przeprosić itp Ona do mnie kolega koleżanka.... Yyy moment tydzień i już do mnie nic nie czuje ?? To jest dziwne. Jesteśmy ze soba 3 lata i tak nagle przez takie coś koniec? Może ona na takie coś czekała ? Jak naprawić relacje z dziewczyną??? Strasznie mi zależy na niej bo ją kocham i wogóle.. Ona kiedyś o mnie walczyła i nie dala za wygraną. A ja już nie mogę 2 tygodnie walcze i nic to nie daje Po móżcie.
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:06   #2
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

To, co zwykle (?) się robi w takich sytuacjach:
masz teraz zniknąć i w ogóle się do niej nie odzywać. Telefonów nie odbierać. Jakbyś się pod ziemię zapadł.
Czekasz dwa tygodnie: ona się odezwie.
I dalej: brak zainteresowania nią, nadal jakbyś był bardzo zajęty i zupełnie nią nie zainteresowany.
I wtedy ona zacznie walić do ciebie drzwiami i oknami.
Zadziała to niezawodnie.
Im bardziej znikniesz, tym większy przypływ uczuć z jej strony nastąpi w przeciągu najbliższego miesiąca. Nie będziesz się od niej mógł opędzić.

Ona znalazła sobie gacha.

Twój post jest nieczytelny. Jeśli nie masz poszanowania dla czytającego, piszesz bez ładu i składu, to czemu liczysz na dokładne analizy twojej sytuacji?

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-10-03 o 16:12
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:16   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Nie czerowna tylko czerwona

Ja nie rozumiem problemu, wywnioskowałam, że laska Cię porobiła, a Ty teraz chcesz o nią walczyć?
Dużo jeleni na świecie, za dużo
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:28   #4
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Chciałem się od niej do wiedzieć o co jej dokładnie tak chodzi.. Że mnie olewa itp... Mam za duży mętlik w głowie teraz... I nie wiem co mam robić walczyć o nią ? Czy po prostu olać ? I na robić jej wstydu za tą sytuację całą ? Żeby ona po cierpiała troszkę. Co proponujecie ?
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:30   #5
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

a po co chcesz wracać do dziewczyny, która ma innego ?


chyba, że coś źle zrozumiałam- ale to nie wynika z mojego braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, tylko z braku ładu,składu i interpunkcji w poście.

a jeden dzien i dwa do tego, to razem trzy ;-)
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:32   #6
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Witam!!

