Nic prostszego ;P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 16:19   #1
wiki8601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Talking

Nic prostszego ;P


czeeesc! musze Wam opowiedzieć śmieszną ale tez fatalna przygode z farbowaniem włosów w domu, otóż pewnego pieknego dnia wstalam i postanowilam zrobic sobie pasemka, kolezanka była na profilu fryzjerskim wiec mowi aa sprawdze ją ;P kupilam farbe to byl chyba kolor miodowy ;] bez problemu się zgodzila i nawet miala pomysl jak to zrobić "na koperte" ;/ wyobrazcie sobie byla to porazka, wstyd mi bylo z domu wyjsc ;P na drugi dzien kupilam brązową farbe zeby przykryc te pasemka, zapomniałam ze mam miesiaczke ;D z miodowego kolory zrobily się zielone ;P masakra to byla, w 2 min polecialam do sklepu po farbe koloru ciemny braz i niestety moj wspanialy pomysl z miodowymi pasemka sie nie udał. Moze i dobrze ;P Ogolnie rzecz biorąc przez 3 miesiace musialam regenerowac biedne wlosy bo byly strasznie zmęczone. Koniec. smeszna akcja! aaa proponuje przed malowanie, posmarowac sobie kremem nivea uszy, czolo i szyje ;] nie zostaja plamy i nie trzeba po malowaniu sie meczyc zeby brud zszedł ;] pozdrawiam kokursowiczów ;*
wiki8601 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.