Mam taki problem i pytanie. Co można zrobić żeby dziewczyna wróciła do mnie ?? Czyli problem był duży. Wyglądał on mniej wiecej tak. Czyli miałem taki miesiąc co nie miałem zbytnio czasu czyli egzaminy sprawy rodzinne trochę tego było byłem w stresie i w nerwach. Kiedy się spotkałem 1 dnia to ona jakoś nie okazywała mi tego ciepła już jak kiedyś było już jej obojętne. Za kilka dni pojechałem znowu do niej i tak gdzieś gadaliśmy nagle jej sms przyszedł i mówiłem odp to ona nie bo to koleżanka i czerowna się zrobiła myslę ok za jakiś czas znowu sms mówię odpisz lub zobacz kto to ona to nie ważne coś tam zaraz ktoś puszczał sygnały itp... Ona zrobiła się czerowna ja zerknełem że to jakiś chłopak i poszło słowo czego ty mnie okłamałaś itp Ona już nie wiedziała co ma powiedzieć ja odpowiedziałem chyba koniec z nami. Bo okłamała mnie itp... Przez dzień i 2 dni przemyślałem to wszystko i stwierdziłem że ona żle postąpiła i ja. Ok chce z nią relacje jakoś przywrócić żeby do mnie wróciła ale nic nie daje unika mnie nie odpisuje mi na smsy jak się do niej do dzwonie to ona że nie ma czasu i co ty chcesz no ja się tłumacze jak normalny człowiek że przepraszam że tak wyszło itp Ale to nic nie daje. Może ona już ma mnie dosyć ??? Tak samo kupiłem kwiatka pojechałem do niej przeprosić itp Ona do mnie kolega koleżanka.... Yyy moment tydzień i już do mnie nic nie czuje ?? To jest dziwne. Jesteśmy ze soba 3 lata i tak nagle przez takie coś koniec? Może ona na takie coś czekała ? Jak naprawić relacje z dziewczyną??? Strasznie mi zależy na niej bo ją kocham i wogóle.. Ona kiedyś o mnie walczyła i nie dala za wygraną. A ja już nie mogę 2 tygodnie walcze i nic to nie daje Po móżcie.
Napisz może jakiś list miłosny , jak umiesz brzdąkać na gitarze to jakiś utwór zagrany pod oknem wieczorową porą ,popełniłeś błąd musisz walczyć o kobietę swego życia ,bo drugiej takiej to już na pewno nie znajdziesz .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Chciałem się od niej do wiedzieć o co jej dokładnie tak chodzi.. Że mnie olewa itp... Mam za duży mętlik w głowie teraz... I nie wiem co mam robić walczyć o nią ? Czy po prostu olać ? I na robić jej wstydu za tą sytuację całą ? Żeby ona po cierpiała troszkę. Co proponujecie ?
Ale ona już z pewnością cierpi nie bądż sadystą.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:49   #7
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Dobra zrobię tak.. Nie będę się odzywał do niej.. Tak samo jak ona teraz. Jesli się odezwie ok może jakoś się ułoży. Jeśli zobaczę ze kogoś ma będzie jazda dopiero. Odechce jej się chłopaka i życia heh. Mnie zraniła i ja ją zranię. Bo na dzień dzisiejszy tak się zachowuje jak by miała mnie gdzieś i mnie nie znała. Jej sprawa. Kiedyś przyleci do mnie w100% jestem pewny. A ja odpowiem szukasz łosi ? Zobacz się w lustro. Tylko jakoś nie mam głowy o co dokładnie tak poszło. Było minęło nie ma co wracać trzeba żyć dalej. Nie znajdę już takiej dziewczyny co była. Bywa takie życie są wzloty i upadki. Nikt nic nie wie co każdego czeka w życiu.
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 16:55   #8
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Dobra zrobię tak.. Nie będę się odzywał do niej.. Tak samo jak ona teraz. Jesli się odezwie ok może jakoś się ułoży. Jeśli zobaczę ze kogoś ma będzie jazda dopiero. Odechce jej się chłopaka i życia heh. Mnie zraniła i ja ją zranię. Bo na dzień dzisiejszy tak się zachowuje jak by miała mnie gdzieś i mnie nie znała. Jej sprawa. Kiedyś przyleci do mnie w100% jestem pewny. A ja odpowiem szukasz łosi ? Zobacz się w lustro. Tylko jakoś nie mam głowy o co dokładnie tak poszło. Było minęło nie ma co wracać trzeba żyć dalej. Nie znajdę już takiej dziewczyny co była. Bywa takie życie są wzloty i upadki. Nikt nic nie wie co każdego czeka w życiu.
A co z Twoją godnością Dzieciaku? Wiesz co to jest?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:02   #9
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Dobra zrobię tak.. Nie będę się odzywał do niej.. Tak samo jak ona teraz. Jesli się odezwie ok może jakoś się ułoży. Jeśli zobaczę ze kogoś ma będzie jazda dopiero. Odechce jej się chłopaka i życia heh. Mnie zraniła i ja ją zranię. Bo na dzień dzisiejszy tak się zachowuje jak by miała mnie gdzieś i mnie nie znała. Jej sprawa. Kiedyś przyleci do mnie w100% jestem pewny. A ja odpowiem szukasz łosi ? Zobacz się w lustro. Tylko jakoś nie mam głowy o co dokładnie tak poszło. Było minęło nie ma co wracać trzeba żyć dalej. Nie znajdę już takiej dziewczyny co była. Bywa takie życie są wzloty i upadki. Nikt nic nie wie co każdego czeka w życiu.
No bardzo jesteś dorosły, bardzo.
Może ona ma Cię gdzies i nie chce utrzymywac kontaktu,co ?
Żebyś się nie przeliczył. Obraz człowieka jaki tutaj przedstawiasz wcale nie jest obrazem człowieka, do którego chce się wracać, a jedynie mściwego niedojrzałego chłopca.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:13   #10
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Dorosły już jestem. Czyli potrafię zarobić i umiałem zarobić od 13 roku życia. Nie to co nie którzy, że dają kieszonkowe samochody itp. Ja musiałem sam się dorobić. Wszyscy mnie uważali kiedyś, że ze mnie nic nie będzie. Ok powiedziałem przylecicie do mnie jednak wszystko się od wróciło a ja mam ich gdzieś. Za zdr oszczą mi wiedzy jaką mam. Czyli z niczego dorobiłem się 2 samochodów nie po 100zł tylko lepsze, komputerów itp.. Czyli myślę inaczej niż dzieciak. Bo dzieciak nic by nie załatwił a ja załatwię. Więc proszę bez obrazy. Takie nastały czasy w naszej kochanej polsce, że trzeba sobie radzić. Kto nie da se rady ten przegra!!! Czyli ja z dziewczyną przegrałem i muszę się pogodzić. Ale od wale jej numerek niech tylko ucichnie. Niech nie myśli, że jestem nie wiadomo jaki łosik. heh

Tylko na dzień dzisiejszy nie mam z kim się wygadać po rozmawiać, wyżalić się itp.. Jej za ufałem nikomu tak nie ufałem jak jej ale teraz wszystko zrozumiałem i ciężko będzie mi się po zbierać z tym wszystkim. Ale trzeba żyć dalej lub czekać na koniec świata!

Edytowane przez kuba92
Czas edycji: 2012-10-03 o 17:21
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:19   #11
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Dorosły już jestem. Czyli potrafię zarobić i umiałem zarobić od 13 roku życia. Nie to co nie którzy, że dają kieszonkowe samochody itp. Ja musiałem sam się dorobić. Wszyscy mnie uważali kiedyś, że ze mnie nic nie będzie. Ok powiedziałem przylecicie do mnie jednak wszystko się od wróciło a ja mam ich gdzieś. Za zdr oszczą mi wiedzy jaką mam. Czyli z niczego dorobiłem się 2 samochodów nie po 100zł tylko lepsze, komputerów itp.. Czyli myślę inaczej niż dzieciak. Bo dzieciak nic by nie załatwił a ja załatwię. Więc proszę bez obrazy. Takie nastały czasy w naszej kochanej polsce, że trzeba sobie radzić. Kto nie da se rady ten przegra!!! Czyli ja z dziewczyną przegrałem i muszę się pogodzić. Ale od wale jej numerek niech tylko ucichnie. Niech nie myśli, że jestem nie wiadomo jaki łosik. heh
no popatrz, mi tez nikt niczego nie dał, na wszystko zarobiłam sama, łącznie z samochodem, jednak umiejętność zarobienia nie czyni mnie dorosłą.
dorosłą i dojrzałą czynią mnie moje decyzje, zachowanie, odpowiedzialność i tak dalej. A u Ciebie tej dojrzałości nie widać niestety. Widać jedynie chęć zemsty na dziewczynie.
Myślisz,że jeśli się na niej zemścisz to podbudujesz swoje ego, że będziesz fajniejszy, czy o co chodzi ?
Bo jeśli odegrasz się na niej jakoś wyjątkowo paskudnie ( a z tego,co piszesz wnioskuję, że właśnie tak jest) nie będziesz ani lepszy, ani fajniejszy. Pokażesz tylko, jak bardzo boli Cię porażka którą poniosłeś względem swojego związku.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 17:33   #12
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Może i macie rację, że jestem trochę inny jak bym nie był od powiedziany. Wszystko mnie przerosło duże są problemy w rodzinie mojej. Szkoda słów z wszystkim czyli psychika mi się za łamała. Jestem raz normalny a raz taki szczyl. Ale na pewno jak by każdy przeszedł to co ja też tak samo było z każdym. Czasami myślę czego ja się urodziłem żeby się tak męczyć jak czegoś nie zrobię to wielkie alle. Wszyscy w domu się opierają na mnie bo się rzucałem do wszystkiego. Teraz to zamknąłem buzię i powiedziałem hola wystarczy tego dobrego. Bo już nie daję rady kręgosłup z dnia na dzień coraz bardziej mi na wala, żylaki na nogach. Z wiekiem mi wszystko wyjdzie i choroby i smutki, że nie użyłem dzieciństwa i normalnie dorastać jak inni. Czyli opierać się na każdym i sobie wspomagać w różnych sprawach. Ale ja już chyba będę taki lub nie jak się wyprowadzę gdzieś. By za pomnieć jaką krzywdę mi wyrządzili wszyscy. Ale wspomnienia będą wracać co będzie oznaczał ból.
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:36   #13
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Może i macie rację, że jestem trochę inny jak bym nie był od powiedziany. Wszystko mnie przerosło duże są problemy w rodzinie mojej. Szkoda słów z wszystkim czyli psychika mi się za łamała. Jestem raz normalny a raz taki szczyl. Ale na pewno jak by każdy przeszedł to co ja też tak samo było z każdym. Czasami myślę czego ja się urodziłem żeby się tak męczyć jak czegoś nie zrobię to wielkie alle. Wszyscy w domu się opierają na mnie bo się rzucałem do wszystkiego. Teraz to zamknąłem buzię i powiedziałem hola wystarczy tego dobrego. Bo już nie daję rady kręgosłup z dnia na dzień coraz bardziej mi na wala, żylaki na nogach. Z wiekiem mi wszystko wyjdzie i choroby i smutki, że nie użyłem dzieciństwa i normalnie dorastać jak inni. Czyli opierać się na każdym i sobie wspomagać w różnych sprawach. Ale ja już chyba będę taki lub nie jak się wyprowadzę gdzieś. By za pomnieć jaką krzywdę mi wyrządzili wszyscy. Ale wspomnienia będą wracać co będzie oznaczał ból.

Jesteś młody, dużo przeszedłeś. Może wybrałbyś się do psychologa porozmawiać. Jeśli przeszedłeś wiele w dzieciństwie, to pomoc psychologa bardzo by Ci się przydała.
Problemy w Twojej rodzinie to osobna sprawa. Nie możesz odreagowywać na dziewczynie z którą Ci nie wyszło (która notabene nie była fair w stosunku do Ciebie). Daj sobie spokój z zemstą na niej, a zadbaj o siebie i swoją psychikę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:59   #14
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Właśnie ostatnio zrozumiałem to wszystko. Że ona nie była wobec mnie fer. Mam na myśli, że mnie okłamywała i jak się teraz zachowuje. Ja przepraszałem ją robiłem żeby wróciła a ona jak by mnie miała daleko. Tak samo był dzień chłopaka życzeń nie dostałem.. I jak byście się po czuli ? Czyli na przewróciła mi cały świat i kopnęła mnie i rób sobie co chcesz. Też trzeba być uczciwym człowiekiem i wiedzieć co czuje jaki mam problemy no ale cóż nikogo to nie obchodzi. Już chyba nikomu nie za ufam. A co do psychologa nie mam zamiaru się ośmieszać i opowiadać wszystko. Szkoda słów...
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:08   #15
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

napisz, jak się działo w waszym związku przed tym okresem:
Cytat:
Czyli miałem taki miesiąc co nie miałem zbytnio czasu czyli egzaminy sprawy rodzinne trochę tego było byłem w stresie i w nerwach.
jaka przedtem w stosunku do ciebie była i jaki ty do niej

Cytat:
A co do psychologa nie mam zamiaru się ośmieszać i opowiadać wszystko. Szkoda słów...
u takiego opowiadanie niczym się nie różni od tego, co tutaj piszesz: opowiadałbyś właśnie tak jak tutaj. Czyli takie mówienie, co myślisz teraz

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-10-03 o 18:11
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:36   #16
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Każdy ma prawo odejść. To jest indywidualne, suwerenne prawo każdej osoby. Targa tobą chęć zemsty a to nic dobrego. Maniakalnym narzucaniem się nic nie zmienisz. Ratowanie związku powinno być obopólne, bo po rozstaniu to cięzka praca. Zacznij życie na nowo, a przede wszystkim uporządkuj swoje sprawy rodzinne, tak aby ewentualnie wejść w nowy związek bez demonów. Powodzenia.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
A co do psychologa nie mam zamiaru się ośmieszać i opowiadać wszystko. Szkoda słów...
Poszukaj dobrego psychologa, a zobaczysz że nie będziesz czuł się ośmieszony. Ja kiedyś też czułam opór przed psychologiem, a po wizycie czułam, że moje życie moge porównać do 1000 "rozpieprzonych" puzzli i właśnie zaczęłam je układac.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:45   #17
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

"Ona się robiła czerwona itp i robiła czerwona itp i robiła czerwona itp"
Fajnie. A jak już doczytałam, że zamierzasz się na niej odgrywać, bo Cię zostawiła, to już absolutnie nie dziwię się, że tak zrobiłaBo tak nie postępuje ani racjonalnie myślący człowiek, ani ktoś kto twierdzi ,że kocha tę drugą osobę... Ponadto robiąc jej jakiś "numer", nie masz moim zdaniem także do siebie szacunku...Warto?Daj jej żyć tak jak chce.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:50   #18
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Nic nie rób. Jak wróci, to znaczy, że jest głupia, a po co Ci głupia kobieta?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:57   #19
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

[QUOTE=JanePanzram;3689164 1]napisz, jak się działo w waszym związku przed tym okresem:

jaka przedtem w stosunku do ciebie była i jaki ty do niej


Przed tym wszystkim było bosko, wspaniale, no nie do opisania. Wszystko się układało jak najbardziej. I z jej strony i z mojej. Z mojej dobrze spędzaliśmy czas rozmawialiśmy każdy się rozumiał. Nikt na nikogo nie był zły. Aż pewnego dnia przyjechałem do niej ja jak to zawsze byłem wesoły nie wygadany a ona uwagi nie zwracała. Jak by była obojętna. Ja myślę, że może te dni ale nie. Ja ją przytulam gadam swoją gadką a ona taka jak by było jej wszystko jedno. Czyli zrobiła się taka zimna czyli jak by uczucia wyparowali. Przyszedł jej sms potem 2. Myślę, że może siostra czy tam ktoś. Opanowałem nerwy wtedy. Ale czułem że jest coś nie tak. Pytałem się czy ma kogoś to ona nie nie i nie. Myślę ok. Aż za 3 dni pojechałem no i się zaczęło. Na samym początku byłem wesoły jak zawsze nawijałem nie wiadomo co żeby coś się działo śmiać się i wogole po rozmawiać o różnych sprawach. Ale co sms 1 przyszedł gula mi się ruszyła nagle 2 gula bardziej 3 sms gola jeszcze bardziej az ktoś za dzownił śpisz??? A ona nie nie mam czasu pozniej sie odezwę. A ja pytałem się kto to pisze aaa koleżanka ja mówię pokaż co pisze ta nie nie nie. Juz nie miałem siły do niej aż wyciagneła tele i zobaczyłem jakiś tam typ napisał. Powiedziałem jej tego by nie było jak byś mnie nie okłamała. Czyli byś tak powiedziała. Słuchaj jakiś tam kolega do mnie napisał do mnie. Inaczej byśmy rozmawiali a kłamać prosto w oczy? No i Związek się rozpier..... Przemyślałem to myślałem że za mocno na skoczyłem. Przeprosiłem a ona wielki foch. Zdałem sobie sprawę, że to jej wina nie moja.
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 19:15   #20
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

[QUOTE=kuba92;36892590]
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
napisz, jak się działo w waszym związku przed tym okresem:

jaka przedtem w stosunku do ciebie była i jaki ty do niej


Przed tym wszystkim było bosko, wspaniale, no nie do opisania. Wszystko się układało jak najbardziej. I z jej strony i z mojej. Z mojej dobrze spędzaliśmy czas rozmawialiśmy każdy się rozumiał. Nikt na nikogo nie był zły. Aż pewnego dnia przyjechałem do niej ja jak to zawsze byłem wesoły nie wygadany a ona uwagi nie zwracała. Jak by była obojętna. Ja myślę, że może te dni ale nie. Ja ją przytulam gadam swoją gadką a ona taka jak by było jej wszystko jedno. Czyli zrobiła się taka zimna czyli jak by uczucia wyparowali. Przyszedł jej sms potem 2. Myślę, że może siostra czy tam ktoś. Opanowałem nerwy wtedy. Ale czułem że jest coś nie tak. Pytałem się czy ma kogoś to ona nie nie i nie. Myślę ok. Aż za 3 dni pojechałem no i się zaczęło. Na samym początku byłem wesoły jak zawsze nawijałem nie wiadomo co żeby coś się działo śmiać się i wogole po rozmawiać o różnych sprawach. Ale co sms 1 przyszedł gula mi się ruszyła nagle 2 gula bardziej 3 sms gola jeszcze bardziej az ktoś za dzownił śpisz??? A ona nie nie mam czasu pozniej sie odezwę. A ja pytałem się kto to pisze aaa koleżanka ja mówię pokaż co pisze ta nie nie nie. Juz nie miałem siły do niej aż wyciagneła tele i zobaczyłem jakiś tam typ napisał. Powiedziałem jej tego by nie było jak byś mnie nie okłamała. Czyli byś tak powiedziała. Słuchaj jakiś tam kolega do mnie napisał do mnie. Inaczej byśmy rozmawiali a kłamać prosto w oczy? No i Związek się rozpier..... Przemyślałem to myślałem że za mocno na skoczyłem. Przeprosiłem a ona wielki foch. Zdałem sobie sprawę, że to jej wina nie moja.

No i niech i tak będzie-więc zostaw ją w spokoju i znajdź inną
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:23   #21
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Po co chcesz walczyć o dziewczynę, skoro poznała kogoś? Daj sobie spokój.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:22   #22
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Tylko jak się po zbierać ?? Jak zapomnieć o niej ? licząc 3 lata wycięte z życia? I dlaczego ona mi tak to zrobiła?? Może jakaś dziewczyna by znała odpowiedz na to? Bo nie mogę się pogodzić dlaczego ona mi tak to zrobiła? Tak samo z uczuciami licząc miesiąc po rozpadzie a uczucia sa coraz większe..........
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:41   #23
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Tylko jak się po zbierać ?? Jak zapomnieć o niej ? licząc 3 lata wycięte z życia? I dlaczego ona mi tak to zrobiła?? Może jakaś dziewczyna by znała odpowiedz na to? Bo nie mogę się pogodzić dlaczego ona mi tak to zrobiła? Tak samo z uczuciami licząc miesiąc po rozpadzie a uczucia sa coraz większe..........
  • jak zapomnieć?
    zająć się czymś, pracą,znajomymi, studiami, czy może jakieś nowe hobby. rozpamiętywanie nic nie pomoże.
  • Dlaczego tak zrobiła ?
    może jej uczucie do Ciebie się wypaliło, a poświęcając jej mniej czasu przez miesiąc stwierdziła, że nie chce naprawiać waszej relacji. ale gdybać możemy pół dnia. jeśli chcesz wiedzieć czemu to zrobiła, to jedyną osoba, która jest w stanie to jakoś wyjaśnić (nie koniecznie sensownie) jest ona.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 22:11   #24
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Zgadzam się w tym wątku z Kisielovą.

Dodam jeszcze od siebie.
Sam sobie odpowiedziałeś, że ją olałeś (choć były inne sprawy), oraz, że ona więcej dawała (tak podejrzewam nie wiem czy słusznie) ciepła w tym związku, bo piszesz że wcześniej ona się starała. Poznała kogoś.

Co możesz teraz zrobić?

Na spokojnie ocenić swoje uczucia. Czy chcesz walczyć czy nie.

Wysądować (przez znajomych (ale zaufanych co Cię nie wsypią)) jak stoi sprawa z tym facetem. Czy się spotykają.

Jeśli zdecydujesz się wlaczyć to ja bym na Twoim miejscu odwołała się do przeszłości, tego co było najlepsze, przypomniała jej najcudowniejsze chwile i roztoczyła wizję że wierzysz że znów możecie złapać taki wiatr w żagle i zawojować świat.

Wydaje mi się, że metoda na olewanie to kiepska metoda gdy w grę wchodzi nowy związek. Zostawiasz pole i przegrywasz valkowerem. No ewentualnie wróci jak tamten ją oleje.

Co innego jak przedstawi się atrakcyjniejszą opcję wspólnej przyszłości niż obietnica nieznanego w nowym związku.

A co napewno osiągniesz to nutkę żalu u niej i to że będzie myśleć o Tobie ciepło nawet jak nie uda się tego naprawić i wybierze drogę bez Ciebie.

Ale to moje zdanie. Nie wiem co inni myślą.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 00:58   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

nie moglibyście uzywać edytorów tekstów przed wysłaniem wiadomości? Albo używać przeglądarek z wbudowanym słownikiem? Albo edytowac i poprawić tekst?
Dotyczy to nie tylko autora tego wątku.
Tego się po prostu nie da czytać, bo aż oczy bolą.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 08:38   #26
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Może i chaotycznie piszę. Ale to jest i tylko mój problem nikogo innego. Zależy wszystko od dnia i godziny czyli, chodzi mi o nerwy czy ktoś mnie zdenerwuje czy nie. Teraz staram się nie denerwować się ale wiadome ktoś siądzie na nerwy! Ta moja dziewczyna była chyba przypisana do mnie no ale cóż. Woli z innymi się za dawać takie jest dziwne życie. Tak szczerze to pchać się w nowy związek to nic dobrego nie wyjdzie. Dziewczyny nie które mi mówili, że jestem ładny nie wierzyłem w to. Przekonałem się ostatnio na imprezie, każda chciała mnie poderwać a ja nie zwracałem uwagi na to! Bo jeszcze mam wspomnienia uczucia do niej. Jedynie chyba co mi zostanie to żyć samemu. A kiedyś wyjdzie czy ktoś się znajdzie? Czyli na co poleci na samochód, pieniądze lub na coś innego? Ciężko będzie coś znaleźć wzorowego. Mam na myśli nie palącą nie pijącą, która podniesie na duchu, pracowita itp... Ciężko jest teraz z takimi dziewczynami. Jednym słowem moja była zawróciła mi w głowie i odeszła. Jak bym się jej już znudził lub coś innego. Ja tam nie wiem tego czym za waliłem. Albo po prostu szukała zaczepki żeby odejść do innego? Teraz dla mnie najgorsze będzie nie będę miał się z kim wygadać i w ogóle masakra...... Była moja była wszystkim dla mnie. Czyli ? Szkołę skończyłem rzucałem się do wszystkiego! Miałem dla kogo żyć była motywacja a teraz jej brak
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 17:01   #27
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez elamem Pokaż wiadomość
Zgadzam się w tym wątku z Kisielovą.

Dodam jeszcze od siebie.
Sam sobie odpowiedziałeś, że ją olałeś (choć były inne sprawy), oraz, że ona więcej dawała (tak podejrzewam nie wiem czy słusznie) ciepła w tym związku, bo piszesz że wcześniej ona się starała. Poznała kogoś.

Co możesz teraz zrobić?

Na spokojnie ocenić swoje uczucia. Czy chcesz walczyć czy nie.

Wysądować (przez znajomych (ale zaufanych co Cię nie wsypią)) jak stoi sprawa z tym facetem. Czy się spotykają.

Jeśli zdecydujesz się wlaczyć to ja bym na Twoim miejscu odwołała się do przeszłości, tego co było najlepsze, przypomniała jej najcudowniejsze chwile i roztoczyła wizję że wierzysz że znów możecie złapać taki wiatr w żagle i zawojować świat.

Wydaje mi się, że metoda na olewanie to kiepska metoda gdy w grę wchodzi nowy związek. Zostawiasz pole i przegrywasz valkowerem. No ewentualnie wróci jak tamten ją oleje.

Co innego jak przedstawi się atrakcyjniejszą opcję wspólnej przyszłości niż obietnica nieznanego w nowym związku.

A co napewno osiągniesz to nutkę żalu u niej i to że będzie myśleć o Tobie ciepło nawet jak nie uda się tego naprawić i wybierze drogę bez Ciebie.

Ale to moje zdanie. Nie wiem co inni myślą.


Ale jak mam walczyć o nią ? Jak ona nie chce ze mną gadać, pisać, spotkać się ? Jak nawet gadałem z nią to odpowiadała takimi tekstami NIE, NIEWIEM, MOŻE i tak w kółko. I pytałem się to co z nami to ona kolega koleżanka. Myślę ok ale co do czego to trudno złapać z nią kontakt. Po prostu mnie olewa. Albo jestem skończonym idiotą ? Jak można w jakiś sposób jeszcze podejść dziewczynę?
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:02   #28
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

No jeśli ona blokuje kontakt z każdej strony (moim zdaniem trochę nie fair wobec Ciebie) to nie daje Ci szansy walczyć.

Smutne, ale prawdziwe.

Możesz ewentualnie napisać list/ maila. Tylko jeśli nie odpisze to dopiero może być Ci przykro. Lepiej to rozważyć.

Może jeszcze ochłonie parę dni i się odezwie. Jeśli nie to ja nie wiem co można w takiej sytuacji zrobić.

Wartościowych dziewczyn jest sporo. Trzeba tylko dać im szansę i nie zrażać się na dobre do kobiet bo są rozmaite.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 00:26   #29
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Właśnie się teraz przekonałem jakie są (jest). No właśnie to jest nie fer wytłumaczyć po rozmawiać w 4 oczy i się normalnie zachowywać. Odpowiadać normalnie na pytania. Ja nie mam pomysłów jak walczyć. Jak za dzwonie i swięto i odbierze to odrazu, z takim tekstem co chcesz? Po gadać, ona już wszystko wyjaśniliśmy itp.. Dobra nie mam czasu rozmawiać, a mogę zadzwonić później ? Nie! A dla czego? Bo nie na razie! Tak wygląda rozmowa. Czyli ona takim czymś mnie bardziej do bija, tak się nie robi? Nie wiem kim musowo być, żeby tak postępować! Dam czas parę dni nie bede się odzywał. Na piszę do niej lub zadzwonię. Jeśli tak samo będzie postępować. Na robię jej kwaśno tak jak mi kiedyś. Bo chyba innego wyjścia nie mam. Niech zapamięta to jak to się fajnie cierpi a drugi się śmieje, że ma go gdzieś.
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:07   #30
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Naprawdę nie widzisz tego, że dziewczyna ma Cię dosyć i daje Ci to najbardziej możliwie do zrozumienia? Nie dociera? To co ma zrobić,żeby dotarło? Zablokować Twój nr w tel i gg?? :conf used:
Daj sobie i jej spokój.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.